Opinie o Tradycja i Jakość Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradycja i Jakość Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tradycja i Jakość Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradycja i Jakość Sp. z o.o. w Wrocław

Nie polecam pracy w J&T , zatrudniają i za jakiś czas zwalniają Ja bylam druga osoba od niespełna 2 miesięcy, po pracy dostałam wypowiedzenie , a wcześniej rozmawiałam z kierownicza I była zadowolona z Mojej pracy . Cała atmosferę psuje pani ,,fakturzystk,, przy mnie rzucała serami na metalowy stół które spadły na podłogę, kier.piwiedzialam i ci? .........

Bo ta firma nie myśli o ludziach mają ich gdzieś

Rudy Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako kasjer i chciałbym aplikować na aktualnie wrzucone przez firmę ogłoszenie. Widziałem że prócz sprzedaży i obsługi klienta jest wykładanie towaru na półki. Też rozładunek towaru na magazyn czy tym zajmuje się już inny pracownik? Mam problemy z kręgosłupem i wolałbym nie dźwigać ciężarów.

Werka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Mam pytanie odnośnie sobót. Czy każda jest pracująca czy np co 2-3 jest wolna?

Łucja Nowy wpis

Powiem Wam szczerze, że też zainteresowała mnie ta oferta dla sprzedawcy na stoisku. Nie bardzo rozumiem co oznacza ta wymagana chęć do pracy... Przecież każdy kandydat, który dobrowolnie wysyła cv przejawia już chęć. Proponują umowę o pracę, a na jaki czas na początek?

Jula Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jakie są zarobki na dziale tradycji i na kasie?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Widzę, że firma cały czas szuka sprzedawców na stoiska tradycyjne. Piszą m.in., że praca jest w trybie zmianowym. A w jakich godzinach? I czy w grę wchodzi też praca w nocy?

@8

No więc co tu jest albo może być powodem do zwolnienia? Kto w firmie podejmuje takie decyzje i w oparciu o co w sumie? No i na jakiej umowie jest się zatrudnionym, jaki jest okres wypowiedzenia?

Bo ta firma nie myśli o ludziach mają ich gdzieś

Często te oferty na zastępcę kierownika sklepu się pojawiają, jak tak patrzę. Ale widzę, że nikt tutaj na to uwagi nie zwraca, to chyba wszystko w porządku? Zespół ogółem spoko, przyjazny? Starsi pracownicy sami czy raczej bez doświadczenia, zmieniają się często? Te parę rzeczy bym chciał wiedzieć, zanim wyślę papiery, liczę na Was.

Gal

Mam zapytanie do Działu Kadr: Komu pracodawca może udostępniać dane z akt osobowych pracownika? Może warto przypomnieć sobie Kodeks Pracy.

Na olx jest oferta pracy na stanowisko sprzedawcy we Wrocławiu. Zatrudnienie na umowę o pracę, więc dla mnie jest ok, natomiast przed podesłaniem CV chciałabym wiedzieć ile wychodzi na h dla nowych pracowników? Czy potem ewentualnie wchodzą w grę jakieś podwyżki? Widziałam, że już pytało o to kilka osób więc zainteresowanie jest spore, nikt nic nie wie co do kasy?

Zbigniew

Witam, z kim mogę się skontaktować w sprawie wynajmu stoiska na Hali Targowej, bo od kilku dni przychodzę po 14 i niestety w biurze nie ma nikogo. Dodzwonić się nie można bo dostałem namiar ze sklepu. Z kim rozmawiać. Pozdrawiam Zbigniew Czupryński

Ktoś

Otwarta jest rekrutacja na stanowisko zastępcy kierownika sklepu. Myślę żeby aplikować ale wpadłam dowiedzieć się jak w ogóle z kasą? Umowa o pracę jest a stawki godzinowe? Socjal dla pracowników też jest z tego co czytam, chociażby wczasy pod gruszą są ok. A premie? Pracownicy są w jakiś sposób wynagradzani za dobre wyniki?

Widziałem, że firma prowadzi rekrutację na stanowiska sprzedawców w różnych lokalizacjach. Oferowana jest umowa o pracę, natomiast nie wzmianki na temat zarobków? Ile wychodzi za godzinę na start? Około 20 zł netto będzie? Napisane było, że firma oferuje kursy dla swoich pracowników? Takie szkolenia w całości pokrywa pracodawca?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Tradycja i Jakość Sp. z o.o. na stanowisko zastępca kierownika sklepu?

Becia

W zakładce kariera jest dostępna oferta dla kierownika sklepu. Przed aplikacją chciałabym poznać kilka szczegółów, z tego co czytałam są nawet wczasy pod gruszą. A jak z wynagrodzeniem? Jest ktoś w stanie określić przynajmniej kwotę w widełkach?

Gabi
@Becia

Byłam w czwartek. na hali targowej. na zakupach spożywczych. Po. godzinie 17 Pani w blond włosach i okularach. oglądała coś sobie na telefonie zero reakcji na klienta

Honorata

Jak wygląda sytuacja z przedłużaniem umowy? Czy jest szansa na dostanie umowy na czas nieokreślony, jeżeli tak to po jakim czasie? Na stronie firmy jest kilka ogłoszeń na różne stanowiska między innymi na kierownika, zastępcę kierownika i sprzedawców. Jestem zainteresowana pracą na stanowisku sprzedawcy ale zastanawiam się czy jest szansa na długoterminową współpracę?

Gabi
@Honorata

Po okresie próbnym dostajesz umowę na dwa lata później.na stałe to też zależy od kierownika sklepu

Paracetamol

Nie wiem jak na innych oddziałach ale tam gdzie pracowałam przekonałam się, że nazwa nie ma nic wspólnego z jakością. Jestem zażenowana zachowaniem głównej kierowniczki, która zarządza krzykiem i zamordyzmem, sama nie reprezentując sobą nic szczególnego. Do tego popełnia mnóstwo błędów, które prostowane są przez osoby, które powinny być na Jej miejscu. Duża rotacja wśród pracowników, wieczny stres, kiepska atmosfera to jest to czego może się spodziewać każdy, który będzie chciał tutaj podjąć pracę. Zdecydowanie nie polecam!

XXX
@Paracetamol

A możesz podać o który oddział /sklep chodzi ,bo chce złożyć CV i nie wiem która lokalizację wybrać .

@Paracetamol

Zgadzam się. Kierowniczka jest mściwa, krzyczy i poniża. Traktuje ludzi jak głupków. Z każdego nowego pracownika śmieją sie, postawa oceniająca. Śmieją się z wyglądu z ubioru (nie każdego stać na fajne ubrania) kierownictwo jest złośliwe potrafią nazwać Cię (usunięte przez administratora). Odradzam... nie dziwne, że tam taka rotacja.

Hanna

Taka to znaczy jaka? Byłoby fajnie móc przeczytać jakieś bardziej precyzyjne liczby. A co do tego zachowania kierowniczki, które opisujesz, to czy gdzieś to zgłoszono? Firma się jakoś opiekuje pracownikami w takich sytuacjach?

X
@Paracetamol

Nie wiem o której "głównej" może lepiej gównej lepiej pasuje. Główna maluje na zapleczu paznokcie u nóg koleżance,pudruje nosek, gdyż jest czerwony od nadmiaru alkoholu, limit środków czystości, który jest przeznaczony na sklep, zabiera, bagażnik wypchany przeterminowanymi słodyczami, ostatnio 5g bananów

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Paracetamol

31.03.2023 12:03

Paracetamolikona wywiad

Zostałam zatrudniona w oddziale sklepu we Wroclawiu. Opowiem o koszmarnej atmosferze i złym traktowaniu pracowników.

Na jakim stanowisku pracowałeś/pracowałaś i na czym ono polegało?

Paracetamolikona wywiad

Operatorka, taka nazwa funkcjonuje w tej firmie. Jest to odpowiednik pracownika biurowego. Do moich zadań należało wpisywanie do systemu wszystkich faktur itp.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Paracetamolikona wywiad

W moim odczuciu pani kierownik nie polubiła mnie i dawała mi to odczuć swoim zachowaniem typu: nie patrzeniem na mnie podczas rozmowy, krytyką mojej pracy i okazywaniem niezadowolenia. Ja starałam się rzetelnie wykonywać wszystkie obowiązki, wiadomo było jednak, że dopiero się uczę i nie mam doświadczenia pracy na takim programie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

3450 brutto plus premia.

Jak długo pracowałeś/pracowałaś w tej firmie?

Paracetamolikona wywiad

Pracowałam w tej firmie półtora miesiąca.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi?

Paracetamolikona wywiad

Nie poleciłabym pracy w tej firmie, ponieważ jest niskie wynagrodzenie, premie są zależne od relacji z przełożonym, atmosfera w miejscu pracy jest niekorzystana, a przecież spędzamy tam dużo czasu. U mnie atmosfera wywoływała paniczny stres i czułam się wykończona przez to.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie?

Paracetamolikona wywiad

Po rozmowie rekrutacyjnej wydawało mi się, że atmosfera będzie w porządku. Wszystko wtedy przebiegało bez zarzutu. Jednak po rozpoczęciu współpracy jedna z przełożonych zachowywała się w sposób niepożądany. Przykładowo zwracała się do mnie nie patrząc na mnie lub podczas rozmowy, patrzyła się w ekran monitora, zdarzały jej się krzyki, swoją postawą okazywała niezadowolenie. Dodatkowo ta przełożona paliła w mojej obecności. Zatrudniono mnie też na okres próbny z informacją, że jest to czas na moją spokojną naukę i wdrażanie. Miałam dużo niejasności podczas wykonywania zadań, pierwszy raz też pracowałam na takim programie, niestety szybko zaczęto wymagać ode mnie, bym od początku wszystko umiała.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę?

Paracetamolikona wywiad

W skali 1-10 dam 3 punkty. Moja ocena spowodowana jest ustaleniami na początku, że mam spokojny czas na wdrożenie się podczas okresu próbnego, a następnie nieprzestrzeganie tego. Już na samym początku drugiego miesiąca pracy słyszałam, że pracuje tu już dwa miesiące i powinnam już wszystko wiedzieć.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/powiedziała o organizacji i doradził/doradziła, co poprawić w firmie?

Paracetamolikona wywiad

Zakazałabym palenia w magazynie zgodnie z zasadami p.poż. Kierowniczka (imię usunięte przez redaktora) pali w biurze i na korytarzu. Zastanowiłabym się też, skąd w firmie jest taka rotacja pracowników, wyciągnęła wnioski i wprowadziła niezbędne zmiany.

Bela

Jaki obowiązuje u Was w Tradycja i Jakość dress code ?

Aplikowaliście na stanowisko zastępca kierownika sklepu w Tradycja i Jakość Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

XXX

Nie polecam ... Odpowiedzialność materialna za sklep tylko kierownik i zastępcy.. za złodzieja odpowiadasz ...za wszystkie straty sklepu też... A wymagania działu handlowego ponad normę ... Zastanów się zanim podejmiesz decyzję ... Jeszcze raz NIE POLECAM .

@XXX

A czy wiesz może, ile tu można na starcie dostać, jako sprzedawca stoiska tradycyjnego i jak wygląda plan podwyżek, w związku choćby ze stażem pracy?

@XXX

Też nie polecam. Odpowiedzialność materialna. Płacisz i płaczesz a dział handlowy. Masakra

Lula
@Zbigniew

Jak to ile? Najniższa krajowa i tyle.

@Lula

Aha. A ta odpowiedzialność materialna za straty dotyczy tylko kierownika i zastępcy, czy każdego zatrudnionego w sklepie? I czy to jest jakiś zapis w umowie, czy dają takie coś osobno do podpisania?

Mira

Chciałam zapytać jaki obowiązuje u Was w Tradycja i Jakość dress code?

Zostaw merytoryczną opinię o Tradycja i Jakość Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Tradycja i Jakość Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tradycja i Jakość Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradycja i Jakość Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradycja i Jakość Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tradycja i Jakość Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradycja i Jakość Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Al. Jana Kasprowicza 85
    51-146 Wrocław
  • NIP: 8952051664 KRS: 0000572508

Tradycja i Jakość Sp. z o.o.