Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Kiedy jakieś podwyżki na magazynie ? Wszędzie były, tutaj oczywiście nie...

Prorok

Po co podwyżki na Magazynie ? Jak tam tylko się kawę pije ,? Wszystko na spokojnie bez stresu ja się dziwię że ci ludzie tam wgl dostają pieniądze za swoją pracę ... Kawka ploteczki to tak ale robota bee

Bouli
@Prorok

To zapraszam do pracy na magazynie ,gdyby tego magazynu nie było to by połowę ludzi zwolnili z zakładów,za to jak są robione detale

Bouli
@Prorok

Ciekawe że na magazynie co chwilę przychodzą jakieś osoby z zakładów i robią selekcję-chyba to jest powodem picia kawy i chodzenia czesto na papierosa lub ploteczek

Narzędziowiec

Ja się tylko dziwię jak tak fajnie tam na tej tłoczni, dlaczego ci ludzie sie tak z tamtad zwalniają, dosłownie jeden za drugim odchodzi hmmm Ktoś się powinien tym zainteresować z góry w czym tkwi problem ze ludzie się tak zwalniają i to zwłaszcza u jednego brygadzisty.. Panie kierowniku może Pan się temu w koncu przyjrzy temu bliżej ,albo brygadziste zmienić może tu jest problem

A był ktoś teraz jakoś niedawno może na tym stażu w dziale technologii? Ofertę maja od paru dni wystawioną i tak myślę czy by nie pójść. Wiem ze to zlecenie, ale co potem? już na UoP normalnie do firmy wejdę? O ile mi się rzecz jasna spodoba. Ludzie jak często zostają już na stale?

Jaka atmosfera w pracy? Czy są organizowane jakieś imprezy integracyjne?

Diego

Jest jak jest, czasem trochę lepiej, czasem trochę gorzej, ale nie ma co lokomotywa pędzi do przodu.

Rozumiem że chodzi o tłocznie na Bestwińskiej bo na Mazańcowicach atmosfera jest okay i nie ma takich akcji

Marooo

Pracuje na Mazańcowicach. Przeboje różne bywają, ale atmosfera jest super

Ernest

Brygada (usunięte przez administratora) fajna ale trochę przesadzają z napojami wyskokowymi tak to jest ok.

Brygi
@Tomek

Bylem na Bestwinskiej na zastępstwo. Ale jakbym miał iść na stałe to nie ma takich pieniędzy żeby ktoś mnie przekonał

Adhd

Nie ma się co śmiać u (usunięte przez administratora)za kołnież nie wylewają ....

Ciekawski

Można wiedzieć który brygadzista ?

Ziomek

Zgadzam się z Tobą, ja przepracowałem tam miesiąc i nigdy bym tam nie wrócił sami poklaskiwacze dla brygadzistow

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
NT

Czy w PM obowiązują coroczne podwyżki płac?

NT

W sensie jak najniższa krajowa idzie co roku w górę, to czy wszystkim pracownikom jest podnoszone wynagrodzenie? W wielu firmach jest tak, ze co roku są zbiorowe podwyżki płac dla wszystkich. Chociaż o te 2 stówy brutto.

BigDog
@NT

Niestety co roku nie ma, ale za to ostatnio były całkiem fajnie podwyżki. Po 3 zł do stawki co poniektórzy dostali. Po nowym roku jakoś początkiem maja być też podwyżki premii które też będą zróżnicowane także nie jest źle.

Jack
@NT

Takich corocznych dla wszystkich po równo nie ma, ale co jakiś czas każdy dział dostaje podwyżki.

@BigDog

Dokładnie fajnie to rozegrali że jedni co mieli duże stawki wcześnie dostali mniejsze podwyżki a ci co byli na tym stratni zyskali większymi podwyżkami fajny ruch po nowym roku jeszcze premia do góry więc naprawdę pieniądze tutaj są genialne brawo

Gaweł
@Paweł

W końcu jakieś widełki, brawo

Ernest
@Gaweł

Dokładnie fajnie że dali te podwyżki byłem mocno poszkodowany teraz w końcu rachunki zostały wyrównane bardzo mnie cieszy ta podwyżkę dziękuję kierowniku

Ile można zarobić na czysto jeśli chodzi o pracę na produkcji ?

Podwyżki
@BigDog

Czy każdy pracownik u was dostał jakaś podwyżkę? Czy są tacy których to nie objęło? Ciekawe czy w innych lokalizacjach też dadzą..

BigDog
@Podwyżki

Tak każdy dostał. Najpierw, kilka miesięcy temu dostali tylko operatorzy logistyczni, a końcem października dostali też wszyscy operatorzy. Jedni więcej inni mniej zależało to od umiejętności głownie nie od stażu. Nie jestem pewien czy nowi pracownicy na okresie próbnym dostali, ale chyba dopiero po przedłużeniu umowy dostaną. Początkiem nowego roku mają być podwyżki premii uzależnione od stosunku do pracy, frekwencji i pewnie opinii przełożonego. Tylko spokojnie bo jak wszyscy wiemy kierownikowi nie idzie najlepiej dotrzymywanie obietnic ostatnim razem i te pewnie też się opóźnią parę miesięcy.

@NT

Nie słuchaj co oni tutaj wypisują jakn o pięknie jest w PM pracuje tu już jakiś czas, i żadnych podwyżek niema zarobki marne ,4000 ledwo wyciągniesz i to z weekendami ,niepchaj sie tutaj

Kamo

Ktoś tu jest rozgoryczony bo nic nie umie to tez podwyzki nie dostał. Ludzie za Listopad na zgrzewalni z dodatkiem na swieta podostawali po 5500 nawet wiecej jak ktoś jakieś nadgodzinki robił albo podatku dochodowego nie ma jeszcze.

NickNolte
@Kamo

Powiedz ile dostają na czysto, a nie z dodatkami, pracuje w PM i wiem ile tutaj ludzie zarabiają, na tej zgrzewalni to 12 godzin pracujecie jak (usunięte przez administratora) za damski (usunięte przez administratora)

Zgrzewalnia
@NickNolte

Jakie 12h? Nie masz pojęcia o zgrzewalni ludzie normalnie robią 5x8h + ewentualne nadgodziny. Przed podwyżkami ostatnimi bez podatku z dobrą wydajnością ale na czysto bez nadgodzin i dodatków sie po 4100-4300zł dostawało. Teraz po pare stówek wiecej sie zarabia jak ktos np 3zł dostał podwyzki. Wystarczy jakis jeden dzien nadgodzin i kolo 5tys. wleci na wypłacie. Z podatkiem wiadome troche mniej. Ktoś tam scieme wali ze podwyzek nie było. Byly i praktycznie kazdy operator dostał. Jedynie jak ktos sie dopiero zatrudnił albo ma podejscie niefajne do pracy do nie dostal ale to sa pojedyncze przypadki. Gadacie głupoty ze wiecie jak jest na zgrzewalni a piszecie takie głupoty jak ktos wyzej ze trzeba kilka weekendow zrobic zeby 4 byla z przodu.

Janek

Ile można zarobić w Polomotors jako operator maszyn? Czy są jakieś premie, stażowe?

Widzę ze pojawiło się zapytanie o premie, w mojej ofercie dla specjalisty ds. marketingu jakoś wzmianki o nich nie wypatrzyłem niestety… no to czy one w zasadzie przysługują czy jednak nie? i czy opiszecie mi aktualna sytuacje na dziale? czemu szukają?

Jak wygląda praca w waszym zakładzie? Jak wyglądają zarobki? 4000-4500 netto bez nadgodzin da się wyciągnąć? Czy są świadczenia pozapłacowe? Ubezpieczenie na życie?

Elon
@Nowy

Po ostatnich podwyzkach bez nadgodzin i bez ulgi podatkowej spokojnie tyle zarobisz. Blizej 4500 nawet ale to wiadome od wydajnosci zalezy i jaka podwyzke dostales. Przynajmniej jesli chodzi o zgrzewalnie

Chyba pracowałeś tu dawno i myślisz że od tamtej pory nie było zmiany stawek. Piszesz bzdury kompletne. Można spokojnie tyle zarobić na tej "tloczni" która tak opisales

Znajoma

Mam takie pytanko czemu już nie pracuje Ela T. ? Czy Ją zwolnili ?Przecież wszystko ogarniała

Fun
@Znajoma

Nie przedłużyła umowy, szkoda... jej się chciało, teraz będzie jak było

Smutny Ziomek
@Fun

Szkoda, bo to była mega fajna, ambitna i lubiana przez innych osoba.

Samotny

Ela to była super dziewczyna zawsze pomocna było można zawsze pogadać nie tylko o pracy nie wystawiała od razu mandatu tylko dawała pouczenia , niestety (usunięte przez administratora)to nie pasowało ale czy ja ktoś rozlicza z chodzenia za piec kumaci wiedzą o co chodzi hahah. Ela wracaj tęsknie

Dunka
@Samotny

Super człowiek w ogóle. Powodzenia życzymy!!!

Bigdog
@Dunka

Ja za Ela tęsknię super była naprawdę super dziewczyna nie wiem jak mogli jej umowy nie przedłużyć ,(usunięte przez administratora) tym nikt się nie zajmuje szkoda gadać.....

Majk

Polecam pracę, atmosfera jest ok, zarobki również. Za niedługo kolejna lokalizacja, sztos

Szukamroboty

Hej, jak z zarobkami na dzień dzisiejszy? Idzie zarobic od pon do pt 3 zmiany te 4500zl na rękę?

Found
@Szukamroboty

Zależy gdzie, ale da się zrobic

Robolini
@Szukamroboty

Nie ma szans! Płacą bardzo słabo bo 16zl.brutto plus 1100zl premia plus 750zl premii w dodatku np na progach to trzeba robić szybciej jak na akord xD Trzeba biegać po detale i i odstawiać gotowe progi paleciakiem i to dosłownie biegać bo w tym czasie musisz też normalnie sztuki ma maszynie robić xD (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam chyba że chcesz biegać na akord za 3300zl... xD

Kłamstwo
@Robolini

Kolego, już masz nieaktualne stawki. Tak kiedyś było. Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. I pamiętaj, że Polmotors to nie tylko kompletacja, na innych wydziałach są inne stawki, ale takich jak napisałeś już nie ma.

Progi
@Robolini

Kolego masz nieaktualne dane stawki są zupełnie inne druga sprawa ja pracuję na progach i zarabiam bardzo dobre pieniądze za 3300 już nikt nie pracuje , po co ludzie opowiadają takie głupoty ?

@Robolini

Jeśli chodzi o Bestwińska zarobki są naprawdę top w życiu nie sądziłem że na produkcji można tyle zarobić. Jest super kierownictwo też jest bardzo dobre ja nie mam uwag , znowu coś komuś na wątrobie leży i płacze na forum żałosne

Asia

Aż tak super to nie jest, nie opowiadaj bajek. Ale jest ok, zarobki się poprawily

@Asia

Ile teraz można zarobić na produkcji ?

Alf

Od 3.5 do 6k

Olek

Co ty piszesz ? Na zakładzie po pożarze był zapach spalenizny nie dym, powietrze czyste, nikt nikomu nie kazał pracować w maskach, tylko wózkowi jeździli w maskach i robili z siebie idiotów.

Olek

Ale zazdrość dupę ściska ;) ale to forum jest właśnie dla takich osób którym zwieracze puszczają z zazdrości i wylewają swoje żale;)

@Found

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd??? Nigdzie nie zarobi 4500 na rękę od pon do piątku. Nie ma.szans bez weekendów ,a wgl odradzam komukolwiek tam pracę ludzie fałszywi i obłudni

To ja

Moje pytanie czy jest organizowana jakaś Wigilia firmowa oraz czy dostaje się jakiś dodatek na święta?

To ja

Moje pytanie czy jest organizowana jakaś Wigilia firmowa oraz czy dostaje się jakiś dodatek na święta ?

Zarobki narzedziownia

Witam jakie pieniądze można dostać na stary pracując na narzędziowni?

@Zarobki narzedziownia

Nie ma na starego, jedynie paczki dla dzieci na swieta

Joanna

Co myślicie o tej ofercie, która od tygodnia już wisi? Mam na myśli specjalista ds. BHP/EKO. Rekrutacja ma się zakończyć dopiero po świętach, wiec na paczkę już się raczej nie załapię? A pozostałe warunki jak oceniacie? atmosferę na dziale przede wszystkim? No i rzecz jasna zarobki?

Too

A praca lekka na Piekarskiej na produkcji? Zastanawiam się nad złożeniem cv, można wybrać zmianę? Która zmiana wporzadku a od której trzymać się z daleka? Zarobię 3500zl?

Przemek

Jak jest z wypłatami? Pracownicy produkcyjni mają wypłaty do 10tego a pracownicy biurowi 1szego?

Lolopolo

Ktoś niezłe ploty rozsiewa. Zawsze było koło 700 zł i w tym roku ma być podobnie.

Sokrates

Nieprawda, nie siej zamętu!

Boni

Firma super, ale czasami problemy sobie sami stwarzają

Tom34

Czy w tym zakładzie pracuje dużo osób z UK?

A to powoduje jakaś różnice? teraz się zastanowiłem nad tendencja tego pytania. Nie ma problemów z dogadaniem się z osobami z innych krajów? Jaka w ogóle macie teraz atmosferę? ja od nowego roku może przyjdę, polecacie ogólnie? Jeśli tak to które obszary?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 254 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.