Opinie o Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3 w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3 w Sosnowiec

tomi

witam czy BHM 3 pracuje za granica i czym sie zajmuje

Radek, kiedy pracowałeś dla BHM ? Ja mam jeszcze niezaplaconą fakture z czerwca, juz mam nakaz zapłaty, ciekaw jestem czy komornik będzie miał z czego ściagnąć kasę. BHM ma teraz jakieś zlecenia?

Radek

kasy nie płacą od 3 miesięcy a szef nawet nie raczy osobiście się wytłumaczyć .

forza

no to tym bardziej - firma uznana już na rynku i dobrze się trzymająca. Coś chyba te komentarze o braku kasy w bhm3 były trefne

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ w firmie Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

chudy

gosciu za kase wszystko mozna ja tam 5 lat robilem

M%N

co tam słychać w Bhm 3 :)

heniu

Firma kompletne dno nawet już nie płacą bo niemają z czego bo [usunięto przez moderatora] ryby sa ważniejsze

Boss

Na jaką im pasuje.

Boss

Szczera prawda, dziadostwo.Pozdrawiam.

anonimus

bhm to: duże dziadowstwo, [usunięto przez moderatora], chamstwo, kłamstwo i podstępność!

Wiktor

A kiedy oni w Szczecinie robili jakąś robotę? Suszlaem, że na terenie stoczni chyba siedzieli, ale kiedy to było?

pracownik roku

nie polecam tej firmy!!sa niewyplacalni od jakichs 2 miesiency !! parodia naprawde!! a ten [usunięte przez moderatora] to ostatni[usunięte przez moderatora] !! tyle mam do powiedzenia na temat tej firmy!!

@pracownik roku

FIRMA W UPADŁOŚCI

jonek

tak były bony 200zł . za cały rok harówy po 12h .za 0zł za nadgodziny i za pół darmowe weekendy . co to jest 200zł? . na co to? ile wydałeś na andrzejkową zabawe z naszej wspólnej kasy. ? 200. za te nie odprowadzone składki . .no cóż w nowym roku życzę ci szefie wielu kontroli abyś za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze miał jak [usunięte przez moderatora]

jacek

nic się nie martwcie mam info z pierwszej ręki że w tym roku będą bony na święta . szef jeszcze wyjdzie na ludzi chyba zaczyna rozumieć że dobry nie pijący i ciężko pracujący pracownik to podstawa wydajności i braku reklamacji .

boss11

Chyba tylko wybrani dostali 200zł na zajączka ja też pracuję w tej firmie już trochę i inni koledzy nie dostali. Pozdrawiam wybranych.

Dziękujemy szefowi za 200zł. na zajączka bardzo nam miło że szef nas docenia .my się odwdzięczymy szczerą pracą i zaangażowaniem dołożymy starań aby zlecenia szybko zakończyć i aby nikt nie musiał po nas sprawdzać i oby nie było zwrotów i reklamacji tak nam dopomóż mały krasnalu biorący premie od [usunięt eprzez moderatora] za nic.

Tatek1966

Witam "murzynki" ponownie:) Jak miło poczytać że ktoś odpowiada w temacie:) Jak już wspomniałem, wcześnej, nie jestem związany z firmą;)Szacun wielki, dla wszystkich, którzy "serce i duszę" zaprzysięgli P. prezesowi i byłemu juz dyrektorowi(usunięte przez administratora) Domagale. Cóż wyraziłem tylo swoją opinę zgodnie z prawdą i sumieniem. Wylizywać niczego nie muszę bo nie pracuję w firmie, Prawda o narzędziach>"Jak chcesz pracować to sobie znajdź"< to stara śpiewka jeszcze z lat kiedy powstawał BHM3, A tzw kolokwializmy używane przez szefa to poprostu język ludu pracującego, więc do czego macie pretensje? Wiem jedno; taki jest świat, są rówi i równiejsi i samo się nic nie zmieni:) Pozdrawiam do nasępnego posta:)

jigsaw

Witam serdecznie wszystkich przedewszystkim , a teraz chciałbym zacytować jeden z przypisów polityki jakości firmy BHM bo jako pracownika bardzo mnie to rozbawiło."Angażujemy w jakość wszystkich pracowników Firmy stwarzając im jednocześnie możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji związanych z działalnością i rozwojem Firmy. " a to dobre :)

SEFAKO

Nie ma cie co narzekać, na [usunięte przez administratora] ludzie nawet nie śnią o stawkach 19 zł na godzine, normą jest 9. Częstą http://forum.echodnia.eu/czy-dobrze-dzieje-sie-w-sefako-t100285/

sykut

wpada Szefu do Kontroli jakosci i spawalnika i z tekstem " - a wy co tu k.... robicie?? - no w sumie to nic bo nie ma za bardzo co robic.. - to wy.... na hale skladac konstrukcje wpada Szefu na hale i krzyczy do ludzi "wy.... mi stad" a zanim chodzi dyrektor i mowi "robcie swoje nie zwracajcie na niego uwagi" wraca ekipa z wyjazdu po 24 h ciaglej pracy..zjechali na hale bhmu i spotykaja Szefa i on do nich: - a wy co tu robicie?? - przyjechalismy cos zjesc odpoczac troche bo oczy bola juz od ciaglego spawania itd - a skonczyliscie co mieliscie zrobic?? - nie jeszcze nam zostalo troche - to wy.... mi stad Tak moze byc tylko na bhm:)

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3 - Sosnowiec

Henryk Szilistowski Przedsiębiorstwo Usługowe Bhm-3
2.1/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Fabryczna 1
    41-200 Sosnowiec