opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MATEX Sp. z .o.o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 337 ocen
Opinie(737)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(737)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Nasze kolekcje
  • .
  • Nasz salon
  • .
  • Spedycja
  • .
  • Praca na produkcji
  • .
  • Praca dla kierowców
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Nasze kolekcje

Nasz salon

Spedycja

Praca na produkcji

Praca dla kierowców

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Bydgoszcz
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Inowrocław
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Starczanowo
  • Białęgi
  • Białężyn
  • Mściszewo
  • Uchorowo
  • Kąty
  • Nieszawa
  • Raduszyn
  • Złotoryjsko
  • Trojanowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Borne Sulinowo - P.P.H MATEX

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Starczanowo
  4. /
  5. Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Opinie

Opinie o MATEX Sp. z .o.o. Starczanowo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MATEX Sp. z .o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    abc

    12.12.2014 18:34

    Inne

    Pracownicy Gazpromu przed szwajcarskim sądem Dwóch przed­sta­wi­cie­li Gaz­pro­mu sta­nie przed szwaj­car­skim sądem za ła­pów­kar­stwo. Sprze­da­wa­li miej­sca przy bu­do­wie ga­zo­cią­gu ja­mal­skie­go z Rosji do Nie­miec przez Pol­skę. Han­dlo­wa­li też zle­ce­nia­mi na jego bu­do­wę. Zdo­by­te pie­nią­dze prali w spół­kach z sie­dzi­bą na Cy­prze.
    ReviewUserIcon
    axn

    12.12.2014 18:28

    Inne

    Biznes › Praca Obserwuj1 PAP dzisiaj 11:39 Dobiega końca rekrutacja nowych pracowników dla gliwickiego Opla Jesz­cze przed koń­cem roku ma się za­koń­czyć re­kru­ta­cja no­wych pra­cow­ni­ków dla gli­wic­kiej fa­bry­ki Opla. Za­kład szuka na rynku ok. 300 osób w związ­ku z przy­go­to­wy­wa­nym roz­po­czę­ciem pro­duk­cji nowej ge­ne­ra­cji mo­de­lu Astra i uru­cho­mie­niem trze­ciej zmia­ny.
    ReviewUserIcon
    Jogi

    29.11.2014 15:42

    Inne

    Moim zdaniem jedynym normalnym kolesiem znającym życie jest kierownik kontroli jakości, jest po prostu ludzki, wie, że ludzie chcą zarobic zeby mieli na chleb. Stąd, mimo tego, że robie żygi nie meble i czasem trudno rozróżnić modele nigdy konkretnie mi sie nie dowalił, wystarczyło powiedzieć że lubie wędkować, wam tez tak radze.
    ReviewUserIcon
    bla bla

    28.11.2014 17:07

    Inne

    Tak zgadzam sie z toba ze kierownictwo to matoły no z paroma wyjatkami ale to paroma.
    ReviewUserIcon
    xxx

    28.11.2014 17:01

    Inne

    KIEROWNICTWO ogolnie to matoły no z małymi wyjatkami.Ale małymi na palcach jednej reki by policzyl.
    ReviewUserIcon
    xxx

    28.11.2014 16:50

    Inne

    matex
    ReviewUserIcon
    taa

    05.11.2014 21:32

    Inne

    Ta pani wcześniej obijała. Przypomni sobie jak to jest zapierniczać jak wół, do czego z taką pasją i niosącym się krzykiem teraz nagania tapicerów. ;)
    ReviewUserIcon
    tapicer

    26.11.2014 18:19

    Inne

    ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 200 %...SZCZERA PRAWDA...ALE CZY PREZESOSTWO W OGÓLE CZYTA TE WSZYSTKIE WPISY ...? BO JEŚLI CZYTA TO MA SWOICH PRACOWNIKÓW GŁĘBOKO W CZTERECH LITERACH !!!!!!
    ReviewUserIcon
    luzny

    05.11.2014 19:31

    Inne

    Jeste trochę i kierownictwo będzie obijalo meble. A na pewno ta pani co rozdaje pracę na tapicerni.
    ReviewUserIcon
    moja rada

    03.11.2014 16:58

    Inne

    Przede wszystkim właściciele powinni się zainteresować zarządzaniem na tapicerni, bo od tego dużo zależy, w zasadzie najwięcej. Pani miła inaczej rozdaje dobre meble tym, których sobie wybierze (przede wszystkim swojemu "szoferowi"). Pozostali nie są w stanie dobrze zarobić. A jej sposób odnoszenia się do pracowników? Tapicerzy ciągle się zwalniają. Jeśli naprawdę są potrzebni, a są, to na początek trzeba zmienić osobę wydającą pracę. I to jak najszybciej. Za niskie stawki to też problem. Tym bardziej istotna jest atmosfera i warunki pracy.
    ReviewUserIcon
    matexowiec

    06.01.2015 14:00

    Inne

    W Koninie firmy nie będzie ponieważ swoje CV przyniosło parę osób a na rozmowę przyszło zaledwie 3 kandydatów. Prezes chciał zatrudnić 160 osób i myślał że ludzie będą walić drzwiami i oknami żeby tylko dostać pracę...? Za te ukraińskie pensje myślał że ściągnie sobie chętnych do pracy. Myślał że ludzie z Konina i okolic nie czytają opinii na FORUM ? To się mocno pomylił. Lepiej by dał wszystkim podwyżki. A tak na marginesie ciekawe i dostaniemy ANEKSY DO UMÓW,bo przecież od stycznia podnieśli najniższą krajową z 1680 zł brutto do 1750 zł brutto ???????? W KOŃCU TO JEST PODWYŻKA KTÓRĄ USTALA RZĄD A NIE PRACODAWCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Luźny

    02.11.2014 23:29

    Inne

    300 elementów na miesiąc to nie jest wcale dużo. Poza tym Matex w Starczanowie jest nierentowny i mają przenieść do Konina.
    ReviewUserIcon
    matexowiec

    26.11.2014 18:15

    Inne

    WCALE NIE BĘDĄ PRZENOSIĆ MATEXU DO KONINA...TYLKO W KONINIE BĘDĄ BUDOWAĆ FILIĘ MATEXU !!!!!!!!!1111
    ReviewUserIcon
    róża Carmen

    29.10.2014 19:09

    Inne

    Chce podjąć pracę w nowej siedzibie w Koninie czy ktoś wie jakie tam będęa warunki pracy system pracy?
    ReviewUserIcon
    Tyson

    17.10.2014 10:25

    Inne

    Mam pytanie ! Czy w firmie Matex jest odpowiedzialność materialna ??? Pracowałem w różnych firmach w Poznaniu np. Volkswagen , Bridgestone , Centra , Browary Lecha , Wrigley , Solaris i wszędzie jest odpowiedzialność materialna nawet sprzątaczki ją mają , praca w tych firmach jest ciekawa ale każdy błąd wiąże się z kosztami i czasami można pracować w tych firmach rok za darmo a w szczególności w Volkswagenie . Jeżeli w firmie MAtex nie ma odpowiedzialności materialnej za złe wykonanie mebli to lepiej niż w tej firmie jest tylko za granicą !!! W innych dużych firmach jak Volkswagen , Bridgestone , Centra , Browary Lecha , Wrigley , Solaris można zarobić ponad 3500 zł , ale jest to praca w bardzo szkodliwych warunkach można stracić tu stracić zdrowie i dostać kare finansową przekraczającą 3 krotnie nasze zarobki !
    ReviewUserIcon
    Marcisio

    25.09.2014 18:51

    Inne

    Gdyby nie wspomniany kierownik z Gniezna ten z Dominowa nie rozwinąłby tak swojej działalności, początkowo jeszcze pracując w Matexie a potem na własną rękę. Nie wiedział czy nie chciał wiedzieć? Zapytajcie, kto kupił mu zawór EGR do Mondeo i akcesoria wędkarskie.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MATEX Sp. z .o.o.

    Kierowca transportu międzynarodowego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    Pracownik biurowy / Pracowniczka biurowa ze znajomością jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Edi

    24.09.2014 19:29

    Inne

    Jeśli chciałbyś zostać kierownikiem kontroli jakości jest to niemożliwe, funkcja sprawowana dożywotnio,tak jak królowa angielska. Co do podrzędnych kontrolerów jest cień szansy, choć nie możesz mieć zbyt dużo pomysłów bo ów kierownik będzie je torpedował albo uznawał za swoje!!!
    ReviewUserIcon
    edward ącki

    22.09.2014 17:46

    Inne

    jak jezdzi autobus z gniezna do starczanowa? w jakich godzinach
    ReviewUserIcon
    Jacek Placek

    13.09.2014 09:03

    Inne

    Z czego wynika słaba jakość mebli w Matexie? Przede wszystkim z za wysokich zarobków kierownika kontroli jakości. Jeśli ma tak skalkulowaną stawkę że i tak ma olbrzymią pensję na ręke to nie zależy mu na tym żeby meble godziwie wyglądały. Jeśli miałby 20 pln za tira lub 5 zł za reklamacje wreszcie wziąłby sie do roboty, konstruktywnego myślenia, i nagle wysypałby się worek z pomysłami..........a tak wciąż tylko udawanie że się coś w tym kierunku robi, a w zasadzie nie robi się nic!!!
    ReviewUserIcon
    Jack Strong

    06.09.2014 10:51

    Inne

    To może propozycja. Wpisujmy na zasadzie postulatów a nie bluzg, czego właściciele Matex-u nie wiedzą a powinni wiedzieć, pytanie tylko jednej strony, w zasadzie jednej osoby sprawia że obraz firmy widziany okiem właściciela jest nie do końca prawdziwy.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    04.09.2014 21:48

    Inne

    praca ja każda inna w miarę ok.Pomimo tego,że kierownictwo niektóre obrosło w piórka i traktuje "szaraków" niezbyt ciekawie.Chyba,że wchodzisz tzw. tyłek to wtedy pracę dostajesz super.I to powinno być likwidowane.Pomiędzy lizusami a przeciętniakiem płaca i praca jest ogromna, tym szefostwo powinno się zająć.W krótkim czasie zwolniło się bardzo dużo osób i powinno dać do myślenia.Każdy umie dużo gadać na wszystkich ale żeby powiedzieć i zgrać się i postarać się usunąć dziadostwo każdy umywa ręce.
    ReviewUserIcon
    jeden wielki bałagan

    05.09.2014 22:40

    Inne

    W 100% SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM !!!!!!!!!!!!!!! SZEFOSTWO SIĘ POWINNO ZA TO PORZĄDNIE ZABRAĆ... PREZESOSTWO O BARDZO WIELU RZECZACH NIE WIE I NIE MA POJĘCIA CO SIĘ NA ZAKŁADZIE DZIEJE...MAM NA MYŚLI WSZYSTKIE DZIAŁY...ILE ZMARNOWANEGO TOWARU IDZIE DO NEPY I NIE TYLKO...
    ReviewUserIcon
    Wojas

    31.08.2014 12:06

    Inne

    Ale numer, święta prawda, mój przedmówca może w pokraczny sposób ale przedstawił sytuacje na tapicerni. Chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Najlepiej przywalić się, nie do tych którzy robią wyroby......meblopodobne, ale do tych którzy nie pójdą się poskarżyć. Pozdrawiam kierownika od jakości - czoło niezmącone myślą.
    ReviewUserIcon
    Jack Strong

    29.08.2014 21:49

    Inne

    Mam ksywe na M...., kase tylko łupie, robie sieke nie meble i mam wszystko w du... Poza tym według innych meble są git więc mam wszystko w pogardzie skoro popy nie widzi kieras w szkłach po musztardzie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MATEX Sp. z .o.o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    taa

    11.08.2014 18:49

    Inne

    Ta firma to ogólnie dziewiętnastowieczny kapitalizmn, zapierdol za złodziejskie stawki żeby zarobić cokolwiek. Tapicernia to kocioł. Nowi przychodzą i odchodzą a decydenci zastanawiają się dlaczego. A dlaczego mieliby zostawać? Żeby zamiast nauczyć się czegoś w sensowny sposób chaotycznie (usunięte przez administratora) na zleceniówce mało płatne meble ponaglani przez brygadzistkę?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.08.2014 21:13

    Inne

    100 % PRAWDA !!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    olo

    08.08.2014 15:19

    Inne

    w w matexe jest tam dzicz wiara jest tam pojebana brak szacunku wszyscy sie wyzywają
    ReviewUserIcon
    zosia

    23.07.2014 19:58

    Inne

    pracuje tam pewien staruch jełop ma na imię Kaziu krzyczy i wyzywa wszystkich i mu się nic nie podoba
    ReviewUserIcon
    oko

    23.07.2014 19:55

    Inne

    w metaxie pracuje lusterko trzeba na niego uważać ponieważ jest on gejem i jest zboczony na tle chłopców.
    ReviewUserIcon
    Kermit

    26.07.2014 15:28

    Inne

    Na jakim dziale jest ten gościu "LUSTERKO" który jest gejem i jest zboczony w stosunku do chłopców ???
    ReviewUserIcon
    stolarz

    07.05.2014 11:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)ty nawet dobrze pistoleta nie potrafiłeś trzymać :) przez Ciebie tylko Jacek zdenerwowany chodził :) 500 razy ci tłumaczył najprostszą czynność a ty nie potrafiłeś tego zrozumieć... Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    przemek

    25.04.2014 22:08

    Inne

    Pracowałem tam 3 dni.Nie polecam pracy ani mebli tej firmy.Pracowałem 2 dni na stolarni i mi neszło bo pokazano mi tylko raz jak mam składać mebel 3 dzień przybijałem tekturę do boczków i na trafiłem na babkę z kontroli która się czepiała każdeko nawet małego nie dociągnięcia.Robiłem to pierwszy raz i nie dano mi się nauczyć i wprawić do te pracy

    Kontakt - MATEX Sp. z .o.o.

    Przemysłowa 1 62-330 Starczanowo

    NIP:7840010820

    KRS:0000094728

    http://www.matex-polstermoebel.com.pl/
    Branża główna: Meble
    ReviewUserIcon
    Jack Strong

    12.04.2014 18:49

    Inne

    Kolego, zatrudnij się lepiej na tapicerni, tu jest taki jeden kolo do wyprostowania, znak rozpoznawszy denka po słoikach od musztardy,
    ReviewUserIcon
    szukający pracy

    11.04.2014 15:29

    Inne

    A jak z zarobkami na stolarni? Chyba się zatrudnię i wyprostuję tego kierownika.Jestem bardzo nerwowy jak ktoś jest niemiły w stosunku do mnie i kończy sie to przeważnie żle DLA OBU STRON.
    ReviewUserIcon
    stolarze

    12.04.2014 19:33

    Inne

    na stolarni zarobki w przedziale 1600-1900 zł
    ReviewUserIcon
    szukający pracy

    05.04.2014 10:47

    Inne

    A na jakim dziale najłatwiej jest sie przyuczyć? Każdy podaje różne zarobki jedni 1300 inni 1800 , jak to jest? Jestem z Gniezna.
    ReviewUserIcon
    stolarze

    05.04.2014 20:47

    Inne

    na stolarni
    ReviewUserIcon
    Jack strong

    01.04.2014 20:57

    Inne

    Jak z Gniezna to tylko na tapicernie, wystaw robisz do woli, a i tak nikt się do niech nie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    szukający pracy

    30.03.2014 20:32

    Inne

    Jakie mam szanse na zatrudnienie po przyuczeniu w zawodzie stolarz? nie miałem praktyki w tym zawodzie wogóle.Jaka atmosfera w pracy?Czy autobus dowozi tez z Gniezna?
    ReviewUserIcon
    pracownicy

    31.03.2014 20:34

    Inne

    Jeśli uda ci się przyuczyć w zawodzie stolarz to masz dużą szansę na zatrudnienie. Atmosfera jest znośna. Autobus dowozi też z Gniezna bezpłatnie. Składaj papiery jak najszybciej.
    ReviewUserIcon
    Stolarz

    30.03.2014 14:19

    Inne

    A ile zarobi stolarz ? Chciałbym sie przyuczyc w tym zawodzie i pracowac w matexie ,ile moge zarobić?
    ReviewUserIcon
    pracownicy

    30.03.2014 18:41

    Inne

    Tak samo jak tapicer pierwszy miesiąc 1200 zł na zleceniówce,a potem na okresie próbnym ok.1800 zł. Złóż dokumenty mailem na stronie firmy. podaję link do strony i tam zaznacz APLIKUJ (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownicy

    30.03.2014 18:45

    Inne

    wejdz na strone Matexu i tam wybierz PRACA, potem wybierz PRZYUCZENIE DO ZAWODU: Stolarz, a potem wybierz APLIKUJ
    ReviewUserIcon
    ja

    26.03.2014 19:15

    Inne

    panowie ciężko się dostać do pracy jako tapicer????ile bym zarobił???tak naprawde
    ReviewUserIcon
    tapicer

    30.03.2014 00:41

    Inne

    jak złożysz papiery na odrazu cię przyjma na tapicernię, a na początku dostaniesz pierwszy miesiąc 1200 zł na zleceniówce ,a potem jakieś 1700-1800 zł na okresie próbnym i później jak dadzą ci dobrze płatne meble to nawet możesz zarobić 3000-4000 zł
    ReviewUserIcon
    wolksvagen poznań

    25.03.2014 13:11

    Inne

    Jak otworza fabrykę wolkswagena w okolicy to wogóle nie znajdą w matexie ludzi do pracy.I matex padnie bo zamiast zarabiac 1300-1600 chyba lepiej zarobić 2500-4500 w milszej atmosferze.
    ReviewUserIcon
    ja

    24.03.2014 20:19

    Inne

    co znaczy ksywe masz na M ??????jestem dobry w tym co robie
    ReviewUserIcon
    Jack atack

    24.03.2014 18:20

    Inne

    Jesli ksywe masz na M, a robisz wyrób meblopodobny to możesz zarobić nawet 4-5 tys
    ReviewUserIcon
    tapicer

    24.03.2014 11:58

    Inne

    Na początek tyle dostaniesz a ile chciałeś zarobić? Jest kryzys.
    ReviewUserIcon
    ja

    24.03.2014 11:12

    Inne

    zadałem szczere pytanie
    ReviewUserIcon
    życzliwy tapicer

    24.03.2014 12:28

    Inne

    na początek dostaniesz ok.1600 zł
    ReviewUserIcon
    tapicer

    24.03.2014 09:19

    Inne

    1200 na rękę za około 220 godzin.
    ReviewUserIcon
    ja

    24.03.2014 07:33

    Inne

    witam wszystkich jestem tapicerem szukam pracy..ile zarabiają tapicerzy tak szczerze
    ReviewUserIcon
    dvbn

    02.11.2014 07:24

    Inne

    Jak będziesz (usunięte przez administratora) i zrobisz ze 300 elementów to może wyciągniesz ze 3 tyś.

    Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.