opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MATEX Sp. z .o.o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 337 ocen
Opinie(737)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(737)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Nasze kolekcje
  • .
  • Nasz salon
  • .
  • Spedycja
  • .
  • Praca na produkcji
  • .
  • Praca dla kierowców
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Nasze kolekcje

Nasz salon

Spedycja

Praca na produkcji

Praca dla kierowców

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Bydgoszcz
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Inowrocław
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Starczanowo
  • Białęgi
  • Białężyn
  • Mściszewo
  • Uchorowo
  • Kąty
  • Nieszawa
  • Raduszyn
  • Złotoryjsko
  • Trojanowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Borne Sulinowo - P.P.H MATEX

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Starczanowo
  4. /
  5. Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Opinie

Opinie o MATEX Sp. z .o.o. Starczanowo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MATEX Sp. z .o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    brazylia29

    23.03.2014 15:58

    Inne

    W matexie praca jest dla osób który nic w życiu nieosiagnęły. Nikt normalny nie zgodzi sie na prace za te pieniadze.
    ReviewUserIcon
    matexiarze

    23.03.2014 19:32

    Inne

    to załatw nam pracę gdzie indziej...może tam gdzie ty pracujesz jak jesteś taki mądry !!!!!!!!!!!!1
    ReviewUserIcon
    ja

    23.03.2014 13:43

    Inne

    czy łatwo się dostać do pracy jako tapicer
    ReviewUserIcon
    Epoka Renesansu

    21.03.2014 16:53

    Inne

    Wiele już zostało napisane o tej firmie. Od siebie mogę dodać, że na każdym z działów jest "grupa trzymająca pracę", która dostaje najlepiej płatne elementy lub zestawy do zbicia, oklejenia itd. Po drugiej stronie boiska mamy zaś nowych lub/i młodych pracowników, którym daje się kiepsko płatne meble, aby reszta starych pracowników mogła zarobić. Cały system polega na tym, że wśród tych krótkich stażem jest rotacja, ponieważ ich zarobki są nieadekwatne do wysiłku jaki muszą włożyć aby dostać godziwą płacę. I tak się to kręci już latami, stąd te liczne ogłoszenia z ofertami. Na pierwszą pracę polecam, aby wyrobić sobie szacunek do pieniędzy i wysiłku jaki trzeba włożyć w ich zarobienie.
    ReviewUserIcon
    Majdan

    20.03.2014 18:44

    Inne

    Co do tapicerów w Matrixie to bywa tak zwykle, że czym wiecej zarabia tym jest bardziej skąpy!!!!
    ReviewUserIcon
    Jaga

    19.03.2014 20:57

    Inne

    Sądząc po cotygodniowych ogłoszeniach na portalach i w PUP Matex jak dba tak ma :) Nie znam firmy, która notorycznie szuka pracowników praktycznie codziennie.
    ReviewUserIcon
    driver

    15.02.2014 12:08

    Inne

    jeżdżę w matexie spory czas. okolo 12tys kilometrów miesiecznie. zarobki do przyjecia i zawsze w terminie jesli jest sie na dzialalnosci, powroty generalnie na pusto jesli jezdzi sie na dcm 12t. okolo 2 kursy w tygodniu. weekend generalnie w domu. auta nowe. i to tyle z plusów. Nie czuc przynależności do firmy, w burze patrzą na kierowce jak na ciecia, jezdzi sie po navi dla osobówek bo szef juz za mapy nie zwraca i wiem ze jesli mi sie noga powinie, jakis klopot ze zdrowiem to mnie zwolnią bez wzegledu na staż pracy. taka obiektywna opinaia
    ReviewUserIcon
    Max

    30.01.2014 20:15

    Inne

    Kto z kierownictwa wyrządza najwieksze szkody MATEX-owi? Przykład jednego z kierowników tapicerni pokazał że nie ma ludzi kryształowych.
    ReviewUserIcon
    życzliwy

    31.01.2014 13:24

    Inne

    największe szkody MATEX-owi wyrządza OJCIEC DYREKTOR !!!! Wszyscy dobrze wiedzą o kogo chodzi.
    ReviewUserIcon
    NICK

    30.01.2014 16:07

    Inne

    interesuje praca eksportowa, co o tym mogę dowiedzieć się? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    briks

    29.01.2014 21:40

    Inne

    tak sobie czytam te wasze komentarze i zastanawia mnie ta waasza glupota. Kobiety na godzinówce pracują po 10-11 godzin i mają obcinaną godzinę. zarabiają po 1500 zł, pod warunkiem ze nie idą na chorobowe, bo dostałyby z 1100 zł. XXI wiek. Chrześcijańskie społeczeństwo. Ludzie z dyplomami magisterskimi i tak zidiociali że aż strach czytac. Całe to zasrane wasze srodowisko to srodowisko pegerowskie o pegeerowskiej mentalnosci. Jeden fałsz, obluda i kablarstwo. Ale nie martw się durnie i idioci. Polski nie będzie a więc przyzwyczajajcie się do niewolnictwa. Będziecie niewolnikami. słuchajcie (usunięte przez administratora) Taką macie wy polacy parszywą mentalność. Idzie do kościolów, zebrajcie o podwyżki, wyłudzajcie renty i zasiłki. Wykończcie skromnuych uczciwych ludzi. tylko to potraficie wy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    22.01.2014 19:23

    Inne

    Ile można zarobic na tapicerni, pyta były pracownik firmy Christianapol z Międzychodu, mogłbym z kolegami dojezdzac busem, prosze o info.
    ReviewUserIcon
    tapicer

    23.01.2014 19:27

    Inne

    ok.3000-5000 zł
    ReviewUserIcon
    Jaga

    19.03.2014 21:00

    Inne

    Te, tapicer- można tyle zarobić, ale zapomniałeś dopisać, ze na rok :)
    ReviewUserIcon
    FADO

    20.01.2014 18:44

    Inne

    na kartonie jest akord...to ile można wyciągnąć na kartonie zależy od ilości oraz od tego jakie meble lub boczki obijasz kartonem...ale chyba nie jest le bo chłopaki nie narzekają na wysokośc pensji
    ReviewUserIcon
    figo

    19.01.2014 18:40

    Inne

    Witam chciałbym się dowiedzieć ile można wyciągnąć na kartonie
    ReviewUserIcon
    Lunatiq

    16.01.2014 22:16

    Inne

    Pracuje w Matex i jestem zadowolony. Wynagrodzenie jest wyplacane za akord (oczywiscie nie wszystkim) wiec tyle ile zrobisz tyle zarobisz:) Miesiecznie wycgodze gdzies 1.900zl netto a przy dzisiejszym bezrobociu jest praca na prawde super. Jezeli chodzi o urlopy nigdy nie mialem z tym problemu zeby go dostac wiec kolega ktory sie tu wypowiada pisze bzdury. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownicy

    25.10.2013 13:49

    Inne

    Widzimy że nie tylko na stolarni tak jest. Na innych działach też zdarzają się niekompetentni ludzie którzy biorą zarabiają grube pieniądze,a na produkcji się w ogóle się nie znają.
    ReviewUserIcon
    życzliwi

    25.10.2013 13:44

    Inne

    (usunięte przez administratora) korzystając z okazji,że wiemy iż czyta pan to Forum radzę się zastanowić czy warto zwalniać doświadczonych pracowników czy lepiej przyjrzeć się kierownictwu STOLARNI (usunięte przez administratora),gdyż są to osoby niekompetentne,nieproduktywne i niemające pojęcia o tym co na ich działach się dzieje,a zarabiających o wiele więcej niż zwykły pracownik oraz niemających pojęcia ile trzeba wkładu pracy by dany mebel powstał.Bo jedyne co potrafią robić to Panu przytakiwać,a potem jak opuszcza pan halę to i tak robią swoje.Prosimy się tym zainteresować jak również tym ile towaru idzie do NEPY z winy (usunięte przez administratora),który przez swoją niewiedzę i brakiem zainteresowania produkcją drukując rozpiski na poszczególne stanowiska doprowadza do tego,że wycinany jest towar który jest zupełnie niepotrzebny,a ten towar co jest potrzebny to go w ogóle nie ma.(usunięte przez administratora) karze się trzymać rozpisek które drukuje i zgodnie z nimi wycinać towar i w ten sposób doprowadza do tego że potrzebnego towaru brakuje,a ten którego jest za dużo gdyż został niepotrzebnie wycięty zostaje on masowo wyrzucany do NEPY. (usunięte przez administratora) nie nadają się na kierowanie kadrą pracowniczą.Jedynym kierownikiem który ma całkowite pojęcie o produkcji i zna się na obsłudze maszyn to jest kierownik (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) prosimy o przyjrzenie się sytuacji jak dzieje się na stolarni.
    ReviewUserIcon
    matexiarze

    25.10.2013 13:46

    Inne

    W 100% zgadzamy się z ŻYCZLIWYMI. Bo tak rzeczywiście jest na stolarni!!! I nie ma w tym ani krzty kłamstwa. To szczera prawda.
    ReviewUserIcon
    sasa

    24.09.2013 20:58

    Inne

    Witam. Napiszcie proszę jak jest z krawcowymi? Dobre zarobki są? Jak jest z atmosferą w pracy itp? Pozdro
    ReviewUserIcon
    WIWI

    01.09.2013 12:41

    Inne

    marcin - 2010-02-05 18:59:50 jak nie chcialo ci sie robic to dla ciebie fatalnie ja tu dobrze zarabiam i jest ok .(usunięte przez administratora)jestes facetCZŁOWIEKU ROBIŁEM W MATEXIE I MOZE ZLE NIE ZARABIAŁEM ALE NA AKORDZIE TRZEBA (usunięte przez administratora)JAK BEDUIN ZEBY ZAROBIC A NA GODZINÓWCE TO (usunięte przez administratora)ZAROBISZ TERAZ ROBIE PO 8 H DZIENNIE PLUS DWIE SOBOTY I MAM 3 TYS NA REKE I NIE (usunięte przez administratora)ZE TAK FAJNIE TAM JEST BO KAZDY WIE ZE TAK NIE JEST
    ReviewUserIcon
    pracownik Matexu

    19.08.2013 16:40

    Inne

    Daras - 2013-08-19 12:02:29 czesc chcialbym zlozyc cv do matexu czy warto wczesniejszej firmie jezdzilem wuzkiem ale bez kursu bylem magazynierem ale moge podjac prace na innym stanowisku prosze o opinie ale szcze na temat tej firmy i do kogo powinienem sie zglosic zeby zostac przyjety z gory dziekujePapiery składa się osobiście w kadrach,ale możesz też z papierami zgłosić się do pana (usunięte przez administratora). Możesz w papierach wpisać że jeździłeś wózkiem i że byłeś magazynierem. Jeśli chcesz pracować jako wózkowy to możesz się zapytać o to p. (usunięte przez administratora). Firma MATEX też szkoli na wózek widłowy wysokiego wysięgu. Więc nie ma problemu. Jedni narzekają a inni chwalą. Jednak w obrębie wrzesińskim trudno o jakąkolwiek pracę. Jednak wypłaty jak prawie w każdej firmie są takie same. Wszędzie płacą jak płacą ale tutaj wypłata nie jest rewelacją ale jest na czas, autobusy są bezpłatne, prawie wszystkie wolne soboty.
    ReviewUserIcon
    Daras

    19.08.2013 12:02

    Inne

    czesc chcialbym zlozyc cv do matexu czy warto wczesniejszej firmie jezdzilem wuzkiem ale bez kursu bylem magazynierem ale moge podjac prace na innym stanowisku prosze o opinie ale szcze na temat tej firmy i do kogo powinienem sie zglosic zeby zostac przyjety z gory dziekuje
    ReviewUserIcon
    cała prawda

    09.06.2013 12:00

    Inne

    Witam,odniosę się do tych wszystkich wpisów,ponieważ w każdym z nich jest ziarenko prawdy,jednak ogólnie większość z nich to totalna bzdura - ja zaczynając pracę w Matexie na montażu postawiłem sobie jedno zadanie - PRACOWAĆ!!! Przez pierwszy rok zarobki nie były może z górnej półki,jednak jak dla mnie ( podkreślam - pracując )1600 - 1800 pln po czterech miesiącach pracy to całkiem niezły wynik.Prawda o pracy na montażu jest taka - zaczynając pracę TRZEBA!!! mieć umiejętność posługiwania się ,, pistoletem ,,tzw.dryg.Bez tej umiejętności niestety nie ma co szukać pracy w branży meblowej.Prawdopodobnie wszystkie wpisy na tym forum,mówiące o pracy w Matexie i zarobkach na poziomie płacy minimalnej lub niższych są autorstwa osób,które tej umiejętności nie posiadały.To jest praca w systemie akordowym,jednym i chyba najważniejszym ze składników,które decydują o wysokości wynagrodzenia jest właśnie umiejętność pracy z pistoletem.Każdy,po naprawdę krótkim okresie czasu pracy z pistoletem jest w stanie ocenić swoje predyspozycje.W tym momencie należy się zastanowić - odpowiada mi to,dam sobie radę,albo - nie,to nie dla mnie.Trzymając się tych ,prostych moim zdaniem, zasad można zaoszczędzić sporo nerwów i kłopotów.Na koniec jedna uwaga dla wszystkich - niestety,przynajmniej na razie,nie wystarczy przyjść do zakładu i odbić karty.Pozdrawiam serdecznie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MATEX Sp. z .o.o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    mucha

    05.04.2013 09:43

    Inne

    nie polecam, chyba ze nie masz praktyki to na początek może być. młody kierowca ma przechlapane , jedno krętactwo i znajomosci
    ReviewUserIcon
    mmmm

    22.02.2013 20:36

    Inne

    witam a co napiszecie na temat pracy kierowcy E+C w tej firmie bede wdzieczny za opinie tych ktorzy wiedza cos w temacie?
    ReviewUserIcon
    wozkowy

    05.02.2013 20:09

    Inne

    wozkowy jest na godzinówce i zarabiają 1320-1580 zł na miesiąc w zależności od ilości dni w miesiącu
    ReviewUserIcon
    Bill

    05.02.2013 15:33

    Inne

    Jakie zarobki maja wózkowi w matexie???
    ReviewUserIcon
    oooooooooo

    30.01.2013 17:30

    Inne

    mądrzejszy pracownik - 2013-01-29 13:03:16 chyba nigdy nie pracowales w matexie bo same bzdury wypisujesz płaca minimalna jest rownież w matexie fundusz socjany tworzy firma z własnych pieniędzy sprawdz na swoim kwitku szef ci nic nie potrąca i nic sobie nie nazbierałeś na gwiazdkowe ciesz się że jest premia o ile wiem jest uznaniowa możesz dostac ale nie musisz a urlop się dostaje anie bierze to znaczy pracodawca wcale nie musi ci go dac wtedy gdy chcesz gdyby szef miał takich pracownikow jak ty to nie ujedzie bo ty nic nie rozumiesz i podstawowych przepisów nie znasz poza tym kłamiesz co jest bardzo brzydką cechą a jak niesprawiedliwą........Tej barania łąko. A jak się tobie należy urlop 26 dni w roku a wykorzystałeś 10 dni to co? Potem (usunięte przez administratora) wpisują w danym miesiącu na liście że urlop żeby się zgadzało w papierach a Ty wówczas się nie podpisujesz no bo jak skoro masz wpisany urlop a w pracy musisz być. Więc spływaj gościu i rób lodziachy dalej kierownikowi. A soboty są ustawowo wolne. Jakaś Inspekcja Pracy by się przydała tu.
    ReviewUserIcon
    oooooooooo

    30.01.2013 10:04

    Inne

    ha ha zostali dłużej i pracowali 12 godzin a potem napisali jaki to wysysk i oswięcim i na koncu donos do inspekcji pracy

    Kontakt - MATEX Sp. z .o.o.

    Przemysłowa 1 62-330 Starczanowo

    NIP:7840010820

    KRS:0000094728

    http://www.matex-polstermoebel.com.pl/
    Branża główna: Meble
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.01.2013 00:03

    Inne

    pensja 2200 zł ...??? ciekawe gdzie ...? chyba na akordzie bo na godzinówce ok.1320-1580 zł w zależności ile dni ma miesiąc...a nie daj Bóg się zachoruje to premia myt i pensji zostaje 800 zł,a jak się było chorym powyżej 7 dni to się jest bez premi przez 3 miesiące czyli jakby nie patrzeć z 3 miesięcy po 400 zł albo i więcej i wychodzi że mamy jedną miesięczną pensję w plecy...taka jest prawda...a kierownicy chcą aby pokrywać L4 urlopem...a jak przychodzi do urlopów latem to co niektórzy nie mogą sobie pozwolić na urlop dłuższy niż2 tygodnie...ale są co niektórzy co mogliby pracować naokrągło 7 dni w tygodniu po 12 godzin albo więcej...jakby im kierownik powiedział że mogą zostać dłużej to by zostali...aha niech już przyjmą nowego kierownika na stolarnię bo kierownik (usunięte przez administratora) to zachowuje się jak ostatni cham...każde zdanie skierowane do pracownika zaczyna od wyrazu (usunięte przez administratora)...Pytanie CZY TAK POWINIEN ZACHOWYWAĆ SIĘ KIEROWNIK ?????????????? .......i CZY TAKI POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD SWOIM PODWŁADNYM ??????????
    ReviewUserIcon
    bbb

    29.01.2013 20:53

    Inne

    zarobki hmm 2200zl na akordzie da rade
    ReviewUserIcon
    dffdc

    29.01.2013 19:44

    Inne

    dziwne ze tyle osob jedzie na matex a jakos zadko mozna spotkac osobe ktora sama sie zwolni jak juz to oni zwalniają, kazdy jedzie na matex a jednak tam pracuje...
    ReviewUserIcon
    ji

    29.01.2013 19:42

    Inne

    ciekawe gdzie robisz chyba jako tapicer...
    ReviewUserIcon
    pracownik...

    29.01.2013 19:41

    Inne

    ja tam jestem zadowolony, przy tym bezrobociu w gnieznie i matex jest dobry
    ReviewUserIcon
    mądrzejszy pracownik

    29.01.2013 13:03

    Inne

    chyba nigdy nie pracowales w matexie bo same bzdury wypisujesz płaca minimalna jest rownież w matexie fundusz socjany tworzy firma z własnych pieniędzy sprawdz na swoim kwitku szef ci nic nie potrąca i nic sobie nie nazbierałeś na gwiazdkowe ciesz się że jest premia o ile wiem jest uznaniowa możesz dostac ale nie musisz a urlop się dostaje anie bierze to znaczy pracodawca wcale nie musi ci go dac wtedy gdy chcesz gdyby szef miał takich pracownikow jak ty to nie ujedzie bo ty nic nie rozumiesz i podstawowych przepisów nie znasz poza tym kłamiesz co jest bardzo brzydką cechą a jak niesprawiedliwą........
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    05.11.2013 20:04

    Inne

    niestety to prawda pracowałem w matexie 3 lata i zeby miec urlop ktory nam sie nalezy trzeba sie prosic i to jest smieszne pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik Matexu

    19.01.2013 17:01

    Inne

    To nie żart że są takie zarobki. Ludzi wykorzystują jak tylko mogą. Owszem NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ podnieśli w górę ALE NIE W MATEX-ie !!!!!!!!!!! W MATEX-ie nie wolno chorować. Ludzie nie planujcie żadnych operacji bo po powrocie do pracy i tak zostaniecie zwolnieni za bycie na L-4. Teraz panuje epidemia grypy. na stolarni sporo osób jest chorych ale L-4 pokrywają urlopem w obawie o utratę pracy ale także z powodu utraty premii. To KPINA i niesprawiedliwe żeby za pobyt na L-4 powyżej 7 dni zabierać premię na 3 miesiące.Jeżeli kogoś nie ma np.8 dni to ma zabraną premię na 3 miesiące mimo tego że po 8 dniach wraca do pracy i pracuje przez pozostałe przeszło 2 miesiące i 3 tygodnie. Premia powinna być zabierana tylko za te dni nieobecności pracownika,a nie za 3 miesiące. Tak samo jest ze Kasą na GWIAZDKĘ. Każdy pracownik co miesiąc ma odciągane pieniądze na świadczenie socjalne. Czyli od początku roku do Gwiazdki każdy pracownik zdołał sobie uzbierać na to GWIAZDKOWE. Więc dlaczego jeśli ktoś przez 2 miesiace czyli 60 dni był na L-4, a pozostałe 10 miesięcy był w pracy ma całkowicie zabrane GWIAZDKOWE ???? TO JEST KPINA !!!!!!!!!!!!! PRZECIEŻ TO SĄ NASZE PIENIĄDZE KTÓRE PREZES NAM ODCIĄGA OD WYPŁATY!!!!!!!!!!!!! Na STOLARNI brakuje ludzi. W WIADOMOŚCIACH WRZESIŃKICH co tydzień jest ogłoszenie że potrzebują STOLARZY, TAPICERÓW,KRAWCOWE i KIEROWCÓW. ale nikogo na STOLARNIĘ NIE CHCĄ PRZYJĄĆ bo pan SZYBIAK powiedział ze na STOLARNI JEST ZA DUŻO LUDZI i nikogo nie chce przyjąć. A jest parę osób które po przeczytaniu ogłoszenia w WIADOMOŚCIACH WRZESIŃSKICH złożyło papiery a pan SZYBIAK powiedział im, że mają zostawić papiery w kadrach i czekać na telefon bo narazie nie potrzebują nikogo do pracy na stolarni. To pytam się po jaki (usunięte przez administratora) co tydzień MATEX daje ogłoszenie że potrzebują ludzi na STOLARNIE a pan SZYBIAK mówi żeby czekać na telefon. TO OGŁOSZENIE TO TYLKO PIC NA WODĘ FOTOMONTAŻ. I jeszcze jedno żeby mieć urlop kierownik stosuje szantaż. Jak przyjdziesz w sobotę do pracy to wtedy dostaniesz urlop albo wolny dzień za nadgodziny z soboty, a jak nie przyjdziesz w sobotę to wtedy kierownik ci mówi że on jeszcze się zastanowi czy podpisze Ci kartę urlopową czy nie.
    ReviewUserIcon
    kocham matex

    18.01.2013 19:46

    Inne

    juz przestancie, nie jest tak zle :) zapraszamy wszystkich do matexu! :D
    ReviewUserIcon
    pracownik Matexu

    18.12.2012 12:04

    Inne

    ogółem za cały miesiąc pracy możesz dostać ale w zależności od ilości przepracowanych dni w miesiącu to jakieś 1485 zł
    ReviewUserIcon
    Monia

    16.12.2012 21:47

    Inne

    MAm pytanko ile moge dostac wyplaty ogolem za caly miesiac pracy? dziekuje z gory za odp pozdr
    ReviewUserIcon
    xxxxxx

    01.09.2012 12:45

    Inne

    prosze wybaczyc bledy ortograficzne , sa one wynikiem uszkodzonej klawiatury ,oraz zachowania anonimowosci
    ReviewUserIcon
    xxxxxxxxxx

    01.09.2012 12:36

    Inne

    mam propozycje ,bo wiem ze szefostwo czyta to forum ,w szczegolnosci adresuje to do szefowej ktora uwzam za wrazliwa kobiete.NIECH PANI WYSLE NA MIESIECZNY URLOP (usunięte przez moderatora) I SPRAWDZI PO MIESIACU CZY PANI ICH POTRZEBUJE ,TO LUDZIE KTORZY ZALATWIJA SWOJE PRYWATNE ANIMOZJE NA TERENIE ZAKLADU ,MATEX MOZE WIECEJ I W MNIEJSZYCH GODZ WIELU MUSIALO ODEJSC BO MYSLALO INACZEJ ,OCZYWISCIE BO ZAPOMNIALEM WSPOMNIEC O PANI BOZENIE ,NIECH PANI SPROPUJE I SPRAWDZI ,A FIRMA BEDZUIE MNIEJ KOSZTOWAC I ODETCHNIE
    ReviewUserIcon
    nabiałowiec

    05.06.2012 02:31

    Inne

    zarobki bardzo cieńkie, a w dodatku za reklamacje odciągają miesięcznie 150 zł, czyli 2 dni pracuje się na cel charytatywny. Taka jest prawda. Tylko tapicerom odciągają 25 zł za reklamacje bo tapicerzy to PUPILKI (usunięte przez moderatora) , a reszta z innych działów to \"CZARNE MURZYNY\".
    ReviewUserIcon
    nowa

    31.05.2012 23:55

    Inne

    Wiecie moze jak wygląda praca w nabiału.W Matexie. I jakie sa zarobki.

    Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MATEX Sp. z .o.o.

    Kierowca transportu międzynarodowego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    Pracownik biurowy / Pracowniczka biurowa ze znajomością jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon