opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MATEX Sp. z .o.o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 337 ocen
Opinie(737)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(737)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Nasze kolekcje
  • .
  • Nasz salon
  • .
  • Spedycja
  • .
  • Praca na produkcji
  • .
  • Praca dla kierowców
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Nasze kolekcje

Nasz salon

Spedycja

Praca na produkcji

Praca dla kierowców

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Bydgoszcz
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Inowrocław
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Starczanowo
  • Białęgi
  • Białężyn
  • Mściszewo
  • Uchorowo
  • Kąty
  • Nieszawa
  • Raduszyn
  • Złotoryjsko
  • Trojanowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Borne Sulinowo - P.P.H MATEX

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Starczanowo
  4. /
  5. Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Opinie

Opinie o MATEX Sp. z .o.o. Starczanowo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MATEX Sp. z .o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    PPPPPPPPP

    09.05.2012 14:37

    Inne

    a tera uwaga bo to nie koniec obnizek. (usunięte przez moderatora) szykuje dla kierowcow genialne oszczednosci w transporcie ,niektorrzy maja z z.oszczednosci podwyzki ,no ale wesela sa drogie musicie zrozumiec,moze walna wam j promocje w kauflandzie to dojecie))))))))))))))
    ReviewUserIcon
    aaaaaa

    07.05.2012 20:45

    Inne

    niebawem czeka was wiecej ciekawych newsow na temat obsadzania stanowisk ,znajomosci i ustalania stawek pod odpowiednie osoby .a wszystko w cyfrowej jakosci
    ReviewUserIcon
    aaaaaaa

    07.05.2012 20:02

    Inne

    obnizka waszych poborow nastapila z naruszeniem prawa o czym anonimowo mozecie powiadomic PIP ,SAD PRACY I ORGANY SCIGANIA KTORE SAME SKIERUJA SPRAWE DO ODPOWIEDNICH SLUZB .A O NIEWYKAZANYCH ODCIAGNIECIACH URZAD SKARBOWY .MOZECIE SPRAWE NAGLOSNIC TEZ ZA POMOCA LOKALNYCH MEDIOW
    ReviewUserIcon
    juchas

    19.03.2012 18:07

    Inne

    odradzam wszystkim matex,chyba ze ktos jest naprawde w kryzysie finansowym i nie ma pracy i jest w sytuacji bez wyjscia.predzej czy pozniej nerwy cie zjedza i szkoda zdrowia
    ReviewUserIcon
    igor007

    18.03.2012 11:01

    Inne

    masz racje.godzinowka dostala podwyzke a akord?podwyzke roboty!pewnie wkrotce obetnie stawki;)ogolnie to w tej firmie jest totalne bezprawie.zero poszanowania dla pracownika.a wez upomnij sie o swoje to twoje dni w tej firmie sa policzone.
    ReviewUserIcon
    buba

    17.03.2012 21:37

    Inne

    a ty pewnie jestes szara myszka co?
    ReviewUserIcon
    biba

    17.03.2012 21:35

    Inne

    ciekawe czy Ojciec Dyrektor wie co robi godzinowka na 2 zmianie?i co robi godzinowka na 1 zmianie kiedy pracuje sie do 17 tej =siedza na stolowce haha a my (usunięte przez administratora) y na akordzie majac niewiele wiecej ..syf totalny =juz sie nie oplaca byc na akordzie =100zl wiecej? NAWET DO KIBLA ZAL ISC!!!to jest motywacja???????????????????zadna z poalcem w (usunięte przez moderatora) godzinowka ma prawie tyle co akord ++ZAL PROSTYCH SLOW=OBUDZCIE SIE W KONCU WLASCICIELE!!!BO ZROBIMY WAM NIESPODZIANKE W POSTACI PRACY NA GODZINOWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Piszę poprawnie po polsku

    13.03.2012 20:00

    Inne

    Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości\\\" - Terry Pratchett
    ReviewUserIcon
    johny rambo

    08.03.2012 20:32

    Inne

    nie znam kontaktu z inspekcja. a dlugo tu pracujesz? ja 3latka na pianez mam juz dosyc.chcialbym mu dokopac w sadzie ale sam nic nie zdzialame.
    ReviewUserIcon
    Kark

    20.01.2012 16:57

    Inne

    Witam Mam pytanie jak zarabiają kierowcy , jak jeżdżą itd.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2011 17:02

    Inne

    mam pytanie czy autobus pracowniczy jezdzi z Gniezna do Matexu o ktorej i z jakiego przystanku z gory dziekuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Matexu

    28.05.2011 18:52

    Inne

    hehehe i wiare teraz zwalniają z Matexu ciekawe co sie stało:P dobrze ze odszedłem z tej pie*dolonej firmy, aby syf z dnia na dzień sie robi:P
    ReviewUserIcon
    Do Montażysty wyżej

    15.05.2011 12:35

    Inne

    Hahaha bezrobocie hahah... złożyłem Kilka CV i odezwały się 3 ofert o pracę... i nie za 1300-1600 zł na miesiąc lecz znacznie więcej i to we Wrześni... ale jak ktoś lubi być głupim murzynem to będzie (usunięte przez administratora) za psie pieniądze w Matexie. Ludzie to potrafią sobie wmówić to bezrobocie... Zupełnie jak Ferdek kiepski - Z ich wykształceniem nie ma pracy w tym kraju haha a w Matxie nie ma Bezrobocia??Jest masa innych zakładów które potrzebują pracowników. JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI.. A ty montażysto - Pracuj pracuj i nie rób sobie przerw czasem,. chleb do papy i jedziesz !!! bo 2 złote od Tapczanu masz hahaha
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MATEX Sp. z .o.o.

    Kierowca transportu międzynarodowego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    Pracownik biurowy / Pracowniczka biurowa ze znajomością jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    montażysta

    03.05.2011 15:54

    Inne

    w końcu skończyło się to całe zamieszanie ze związkami zawodowymi...bo tak szczerze one są wcale nie potrzebne...ludzie chcą tutaj pracować...bo wypłaty są zawsze na czas...a gdzie Ci wszyscy ludzie znajdą pracę...jak wkoło jest takie samo bezrobocie jak kiedyś...nic się w tym temacie nie zmieniło...więc jak ktoś chce zakładać związki zawodowe to niech sobie zakłada ale nie tu w MATEXie i niech da innym pracować
    ReviewUserIcon
    ??????

    03.05.2011 12:36

    Inne

    coś tu cicho się zrobiło:P
    ReviewUserIcon
    ???

    05.04.2011 19:01

    Inne

    Jacy Wy wszyscy jesteście po (usunięte przez administratora) tylko umiecie świnie podkładać i obgadywać innych .Co do kierowników to szkoda słów i czasu żeby opisywać
    ReviewUserIcon
    pracownik MATEX-u

    04.04.2011 22:20

    Inne

    Ty chyba czytać nie umiesz !!! Anonim nie pisał nic o tapicerni. Pisał tylko że na stolarni pracuje ok.60 osób i piance podobnie .A o tapicerni nie wspomniał nic. Więc Ty się lepiej naucz czytać albo załuż okulary jak nie umiesz czytać !!!!
    ReviewUserIcon
    bezwzględny

    03.04.2011 22:57

    Inne

    O zwolnieniach też słyszałem , szkoda że ci ludzie są tak prostolinijni, ja się sam zwolnię w lipcu jade do syna do Londynu. Fakt faktem komuna się dawno skończyła ale do nie kturych to nie dociera. Ja mam 40 lat i gdzie dostanę prace? ty mnie tyle obchodzisz co ja ciebie,wiec sobie odpowiedz sam.tacy jak ty kity pochowali pod siebie i jest jak jest.Banda przestraszonych nieudaczników którym na matexie swiat sie konczy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2011 21:27

    Inne

    na tapicerni droga anonimko pracuje ok 100 osób- jesteś w błędzie, od poniedziałku o liczenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2011 19:41

    Inne

    Tak sobie czytam to co tutaj wypisujesz i zastanawiam się skąd Ty to wszystko wiesz ? Skąd Ty jesteś tak dobrze poinformowany że będą zwolnienia ? Że w pierwszej kolejności stolarnia 15-20%, pianka 15-20%, TAPICERNIA 15% ? Ej a może Ty kierownikiem jesteś,co ??? To są jakieś dane z kosmosu wzięte !!! Jeżeli na stolarni zwolnili by 15-20% z osób tam pracujących,a jest ich 60 osób to w tym przypadku zostało by po zwolnieniach ok.48 osób !!! Podobnie na piance. Ty naprawdę lepiej się w głowę puknij nim zaczniesz wypisywać takie bzdury. I z tego co mi wiadomo to żadnych zwolnień nie będzie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MATEX Sp. z .o.o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    pracownik MATEX-u

    03.04.2011 19:39

    Inne

    anonim - 2011-03-28 12:28:57 Wielkie gratulacje !!! Dla tych którym się wszystko należy jak Psu Zupa W związku ze spadkiem zamówień po nagonce przez związkowców i poinformowaniu o całej sytuacji odbiorców od 1 maja w Matexie będą zwolnienia , w pierszej kolejnoiści stolarnia 15-20% , pianka 15-20% , tapicernia 15%. Proszę złożyć podziękowania Związkowcą niech teraz Oni was zatrudnią. I tak dziwie się właścicielowi że nie zmniejszył produkcji do 200 osób, nie musiałby się debilami denerwować . I czytać w necie niewiadomo czego na swój temat. Więc ci co zostaną doceńcie to Co Macie, a jeśli nie otwórzcie swoje firmy i zobaczcie jak to jest. A jeszcze jedno do tych co tak narzekają na zarobki Pytam się co ty umiesz, kim ty jesteś , po co przychodzisz do takiej firmy ? Jeśli jesteś taki genialny pracuj u siebie i zarób te 2000 + ZUS Kończąc Ludzie trochę pokory bo to że ktoś was zatrudnia to tylko jego dobra wola. A czasy że wszystkim się należy skończyły się 20 lat temu. Kto zarabia w Polsce? Ktoś który coś umie i chce mu się pracować. Ktoś kto jest w czymś dobry np. lekarz, mechanik itd Proszę przemyśleć to co napisałem Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Tak sobie czytam to co tutaj wypisujesz i zastanawiam się skąd Ty to wszystko wiesz ? Skąd Ty jesteś tak dobrze poinformowany że będą zwolnienia ? Że w pierwszej kolejności stolarnia 15-20%, pianka 15-20%, TAPICERNIA 15% ? Ej a może Ty kierownikiem jesteś,co ??? To są jakieś dane z kosmosu wzięte !!! Jeżeli na stolarni zwolnili by 15-20% z osób tam pracujących,a jest ich 60 osób to w tym przypadku zostało by po zwolnieniach ok.48 osób !!! Podobnie na piance. Ty naprawdę lepiej się w głowę puknij nim zaczniesz wypisywać takie bzdury. I z tego co mi wiadomo to żadnych zwolnień nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Maciej

    01.04.2011 21:10

    Inne

    O zwolnieniach też słyszałem , szkoda że ci ludzie są tak prostolinijni, ja się sam zwolnię w lipcu jade do syna do Londynu. Fakt faktem komuna się dawno skończyła ale do nie kturych to nie dociera. Ja mam 40 lat i gdzie dostanę prace?
    ReviewUserIcon
    Nick karerea

    29.03.2011 11:39

    Inne

    Tak kto co umie ? Spójrzcie na siebie wielcy biurowcy, którzy nic nie umiecie. Wielcy kierownicy działów... przudypasy Szefa.. wchodzicie tu i żal wam (usunięte przez administratora) sciaska ze nikt tuaj nic pozytywnego nie mówi na ten temat. Nawet wies ile bedzie zwolnien w procentach ? Nawet nie wiesz pewnie ile 15% - ile to ludzi. A wogóle jestescie tacy mąrdzy że nawet w biurze jeden drugiego potrafi wygryść... Coś komuś podprowadzić i że drugi wziął i go zwolnić bo w końcu miejsce w biurze bedzię wolne.. - myślacy wiedzą o co chodzi. Nie warto pokazywać kto co umie bo nawet jak umiesz to zrobią z Ciebie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.03.2011 21:06

    Inne

    ale bzdury wypisujecie
    ReviewUserIcon
    ...

    28.03.2011 20:38

    Inne

    anonim,ale (usunięte przez administratora) głupoty.puknij się w czoło i nie siej zamętu. ty pierwszy wylecisz pierdoło.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.03.2011 12:28

    Inne

    Wielkie gratulacje !!! Dla tych którym się wszystko należy jak Psu Zupa W związku ze spadkiem zamówień po nagonce przez związkowców i poinformowaniu o całej sytuacji odbiorców od 1 maja w Matexie będą zwolnienia , w pierszej kolejnoiści stolarnia 15-20% , pianka 15-20% , tapicernia 15%. Proszę złożyć podziękowania Związkowcą niech teraz Oni was zatrudnią. I tak dziwie się właścicielowi że nie zmniejszył produkcji do 200 osób, nie musiałby się debilami denerwować . I czytać w necie niewiadomo czego na swój temat. Więc ci co zostaną doceńcie to Co Macie, a jeśli nie otwórzcie swoje firmy i zobaczcie jak to jest. A jeszcze jedno do tych co tak narzekają na zarobki Pytam się co ty umiesz, kim ty jesteś , po co przychodzisz do takiej firmy ? Jeśli jesteś taki genialny pracuj u siebie i zarób te 2000 + ZUS Kończąc Ludzie trochę pokory bo to że ktoś was zatrudnia to tylko jego dobra wola. A czasy że wszystkim się należy skończyły się 20 lat temu. Kto zarabia w Polsce? Ktoś który coś umie i chce mu się pracować. Ktoś kto jest w czymś dobry np. lekarz, mechanik itd Proszę przemyśleć to co napisałem Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

    Kontakt - MATEX Sp. z .o.o.

    Przemysłowa 1 62-330 Starczanowo

    NIP:7840010820

    KRS:0000094728

    http://www.matex-polstermoebel.com.pl/
    Branża główna: Meble
    ReviewUserIcon
    WLodi99

    24.03.2011 19:24

    Inne

    Własnie przez takich garbusów którzy twierdza że tam są super warunki, i ze nie ma wyzysku - podejrzewam ze na pieniadzach sie nawet frajerzy nie znacie, to takie kołchozy będą sie utrzymywać... Ale POLACY to głupi naród - niektorzy pewnie twierdza ze swiat sie konczy na matexie
    ReviewUserIcon
    elka

    22.03.2011 21:09

    Inne

    przyjdź, spokojnie, głupoty same piszą. jeśli ktoś myśli, że do SPA przychodzi no to wtedy się rozczaruje. ZAPRASZAMY Z KOLEŻANKAMI
    ReviewUserIcon
    adi

    22.03.2011 19:04

    Inne

    czesc chce dostac się do matexsu do pracy czy jeszce przyjmują kobiety .
    ReviewUserIcon
    Matush

    21.03.2011 23:29

    Inne

    Pfff Syf i tyle... prawie jak auschwitz - robiłem tam pół roku.... ch** z taką firmą - wyzysk i nic wiecej, dlaczego przerwa śniadaniowa jest odliczana od godzinówki ?przecież należy sie każdemu jak PSU MISKA ! A jak ktos nie pali? To musi zacząć ... bo czy wtedy robisz czy palisz i tak masz odciagane i tak
    ReviewUserIcon
    w siną dal......

    21.03.2011 17:17

    Inne

    no jak to co? zrobili rozpierduchę i już jeżdżą gdzie indziej, nie przyznają się nawet gdzie pracowali bo by na zbity pysk wyjechali,:) Młokosy mają jeszcze mleko pod nosami tak się dali wmanipulować, naiwność prawo młodości
    ReviewUserIcon
    morandi

    21.03.2011 10:36

    Inne

    a czy ktoś wie co dzieje się z zwolnionymi pracownikami mianowicie z kierowcami którzy zaczęli ten cały bajzel
    ReviewUserIcon
    kierowca

    20.03.2011 19:50

    Inne

    człowieku ale ty bredzisz co ma jedno do drugiego
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2011 16:47

    Inne

    widać od razu że przedmówca nie z tej firmy jest, nawet nazwisk nie zna, ale się mądruje.Jestem ciekawy, jakby się tobi, tak obcy facet do domu wprowadził i przyglądał tobie i twojej żonce????? No ciekawe nie, tak jej wierzysz, że on by ci w ogóle nie przeszkadzał nie??? Aż by ci zaczął żonkę podszczypywać to też byś stał obojętny co??
    ReviewUserIcon
    kierowca

    19.03.2011 19:50

    Inne

    ja nie wiem o co tyle krzyku skoro (usunięte przez administratora) jest taki wspaniały prawy i nie ma nic do ukrycia to czemu tych związków tak się boi .PYTAM CZEGO PAN PREZES TAK SIĘ BOI a niech se założą te związki czy nie tak każdy kto nie ma nic do ukrycia powinien zrobić??????????
    ReviewUserIcon
    ol ole ole

    19.03.2011 18:23

    Inne

    no kumpel dla ciebie to najlepsze normy byłyby narzucone od dołu!!!!!!!!!!!!! hahahhahaha piwko, muzyla, dziewczynki i wypłata na koniec miesiąca
    ReviewUserIcon
    wiktor

    19.03.2011 17:22

    Inne

    anonim - 2011-03-19 09:54:25 anonim - 2011-03-19 06:44:05 Czy widzieliście ten strajk byli na nim sami emeryci :) brawo Solidarność ha ha. Co do pracowników to nikt nas nie zamykał na klucz, nie groził zwolnieniem po prostu nie chcieliśmy uczestniczyć w tym cyrku. Pytał się knoś o nasze zdanie czy my chcemy tych związków? Nie bo po co !!!!!!!!! Panowie związkowcy poszukajcie sobie innej firmy a nam dajcie spokój my nie potrzebujemy waszej pomocy Brawo w końcu ktoś napisał prawdę nikt nikomu nie prosi się o pomoc, a kierowcom jeśli sie tak nie podobało to po co chcą wracać- skoro tak żle jest w tej firmie. Opisywanie tego że nam grożono zwolnieniem jest totalną bzdurą nikt nikomu nic takiego nie powiedział. Zrobiliście z tego zakładu (usunięte przez administratora) a tak nie jest. Jak wszędzie jednym się podoba drugim nie. TY ANONIM NIE WYPOWIADAJ SIE W CZYIMS IMIENIU BO JA NIE POPIERAM PEWNYCH NARZUCONYCH Z GORY NORM PRACY I WYNAGRODZENIA NALEZYSZ DO GRONA OSOB KTORE PEWNIE NAJCHETNIEJ PODWINELI BY OGON POD SIEBIE I HEJA DO DZIURY SIE SCHOWAC JA W PELNI POPIERAM ZWOLNIONYCH KIEROWCOW BO CZY ZALOZENIE ZWIAZKOW W ZAKLADZIE PRACY TO ZLODZIEJSTWO LUB PIJANSTWO?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2011 09:54

    Inne

    anonim - 2011-03-19 06:44:05 Czy widzieliście ten strajk byli na nim sami emeryci :) brawo Solidarność ha ha. Co do pracowników to nikt nas nie zamykał na klucz, nie groził zwolnieniem po prostu nie chcieliśmy uczestniczyć w tym cyrku. Pytał się knoś o nasze zdanie czy my chcemy tych związków? Nie bo po co !!!!!!!!! Panowie związkowcy poszukajcie sobie innej firmy a nam dajcie spokój my nie potrzebujemy waszej pomocy Brawo w końcu ktoś napisał prawdę nikt nikomu nie prosi się o pomoc, a kierowcom jeśli sie tak nie podobało to po co chcą wracać- skoro tak żle jest w tej firmie. Opisywanie tego że nam grożono zwolnieniem jest totalną bzdurą nikt nikomu nic takiego nie powiedział. Zrobiliście z tego zakładu (usunięte przez administratora) a tak nie jest. Jak wszędzie jednym się podoba drugim nie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2011 06:44

    Inne

    Czy widzieliście ten strajk byli na nim sami emeryci :) brawo Solidarność ha ha. Co do pracowników to nikt nas nie zamykał na klucz, nie groził zwolnieniem po prostu nie chcieliśmy uczestniczyć w tym cyrku. Pytał się knoś o nasze zdanie czy my chcemy tych związków? Nie bo po co !!!!!!!!! Panowie związkowcy poszukajcie sobie innej firmy a nam dajcie spokój my nie potrzebujemy waszej pomocy
    ReviewUserIcon
    ABSOLUTEK

    17.03.2011 18:38

    Inne

    PRZEMO - 2011-02-28 23:46:59 PRACOWAŁEM TAM ROK,JEDNA REKLAMACJA 25 ZŁ.WIĘC BEZ PRZESADY to chyba miales na 1/4 etatu tych 25 zl a czy uwazasz ze to malo?Dla niektorych to kwota jaka chcieliby miec w potrfelu przed wyplata

    Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.