3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 285 700 5 1

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Gabrysia

Pracuje w firmie już parę lat różnie bywało ale dochodzi do tego że kierownik będzie pracownika oceniał w jakiś skałach. Obecność w pracy zaangażowanie itp co to jest przedszkole?

Tak3Nie2
anonim Nowy wpis
Kandydat
@Gabrysia

wikesosc firm tak robi i na podstawie takich ocen leci premia

inżynier serwisu Nowy wpis
Kandydat

Odebrałem dzisiaj telefon od pana który próbował zaprosić mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Pan nie miał żadnej wiedzy na temat zatrudnienia na dziale UR wiec podziękowałem już na tym etapie. W dobie wirusa wiele firm przeprowadza rekrutacje online. Tutaj chyba nie ma się czym chwalić przez telefon wiec zapraszają na Casting abyś dowiedział się o widełkach płac rzędu (usunięte przez administratora)zł ja nie mam czasu na takie tematy

Jogi Nowy wpis

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach ogłasza o wszczęciu w trybie art. 25a i nast. ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym postępowania w przedmiocie rozwiązania bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego podmiotu: "MATEX"

Ciekawy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy firma ruszyła juz po przerwie ?

Leon
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jakie umowy daje firma?

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy firma już ruszyła? Czy przewidziana jest rekrutacja do pracy? Pozdrawiam

TakNie3
Jakis

Przecież to do zwolnienia grupowe. Za zwolnienia grupowe odprawy się należą itd.

Leon

Slyszalem ze ludzi zwalniaja co sie dzieje

Tak2Nie2
opi

A no jak wszedzie teraz, firma sie musi zabezpieczyc zeby jbc nie zbankrutowac nie majac zadnego zysku, to zupelnie normalne i nic sie nie da z tym zrobic, nawet nie ma zbytnio co miec pretensji do firmy, zoabczymy jak to sie wszystko potoczy, napewno jesli produkcja sie kiedys rozkreci to kto bedzie chcial wrocic to bedzie z marszu przyjmowany, wiadomo najbardziej cierpiec beda ci co zyli od wyplaty do wyplaty bez oszczednosci ale no tu juz kazdy musi sobie jakos samemu radzic

Tak1Nie8
longer
@Leon

zwolnili droga korespondencyjna pisma wyslane do konca kwietnia

Tak1Nie
Lolix

Was też pozwalniali, z porozumienia stron??

Tak5Nie6
@Lolix

Z porozumirniem stron tzn?na ile była umowa?

TakNie1
2020

Was też zwolnili? Tak mówili o zwolnieniach no i nas załatwili

Seb
@2020

Co gdzie kogo na jakiej podstawie zwolnili ?

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Czy w MATEX Sp. z .o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak3Nie5
Stock

Na wózku widłowym na dziale dnb można zarobić od 2800zl miesięcznie na reke

Tak1Nie6
Wyborowa
@Stock

Całkiem sporo jak na dział na którym najwięcej ściemniają w całym zakładzie.

Tak5Nie3
Top
@Stock

A skad ci sie taka kwota na reke z godzinowki wziela? Chyba jak ze 3 razy w sobote przyjdziesz to sie moze zblizysz do tej kwoty

Tak3Nie1
Ciekawa
@Wyborowa

Ciekawe kto ściemnia na dnb, chyba nie pracownicy?

Tak3Nie1
Wyborowa
@Ciekawa

Na nabiale, oj sporo sporo.

Tak4Nie6
Gabrysia

Trochę lat tu robię różnie bywało ale żeby kierownik musiał ocenić pracownika wg skali to już przesada. Dostali kartki i będę oceniać nasze podejście do pracy zaangażowanie i obecność w pracy. Normalnie przedszkole tu się robi. I ciekawe czyj to był pomysł?

Tak1Nie1
Ksu

Ile wynagrodzenie operator wózka widłowego?

Kamila
@Ksu

Niestety ja nie wiem, bo dopiero szukam informacji o pracy w MATEX. Rozumiem, że planujesz aplikować na stanowisko operatora wózka widłowego? W takim razie powodzenia! A jakich zarobków oczekujesz?

Tak2Nie2

Wkurzony

Dlatego że nam dołożyli (usunięte przez administratora)% do stawek akordowych ale zabrali (usunięte przez administratora)%premii uznaniowej i twierdzą że na tym rozwiązaniu wyjdziemy lepiej tylko kto???? Bo to nic nie daje to jest to samo. Więc w stosunku do godzinowki (usunięte przez administratora)zł musimy na starych stawkach wyrobić o (usunięte przez administratora)zł więcej. Więc chętnych zapraszamy do pracy.

Tak5Nie3
Wkurzony

Pieniążki takie same nawet niższe bo dobra praca wyjechała do Sulechowa, polepszenie, tylko dla tych co lubią chorowac a doświadczonych i rzetelnych pracowników nadal się nie docenia.

Tak4Nie
Józek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 201 dni.

Witam czy obijanie mebli w karton jest na akord czy godzinówka?ile można zarobić?

TakNie1
Zenek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 219 dni.

A dlaczego macie mniej zarabiać

Tak1Nie1
Start Gniezno

Słyszał może ktoś coś o planach zmian umów pracownikom po nowym roku ?

X&AK
@Start Gniezno

No co od Nowego Roku tyramy za mniejsze pieniądze.Żenada

Tak4Nie8
Gigi

Witam,wiecie może czy potrzebują na kontrole jakości?

Były janusz
@Gigi

A co? Chcesz se pyknąć z afree?

Tak3Nie2
Były janusz
@Gigi

Aga lubi motory, jak masz taki to stań pod Matexem i zrób enenen, może cuś bydzie..

Tajemniczy

(usunięte przez administratora) no cóż mogę dodać jesteś dorosła i musisz przyniac wszystko na klate dobre zdanie i niestety te złe.. Weź to do serca i przemysł co chcesz przez to osiągnąć romansujac z żonatym mężczyzna ale go też tyczy co ci do głowy przyszło żeby żonę zdradzać!!!!! Życzę żeby się wszystko wyjaśniło spokojnie ????????

Tak3Nie3
Młody

Zazdroscisz idz poszukaj sobie tez pełno (usunięte przez administratora) Anie znam dobrze i przestan pisac bzdury za robote sie bierz

Tak4Nie3
zzz

Nie od dzisiaj wiadomo, że w tej firmie niektórzy żyją życiem innym. Ba, nawet wiedzą o życiu innych więcej niż o swoim samym, wtykają nos w nie swoje sprawy. To co kto robi nie powinno nikogo obchodzić a już na pewno strona internetowa dostępna publicznie nie służy do takiego typu wiadomości. Ten kto to napisał powinien się porządnie zastanowić nad swoim wiekiem umysłowym, który prawdopodobnie zatrzymał się gdzieś w szkole podstawowej.

Tak14Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo