Fabryka Mebli Matex

Starczanowo

Opinie o Fabryka Mebli Matex

tapicernia

Jak to jest z tym zarządzaniem kadrami w Matexie, że daje się na tapicernie brygadzistę Łukasza (tego z nabiału, wcześniej i teraz), który dlugo na tapicerni nie był, ale... był najlepszy? Który najlepiej wydawał (i planował!) wydawanie roboty po południu jak i rano wypracowując duże, albo wystarczające przody. Dlaczego taką osobę dano z powrotem do układania materiałów na wywożeniu nabiału? Tam NIE JEST niezastąpiony. NA TAPICERNI GO BRAKUJE.

Monika
@tapicernia 02.10.2017 22:50

Jeśli jest ktoś zainteresowany pracą krawcowej, zapraszam do kontaktu. Atrakcyjne warunki, umowa o pracę. Zapraszam do kontaktu: 666327050

Diabełek
@Monika 14.11.2017 12:13

Pozdrawiam panią brygadziste z szwalwi zaraz od tego nygustwa (usunięte przez administratora) ci wiecej urosnie. Wez sie do roboty.

Kraecowa

Ludzie by się sprzedali tam za złotówkę bo ktoś ma lepszy mebel .jeśli jesteś pupilem liderki lub kierownika masz meble dobre jak nie to ochłapy robisz pozdrawiam krawcowe co jedna na drugą patrzeć nie może he jak by mogły to by się pozabijały a Agatka chodzi i goni do roboty

Zasadniczy

Pracujesz w firmie I nic nie wiesz chyba jesteś obcy nic nie zabrali przeciwnie dołożyli 100 miesięcznie tylko wypłata jest raz w roku na przyszłość postaraj się o lepsze informacje

gość

likwidacja za niechorowanie a podwyżek nie maaaaaaaaaa !!!!!!!!!!! wiec do woli można być na L4 i tyle

Aneta

@BEEEEEEE rozumiem, że co roku na okres wakacyjny tak własnie wygląda działanie firmy. A Ty na jakim dziale pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak się w nim pracuje?

Aneta

Obecnie firma potrzebuje osób do pracy jako Stolarz, tapicer, krawcowa. @Byly pracownikmoże Ty możesz powiedzieć jak wygląda praca na tych działach firmy?

BEEEEEEE
@Aneta 19.05.2017 11:38

NIE POLECAM TEJ FIRMY, niedługo okres wakacyjny co bedzie jedna zmiana wiec jak co roku po 10 h robienia i autobusy specjalnie bedzie póżniej żebys nie mógł wcześniej wyjść z firmy, chyba że na piwo do sklepu w czekaniu na autobus :D

Byly pracownik

Zarobic sie da ale trzeba robic. Niestety rownego traktowania pracownikow nie ma i zapewne nie bedzie. Niektorzy pracownicy to margines spoleczny ale no coz, na produkcje przyjmuja nawet po gimnazjum. Czasami mozna uslyszec szczekajacych (w znaczeniu doslownym) pracownikow tapicerni. DOROSLI LUDZIE.

Aneta

Pracujesz w Fabryce Mebli Matex? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Na co obecnie mogą liczyć pracownicy firmy?

cos tu ostatnio ucichło :P

gość

a ja 2 lata straciłem tam ......

Jony zapado

Powiem krótko firmę omijać szerokim łukiem. Pracowałem i straciłem trzy lata życia... Pracując tam nie ma się przyszłości...

alibaba

Zarabiając najwięcej w Matexie być skazanym na łaskę i niełaskę teściów. Raz będąc bonzem z 50 calowym telewizorem na naszej klasie, a raz bezdomnym jeśli teść powie wyp.................

michał....

i tak za mało jest i zawsze będzie//////////////////////

Alibaba

Wreszcie podwyżki. Pewnie co niektórzy po kilkudziesięciu latach wyprowadzą się od teściów...................... A inni nie będą gonić złotówy do Poznania buahahah

pracownik_produkcji

A ja polecam pracę w firmie, byłem już z wielu firmach i każdy myśli że wszędzie jest lepiej a to guzik prawda. Można tutaj zarobić jeżeli się chce! Szkoda że zawsze większość lewusów się wypowiada, OSOBIŚCIE POLECAM

jegomość
@pracownik_produkcji 11.01.2017 16:39

Błahaha prawdziwy rodzynek ... z odbytu kazia się odezwał...

hejhej
@jegomość 11.01.2017 22:58
Błahaha prawdziwy rodzynek ... z odbytu kazia się odezwał...

jegomość, to taki sam efekt jakby z Twojej mordki się odezwać :)

Kaka

Jak to nowych lepiej traktują niż starych? Zwolnij się i jeszcze raz się przyjmij a wtedy będziesz "nowym"

Ja

Kto uwaza ze ta firme powinno sie zamknac?

mamabanego

krojczych potrzebują? jakie warunki?

pucuś

RENIA DRZE PAPE NA CAŁY MATEX WIEC KAŻDY SIE ZWALNIA HAHAHHAHAHAHAHAH.......

tapicer

Cieszyć się świąteczne jest to jest to co jedyne Matex proponuje o daje ale jeszcze stawia warunki powyżej pół roku na umowę o pracę . nie długo się ruszą nowe firmy ciekawe kto będzie tu robił - kaziu będzie sam na tapicerni meble robił . kaziu woli Ukraińców wziąć nic pracownikowi dać więcej

byly pracownik

ale praca bardzo fajna wiadomo trzeba szybko i myslec co sie robi

byly pracownik

Nie polecam pracować w tej firmie sami kapusie i nie maja co robic a jeszcze oszukaja na wyplatach

&&

Gdzie są podwyżki co już kilka lat nie było .

pola

no to jest teraz chyba jedna jedyna oferta pracy od nich prawda? z cala pewnoscia oferowane jest tutaj m.in. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, rozwój zawodowy oraz pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę Multisport, dofinansowanie nauki języków.

%%%

To zaczynamy popołudniówki od pazdziernika do 23 zawsze godz mniej.

Aaax

Witam zaczynam od jutra pracę na nabiale.Jest ciężka tam praca?jakie zarobki?

%%%

Na poczatek najnisza krajowa a puzniej zalezy gdzie bedziesz,i jakie meble itp bedziesz robił jako młody dostaniesz najgorsze gówno za grosze wiec rewelacji nie bedzie

M

Jesteś nie fer, skoro żeś pojechała z imienia i nazwiska tak bezczelnie, skoro zdawała za litr mleka to powiedz gdzie. Jestem zainteresowana promocją. Może się przedstawisz? Stolarnio... Czy mogę cię nazwać tchórzem?

maniu

Ja tam nie narzekam. Zapierdalam jak dzik choruje 3 dni minus 500 z wyplaty ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest. do emerytury w takiej firmie.

cv01

Niema

@cv01 07.06.2016 20:18
Niema

Jeszcze troche to wszystkich nas ukraincy zastąpią...z dnia na dzien jest ich coraz wiecej! I co jeszcze mnie wkurza? Nowgo pracownika lepiej traktuja jak starego...." nie wolno krzyczec na nowych bo sie zwolnia ! " a my starzy to co? K...gorsi????

cv

jest tu ktos na tym forum?

cv

Jeszcze jedno czy sa moze jakies bony/pieniadze na swieta? Pieniądze na wakacje? czy firma ma postoj w wakacje i jak wygląda system premiowania?

cv

Witam chce zlozyc cv do tej firmy ale licze na szczere i prawdziwe odpowiedzi. 3 lata pracowałem w stolarce szlifierki frezarki obrabiarki wszystko jak szlo doswiadczenie mam spore u tzw prywaciarza. 2 lata parcuje obecnie w innym zakladzie jako monter stelazy na akordzie czyli nie jest lekko.jestem mlody nie boje sie pracy daje rade ze wszystkim. pytanie moje brzmi czy sa takie stanowiska jak monter lub jakiekolwiek inne, o ktore moglbym sie ubiegac. jak wyglada atmosfera, ogolnie kierownictwo itd itp no i przedewszystkim zarobki, na ile mogę liczyc na poczatku na akordzie/etacie/godzinowce nie wiem jak to tam wyglada ile wynosi okres probny jesli taki jest? no i ile moge liczyc jakie zarobki powiedzmy po pól roku pracy, na akordzie lub godzinowce? licze na szybką odp dziekuje z gory

rocky

Wie ktoś może jak kierowcy mają narzekają czy jest w miare ok?

buldozer

krzywy komin juz nie ma nic do powiedzenia buahahahhahha

Klucznik Piotr

Na szczęście ten "gość" nie ma już wiele do powiedzenia. Szkoda tylko ludzi, których pozostawił bez środków do życia, zwolnił na kilka lat przed emeryturą, podając kłamliwe i oszczercze powody, nie dając szans na obronę. Na szczęście życie jest bardzo sprawiedliwe i dobro dawane w tym życiu zwraca się wielokrotnie, a zło .................? Jest na szczęście opatrzność, ta najwyższa której nie da się okłamać albo wywinąć bokiem, mam nadzieję, że w tym przypadku też będzie tak samo sprawiedliwa.........

buldozer
@Klucznik Piotr 26.04.2016 21:40

tutaj kulawi dostają robote...

Mina

A czy krzywy komin jeszcze grasuje na tapicerni lub nabiale? Pisze nick z małej litery ze względu na brak szacunku do tego gościa-)

Nico

Po kilku miesiącach od kupna mebla sprężyny wbijają się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a płyta wiórowa z której są produkowane meble to największe ścierwo ściągane z Ukrainy. Zdarzało się wycinać mokrą płytę dosłownie z pod deszczu nie wspominając o listwach które mają 50 i więcej procent wilgotności a od dostawców wymagają liściastych eleganckich listewek (mowa o ramkach). Wiem bo pracowałem na stolarni. I gdzie tu mowa o standardach europejskich nowocześnie i estetycznie to ten mebel wygląda z zewnątrz natomiast w środku można sobie ryż uprawiać, a o ogólniej sytuacji w firmie - zarobkach, kierownikach i tzw. chapaczach to mógłbym książkę napisać. Na szczęście zakończyłem karierę w tej firmie pozostał tylko ból w plecach który powoli mija.

omen

Coraz ciekawsze plany na tapicerni. Po wprowadzeniu w życie przewiduję sukcesywne zmniejszanie się załogi. No i produkcji. Bo cza rozbiórki jest chyba mało produktywny? ;)) Czy leci z nami pilot?

Mik

Chyba wszyscy wiedzą kto jest za to odpowiedzialny. Śmiał się z Gosi i był pierwszy za wyrzuceniem Rokersa a teraz to co odwala nie mieści się w głowie, .......posada stróża czeka...........

Elvis

Czy ktoś zwraca uwagę na meble jakie przyjeżdzaja z nabiału? Czy nie ma tam rzadnego nadzoru ? chcą robić więcej i więcej a ja 15 minut poświęcam na każdy element żeby powklejać i poobcinać sobie pianki. jak tak dalej pójdzie to zawijam się stąd

czarny chumor

Kiedy ta szopa w końcu upadnie?

skinu69

daj se spokuj z paletowanie masz 90 groszy od palety emetny ktore układasz waza po 30-40kg

skinu69

idzcie na nabiał na paletowanie super robota

WDR

Proponuje zmniejszenie pensji Krzywemu Kominowi o 2000 brutto. Zabieg ten praktycznie niczego nie spowoduje. Wiemy że jest on w firmie jak rumianek w medycynie (nie pomoże nie zaszkodzi) Pieniądze ok 24 tys zł rocznie !!! można byłoby przeznaczyć na inne cele np dodatek do bonów świątecznych dla wszystkich parcowników. 24 000 zł na 600 pracowników którym będą przysługiwały wiec po 40 zł dodatkowo dla każdego pracownika. Nakład zakładu 0 zł Doceniajmy produktywnośc i pracowitość a nie rozsadzanie firmy od środka

Waciarz

Taki okazały budynek, na pewno warto się przyjąć, podpadające jest tylko to że wciąz szukają ludzi więc jest duża rotacja, ciężko powiedzieć dlaczego.

mietek

złoże cv tu i tu zobaczę która firma pierwsza się odezwie. zawsze mogę się zwolnić :)

MIETEK

KTOŚ TU JESZCZE BYWA?

mietek

witam wszystkich, szukam pracy jestem stolarzem z doświadczeniem, czytam opinie o Matexie i mam mieszane odczucia....chce pracować w zawodzie i szukam jakiejś stolarni, bo teraz pracuje na czarno. niektórzy mowia, że Matex to duża prężna firma i warto się zahaczyć, bo można nieźle wyciągnąć.. slysząlem też o takiej firmie ze swarzedza stoldrew chyba się nazywa, szukają stolarzy, pomocników, mam kolegów co tam pracują..podobno też dobra kasa ale nie wiem gdzie uderzyć, może ktoś cos podpowie.. zależy mi na umowie o pracę, nie wiem jak w Matexie w tym temacie, w stoldrewie tylko tak zatrudniają..

Ciekawski George

Czy słyszeliście, że między Wrzesnią a Słupcą ma powstać kolejna fabryka samochodów, tym razem Land Rover i Jaguar?

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Matex - Starczanowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Matex