P.P.H MATEX

Borne Sulinowo

Opinie o P.P.H MATEX

ola

Marysia to w jakih ty warunkach pracujesz jak oni przescieradła i posciele produkuja?

podwykonawca

Dzięki Matexowi mam dobry samochód

Marysia

i tu sie mylisz nie siedze na wysokim stolku i nie pisz glupot ze przetrzymales wszystkich kierownikow bo ja pracuje juz 14 lat i kierownika mam tego samego .Nie pracowales na starym zakladzie gdy na srodku hali stal trociniak a kawa zamarzala w 15 min wiec nie mow mi ze nie wiem co to ciezka praca .

Marysia przestan gadac glopoty ja zapieprzam w tym zakladzie juz tyle lat i zaden kierownik mnie nie przetrzymal wiec sie zamknij bo chyba siedzisz na wysokim stolku i nie wiesz co to ciezka praca

Marysia z Matexu

Człowieku o czym ty piszesz ? przepracuj tam kilkanaście lat to wtedy się przekonasz że lepszego pracodawcy nie znajdziesz a ludzie którzy tam pracują po 10 lat i więcej to najwspanialsi ludzie pod słońcem życie by za ciebie oddali wiec ich nie obrażaj !POZDRAWIAM WSZYSTKICH STARYCH PRACOWNIKÓW KIEROWNIKÓW I CAŁE SZEFOSTWO jesteście wspaniali !

Zostaw opinię o P.P.H MATEX - Borne Sulinowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H MATEX