opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MATEX Sp. z .o.o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 337 ocen
Opinie(737)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(737)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Nasze kolekcje
  • .
  • Nasz salon
  • .
  • Spedycja
  • .
  • Praca na produkcji
  • .
  • Praca dla kierowców
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Nasze kolekcje

Nasz salon

Spedycja

Praca na produkcji

Praca dla kierowców

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Bydgoszcz
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Inowrocław
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Starczanowo
  • Białęgi
  • Białężyn
  • Mściszewo
  • Uchorowo
  • Kąty
  • Nieszawa
  • Raduszyn
  • Złotoryjsko
  • Trojanowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Borne Sulinowo - P.P.H MATEX

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Starczanowo
  4. /
  5. Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Opinie

Opinie o MATEX Sp. z .o.o. Starczanowo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MATEX Sp. z .o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ABSOLUTEK

    17.03.2011 18:27

    Inne

    No jak to jest w koncu ze inspekcja(komisja )miala sie pojawic we srode a wszyscy wiedzieli juz 2 godz przed czasem ze BEDA a juz dzis wiemy (czwartek) ze beda w piatek Chyba ktos tu jest JASNOWIDZEM Nie dziwi mnie ze do niczego sie nie moga przyczepic bo o godzinie ZERO wszystko gra w przepisach BHP jak w szwajcarskim zegarku ZWIAZKOWCY - jestesmy z wami i popieramy wasza manifestacje tylko ze duzy % z nas jest zastraszonych utrata pracy
    ReviewUserIcon
    ananim

    15.03.2011 12:47

    Inne

    A kto będzie brał prysznic ? Wolę jechać do domu i tam się wykąpać bo szkoda na to czasu- jest wiele firm gdzie są prysznice i tylko osiada na nich kórz więc po co to wypisywanie!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2011 21:11

    Inne

    Panie/i malkontent fakt prysznic przydałby się każdemu pracownikowi a szczególnie panom bo tę waszą higienę czuć w autobusie do pozostałych w firmie czyszczą papiery jak nigdy dotąd a co do zysków 25000000 mądrym mówi wiele.
    ReviewUserIcon
    UP

    07.03.2011 21:33

    Inne

    z tym kodeksem to daj sobie kolego spokuj, bo pracowałem w firmie gdzie nawet nie było gdzie rąk umyć, a jak mi sie samochód na Ukrainie popsuł to nas polska ambasada ściągneła do Polski , bo szef nie miał kasy na naprawe. Królewicz, ty napewnno w domu masz jakuzi i złote krany, Panie Hrabio
    ReviewUserIcon
    malkontent

    06.03.2011 21:57

    Inne

    urząd pracy - 2011-02-28 21:59:14 podaję zakłady pracy jeśli- się komuś w Matexie nie odpowiada- proszę o polepszenie sobie bytu w innej-lepszej rzeczywistości: 1) GESPAMP 2) SANTA 3) EKKA 4) SM WRZEŚNIA 5) CENOS 6) MIKROMA 7) KRISPOL 8) I CAŁE 72 STRONY KOLEJNYCH FIRM http://www.firmy.net/wrzesnia.html przecież nie ma obowiązku, komuna się skończyła i żyjemy w wolnym kraju, ludzie dlaczego ja prosty tapicer mam robić na kierowców , którzy wsiądą sobie za kierownicę i z (usunięte przez administratora) spokoj sobie jadą. Ja tak nie chcę!!! I ciągle niezadowoleni a szef im wypasione łazienki przerabia, na dwór pod rynnę sobie te puste główki umyć dzieciaczki. Jeżeli według Ciebie najzwyklejsza łazienka z prysznicem dla pracowników jest przejawem jakiegoś szczególnego luksusu to śmiech mnie ogarnia. Widocznie w domu paplasz się w misce i stąd ta zazdrość Taki przybytek wg. Kodeksu Pracy jest standardowym wyposażeniem przy czym jeden prysznic powinien przypadać na kilkanaście osób.Od tego jest Kodeks Pracy żeby go przestrzegać. Jeżeli kazaliby Tobie obijać meble pod wiatą przy kilkustopniowym mrozie to też byś to robił w imię kasy czy jednak zajrzałbyś jednak do przepisów prawa pracy. Jeżeli chodzi o zarobki to Ty nikogo nie utrzymujesz w tej firmie. Każdy jeden pracownik pracuje na własną pensję. To, że (usunięte przez moderatora) traktuje Was jak święte krowy nie znaczy, że macie na garnuszku resztę załogi. Pracujesz w systemie naczyń połączonych. Gdyby nie stolarnia, szwalnia, krojownia, nabiał nie miałbyś co robić. Gdyby nie transport wewnętrzny nie miałby kto przywieźć i odebrać Twojej pracy. Gdyby nie pakowacze, załadunek i kierowcy nie miałby kto tych mebli wyekspediować. Następnym razem zanim zaczniesz robić z siebie męczennika utrzymującego resztę firmy trochę się zastanów. Mimo wszystko pozdrawiam...
    ReviewUserIcon
    .....

    06.03.2011 17:14

    Inne

    To jeżeli stac go na to wszystko to powinien dac też ludzią godnie zarobic,Jak czytam tu słowa niektorych dupowłazów to mnie mdli.No i umowa na 10 lat (usunięte przez moderatora)co za paranoja.Mam nadzieje że dobiorą mu się za to do (usunięte przez moderatora)
    ReviewUserIcon
    malkolm

    06.03.2011 09:40

    Inne

    tylko już nikt w gazecie nie napisał ile kosztowała nowa hala, ile kosztowały remnoty, nowe tiry ..... innym to łatwo się liczy zyski, ale do wydatków jakoś nikt nie doszedł bo i po co - najważniejszy szum normalnie jak w SUPER EXPRESIE Jestem ciekawy jakie zarobki mają pracownicy Widomości (usunięte przez moderatora)? i w jakich warunkach tam pracują. Powiem szczerze, że łazienki i stołówkę to my mamy ładniejsze !!
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2011 15:54

    Inne

    na nabiał zawsze potrzebują bo przyjdzie młody porobi troche i się zwalnia bo nie wytrzymuje,ciężka charuwa chyba że jesteś lub należysz do elity to dostajesz same lepsze meble do roboty ELVISY I ORIONY wtedy zarobisz niezłą kase,stawki za oklejanie mebli pozal się Boże,aby mieć 4tyś musisz przeżucić ok 1500 elementów w miesiącu
    ReviewUserIcon
    .....

    05.03.2011 10:27

    Inne

    Powiem tyle,znam wiele osób z każdych działów,90% z nich narzeka jak to jest zle w matexie ale jak przyjdzie co do czego chowacie się jak myszy pod miotłą.Myślicie że szef zamknie firmę? Poczytajcie wiadomosci wrzesinskie i zobaczcie jakie ma zyski,a kuru znoszącej złote jajka sie nie zabija.Pozdrowienia "myszki"
    ReviewUserIcon
    gapa

    04.03.2011 15:03

    Inne

    Jeżeli się komuś nie podoba w tej firmie to niech się zwolni !!!!!! Nie rozumiem takiego opisywania, że małe zarobki, że za dużo godzin a cały czas tam pracuje. A co do związków to żenada brak słów pamiętajcie, że tam pracują całe rodziny
    ReviewUserIcon
    irytacja

    02.03.2011 21:29

    Inne

    sam skonczyles ledwie zawodowke zrobiles prawo jazdy i wielki byly driver ... prawdziwi kierowcy to juz dawno umarli teraz sa lapciuchy ktorzy bez zawodu chca zarobic troche kasy i kolo meca wokol wszytskim jak im tak zle .. jak zle to trzeba zmienic zawod na tapicera i miec spokoj pozdrawiam tapicernie :)
    ReviewUserIcon
    gal anonim

    02.03.2011 21:26

    Inne

    a z ciebie moze wielki truker jest co?
    ReviewUserIcon
    były driver

    02.03.2011 08:40

    Inne

    Widzę ze (usunięte przez moderatora) jestes skoro myslisz ze kierowca ma tak slodko jak piszesz,proponuje ci wsiasc w samochod i (usunięte przez moderatora).. 1000km (najlepiej latem bez klimatyzacji) zobaczysz jak piękna to jest praca.Postój pod magazynami i patrz jak niemców biora a polacy stoja nieraz po dwa dni i jedz odgrzewane obiady.Nie masz pojecia o czym ty piszesz,a łazienki?i tak nikt z nich nie korzysta.Ale co tam,przyszłes do firmy bez zawodu,przyuczyłes sie i teraz wielki tapicer z ciebie,co za (usunięte przez moderatora)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MATEX Sp. z .o.o.

    Kierowca transportu międzynarodowego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    Pracownik biurowy / Pracowniczka biurowa ze znajomością jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    PRZEMO

    28.02.2011 23:46

    Inne

    PRACOWAŁEM TAM ROK,JEDNA REKLAMACJA 25 ZŁ.WIĘC BEZ PRZESADY
    ReviewUserIcon
    urząd pracy

    28.02.2011 21:59

    Inne

    podaję zakłady pracy jeśli- się komuś w Matexie nie odpowiada- proszę o polepszenie sobie bytu w innej-lepszej rzeczywistości: 1) GESPAMP 2) SANTA 3) EKKA 4) SM WRZEŚNIA 5) CENOS 6) MIKROMA 7) KRISPOL 8) I CAŁE 72 STRONY KOLEJNYCH FIRM http://www.firmy.net/wrzesnia.html przecież nie ma obowiązku, komuna się skończyła i żyjemy w wolnym kraju, ludzie dlaczego ja prosty tapicer mam robić na kierowców , którzy wsiądą sobie za kierownicę i z (usunięte przez administratora) spokoj sobie jadą. Ja tak nie chcę!!! I ciągle niezadowoleni a szef im wypasione łazienki przerabia, na dwór pod rynnę sobie te puste główki umyć dzieciaczki.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.02.2011 12:17

    Inne

    KROLOWA WOZKA (usunięte przez moderatora) WYLECIALA NA ZBITY PYSK!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.02.2011 21:13

    Inne

    Niestety cały czas podtrzymywana jest w firmie atmosfera zastraszania, że jeżeli ktoś się wychyli zostanie czym prędzej zwolniony. Dopóki pracownicy nie zauważą, że można cokolwiek zmienić i ma to jakiś sens nadal będą tkwić w poczuciu strachu o dzień jutrzejszy. Związkowcy muszą być bardziej widoczni w praktycznym działaniu bo w przypadku działań zaczepnych jakie miały miejsce do tej pory niewiele osób się do nich przyłączy właśnie z powodu strachu o utratę pracy. Na razie prezes okopał się na swoich pozycjach, a do ataku wysłał swoich wiernych pretorian w osobach kierowników i BHP-owca
    ReviewUserIcon
    chudy

    27.02.2011 09:04

    Inne

    Wszystkich odważnych zachęcam do przyłączenia się do związków!kontakt. (usunięte przez moderatora)Zachęcam!!Machina ruszyła ale żeby się to udało potrzebujemy wsparcia,jeżeli teraz nie pójdziecie za ciosem to już nigdy taka możliwość się nie powtórzy!!Nie wierzcie w propagandę ze związki nic nie dają, jeśli nic nie dają to dlaczego tak się ich boją!?Zdaje sobie sprawę że się boicie ale właśnie tak jest polityka firmy!!!Działanie przez zastraszania!!Czas żeby człowiek zaczął być traktowany jako pracownik a nie jako niewolnik!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2011 20:38

    Inne

    BRAWO (usunięte przez moderatora)!!:))
    ReviewUserIcon
    malkontent

    26.02.2011 18:26

    Inne

    W piątek przed firmą rozdawane były ulotki w sprawie spotkania ze związkowcami. Na drogę wyskoczył BHP-owiec i próbował przeganiać panów, którzy się tym zajmowali, straszył policją, itd. Doprawdy żałośnie wyglądał z tą całą swoją bezradnością. I tak właśnie zachowuje się człowiek, który powinien stać na straży przepisów prawa pracy i wolności związków zawodowych...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MATEX Sp. z .o.o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2011 16:31

    Inne

    w zakładzie już chodzą przestraszeni... Kierownictwo wraz z panem od BHP mówią pracownikom co kto i jak ma mówić w razie inspekcji pracy....na ZAŁADUNKU np. kazano im mówić ze mają gdzie sie ugrzać bo pracują w zimnie przez 10 a czasem i więcej godzin więć mają mówić ze mają specjalne przerwy i miejsca na odpoczynek a to przecież (usunięte przez administratora) prawda:(
    ReviewUserIcon
    @@@

    26.02.2011 11:02

    Inne

    Niech PIP zwroci uwage na wypracowany akord rzeczywisty a ten wpisany na kwitku z wyplaty i dlaczego pracownicy godzinowi nie maja odciaganych reklamacji skoro wszyscy sa ociazani to wszyscy!
    ReviewUserIcon
    xxx

    24.02.2011 12:03

    Inne

    Bardzo nie ładnie ktoś bardzo się boi związków i robi wszystko by do nich nie dopuscic,nie zastanawiacie się dlaczego?A gadanie ze zamknie firmę....bez przesady.Szef ma podpisane umowy z niemcami i nie tylko na długi czas i musi się z nich wywiązac bo w przeciwnym razie zapłaci kolosalne kary,więc nie dajcie się przestraszyc.
    ReviewUserIcon
    pracownik produkcji

    21.02.2011 10:25

    Inne

    to jak nas potraktował szef daje znać po sobie jak bardzo boi się związków dlaczego ? może dlatego że co miesiąc dostaje pieniądze na każdego pracownika z funduszu socjalnego a jest to okolo 1000 zl gdzie my na święta dostawaliśmy zaledwie po300 zł gdzie jest reszta sami sobie odpowiedzcie na to pytanie druga sprawa to składki na związki są naprawde śmieszne bo jest to dokładnie teraz nie wiem ale naliczane są od zarobków brutto jak ktoś zarabia 1000 zł brutto to składka wynosi 8zł20gr więc nie wiem czy warto się obawiać bagatelnych sum jakie zabierają związki apeluje do wszysytkich pracowników produkcji bo was szef nie może zwolnic jak wy mu staniecie to nie będzie mieć wyjścia tylko przystać na związki
    ReviewUserIcon
    ..........

    17.02.2011 21:48

    Inne

    Ty co tak stronisz od zwiazków zawodowych pewnie siedzisz w biurze spijasz kawki i patrzysz jak tu doniesc na kogos licząc przy okazji na jakąs premie od szefa za strzelenie z ucha
    ReviewUserIcon
    sniadek

    15.02.2011 20:29

    Inne

    drogie Panie Anonimowe Karierowiczki, tak kiepsko szło w szkole że karierę chcecie zrobić na tych robotnikach. Moja córka (też po prawie) nigdy nie odważyłaby się w ten sposób robić. W naszej firmie pracują naprawdę mądrzy ludzie i nie róbcie z nas takich nieudaczników, bo pracy nam i tak nie zorganizujecie jak zamkną zakład. KUPICIE NASZE MEBLE????

    Kontakt - MATEX Sp. z .o.o.

    Przemysłowa 1 62-330 Starczanowo

    NIP:7840010820

    KRS:0000094728

    http://www.matex-polstermoebel.com.pl/
    Branża główna: Meble
    ReviewUserIcon
    BLUE

    15.02.2011 20:02

    Inne

    LUDZIE!!!! te całe związki to jak AMWAYprzed 10 laty. Dobrze ktoś napisał, spytajcie się tylko kto im za te Malediwy płaci?? hahaha Jak się człowiek sam do roboty nie weźmie to gwarantuje, że żadne związki nam zamówień nie załatwią. Głowy kapuściane co z matmy mierne mieli, a im związków się zachciewa. Bądźmy rozsądni. ja się nie dam w to[usunięte przez moderatora].. wciągnąć, po mnie nie będą się ślizgać.
    ReviewUserIcon
    bezrobotny

    08.02.2011 12:43

    Inne

    a tak szczerze to gdzie? w ogóle jakie są tam działy?
    ReviewUserIcon
    malkonntent

    08.02.2011 09:49

    Inne

    Na portierni... :-)))
    ReviewUserIcon
    bezrobotny

    07.02.2011 22:43

    Inne

    mam pytanie na którym dziale najlepiej się pracuje???
    ReviewUserIcon
    robol

    02.02.2011 20:33

    Inne

    przyjeli teraz troche nowych osob i mysle ze nadal beda przyjmowac wiec skladaj papiery i z cierpliwoscia czekaj na tel od kazia:pppp
    ReviewUserIcon
    mała

    01.02.2011 20:40

    Inne

    Ludzie napiszcie mi czy można składać papiery? przyjmują w matexie??
    ReviewUserIcon
    hehe

    31.01.2011 13:30

    Inne

    Ale tu cicho pewnie wszyscy zapracowani... pozdrawiam robolki
    ReviewUserIcon
    XXXXXXXXXXXXXXXX

    19.01.2011 22:33

    Inne

    ja pracowałem też w matexie przez 4 lata zarabiałem w granicy 3-4 tys. teraz lecze się u ortopedy, kręglarza i wydaje na lekarzy sporo kasy.Obiady na stołówce to prawda ale chodził na nie tylko Klamot i zarabiał 1200 zł :-) przez takich gości co zarabiali nawet po 5 tys nie było możliwości wynegocjowania lepszych stawek.Alkohol na popołudniwych zmianach to bardzo częsta rzecz. Panowie od kontroli jakości co kontrole mieli swoje wizje, a krawcowe te potrafiły dopiero stworzyć cuda. Kierownik kontrolerów M[usunięte przez moderatora].. idol młodzieży bożyszcze tłumów za każdą twoją reklamacje uszkodzoną, a to przy załadunku, a to w transporcie regularnie zabierał 50 złotych. Nadgodzine naliczane w jedyny taki sposób w Europie, a może na świecie, twoja stawka 8 zł. nadgodzinna 50% dostaje 12 ależ skąd dostajesz 4zł. Ogólnieeeeee polecam jak masz dużo czasu, dużo kasy i końskie zdrowie napewno znajdziesz zatrudnienie. Kaziu na Ciebie czeka z otwartymi rękami . Kierownik na rozmowie wstępnej opowie Ci o pracy w firmie z takim entuzjazmem że nie ma mozliwości byś odmówił. A KIEDY POBIERZE NARZĘDZIA I STANIESZ PRZY STOLE TO ZOSTAJESZ ..SAM,, BO WSZYSCY MAJĄ AKORD I TAK ZASUWAJĄ ŻE CIĘ NAWET NIE ZAUWAŻĄ.
    ReviewUserIcon
    gość

    10.01.2011 21:03

    Inne

    a nie potrzebujecie na nabiał do pracy do oklejania mebli
    ReviewUserIcon
    łe tam

    09.01.2011 17:42

    Inne

    no i co przyjeliście trzech wózkowych zobaczyli ten wasz [bałagan] i uciekli . Bracia i siostry omijajcie MATEX, STARCZANOWO i doły.
    ReviewUserIcon
    albano

    03.01.2011 19:46

    Inne

    widać że za mądry nie jesteś palecaki kupili dla ciebie żeby ci się lepiej pracowało ale jak widać preferujesz manufakture z xix wieku kierownicy tych paleciaków nie potrzebują i nikt cie jeszcze premii nie zabrał a to co piszesz to bzdury a do tego wykształceni tak jak ty nie używają łaciny...
    ReviewUserIcon
    Stefano ;]

    29.12.2010 13:18

    Inne

    [usunięte przez moderatora] a matex to najwiekszy chlew w wielkopolsce chyab ;] teraz kupili 2 nowe paleciaki wiec panowie i panie bedzie wielkie ciecie po premi itp zeby sie wrocily haha Nie polecam kierownictwo po 8 klasach podstawowki maja zielone pojecie o tym co sie dzieje ;]
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.12.2010 17:14

    Inne

    a tobie w chacie się nigdy nic nie popsuło ciesz się że będzie naprawione bo jak by było państwowe to by nie było naprawione przez dwa lata a jak ci zimno to się zapisz na ciepły obiadek ciekawe czy pracujesz na tapicerni
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2010 17:07

    Inne

    to nieprawda temperatura nie spadÅ�a poniżej 15 stopni masz [usunięte przez moderatora] termometr [usunięte przez moderatora]

    Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.