opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MATEX Sp. z .o.o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 337 ocen
Opinie(737)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(737)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Nasze kolekcje
  • .
  • Nasz salon
  • .
  • Spedycja
  • .
  • Praca na produkcji
  • .
  • Praca dla kierowców
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Nasze kolekcje

Nasz salon

Spedycja

Praca na produkcji

Praca dla kierowców

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Bydgoszcz
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Inowrocław
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Starczanowo
  • Białęgi
  • Białężyn
  • Mściszewo
  • Uchorowo
  • Kąty
  • Nieszawa
  • Raduszyn
  • Złotoryjsko
  • Trojanowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Borne Sulinowo - P.P.H MATEX

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Starczanowo
  4. /
  5. Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Opinie

Opinie o MATEX Sp. z .o.o. Starczanowo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MATEX Sp. z .o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dziadek Mróz

    10.12.2010 18:37

    Inne

    Na Hali w Matexsie panują arktyczne warunki. Ostatnio wysiadło ogrzewanie. Temperatura wynosi ok. 5 stopni, tak jest już od prawie 2 tygodni. Sytuacja dopiero bedzie naprawiona 28 grudnia. Ludzie marzną a w nastepnym tygodniu idą siarczyste mrozy. Trzeba coś z tym zrobic i zgłosic do Inspekcji Pracy, niech Gruby się tłumaczy.
    ReviewUserIcon
    matex

    05.12.2010 16:25

    Inne

    wedlug kierownka -dyrektora podzial stawek miedzy pracownikami jest prosty-najlepszymi pracownikami sa tapicerzy i tam tez najlepiej zarabiaja bo maja podwyzki Podwyzki tez byly na innych dzialach (w tym godzinowka leniwcow pilarzy na stolarni) Pytam wiec-kiedy bedzie podwyzka na montazu (ostatnia chyba byla 3 lata temu )gdzie warunki pracy sa uciazliwe Bywa ze nie korzystam z przerwy aby dorobic a i tak wychodze gorzej niz rok temu.Godzinowka niekiedy lepiej wychodzi w czasie trwania godziny pracy niz ja lacznie z zapracowana przerwa
    ReviewUserIcon
    gość

    23.11.2010 11:50

    Inne

    całkowicie się z Tobą zgadzam
    ReviewUserIcon
    zalgi

    20.11.2010 17:07

    Inne

    No cóż, na temat tej firmy można by pisać dosyć długo. Firma duża i dobrze prosperująca jak na dzisiejsze czasy co w żadnym stopniu nie przekłada się na poziom wynagrodzeń. Dlatego też Matex często jest określany obozem pracy. Jej właściciel wybrał niestety azjatycki sposób prowadzenia firmy czyli wycisnąć jak najwięcej z pracowników przy możliwie jak najmniejszym zatrudnieniu. Jednym słowem pracownik jest traktowany przedmiotowo, a nie podmiotowo. Firma ma za sobą procesy sądowe dotyczące wypłaty zaległych wynagrodzeń za przepracowane nadgodziny. Mam świadomość tego, że podstawowym celem działania każdej firmy jest maksymalizacja zysków. Jednak dużo zależy od stylu w jakim się to robi. Mógłby wybrać europejską kulturę pracy ale widać orientalne klimaty są mu bliższe. W poprzednich postach pojawiały się opinie, że Matex dobrze płaci na akordzie. Rzeczywiście na tapicerni i stolarni akordziści zarabiają nieźle (faktem jest istnienie pewnej grupy tapicerów zarabiających ok. 4 tys.) Sprowadza się to jednak do pracy w szalonym tempie co oczywiście ma przełożenie na niską jakość wykonywanej pracy. Niestety praca w stylu robota za kilka lat odbije się częstymi wizytami w poradni ortopedycznej i neurologicznej. U niektórych dobrze zarabiających tapicerów już dzisiaj można zauważyć nieodwracalne zmiany np. przykurcze palców. Ostatnio doszły mnie słuchy, że stawki akordowe zostaną zmniejszone. I znowu następuje proste równanie, żeby zarobić tyle co do tej pory trzeba będzie wykonać jeszcze więcej pracy. Jeżeli chodzi pracowników na godzinówce to jedyną szansą podwyżki jest podniesienie najniższego wynagrodzenia krajowego. Jest jeszcze jeden sposób podniesienia wynagrodzenia lub podlizywania się swoim przełożonym czyli donoszenie. Uwierzcie mi, że proceder ten osiągnął naprawdę duże rozmiary począwszy od szeregowych pracowników do tzw. kierowników włącznie. Ci ostatni też są dosyć ciekawą grupą. Są wśród nich ludzie, którzy starają się układać dobre stosunki z podległymi sobie pracownikami i są kompetentni w tym co robią. Inni natomiast są jakąś relikwią socjalizmu czyli np. kierownicy z tzw. awansu społecznego ( z widocznym aż nadto kompleksem władzy i kreatywnością we wprowadzaniu chaosu ze szczególnym wskazaniem na kierowniczkę szwalni i pana [usunięte przez moderatora] ) bez wyższego wykształcenia kierujący naprawdę dużymi grupami ludzi. Przypomina mi się tutaj przy okazji przykład kiedy to jeden z kierowników stolarni wygłosił płomienne przemówienie na masówce w stylu Gierka lub Gomółki. Cyt. ?To dzięki Wam, dzięki Waszej pracy powstaje ta nowa hala? . Ubaw był po pachy. Po prostu komuna wiecznie żywa. Ale dajmy spokój tym ludziom. To są ich osobiste problemy. No i przyszedł czas na konkluzje. Mam nadzieję, że niedługo gospodarka zacznie znowu przyspieszać i nikt z pracujących w tej firmie nie będzie na nią po prostu skazany. Być może też prezes zmieni jednak swoją filozofię prowadzenia firmy i pracownicy zaczną szanować jego i pracę jaką dla niego wykonują. Należy pamiętać, że pracownik źle opłacany i poniewierany będzie zawsze ZŁYM pracownikiem i każdego dnia będzie myślał o tym żeby się od tej pracy uwolnić. Już niedługo święta i w związku z tym proponuję Panu Prezesowi Lekturę ?Opowieści Wigilijnej? K.Dickensa. Niby rzecz znana ale może jednak skłoni do refleksji bo kto ludźmi gardzi zostanie przez ludzi wzgardzony.
    ReviewUserIcon
    matexowiec

    17.11.2010 19:24

    Inne

    no i tak oto montażysta który niedawno został dziadkiem niedługo zostanie tatusiem...dobre he he he...
    ReviewUserIcon
    pracownik stolarni -montaż

    17.11.2010 19:17

    Inne

    nie złe rzeczy się dzieją w Matex-ie...jeszcze trochę i urodzi się kolejne dziecko MATEX-u... [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    Ewelinka

    17.11.2010 18:51

    Inne

    nie mam czego zazdrościć
    ReviewUserIcon
    ...

    07.11.2010 19:22

    Inne

    Co jest Ewelinka, zazdrościsz?
    ReviewUserIcon
    żabka 10.29

    05.11.2010 10:33

    Inne

    [usunięte przez moderatora] .Ci co uczciwie pracuja to wywalają a tą zołze trzymają.Niech lepiej się za robote weznie.
    ReviewUserIcon
    rokerssss

    24.10.2010 20:55

    Inne

    A dlaczego matex nigdy nie upadnie bo robia całe rodziny i jak jeden podskoczy to szantaz ze zwolnia cała rodzine. Załozyc zwiazki zawodowe i bedzie spokuj. tylko po co jak wam tam wszystkim dobrze. Wszyscy krzycycie a staz w firmie po 10 lat.
    ReviewUserIcon
    slawek s

    15.10.2010 22:15

    Inne

    oczywicie to nie ja w matexsieje jrst fajnie mozna sobie uzyc i takie tam sam wiem jak jest kochaam matex
    ReviewUserIcon
    funky polak

    11.10.2010 21:56

    Inne

    w matexie nie ma muzy na hali bo grubasa nie stać na ZAIKS.jakby tak zabrał jeszcze każdemu po 50zł na reklamacjach to może,może?na stolarni cały czas trwa sztama [usunięte przez moderatora] kolesi [usunięte przez moderatora] i tyle w temacie.Vaffanculo!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.10.2010 20:28

    Inne

    Włączam się do waszych opinii,bo to co tu niektóre osoby piszą to już się nie chce czytać.Pracuję tu już parę lat i jeszcze mnie nikt nie wykończył.mnie jest tu dobrze .Jestem na akordzie i zarabiam całkiem dobrze.a to że tyle godzin to chociaż więcej się zarobi.Wcześniej nie miałem pracy bo nikt mnie nie chciał zatrudnić bo jak się ma już 40 na karku to za stary do pracy a tu mnie przyjęli i pracuję,bo jak się chce pracować i zdrowie nie najgorsze to wszystkiemu się podoła .Młodzi teraz to by chcieli zarobić i się nie narobić .Więc ni straszcie ludzi tą pracą.Pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    ania

    07.10.2010 09:54

    Inne

    no właśnie chyba są jakieś powody tego że padli a twoja firma płaci ci regularnie a ty plujesz i niszczysz wszystko co nie twoje ciekawe kiedy się w końcu zwolnisz z tej dziadowskiej firmy ja pracuje i jest mi nieżle
    ReviewUserIcon
    cocieboli

    06.10.2010 20:33

    Inne

    hagrokol??? co za bzdury wypisujesz !! ten zaklad nie istnieje i wiesz o tym dobrze a debilizmy piszesz!!!!
    ReviewUserIcon
    k

    06.10.2010 20:13

    Inne

    bo tam jest jeszcze większa nędza
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2010 20:12

    Inne

    Co racja to racja,kto was tam trzyma na siłę?Robicie z siebie ofiary zamiast iść sobie ,jak się chce to zawsze się coś znajdzie ci co już stąd odeszli też już gdzieś pracują.Robicie z siebie kozły ofiarne bez przesady nie jest tutaj tak strasznie jak to wszyscy piszą.Akord zarabia dobrze godzinówka też normalnie ,co wy myślicie że w innym zakładzie za darmo będą płacić,że was posadzą a kasa sama wpadnie do kieszeni .pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    bolek

    06.10.2010 12:56

    Inne

    a dlaczego nie idziecie do Hagrokolu tylko tak cierpicie
    ReviewUserIcon
    cocieboli

    03.10.2010 20:51

    Inne

    janko muzykant - 2010-10-03 12:07:13 witam wszystkich pracownikow matexu i pozdrawiam serdecznie nurtuje mnie jedna sprawa tylko jedna jak to jest ze nie mamy muzyczki o ile milej by sie pracowalo gdyby cos tam do ucha trafialo i gralo dla mnie to jest pierwsza sprawa nad ktora trzeba pomyslec olac cala reszte bo z tym i tak sie nie da nic zrobic a moze frytki do tego? chcesz muzyki? zainwestuj w mp3 playera i sluchafki w matexie powinni puszczac muzyke relaksacyjna moze mniej by bylo napinaczy... i po blacie kazdemu:) OT CO!
    ReviewUserIcon
    janko muzykant

    03.10.2010 12:07

    Inne

    witam wszystkich pracownikow matexu i pozdrawiam serdecznie nurtuje mnie jedna sprawa tylko jedna jak to jest ze nie mamy muzyczki o ile milej by sie pracowalo gdyby cos tam do ucha trafialo i gralo dla mnie to jest pierwsza sprawa nad ktora trzeba pomyslec olac cala reszte bo z tym i tak sie nie da nic zrobic
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MATEX Sp. z .o.o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    JAS

    03.10.2010 10:46

    Inne

    anonim - 2010-10-03 02:04:48 MALA - 2010-10-02 12:24:22 basiu wyluzuj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxniewyluzujTYLKO NIECH SZEF SIE DOWIE JAKICH LUDZI ZATRUDNIAZESA Z WIOCHTE ,NA WOZKACH I RESZTA OBOK NICH TO SA CWANE GRJA Z LUDZMI CO MAJA COS Z TEGO JAKBYNIE MIALY ,,,,,,LASKI TO TYLKO POZORY ROBIA WOZKOWE TOTYLKO KASA ale jakie fajne laski;D
    ReviewUserIcon
    cd

    30.09.2010 19:35

    Inne

    Pojecie mobbingu funkcjonuje w prawie pracy już od 2004r., więc nie jest zupełnie taka nowością. Istnieje już wiele wyrków sądów na ten temat (patrz: komentarz do kodeksu pracy). Kształtowanie stosunków pracy? Hm...i kto to mówi, niech te stosunki najpierw będą kształtowane przez "górę" i niech ona daje przykład jak należy traktowac ludzi. Czyż zachowanie osoby stojącej w hierarchi wyżej, z okazaniem jawnej pogardy dla osoby w herarchii niżej oraz powodowanie osmieszenia tej osoby, zwłaszcza w oczach innych współpracowników a tym samym obniżenie poczucia wartości zawodowej tej osoby, nie można nazwac mobbingiem?
    ReviewUserIcon
    MALA

    30.09.2010 13:33

    Inne

    współpracownicy są gorsi od szefów
    ReviewUserIcon
    G.

    30.09.2010 13:26

    Inne

    Według art. 943 § 2. Kodeksu pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi (art. 943 § 1. K.p.). Pojęcie mobbingu jest zasadniczo nowością w polskim prawie pracy. Z tego też względu nie ma wystarczająco jasnych i ugruntowanych powszechną praktyką kryteriów wedle których możliwe byłoby bezsprzeczne rozdzielenie zjawiska mobbingu od takich atrybutów pracodawcy czy przełożonego jak: egzekwowanie poleceń, egzekwowanie dyscypliny czy możliwość kształtowania preferowanych postaw i zachowań międzyludzkich w środowisku pracy.
    ReviewUserIcon
    art 94 kp

    30.09.2010 09:43

    Inne

    Art. 94. § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. § 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 4. Pracownik, który wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. § 5. Oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę powinno nastąpić na piśmie z podaniem przyczyny, o której mowa w § 2, uzasadniającej rozwiązanie umowy.
    ReviewUserIcon
    cocieboli

    29.09.2010 21:26

    Inne

    juz sie zabieram do roboty buahahahhahhaa

    Kontakt - MATEX Sp. z .o.o.

    Przemysłowa 1 62-330 Starczanowo

    NIP:7840010820

    KRS:0000094728

    http://www.matex-polstermoebel.com.pl/
    Branża główna: Meble
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.09.2010 21:19

    Inne

    G. - 2010-09-29 20:36:33 Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. I pozamiatane brać się do roboty i nie narzekać!
    ReviewUserIcon
    G.

    29.09.2010 20:36

    Inne

    Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    ReviewUserIcon
    z kolhozu MATEX:p

    29.09.2010 19:15

    Inne

    matex to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie szanuje sie tam ludzi a kobiety nie maja prawa glosu traktuje sie je jak glupie gesi!!!!! mimo ze czlowiek sie poci i lata jak glupi to i tak jest kopany w dupe!!!! zeby nie to ze ciezko w okolicy o inna prace to ludzie by z tamtad pouciekali!!!!! czlowiek na akordzie stara sie zeby w miare jakas wyplate miec to jak widza ze moze to dokladaja tylko obowiazkow zeby za duzo nie zarobil!!!! a kierownictwo tylko chodzi i ryja drze bo ciagle im malo ale to ze na fajke co godz chodza a na przerwy co poltorej godz to nik tego nie widzi!!!
    ReviewUserIcon
    nick

    28.09.2010 22:12

    Inne

    eeeeeee matex narzekacie a robicie
    ReviewUserIcon
    cocieboli

    28.09.2010 21:42

    Inne

    Zubr - 2010-09-28 20:04:55 Moim zdaniem powinieneś napisać: jeslijestes mocno shapany to mozesz zarobic dwa rasy wiecej na akordzie nisz ci co robia na godzinufce np wuskofi paleciasze ale musisz mocno [usunięte przez moderatora] cusz taka twa dola nie pasuje??? zwolnij sie! aha no tak zapomnialem ze cieszko znalesc prace .... hm wszyscy by pouciekaliz tego [usunięte przez moderatora] a jeslici sie marzy podwyszka tolepiej sie obuć pzdr dla akordzistuf
    ReviewUserIcon
    s

    28.09.2010 20:54

    Inne

    popieram tę opinię
    ReviewUserIcon
    krus

    28.09.2010 20:27

    Inne

    Dobrze powiedziane. Matex to zenada. Teraz wszyscy chapiecie ale predzej czy pozniej wyjda tego skutki. Stracisz zdrowie to cie w (usunięte przez administratora) kapna bo nikt sie nie przejmie. Masz robic a jak padniesz to cie pozamiataja i zastapia innym murzynem. Oni maja to w dupie. Kierownictwo to totalna rzenada. Nie umia organizowac pracy a ten Kaziu to ma takie wizje ze zmienia tylko wszystko na gorsze.
    ReviewUserIcon
    ziom

    28.09.2010 20:21

    Inne

    Juz nie badzcie tacy fanfa ranfa. Zal ci (usunięte przez administratora) sciska bo pewnie chialasbys byc na godzinowce. Tylko ze na godzinowce tez jest (usunięte przez administratora) Np. ukladacze. Musza ulozyc kompletne meble zeby tapicernia miala co robic i niezle sie musza przy tym nachodzic. Sama bys byla to bys wiedziala. Zreszta za tak marne grosze to trzeba walic scieme bo i tak godzine [usunięte przez moderatora] ci odciagaja. Tak to juz jest w tym kraju kto ma kase ten rzadzi. Wszedzie [usunięte przez moderatora] uklady, lapowki, a ludzi ma sie gdzies.
    ReviewUserIcon
    Zubr

    28.09.2010 20:04

    Inne

    Moim zdaniem powinieneś napisać: "Jestem dyslektykiem, ale staram się pisać poprawnie po polsku"
    ReviewUserIcon
    miss

    28.09.2010 20:00

    Inne

    jaka fascynacja mediami haaaaaaaaa... idioci ktorzy naiwnie wierza ze swiat matexu wyjdzie najaw... tyle lat matex uchodzi za firme wyzyskiwaczy, robienia z pracownikow roboli itd... a ona nadal istnieje... i jakos nigdy nie byla naglosniana w gazeta, tv czy gdziekolwiek... maka jest na tyle bogaty ze za przyjsciem kazdej inspekcji pracy jest wstanie sypnac im taka kase ze w ich oczach nawet brak prysznica nie bedzie niczym zadziwiajacym... ale coz... bez komentarza... ten temat jest obszerny. (usunięte przez administratora) tylko jeden fakt... opierdalaczy na godzinówce... ty [usunięte przez moderatora] na akordzie caly miesiac z potem na (usunięte przez administratora) zeby miec 300 zl wiecej niz ten ktory z palcem w (usunięte przez administratora) i ziewem na ryju przeslizguje sie z miesiaca na miesiac... zal
    ReviewUserIcon
    Zubr

    28.09.2010 20:00

    Inne

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    ReviewUserIcon
    cocieboli

    28.09.2010 19:34

    Inne

    tv prasa? wogule sie tym nie zainteresuja bo w co drugiej firmie sa przekrety i etc takich tematowtomaja na peczki wiec pozostaje namte forum..........
    ReviewUserIcon
    YNOLOWZYW

    28.09.2010 18:12

    Inne

    Cała prawda o Matexie Firma zostanie zniszczona, jakość wykonywanych mebli,jakość pracy,warunki pracy,mobbing Nie tylko pracownicy będą się buntować ale także obroty firmy spadną,zobaczą jakość tą marną jakość mebli a rzadko kto będzie chciał kupić ,pracownicy uciekają chcą ucieczki ale nie ma gdzie! Każdy nowy przychodzi pracuję bo trzeba robić gdzieś chociaż za marny grosz żeby wyżywić rodzinę ..brak szacunku dla człowieka !!! To jest oburzające ! Jak tak można ! Wy tam na górze pracodawcy nie macie serca ? Chcecie uczciwości ? To wy bądźcie uczciwi ! Wobec ludzi pracujących ciężko pracujących ! Każdy się dowie co się tu wyprawia .
    ReviewUserIcon
    Ostrzegam :)

    28.09.2010 17:30

    Inne

    Już niedługo wszystko będzie opisane na łamach gazet, w internecie , wszędzie dosłownie :) Cała prawda o matexie :) Już nie będzie żadnych przekrętów i tego że robi się po 10h i płaci marne grosze za 9h Pewnie i tak każdy z kierowników czyta te opinie i wie że ludzie się buntują :) o to chodzi NIE CHCECIE PŁACIĆ TO MACIE FIRMA PÓJDZIE NA DNO. Do tego czuję że firma wypłaci pracownikom odszkodowania za te warunki pracy... Więc wam tam zarządzającym w Matexie daję trochę czasu na ogarnięciu się i podniesieniu stawek dla Pracowników albo zniesieniu 10h pracy za 9h płacone albo Prasa...media... A jak nie to zacznę początek końca tego wszystkiego ....

    Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MATEX Sp. z .o.o.

    Kierowca transportu międzynarodowego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    Pracownik biurowy / Pracowniczka biurowa ze znajomością jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon