opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MATEX Sp. z .o.o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 337 ocen
Opinie(737)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(737)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Nasze kolekcje
  • .
  • Nasz salon
  • .
  • Spedycja
  • .
  • Praca na produkcji
  • .
  • Praca dla kierowców
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Nasze kolekcje

Nasz salon

Spedycja

Praca na produkcji

Praca dla kierowców

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Bydgoszcz
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Inowrocław
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Starczanowo
  • Białęgi
  • Białężyn
  • Mściszewo
  • Uchorowo
  • Kąty
  • Nieszawa
  • Raduszyn
  • Złotoryjsko
  • Trojanowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Borne Sulinowo - P.P.H MATEX

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Starczanowo
  4. /
  5. Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Opinie

Opinie o MATEX Sp. z .o.o. Starczanowo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MATEX Sp. z .o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kamcio252

    28.02.2015 02:14

    Inne

    hmm kiedys był pisior ale chcieli zrobic pedofila z niego i odszedł.kierownik nie widział nawet w biały dzień jak był maltretowany.zgłaszał mobbing ojcu dyrowi a tak ze jojowi z montażu.jednym słowem gimela i (usunięte przez administratora) szczególnie na kartonie gdzie stawki mebli od 0.20gr do 3-4 zł a to ciezkie meble i ponad sto elemtów do zrobienia.jak chcesz zarobic.na kartonie to jedynie boczki zarabiaja
    ReviewUserIcon
    Arles

    27.02.2015 21:47

    Inne

    Ja mam najlepszą cenę po obniżce, szczególnie jak idę na wystawę. Matex cenami może konkurować z Biedronką. Codziennie niższe ceny. ;))
    ReviewUserIcon
    HEJA

    27.02.2015 21:34

    Inne

    Wystawy wracaja dlatego, że przy ocenie nie liczy się faktyczna jakość mebla. Liczy się kto z kim jeżdzi samochodem, kto ile robi mebli (największych stukaczy nie można zablokować zbyt długo bo nie zrobią innych mebli, kto jeździ na ryby. Poza tym wystawy wracają dlatego bo nie ocenia się mebli całościowo. Jak Kopernik zaskoczy to tydzień sprawdza tylko boczki, reszta popa, w innym tygodniu lecą np tylko oparcia, boczki popa, jeszcze w innym tylko siedziska a boczki i oparcia popa itd. Poza tym zdarzają się takie przypadki, że odebrany mebel na wystawę był podmieniony w czasie przerwy z innym też na wystawę. Tamten odebrany został przestawiony i na innym stanowisku kompletnie się nie nadawał, chyba słońce na niego inaczej padało, cóż czoło niezmącone myslą.
    ReviewUserIcon
    Tomuś

    27.02.2015 21:17

    Inne

    Proponuje tapicerowi odpuścić, a ekspertowi PIŃCET !!!
    ReviewUserIcon
    Gall

    27.02.2015 21:03

    Inne

    Powiedzcie mi, co z meblami na wystawy które ocenia kierownik kontroli jakości a potem wracają na jakość? Wiem, że jest ich duzo.
    ReviewUserIcon
    Rocky

    26.02.2015 22:13

    Inne

    Ja szanuje się i takich mebli jak wymieniłes po prostu nie robię!!! A jak nie to kartka i dzień urlopu - basta.
    ReviewUserIcon
    Cennik 2

    26.02.2015 21:24

    Inne

    Jak masz różnice na pikach 2mm to nie domagaj się astronomicznych stawek, jaka praca taka płaca.
    ReviewUserIcon
    milimetr

    27.02.2015 18:51

    Inne

    Chyba odwrotnie! Proste.
    ReviewUserIcon
    cennik

    25.02.2015 21:03

    Inne

    Idzie Mobi, idzie Bingo, kiedy zostaną uaktualnione ceny tych starych mebli? Czemu na ostatnich śmiesznych ale zawsze podwyżkach skorzystali evitowcy, co to za podwyżki na wybrane meble? Wszyscy powinni robić te same czy jak??
    ReviewUserIcon
    Jaras

    18.02.2015 19:28

    Inne

    To znaczy, że ktoś się podszywa pod młodego, tylko kto?
    ReviewUserIcon
    Darwin

    15.02.2015 11:39

    Inne

    Tyle lat w Matexie i piszesz o sobie młody - żenada
    ReviewUserIcon
    młody

    06.02.2015 20:18

    Inne

    ten kierownik to musiał komuś nadepnąć na odcisk raz dostał częsci raz sprzedaje modele komu zależy żeby go w to wrobić a jak masz dowody to czemu z tym nic nie zrobisz tylko trujesz i trujesz
    ReviewUserIcon
    Stary Rybak

    05.02.2015 21:15

    Inne

    Co ma wspólnego kierownik kontroli jakości z meblami z Dominowa? - bądźcie logiczni. Ten kierownik jest jak żona cezara - czysty jak łza, wolny od wszelkich podejrzeń.
    ReviewUserIcon
    Grande

    04.02.2015 19:50

    Inne

    REDAM Dominowo potrzebuje ludzi do pracy, meble o dziwo takie same jak w Matexie, toczka w toczke, więc nie trzeba się przyuczać. skąd taka zbieżność? Zapytajcie kierownika kontroli jakości.Zapraszam
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MATEX Sp. z .o.o.

    Kierowca transportu międzynarodowego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    Pracownik biurowy / Pracowniczka biurowa ze znajomością jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Tyran

    01.02.2015 00:48

    Inne

    tam na tapicerni w kontroli jedna czarnulka jest chętna do przetestowania kanap^^ hehe
    ReviewUserIcon
    ziom

    30.01.2015 19:30

    Inne

    witam ile u was na miesiac maja nabiałowcy?
    ReviewUserIcon
    Credit Ag

    27.01.2015 20:44

    Inne

    Szydera w stosunku do tępych ludzi nie zna granic więc będę to chyba pisał codziennie.
    ReviewUserIcon
    przypadek

    27.01.2015 19:02

    Inne

    Credit Ag a ty chyba masz skleroze to juz było kup letycyne i wymysl cos nowego
    ReviewUserIcon
    Credit Ag

    26.01.2015 20:58

    Inne

    Jak pożyczyć od brata 10 tys euro i sprzedać je po 3,2 żeby wykonczyć chate (z krzywym kominem) a następnie kupić to samo euro po 4,15 i oddać mu kase. Strata w rok 9,5 tys zł !!!!!! To chyba ktos wyszedł tu gorzej niż na frankach - buahaha ale skoro jest się najmądrzejszm z mądrych........
    ReviewUserIcon
    twójstary

    26.01.2015 02:25

    Inne

    Jak ktoś chce robić z brudasami i śmierdzielami to zapraszam do tej śmiesznej firemki robiłem w tym syfie pare miesięcy, większość to wieśniaki spod sklepu. Walka o meble na każdym dziale, to jest paranoja. Dzicz nie ludzie, do zoo (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tede-usz

    24.01.2015 21:36

    Inne

    krzywy pusty komin,największy szkodnik w Matexie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MATEX Sp. z .o.o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Misiu

    21.01.2015 16:00

    Inne

    z tego co czytam to wnioskuje że firma aż za nadto wykorzystuje pracowników ,8-9 zł za godzinę brutto przy 9 lub więcej godzin pracy to jest wyzysk. Dzisiaj dobrze prosperująca firma na rynku płaci minimum od 12 do 20 PLN netto za godzi. a szczególnie firmy targowe a za wyjazdy są dodatkowe pieniądze i w miesiącu można zarobić nawet około 3 tyś lub więcej
    ReviewUserIcon
    małpa

    23.01.2015 21:05

    Inne

    ale ty bzdury wypisujesz zero pojęcia o czymkolwiek czytasz a wnioskujesz bzdety pojęcia nie masz o faktach pracuje tu i wiem ile zarabiam a ty skąd masz te dane
    ReviewUserIcon
    matexanin-biały

    11.04.2015 23:17

    Inne

    Od tego trzeba zacząć,że pan Waldemar 80% nie wie co się dzieje na tapicerni,nabiale czy to stolarni,kierownictwo robi co chce!!!Samowolka :/
    ReviewUserIcon
    Misiu

    21.01.2015 14:39

    Inne

    Jaka kolwiek Firma zatrudniająca pracowników na umowę o prace nie ma uprawnień do tego aby zabierać premię za 3 miesiące przy nieobecności spowodowanej chorobą przez 7 dni. natomiast ma prawo potrącić połowę premii przy tak krótkim okresie zwolnienia chorobowego, natomiast przy zwolnieniu 30 dniowym może potrącić całą premie za miesiąc roboczy. A co do jakości wykonywanych mebli to odpowiedzialny jest sam właściciel firmy gdyż nie dba oto aby produkt był najlepszej jakości a na stanowisko kierownika produkcji zatrudnia osobę niekompetentną i bez wielkiego doświadczenia odnośnie jakości wykonywanych produktów ale i też w dużej mierze zależy to od pracownika czy potrafi wykonać zlecenie fachowo.
    ReviewUserIcon
    Szyderca

    17.01.2015 09:57

    Inne

    Dobre Buuuuuuuaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaa
    ReviewUserIcon
    Credit Ag

    16.01.2015 21:44

    Inne

    Jak pożyczyć od brata 10 tys euro i sprzedać je po 3,2 żeby wykonczyć chate (z krzywym kominem) a następnie kupić to samo euro po 4,15 i oddać mu kase. Strata w rok 9,5 tys zł !!!!!! To chyba ktos wyszedł tu gorzej niż na frankach - buahaha ale skoro jest się najmądrzejszm z mądrych........
    ReviewUserIcon
    Grande

    16.01.2015 19:32

    Inne

    REDAM Dominowo potrzebuje ludzi do pracy, meble o dziwo takie same jak w Matexie, toczka w toczke, więc nie trzeba się przyuczać. skąd taka zbieżność? Zapytajcie kierownika kontroli jakości. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ali

    15.01.2015 19:31

    Inne

    Krzywy komin, który swego czasu sprzedawał wzory z Matexu za parę srebrników, gardze takimi ludzmi.........

    Kontakt - MATEX Sp. z .o.o.

    Przemysłowa 1 62-330 Starczanowo

    NIP:7840010820

    KRS:0000094728

    http://www.matex-polstermoebel.com.pl/
    Branża główna: Meble
    ReviewUserIcon
    Tadek

    15.01.2015 18:13

    Inne

    krzywy pusty komin,największy szkodnik w Matexie
    ReviewUserIcon
    Kopernik

    15.01.2015 17:30

    Inne

    komin jest prosty, to ziemia jest krzywa.............
    ReviewUserIcon
    Lewe jajo

    14.01.2015 21:21

    Inne

    Z czego wynika słaba jakość mebli w Matexie? Przede wszystkim z za wysokich zarobków kierownika kontroli jakości. Jeśli ma tak skalkulowaną stawkę że i tak ma olbrzymią pensję na ręke to nie zależy mu na tym żeby meble godziwie wyglądały. Jeśli miałby 20 pln za tira lub 5 zł za reklamacje wreszcie wziąłby sie do roboty, konstruktywnego myślenia, i nagle wysypałby się worek z pomysłami..........a tak wciąż tylko udawanie że się coś w tym kierunku robi, a w zasadzie nie robi się nic!!! Najbardziej bezproduktywna osoba w Matexie!!!! Jak chcecie zobaczyć najprostszy komin i cuda budownictwa mieszkaniowego to zapraszam do Gniezna-) Komin bardziej krzywy niż krzywa wieża w Pizie, swego czasu na działce było sporo odwiedzająch turystów z Matexu ,bo jak można zobaczyć różnice na pikach 2 mm a nie zauważyć takiego badziewia. Brak ocieplenia w dachu powoduje że śnieg topi się szybciej niż na innych budynkach, w domu lodówa a pieniążki przez dach uciekają. Budynek posadowiony na tzw kurzawce - grunt nienośny stąd liczne pęknięcia. No ale cóż skoro jest sie najmądrzejszym z mądrych......
    ReviewUserIcon
    Misiu

    21.01.2015 14:09

    Inne

    Proponuje złożyć skargę do Inspekcj pracy odnośnie nie przestrzegania przepisów zawartych w kodeksie i regulaminie pracy przez pracodawcę.
    ReviewUserIcon
    pracownk

    06.01.2015 22:26

    Inne

    ile ci ta pensje podniosa jak wzrosła najnizsza krajowa jak cie kadry opierdolą z wypłaty potrawia wkrecac kity ze na to na to na tamta trzeba opłacic szkoda gadac a sam pracodawca ma mln i zal mu dac pracownikom podwyzki
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    05.01.2015 21:49

    Inne

    Dlaczego mówicie jakimiś kodami, napiszcie kto, co i jak?
    ReviewUserIcon
    matexowiec

    06.01.2015 13:48

    Inne

    nie można pisać kto ,co i jak bo administrator strony i tak usunie nazwiska osób z treści.
    ReviewUserIcon
    Marek

    04.01.2015 13:56

    Inne

    Zapytajcie tego kierownika, kto kupił mu zawór EGR do Mondeo i akcesoria wędkarskie to wpadniecie w niezłe zdziwko. Inteligent, który przymykał oczy na patologie dziejące się w Matexie!!!
    ReviewUserIcon
    Dziad Mróz

    01.01.2015 19:47

    Inne

    Z czego wynika słaba jakość mebli w Matexie? Przede wszystkim z za wysokich zarobków kierownika kontroli jakości. Jeśli ma tak skalkulowaną stawkę że i tak ma olbrzymią pensję na ręke to nie zależy mu na tym żeby meble godziwie wyglądały. Jeśli miałby 20 pln za tira lub 5 zł za reklamacje wreszcie wziąłby sie do roboty, konstruktywnego myślenia, i nagle wysypałby się worek z pomysłami..........a tak wciąż tylko udawanie że się coś w tym kierunku robi, a w zasadzie nie robi się nic!!! Najbardziej bezproduktywna osoba w Matexie!!!! Jak chcecie zobaczyć najprostszy komin i cuda budownictwa mieszkaniowego to zapraszam do Gniezna-)
    ReviewUserIcon
    chorobowe

    08.01.2015 13:41

    Inne

    Z tym chorobowym to już całkiem jazda. Można przełknąć zabieranie premi w danym miesiącu, ale zabieranie na trzy miesiące jeśli chorujesz powyżej tygodnia? Właścicielom chyba lepiej jak pracownik przechodzi chorobę w robocie a potem jest mniej produktywny he he he Zabieranie premi na trzy miesiące to złodziejstwo bo to nie jest bonus do super wypłaty tylko stały składnik wynagrodzenia i przecież bez premii dostaniesz grosze
    ReviewUserIcon
    Dobre

    21.12.2014 01:15

    Inne

    Ostatnia wypowiedź to niezła kpina. POza latem co drugi weekend jest pracujący a dla niektórych każdy. Chyba, że o niedziele chodzi to jeszcze pozostają wolne. Poczekajmy, może kreatywność kadry zarządzającej znajdzie sposób na pracę w niedzielę tak ja na dziewięć godzin pracy przy płatnych ośmiu?? Przyzwyczaić się można, jak do komarów latem, albo grypy zimą. Prawdą jest tylko, że za ten zapiernicz kołchoz płaci w terminie, ten swój ukraiński akord.
    ReviewUserIcon
    ŚMIECHU WARTE

    21.12.2014 20:30

    Inne

    ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ OPINIĄ W 200 % !!!!!!!!!!!!! I TAK JAK TO ŻE ZA KAŻDE CHOROBOWE POWYŻEJ 7 DNI TZN. CZY MASZ 8-9 DNI CZY 20-30 TO POZBĘDĄ CIĘ PREMII NA CAŁE 3 MIESIĄCE JAK ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ PANIE PREZESIE ?????????????/
    ReviewUserIcon
    sam

    11.03.2015 19:00

    Inne

    WOLNE Weekendy To już od dawna nieaktualne ;-)
    ReviewUserIcon
    Lunatiq

    20.12.2014 17:19

    Inne

    Ogólnie nie jest źle. Pracuje w Matexie od 2 lat. awsze wypłata była na czas i nigdy nie bylo z tym problemów. Jeżeli chodzi o sama prace nie jest tak ciezko z reszta idzie sie przyzwyczaic. Nie rozumiem tych ktorzy tu narzekaja. Weekendy sa wolne a jezeli jest juz pracujaca sobota masz za nia zapłacona 100%
    ReviewUserIcon
    Globus

    18.12.2014 18:22

    Inne

    Komin to jeszcze nic, choc bardziej krzywy niż krzywa wieża w Pizie, swego czasu na działce było sporo odwiedzająch turystów z Matexu ,bo jak można zobaczyć różnice na pikach 2 mm a nie zauważyć takiego badziewia. brak ocieplenia w dachu powoduje że śnieg topi się szybciej niż na innych budynkach, w domu lodówa a pieniążki przez dach uciekają. Budynek posadowiony na tzw kurzawce - grunt nienośny stąd liczne pęknięcia. No ale cóż skoro jest sie najmądrzejszym z mądrych......
    ReviewUserIcon
    Świetny Mikołaj

    16.12.2014 21:34

    Inne

    Z czego wynika słaba jakość mebli w Matexie? Przede wszystkim z za wysokich zarobków kierownika kontroli jakości. Jeśli ma tak skalkulowaną stawkę że i tak ma olbrzymią pensję na ręke to nie zależy mu na tym żeby meble godziwie wyglądały. Jeśli miałby 20 pln za tira lub 5 zł za reklamacje wreszcie wziąłby sie do roboty, konstruktywnego myślenia, i nagle wysypałby się worek z pomysłami..........a tak wciąż tylko udawanie że się coś w tym kierunku robi, a w zasadzie nie robi się nic!!! Jak chcecie zobaczyć najprostszy komin i cuda budownictwa mieszkaniowego to zapraszam do Gniezna-)
    ReviewUserIcon
    monter

    14.12.2014 09:16

    Inne

    Nadwozia Partner Sp.J. Producent zabudów: skrzyniowych, kontenerowych i izoterm Monter zabudów samochodowych Miejsce pracy: Sosnowiec Region: śląskie Opis stanowiska: Montaż elementów zabudów specjalistycznych Zgrzewanie plandek samochodowych Wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego sprawne operowanie elektronarzędziami umiejętność pracy zespołowej Oferujemy: stabilne warunki pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Nadwozia-Partner z siedzibą w Sosnowcu."
    ReviewUserIcon
    praca

    14.12.2014 09:13

    Inne

    pracownik obsługi klienta Dodane przez kierownik, Czwartek, 04 Grudzień, 2014 08:06 Lokalizacja: Września (powiat Wrzesiński) Kategoria: Praca / Dam pracę Branża: Inne Forma pracy: Pełny etat Umowa: Umowa zlecenie Pracodawca:Stacja Paliw Shell Opis oferty pracy: Stacja paliw Shell we Wrześni zatrudni Pana na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta. Mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym. Zgłoszenia osobiście na stacji Shell w godz. 8-16.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.12.2014 20:38

    Inne

    Panie właścicielu Matexu podwyższyć trzeba akord bo nie długo akordziści czyli w moim wypadku będziemy zarabiali tyle samo co godzinówka i gdzie tu sprawiedliwość Nie ma żadnej motywacji do pracy jak tak dalej będzie to nie płaczcie ze ludzie odchodzą Żal naprawdę Zal. Z każdej wypłaty okradacie pracowników jak tak można.Pana firma nie jest jedyna zarabia pan kokosy a zal panu pracownikowi dać na akordzie trochę więcej Czekam na sama odpowiedz Prezesa Matexu.

    Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.