opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MATEX Sp. z .o.o.

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 337 ocen
Opinie(737)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(737)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Nasze kolekcje
  • .
  • Nasz salon
  • .
  • Spedycja
  • .
  • Praca na produkcji
  • .
  • Praca dla kierowców
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Nasze kolekcje

Nasz salon

Spedycja

Praca na produkcji

Praca dla kierowców

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Bydgoszcz
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Inowrocław
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Starczanowo
  • Białęgi
  • Białężyn
  • Mściszewo
  • Uchorowo
  • Kąty
  • Nieszawa
  • Raduszyn
  • Złotoryjsko
  • Trojanowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Borne Sulinowo - P.P.H MATEX

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Starczanowo
  4. /
  5. Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Opinie

Opinie o MATEX Sp. z .o.o. Starczanowo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MATEX Sp. z .o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    nabiałowiec777

    18.04.2015 14:09

    Inne

    nie polecam tam pracy....szkoda czasu na okres zlecenia...a przy umowie to kołchoz i praca po 10 i 12 godzin a na tyle sa bezczelni ze podauwaja lojalke ze sie na to zgadzasz...jak nie to juz nie pracujesz pozdro dla ślepaka
    ReviewUserIcon
    Jupi

    15.04.2015 21:37

    Inne

    Co za zwierze, co za zwierze? Wciąż grasuje na katerze. Lew? Tygrys? Nie ma mowy. Wyliniały kot dachowy. Choć wspinał się powoli, na ludzkiej niedoli, teraz spada tak szybko, że aż mnie to boli. I nie szuka już zwady, resztkami sił trzyma swej posady. A nam niestraszne 50tki oraz inne kary, gdy zamiast smok ogniem zionąc, wciąga swe opary Apel drogi Napoleonie czas na żniwa, czas na ostateczną redukcję etatu najsłabszego ogniwa.
    ReviewUserIcon
    jojo

    12.04.2015 17:49

    Inne

    to fakt,juz nawet myszka ma wiecej do powiedzenia no i tygryskowi tez juz nie podskoczy
    ReviewUserIcon
    Blady

    12.04.2015 13:19

    Inne

    A mnie w dobrym humorze wciąż trzyma, postepująca degradacja krzywego komina. po stopniach wciąż spada, w otchłań się zanurza, następny etap, w Matexie na stróża. A gdy ta funkcja bedzie też za wysoka w co wierze, pozostanie juz tylko opowieść o krakowskim tapicerze.
    ReviewUserIcon
    nowy

    09.04.2015 12:46

    Inne

    to prawda,prawdziwe kargule i mała czarna im jest cieplutko to resztę mają gdzieś
    ReviewUserIcon
    jest super

    08.04.2015 18:42

    Inne

    Akord w tej firmie jest chiński, ale ludzie sami sobie zgotowali ten los;) gdyby stawki były tam dla ludzi (gdyby babcia miała wąsy) to takie m...łotki musiałyby zarabiać zarabiać po dyszce. Firma ma już dwie dekady i z jednego na pewno słynie od dawna. Z obniżania stawek;) Niewiarygodne ale prawdziwe. Ale do tego przyczyniły się różne Kargule szalejące po gołębnikiem.
    ReviewUserIcon
    Jan

    08.04.2015 18:33

    Inne

    Nie zazdroście ludziom spod ściany, choć dużo zarabiaja niestety mało mają, niektórzy mieszkają nawet kontem u teściów.
    ReviewUserIcon
    nowy

    08.04.2015 12:49

    Inne

    to prawda ,nic się nie zmieni przez tych z pod ściany więc albo pracować i nic nie gadać albo się zwolnić ,szlak mnie trafia ale cóż.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ramzes

    08.04.2015 10:44

    Inne

    W tej firmie nigdy żaden z kierowników nie odnosił się z szacunkiem do pracownika ale od pracownika tego wymagano.W tej firmie już lepiej nie będzie ponieważ ma być tak jak Kaziu chce.To jest jak walka z wiatrakami.Żeby można było coś wywalczyć to trzeba z wszystkimi a na Tapicerni się nie da na pewno nie z tymi przydupasami spod ściany.A na pewno nie z Migaczem bo to największy konfident.Podjebał nie jednego w tej firmie.Wiem bo pracowałem w tej firmie pół życia.Co nieco mógłbym opowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Blady

    07.04.2015 21:33

    Inne

    A mnie w dobrym humorze wciąż trzyma, postepująca degradacja krzywego komina. po stopniach wciąż spada, w otchłań się zanurza, następny etap, w Matexie na stróża. A gdy ta funkcja bedzie też za wysoka w co wierze, pozostanie juz tylko opowieść o krakowskim tapicerze.
    ReviewUserIcon
    Ryżu

    07.04.2015 19:48

    Inne

    Niech sobie dłubie, stać go.
    ReviewUserIcon
    nowy

    07.04.2015 12:14

    Inne

    Takie wypowiedzi bo taka prawda,niech wie że ludzie widzą różne rzeczy,a tyś taki odważny to dlaczego się nie podpisales!
    ReviewUserIcon
    nowy

    07.04.2015 12:14

    Inne

    Takie wypowiedzi bo taka prawda,niech wie że ludzie widzą różne rzeczy,a tyś taki odważny to dlaczego się nie podpisales!
    ReviewUserIcon
    Tygrysek

    07.04.2015 12:02

    Inne

    Polaczki... tylko narzekać :) Anonimowe forum to i odważne wypowiedzi :D :D :D Nie bójcie się, podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, może będzie premiera za konstruktywne wypowiedzi :) Wasz tygrysek :)
    ReviewUserIcon
    nabiałowiec777

    18.04.2015 14:33

    Inne

    Tygrysek jak byś mial stracić co drugi dzien czesc premi tj ok 200 zl z zarobku 1600 zl to bys zmienul zdanie nie majac perspektywy gdziws sie odwolac
    ReviewUserIcon
    nowy

    06.04.2015 21:50

    Inne

    Ktoś tu pisze o wysokiej kulturze kierowników a co powiecie na to jak Kaziu idzie przez halę i babole z nosa wyciąga i jeszcze je ogląda, sam to widziałem,to dopiero kultura,na samą myśl rzygac się chce,brrrrrrry
    ReviewUserIcon
    tapicer

    06.04.2015 21:29

    Inne

    Wszyscy piszą o braku szacunku dla pracowników,to po co tam siedzą,jak nawet taka myszka miki walczy z Dominikiem i chce go wygryzc a do tego dojdzie bo Kaziowi w dupe wchodzi to zobaczycie wtedy jak ona będzie was szanować,dziwię się tylko pani prezes bo to kobieta z klasą że jeszcze taką zolze trzymie,założę się że jak Kaziu kiedys z tamtad odejdzie to ona jako pierwsza wyleci na zbity pysk,życzę tego sobie i innym ktorzy nie mogą na nia patrzeć,
    ReviewUserIcon
    Kaczy

    03.04.2015 20:03

    Inne

    Zdrowych i Spokojnych Świąt dla wszystkich pracowników Matexu a w szczególności kierownictwu.
    ReviewUserIcon
    miki

    06.04.2015 21:15

    Inne

    Hej kaczy, ty przydupasie,a tobie kierownictwo złożyło życzenia,no im szczególnie należy się spokój tyle się z nami na męczą,ja pitole ,brak słów na takich przydupasow
    ReviewUserIcon
    Ari

    26.03.2015 20:35

    Inne

    Ja też Arlesa nie robie, czy ja skończyłem pikologie i jestem wołem od wiązania sznurków? Nie, normalne tapicerstwo.
    ReviewUserIcon
    Niviarz

    26.03.2015 19:10

    Inne

    Ja się szanuje i mebli typu Bingo lub Arles robił nie będę. Basta
    ReviewUserIcon
    aaa

    28.03.2015 22:07

    Inne

    ciekawe czy w volkswagenie robią tylko te modele co lubią od jutra tylko cady i wszystkie niebieskie ''''
    ReviewUserIcon
    robota

    26.03.2015 16:39

    Inne

    Niektórzy robią TYLKO opłacalne Linusy, Neve, Plazy...inni na nie patrzą napierniczając Arlesy. Różnice w zarobkach ogromne. Spieszmy się kochać tapicerów, tak szybko odchodzą. ;)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MATEX Sp. z .o.o.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    cdn

    25.03.2015 21:27

    Inne

    No i po co ta gadka o kominie???? Prawda taka, że jeśli chcesz pracować w firmie Matex to przygotuj się na to, że pracujesz - przez większą cześć roku po 9 godzin( z "przerwami" to wychodzi 10) a może nawet i wiecej - soboty również pracujące po 8 godz. Firma bazuje na " naiwności" nowych pracowników, obiecując złote góry. Wymaga się by pracownik zatrudniony na umowie zlecenie, harowal w godzinach nadliczbowych, podczas gdy na umowie jest podana suma jaką otrzyma za okres zatrudnienia w określonym poprzez nią czasie, ba pracownik na "zleceniowce" nawet nie ma prawa ubiegać się o dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych. Zresztą nie lepiej traktuje się tutaj poracownikow, którzy pracowali na rzecz firmy po pięć lat i więcej, oferując im w zamian zmianę formy zatrudnienia. Po za tym, ze płacą na czas ( choć niewiele, i szukają wszędzie okazji by ci tą pensję uszczuplic) wszystko pozostałe jest do kitu!!!! Brak kultury organizacji pracy, a logistyka tutaj nie obowiazuje - po prostu czysta improwizacja. Brak poszanowania dla pracownika począwszy od samej góry piramidy rządzących aż po jej dół.
    ReviewUserIcon
    Topi

    25.03.2015 20:32

    Inne

    Niech zgadne lewarkiem od Mondeo.
    ReviewUserIcon
    Artek

    23.03.2015 20:49

    Inne

    A ja miałem krzywy komin, podkopałem go troche i wyprostowałem lewarkiem samochodowym i po temacie.
    ReviewUserIcon
    Prawy

    18.03.2015 00:12

    Inne

    Ja chyba wole też te 50 pln
    ReviewUserIcon
    Mesjasz Pan

    17.03.2015 20:05

    Inne

    Przynajmniej tu można sie pobawić, zapraszam do dyskusji. Jedyny komin w Europie, który zaciąga spaliny z góry i ciagnie do środka budynku, stąd często mieszkańcy tego domu zadzumieni i upaleni...........dymem? chyba nie lekarze zdiagnozowali, że głupotą, największe umysły świata medycznego w Gnieźnie zastanawiają się i badają źródło głupoty, oby była wrodzona a nie zakaźna bo wole dostać 5 dych za wystawę niż załapać coś takiego, na samą myśl dostaję wysypki...............
    ReviewUserIcon
    ReX

    16.03.2015 22:03

    Inne

    Wszystko to wina krzywego komina
    ReviewUserIcon
    aro777

    13.01.2016 19:20

    Inne

    Czytam i czytam i oczom nie wieżę. ..ze co ze kierownicy inteligentni,wykształceni Kompletna bzdura ja pracuje 3 lat wiec zrozumialem jak to sie kreci ...kierownicy albo przydupasy i przydupaski Kazia albo niedouki z matura jak to muwia 3na szynach...ich celem jest ktory transport aktualnie idzie nie interesujei ich ani oszczednosc materialu (zle skladowane materialy do produkcji uszkodzone pianki i granulaty do produkcj obliczam co najmniej strata ok.50 kostek....)....nikt nie interesuje sie tym ze cos tam brakuje ze czegos nie dowiezli a ludzie w tym czasie szukaja roboty po zakladzie akordowcy traca pieniadze godzinowcy pozoruja ze cos robia a sam monka traci duza kase przez nieudolnosc i hamstwo kierownictwa ....prezes nie wie co sie w zakladzie na stolach dzieje zlego bo ludzie chca robic i zarabiac dobre pieniDze a prezes nobituje kierownikow czytaj poganiaczy inaczej to wszystko .dalem ocene dobry ale to ze wzgledu na pracownikow tych pionkow na produkcji bo naprawde sa dobrzy i kompetentni a sa nie doceniani i slabo oplacani .

    Kontakt - MATEX Sp. z .o.o.

    Przemysłowa 1 62-330 Starczanowo

    NIP:7840010820

    KRS:0000094728

    http://www.matex-polstermoebel.com.pl/
    Branża główna: Meble
    ReviewUserIcon
    Pit

    15.03.2015 23:22

    Inne

    To fałsz co piszą powyżej, Matex co całkiem dobra zagramaniczna firma, dobra organizacja pracy, nie trzeba przynosić narzędzi do pracy z domu, darmowy parking, toalety, wyształceni i ęteligentni kierownicy z dużymi horyzontami myślowymi, składajcie papiery i przychdźcie bo dużo miejsc nie zostało a jak złożą ci z folkswagena to juz dla was roboty nie starczy, to naprawde last minyt
    ReviewUserIcon
    przerwowicz

    17.03.2015 10:43

    Inne

    hahaha. Ironia przednia.
    ReviewUserIcon
    olus

    15.03.2015 08:07

    Inne

    Nie ma co wybierać działów,cały Matex jest do (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kajman

    14.03.2015 22:29

    Inne

    A ty nie przeciągasz i przez to masz lapy od roboty wyciągnięte do kolan, poza tym nie powinno oddawać się moczu do butelki tylko kulturalnie udać się do toalety za potrzebą.
    ReviewUserIcon
    xxx

    14.03.2015 16:30

    Inne

    to znaczy ze sam robisz dziennie tira mebli przerwe sniadaniowa przeciagasz regularnie do 30 minut i ty kajman jestes ze stoldrewu
    ReviewUserIcon
    Kajman

    13.03.2015 21:08

    Inne

    Tak jestes w stanie spokojnie wyciągnąć 2000 zł, jest tylko kilka warunków, przerwa maxymalnie 5 minut, brak potrzeb fizjologicznych w trakcie 8 godzin pracy, poza tym musisz kupić sobie pas kulturystyczny, bo dziennie przeżucisz kilkanaście ton, znacznie lżejsza i podobnie płatna praca w STOL-DREWie, każdy szanujący sie montażysta z Matexu tam już jest.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    13.03.2015 20:45

    Inne

    Witam wszytkich. Od przyszłego tygodnia mam zacząć prace na stanowisku monter, będę składać meble czy coś takiego, zaczynam od popołudnia. Jak wygląda ta praca, ciężko jest ? Czy po okresie próbnym spokojnie jestem w stanie zarobić jakieś 2 000zł ? Mile widziane jakieś wskazówki czy coś dla mnie na początek. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Lewik

    13.03.2015 17:39

    Inne

    Jak to trudno? Składasz papiery, najlepiej po wypłacie,żeby nie skrobnęli Ci premii i tyle. Jest coraz więcej tirów, a skoro ludzie się zwalniają tzn. że mniejsza ilość osób musi zrobić tą samą robotę a co za tym idzie niedziele też mogą być już niedługo pracujące. Nowych straszy kopernik więc po dniu, dwóch dniach jak się dowiedzą , żę muszą rozbierać całe meble uciekają. Sprawa prosta a będzie coraz gorzej. Drogi Volkswagenie i firmy pokrewne witamy Was na wrzesińskiej ziemi........
    ReviewUserIcon
    satyr

    11.03.2015 23:06

    Inne

    Do dobrej firmy trudno się dostać. Z Matexu trudno się zwolnić. ;)
    ReviewUserIcon
    Eliasz

    07.03.2015 21:53

    Inne

    Nie ma szans, tygrys ma to do siebie że potrafi lawirować i nie takie rzeczy uchodziły mu na sucho, chyba każdy wie o co chodzi,
    ReviewUserIcon
    pincio

    07.03.2015 18:55

    Inne

    daje temu naiwniakowi 2 tygodnie i pojdzie w sina dal tu nikt nie da rady nasza ??????? go wykonczy i bedzie spokoj
    ReviewUserIcon
    Jumi

    06.03.2015 20:42

    Inne

    jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto robić a wtedy tygrysa też nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Jancio

    05.03.2015 21:20

    Inne

    Wreszcie poprawiła się jakość mebli z nabiału, niech żyje tygrys !!! dzięki
    ReviewUserIcon
    Rob

    01.03.2015 20:30

    Inne

    HEJA - zgadzam się z twoją opinią w 100%, ciekawe co będzie królowało na wystawach w tym tygodniu? Może źle przybita podbiciówka, reszta popa.
    ReviewUserIcon
    Mamcia

    28.02.2015 08:24

    Inne

    Było nie było ekspertowi za wystawi należy się PIŃCET.

    Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MATEX Sp. z .o.o.

    Kierowca transportu międzynarodowego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    Pracownik biurowy / Pracowniczka biurowa ze znajomością jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego

    MATEX Sp. z .o.o.

    LocationIcon

    Starczanowo

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon