MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

nick

eeeeeee matex narzekacie a robicie

cocieboli

Zubr - 2010-09-28 20:04:55 Moim zdaniem powinieneś napisać: jeslijestes mocno shapany to mozesz zarobic dwa rasy wiecej na akordzie nisz ci co robia na godzinufce np wuskofi paleciasze ale musisz mocno [usunięte przez moderatora] cusz taka twa dola nie pasuje??? zwolnij sie! aha no tak zapomnialem ze cieszko znalesc prace .... hm wszyscy by pouciekaliz tego [usunięte przez moderatora] a jeslici sie marzy podwyszka tolepiej sie obuć pzdr dla akordzistuf

s

popieram tę opinię

krus

Dobrze powiedziane. Matex to zenada. Teraz wszyscy chapiecie ale predzej czy pozniej wyjda tego skutki. Stracisz zdrowie to cie w (usunięte przez administratora) kapna bo nikt sie nie przejmie. Masz robic a jak padniesz to cie pozamiataja i zastapia innym murzynem. Oni maja to w dupie. Kierownictwo to totalna rzenada. Nie umia organizowac pracy a ten Kaziu to ma takie wizje ze zmienia tylko wszystko na gorsze.

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

ziom

Juz nie badzcie tacy fanfa ranfa. Zal ci (usunięte przez administratora) sciska bo pewnie chialasbys byc na godzinowce. Tylko ze na godzinowce tez jest (usunięte przez administratora) Np. ukladacze. Musza ulozyc kompletne meble zeby tapicernia miala co robic i niezle sie musza przy tym nachodzic. Sama bys byla to bys wiedziala. Zreszta za tak marne grosze to trzeba walic scieme bo i tak godzine [usunięte przez moderatora] ci odciagaja. Tak to juz jest w tym kraju kto ma kase ten rzadzi. Wszedzie [usunięte przez moderatora] uklady, lapowki, a ludzi ma sie gdzies.

Zubr

Moim zdaniem powinieneś napisać: "Jestem dyslektykiem, ale staram się pisać poprawnie po polsku"

miss

jaka fascynacja mediami haaaaaaaaa... idioci ktorzy naiwnie wierza ze swiat matexu wyjdzie najaw... tyle lat matex uchodzi za firme wyzyskiwaczy, robienia z pracownikow roboli itd... a ona nadal istnieje... i jakos nigdy nie byla naglosniana w gazeta, tv czy gdziekolwiek... maka jest na tyle bogaty ze za przyjsciem kazdej inspekcji pracy jest wstanie sypnac im taka kase ze w ich oczach nawet brak prysznica nie bedzie niczym zadziwiajacym... ale coz... bez komentarza... ten temat jest obszerny. (usunięte przez administratora) tylko jeden fakt... opierdalaczy na godzinówce... ty [usunięte przez moderatora] na akordzie caly miesiac z potem na (usunięte przez administratora) zeby miec 300 zl wiecej niz ten ktory z palcem w (usunięte przez administratora) i ziewem na ryju przeslizguje sie z miesiaca na miesiac... zal

Zubr

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

cocieboli

tv prasa? wogule sie tym nie zainteresuja bo w co drugiej firmie sa przekrety i etc takich tematowtomaja na peczki wiec pozostaje namte forum..........

YNOLOWZYW

Cała prawda o Matexie Firma zostanie zniszczona, jakość wykonywanych mebli,jakość pracy,warunki pracy,mobbing Nie tylko pracownicy będą się buntować ale także obroty firmy spadną,zobaczą jakość tą marną jakość mebli a rzadko kto będzie chciał kupić ,pracownicy uciekają chcą ucieczki ale nie ma gdzie! Każdy nowy przychodzi pracuję bo trzeba robić gdzieś chociaż za marny grosz żeby wyżywić rodzinę ..brak szacunku dla człowieka !!! To jest oburzające ! Jak tak można ! Wy tam na górze pracodawcy nie macie serca ? Chcecie uczciwości ? To wy bądźcie uczciwi ! Wobec ludzi pracujących ciężko pracujących ! Każdy się dowie co się tu wyprawia .

Ostrzegam :)

Już niedługo wszystko będzie opisane na łamach gazet, w internecie , wszędzie dosłownie :) Cała prawda o matexie :) Już nie będzie żadnych przekrętów i tego że robi się po 10h i płaci marne grosze za 9h Pewnie i tak każdy z kierowników czyta te opinie i wie że ludzie się buntują :) o to chodzi NIE CHCECIE PŁACIĆ TO MACIE FIRMA PÓJDZIE NA DNO. Do tego czuję że firma wypłaci pracownikom odszkodowania za te warunki pracy... Więc wam tam zarządzającym w Matexie daję trochę czasu na ogarnięciu się i podniesieniu stawek dla Pracowników albo zniesieniu 10h pracy za 9h płacone albo Prasa...media... A jak nie to zacznę początek końca tego wszystkiego ....

bla bla

Matex to jest normalnie porazka. Banda wykorzystywaczy ktora dorabia sie kosztem ludzi. Robia jak murzyny i maja marne pieniadze z tego. Wkurza mnie wiara ktora caly dzien baki zbija i bierze pieniadze za nic. Przykladem moze byc [usunięte przez moderatora] Caly dzien nic nie robi tylko papieroski pali i zuje gume. Cale kierownictwo jest do niczego. Nikt nie umie rzadzic i organizowac pracy. Potrafia tylko odzywac sie jak do psa, traktuja czlowieka jak smiecia. Niewychowana banda ktora dorabia sie kosztem innych. Jest jeden wielki burdel.

Omer

bla bla - 2010-09-27 18:35:51 MATEX to totalne dno!!! Czysty [usunięte przez moderatora]Ludzi maja za nic. Kobiet wogole nie szanuja. Tapicernia jest tylko swieta a reszta uwazana jest za nic. Kierownictwo to tez dno. Ludzie zapiepszaja a oni sie tylko dorabiaja kosztem innych. Najgorsza to jest [usunięte przez moderatora]Umie tylko ryja drzec i straszyc karami. A odzywki to ma jak do psa a nie do czlowieka. Wogole jest niewychowana. Dno i tyle. Ludzie zapiepszaja jak murzyny a kierownictwo raczki zaciera i sie smieja. Organizacja pracy beznadziejna. Wogole nikt nie umie rzadzic. Jak sobie sam czegos nie zalatwisz to nikt ci nie pomorze bo wszyscy maja to gdzies. Ma byc i koniec. Jakos wykonania mebli to wogole beznadzieja. Wszystko tylko szybko i na [usunięte przez moderatora]. Na tapicerni to najwieksze kaszany ida. Kontrolerzy maja uklady ze swoimi znajomymi i im wszystko odbieraja a reszte udupiaja. Cwaniakow z siebie robia szczegolnie to[usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora] to taki lalus i bojaczka. Reszta tez dno. [usunięte przez moderatora]kniech sie pieczatek nauczy robic bo tak daje ze numerka stempla nie widac a potem ze najlepszy kontroler bo meble na reklamacje nie wracaja. Same cwaniaki w tym zakladzie. Zapiepszasz 10 godzin a placa ci za 9 i maja to gdzies. Taka duza firma a placi marne grosze. Grubas sie dorabia i sie cieszy ze murzyny zapiepszaja. Tylko ciagle szybciej, szybciej, wiecej, wiecej i ciagle malo. W firmie jest jawny [usunięte przez moderatora]a kierownictwo na to pozwala. Kierownictwo ma to wszystko gdzies liczy sie tylko kasa. Pracownika sie nie szanuje. Szkoda wogole gadac o tym syfie.syfie. A Ciebie Kolego/Koleżanko od dziś wyznaje.:D

Omer

schorowana - 2010-09-27 19:22:57 choruje na [usunięte przez moderatora]na brak poszanowania godności czlowieka i na [usunięte przez moderatora] go na każdym kroku. Jak można coraz mniej placić pracownikom w dobie dobrej koniunktury Euro (meble na export)kiedy WSZYSTKO IDZIE W GORE! PRACODAWCY!!!! Czy wy macie jeszcze sumienie?bo serca już chyba NIE!!! Zgadzam się z Tobą. Myślę, że sumienia raczej też nie maja. Może w końcu ktoś się zainteresuje tym co się tam dzieje.. ;/

schorowana

choruje na [usunięte przez moderatora],na brak poszanowania godności czlowieka i na [usunięte przez moderatora]go na każdym kroku. Jak można coraz mniej placić pracownikom w dobie dobrej koniunktury Euro (meble na export)kiedy WSZYSTKO IDZIE W GORE! PRACODAWCY!!!! Czy wy macie jeszcze sumienie?bo serca już chyba NIE!!!

bla bla

Popoludniowe zmiany to jest wielka sciema. [usunięte przez moderatora] to chyba bez matexu nie umie zyc bo nawet potrafi przyjechac wieczorem do firmy i ryja podrzec. Chyba w domu jej nie kochaja. Afery seksualne na popoludniowkach to normalne. [usunięte przez moderatora]. Chcesz seksu to idz do matexu.

pracownica matexu

Ale tu sie robia jaja. A moze zaczniemy pisac po imionach bedzie wtedy jeszcze ciekawiej he he he.Mysle ze to nie jest żadne oczernianie jak to ktos napisal. Na jaka opinie kto sobie zapracowal tak ma a te puszczalskie niech sie teraz wstydza i portkami trzesa hahaha

Popieram matex to jeden wielki (usunięte przez administratora)

chwilowo bezrobotny

ciekawe opinie o tym waszym zakladzie mozna tu przeczytac. Narzekacie ze malo placa ze[usunięte przez moderatora] itd.. Nie tylko w matexie tak jest, tak jest w wiekszosci firm. Taki mamy (usunięte przez administratora) kraj pracodawca moze wszystko. No ale widze ze macie tam inne bardzo ciekawe atrakcje. Zwlaszcza jak to ktos napisal na popoludniowych zmianach. Dzisiaj wysylam swoje papiery do matexu i mam nadzieje ze mnie przyjma a co za tym idzie sam skosztuje tych popoludniowych zmian :) i tych afer seksualnych :) Kocham te niedopieszczone mezatki :) i nie tylko.Mam nadzieje ze jest takich tam wiecej :) Do zobaczenia na popoludniowej zmianie :)

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.