opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jelcz

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 640 ocen
Opinie(2106)
Dodaj opinię

Opinie(2106)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Oferta
  • .
  • Sieć serwisowa
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Oferta

Sieć serwisowa

Certyfikaty

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Kłodzko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelcz-Laskowice
  • Miłoszyce
  • Ratowice
  • Siedlce
  • Stanków
  • Zakrzów
  • Chwałowice
  • Dziuplina
  • Stary Otok
  • Czernica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelcz-Laskowice
  4. /
  5. Opinie o Jelcz Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Jelcz Jelcz-Laskowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jelcz Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    siwa biedroneczka

    09.11.2025 17:23

    Pracownik

    Panie Przewodniczący ZITT, piszą że Jelcz ma zapłacić 10 mln kary.. Piszą o przenoszeniu fabryki. Tempo produkcji takie jak na początku roku. 1200 pracowników a dyrektor w co trzecim pokoju... serwis czeka .. Co jeszcze ma się zadziać ?
    ReviewUserIcon
    kukuła

    07.09.2025 16:30

    Inne

    Czy ktoś wie co z tą nową inwestycją w Chwałowicach? Czy firma ma struktury do realizacji przedsięwzięcia? Specjalistów?
    ReviewUserIcon
    Dzej dzej

    06.11.2025 19:08

    Pracownik

    Ale ja nie należe do zwiazku ale uważam sponsorowanie jednej grupy ludzi za oszustwo ! Jeszcze gdy robi to przewodniczacy zwiazku ! Kapowac ? To jednym mozna dawac a reszta to co? Ani integracji dla pracownikow a Ci sobie jezdza do karpacza po trzy razy w roku ? W tym sponsorowane wyjazdy na szkolenia i hotele ? a ze swoich płacic !
    ReviewUserIcon
    Gość

    09.11.2025 10:07

    Inne

    Dlaczego 1200 pracowników nie potrafi zrobić 300 pojazdów rocznie i trzeba płacić milionowe kary? Czy to wina uśmiechniętej nieudolnej zmiany czy leniwych Rentierskich związków? Jaka nowa hala to trzeba przenieść jak najszybciej do Rafako tam zrobią lepiej i na czas a Rentiera lepkie rączki oddelegować do sprzątania hali ale pod nadzorem żeby czegoś nie ubyło.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2025 18:38

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    stary

    04.11.2025 13:14

    Pracownik

    W zakładzie są jeszcze ludzie którzy pamiętają jak rozbierał Jelcz, był zmianowym i gnebił ludzi (usunięte przez administratora) i nic wiecej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.10.2025 22:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ko ko

    26.10.2025 12:42

    Pracownik

    Jeśli by zostawić firmę jelcz bez dotacji ciekawe co by się stało ? Raczej byś siedział jako cięć w galerii handlowej , firma jelcz ledwo dycha .
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.10.2025 11:25

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.10.2025 17:01

    Pracownik

    Tapicer ma około 8000 netto
    ReviewUserIcon
    mewa

    15.10.2025 23:20

    Kandydat

    i co elita związkowa na to co usłyszała na zebraniu zarządu z załogą ?
    ReviewUserIcon
    Nn

    14.10.2025 21:33

    Pracownik

    Co sądzicie o informacji, że w Raciborzu w halach po Rafałowi ma powstać nową fabryka, która będzie produkowała Jelcze ?
    ReviewUserIcon
    2 zmiana

    07.10.2025 14:19

    Pracownik

    Znowu jest problem z parkowaniem na 2 zmianie czy ktoś jest w stanie z tym coś zrobić?
    ReviewUserIcon
    Widzę

    11.10.2025 07:43

    Pracownik

    Z tego co kojarze to S oddała swoje miejsce, dla kogoś z pracowników więc to kwestia pomówień. Piszmy prawdę.
    ReviewUserIcon
    J-23

    11.10.2025 07:49

    Pracownik

    To dlatego ZZIT wymyśla te pisma, nakręca ludzi aaaaa no tak... I siedzi u prezesa pod biurkiem
    ReviewUserIcon
    Miki

    27.09.2025 17:56

    Kandydat

    Mam pytanie jak to jest,że ponad 1200 pracowników produkuje mniej niż 400 samochodów ,około 40 % produkcji jest w kooperacji czy to jest celowe działanie prowadzące SPÓŁKĘ do upadku czy jest to zarządzanie na granicy dyletanctwa albo czegoś jeszcze bardziej tępego .Proszę o diagnozę.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    28.09.2025 10:36

    Inne

    Zgadzam się w 100% tego się nie da opisać. Najlepsze lata zjada się ogon ,nic nie inwestujac . Płacz nadejdzie jak skończą się umowy podpisane i pojawi się konkurencja , która i tak jest.
    ReviewUserIcon
    Gość

    04.10.2025 19:08

    Kandydat

    Tatra za 2-3 lata wciągnie was nosem. HSW umie liczyć i sentymentów nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Marian

    30.09.2025 20:12

    Pracownik

    Od jutra 1 października oficjalnie wchodzi w życie system kaucyjny. Czy zakład jest na niego przygotowany? Chyba istniejące jeszcze aktualnie pojemniki na butelki PET nie będą już potrzebne...
    ReviewUserIcon
    Mielony

    01.10.2025 21:19

    Pracownik

    Dyletanci, forumowi chłopcy, teoretycy macie odwagę to zgłaszajcie tam gdzie trzeba.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2025 21:31

    Pracownik

    Pewnie nie dawno przyjęty ⛄😵‍💫
    ReviewUserIcon
    Pracownik Montażu

    26.09.2025 11:17

    Pracownik

    Czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego związek inżynierów chodzi po pasie i nakłaniaja innych członków związków(przeciwnych) do podpisania jakiegoś pisma ? Jaka jest jego treść?plotki głosza o nawoływaniu do strajku?
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    26.09.2025 20:57

    Pracownik

    Skoro nie wiesz jaka jest treść rzekomego pisma to go nie widziałeś ? Skoro go nie widziałeś to ktoś ci o tym powiedział, widziałeś to czy opowiadasz nikogo nie śmieszące bajki ? Skoro słuchasz plotek to opowiem Ci jedną, głosi ona że zrobili cie w ...
    ReviewUserIcon
    Montaż

    27.09.2025 19:12

    Pracownik

    Widziałem konstruktora na pasie, widziałem że rozmawiał z związkowcami z dwóch frakcji. I wiem od kolegów z pasa, że dwa związki nie chca podpisać się pod tym pismem dlatego chodzicie i namawiaćie ludzi z dwóch związków do przekonania przewodniczacych do podpisania jakiegoś pisma. Inni którzy nie są w zwiazkach słyszeli rozmowy. Wynika z nich, że jest źle i że trzeba reagować na sytuacje. Pisma nie widziałem bo nie jestem w związkach. Mam prawo pytac. Może znajdziemy odpowiedz u pozostałych zwiazkow?
    ReviewUserIcon
    Konfitura

    25.09.2025 12:49

    Pracownik

    Spawacze przestańcie jarać w tym kiblu. Masakra jest z wami gorzej jak dzieci co się po kiblach chowają. Mało że wyciągów nie używacie i nawet nie wiecie co to to jeszcze szlugiem się doprawiają. Ale czemu w kiblu. Jak nie obok wejścia to w szatni nr 2...
    ReviewUserIcon
    Pan Spawacz

    25.09.2025 19:25

    Pracownik

    Od Spawaczy to się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Władysław Stalak

    26.09.2025 20:59

    Pracownik

    jeśli masz cos do spawaczy to przyjdz na gore na przerwie i powiedz mi to prosto w profil
    ReviewUserIcon
    Bado

    24.09.2025 19:17

    Pracownik

    Dlaczego na jednym dziale jest zakaz słuchawek i nazwijmy to innej odzieży roboczej niż jelczanska a na dziale obok chodzą w swoich ubraniach, jedzą kiedy chcą, używają słuchawek. To nie sprawiedliwe, tak jak zajęte toalety przez palaczy. Ale praca bardzo fajna gdyby nie te mądrale
    ReviewUserIcon
    Nowy

    23.09.2025 17:47

    Pracownik

    Praca w Jelczu to poligon. Nikt nic nie wie, kierownicy i mistrzowie nie mają kwalifikacji. Ciągły chaos i brak przepływu informacji jest na porządku dziennym. Pięknie to wszystko wygląda od momentu rekrutacji do podpisania umowy. Później to jedna wielka pomyłka. Jak już trafisz na wydział to radz sobie sam. Nigdy jeszcze takiego cyrku nie widziałem a mam już parę wiosen. Najgorzej jest na montażu, później spawalnia, obróbka i na końcu lakiernia.
    ReviewUserIcon
    Rainbow

    20.09.2025 17:10

    Inne

    Przez szereg lat pisano na tym forum o bardzo dużej skali uczęszczania przez pracowników spółki na zwolnienia lekarskie L4 i to także przez młodych ludzi w sile wieku, którzy nie są obciążeni jakimikolwiek ciężkimi i przewlekłymi schorzeniami czy chorobami. Czy od czasu przejęcia steru władzy w zakładzie przez Koalicję 15 października sytuacja w tej materii zmieniła się na lepsze?
    ReviewUserIcon
    Gość

    21.09.2025 18:42

    Inne

    Nic się nie zmieniło. Nie robki zapisały się do związków i można im skoczyć tak samo jak Rentierkowi lepkie rączki. Uśmiechnięci nic nie mogą dlatego za 2 lata rozjedzie ich wyborczy walec.
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    22.09.2025 08:05

    Pracownik

    A co Cię to obchodzi ? Nie masz swojego zajęcia ? Może Ci je zorganizować ? Zwolnienia lekarskie to nie jest twoja sprawa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.09.2025 22:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.09.2025 07:24

    Inne

    Dojna Zmiana topiła zakład ale co teraz wyprawia Peło to jakaś masakra chyba chodzi o przejęcie przez inwestora z Niemiec (np, Man) za długi.
    ReviewUserIcon
    Jelczani

    20.09.2025 18:54

    Pracownik

    Albo inwestora z Jelcza ;)
    ReviewUserIcon
    Mr. Nobody

    05.09.2025 14:23

    Były pracownik

    Nie polecam tej firmy . Szkoda czasu . Atmosfera w tej firmie jest dziwna . Brak komunikacji . Przepracowałem 3 miesiące i widzę ile ludzi podziękowało za pracę . A firma ma to w nosie .
    ReviewUserIcon
    Mr. Nobody

    12.09.2025 15:08

    Pracownik

    Szanowny " kolego " jak się nie perspektyw " zawodowych " to tak jest 😁
    ReviewUserIcon
    $

    16.09.2025 22:35

    Pracownik

    Uważajcie żeby nikt was nie nagrywał. W niektórych działach lubią to robic bez wiedzy innych $$$
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.09.2025 21:53

    Pracownik

    Co myślicie o nowym projekcie JelczTV?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    01.09.2025 08:47

    Pracownik

    Kiedy ktoś zrobi porządek z palaczami w toaletach?
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2025 13:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Blondyn

    19.08.2025 13:23

    Były pracownik

    Przynajmniej światło oszczędzają i niemarnują
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jelcz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jelcz Sp. z o.o.

    ul. Inżynierska 3 55-221 Jelcz-Laskowice

    https://jelcz.com.pl/
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.08.2025 11:38

    Inne

    Ile w najbliższą sobotę będzie ludzi w pracy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.08.2025 19:13

    Pracownik

    Tyle w mediach o współpracy Jelcza ze znanym producentem naczep do pojazdów ciężarowych Wielton z Wielunia w województwie łódzkim, a tutaj taka cisza?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    25.07.2025 22:29

    Kandydat

    Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego jak wygląda proces rekrutacji? Dlaczego rekrutacje zostały wstrzymane do sierpnia?
    ReviewUserIcon
    kukuła

    31.07.2025 00:07

    Inne

    Ja też jestem zaciekawiona, ponieważ były otwarte rekrutacje na specjalistów, kierowników i dyrektorów w zakresie budowy nowej fabryki i ciekawi mnie, czy zatrudnili kogoś, czy jednak zawiesili rekrutacje. Nikt na maile nie odpowiada.
    ReviewUserIcon
    dociekliwy

    31.07.2025 14:30

    Inne

    Nie uprawiaj dezinformacji. Robisz to z głupoty i niewiedzy, czy działasz na "zlecenie". Obserwuję to forum od dłuższego czasu. Z uwagi na publikowane informacje, wierzę że odpowiednie służby monitorują to. W końcu to firma o profilu zbrojeniowym. Włos się na głowie jeży.😡
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.07.2025 13:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rock

    29.07.2025 08:01

    Pracownik

    Ciekawe czy posypią się teraz tam premie
    ReviewUserIcon
    Jurek

    23.07.2025 16:42

    Pracownik

    O co chodzi z tymi zwolnieniami ? Dyrektorzy kierownicy?
    ReviewUserIcon
    Marta

    16.07.2025 07:42

    Pracownik

    Zbliżające się rozpoczęcie urlopu wypoczynkowego to jeden ze swoistych punktów kulminacyjnych/charakterystycznych w ciągu roku (tak jak Święta Bożego Narodzenia wraz z okresem noworocznym czy też Święta Wielkanocne) oraz jednocześnie dobra okazja żeby przedstawić załodze aktualną sytuację i dokonać podsumowania pierwszego półrocza 2025 roku, które już za nami. Pożądanym i pożytecznym pomysłem byłoby zorganizowanie jeszcze w tym tygodniu spotkania Pana Prezesa z załogą.
    ReviewUserIcon
    Rainbow

    13.07.2025 22:58

    Pracownik

    Bez nowego lasera do blach i nowego lasera 3D do profili ten zakład najzwyczajniej w świecie się zatka, ale czy ktokolwiek w tym zakładzie się tym przejmuje?
    ReviewUserIcon
    Rotacja

    12.07.2025 10:56

    Kandydat

    Zaskakująca jest rotacja pracowników w niektórych działach. Dziś jesteś tu jutro tam potem znowu tu.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    12.07.2025 17:30

    Pracownik

    Poprostu dają szane sprawdzić sie na kilku stanowiskach to chyba dobrze.
    ReviewUserIcon
    Robert

    08.07.2025 12:08

    Pracownik

    Pogłoski o planowanym bardzo dużym zwiększeniu limitu nadgodzin mrożą krew w żyłach. Miejmy nadzieję, że to tylko plotki.
    ReviewUserIcon
    Karol

    09.07.2025 08:32

    Inne

    Tylu zatrudnionych i jeszcze potrzeba więcej nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    Pracownik M

    09.07.2025 20:33

    Pracownik

    Pracowników jest ciągle mało. Jak już będzie 1500 i wszystko w kooperacji to robota dopiero pójdzie i zrobimy 402 Jelcze. Dostaniemy super premie za wykonanie planu.
    ReviewUserIcon
    Jelczanin

    05.07.2025 00:37

    Inne

    Minister Edukacji Narodowej Barbara Nowacka podczas wizyty w jednej z popularnych rozgłośni radiowych była pytana czy nauczyciele będą mogli liczyć w tym roku na oczekiwaną przez nich 10-procentową podwyżkę wynagrodzeń. Barbara Nowacka odpowiedziała, że niestety nie i mówi to z przykrością, ale budżet państwa jest jaki jest, mamy bardzo duże wydatki na zbrojenia. Nauczyciele w tym roku otrzymają 5% podwyżki, natomiast na przyszły 2026 rok zaplanowano 3% wzrostu wynagrodzeń. Czy polscy nauczyciele w związku z tą wypowiedzią minister i innymi o bardzo dużym obciążeniu budżetu państwa wydatkami na zbrojenia nie będą mieć stopniowo narastających pretensji do szeroko pojętego przemysłu zbrojeniowego (a więc także dotyczy to takich spółek jak Jelcz), że - mówiąc wprost - państwowe pieniądze zamiast na podwyżki dla nich idą na zbrojenia no i czy jeśli już tam idą, to jaka jest efektywność ich wydatkowania?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    29.06.2025 14:27

    Kandydat

    Co tam się dzieje u Was? Polecacie, czy lepiej sobie dać spokój i szukać innego pracodawcy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.06.2025 15:30

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kawusi

    28.06.2025 15:42

    Pracownik

    Nie wiem jak u was z przekazywaniem informacji bo jak to u nas mówią macie SMS i stronę spoleczna czy coś w ten deseń, ale we wrześniu tamtego roku już słyszałem z3 ni3 będzie premii kwartalnej to i tak cud że została wyplacona 4 kwarta za tamten rok bo też miało ni3 być
    ReviewUserIcon
    XxX

    29.06.2025 10:49

    Pracownik

    Na jakiej zasadzie ma funkcjonkwac taka premia ? Czy została gdzieś wpisana prawnie jako umowa między Zarzadem Społki, a Związkami ? Nie była to umowa jednorazowa podpisywana z zwiazkami. Takiej premii nie bedzie poniewaz jest nowy zarzad spolki. Poprzedni zarzad chciał wprowadzic to jako forme mobilizacji i ograniczenia absencji.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.06.2025 19:03

    Pracownik

    Pytanie do dyrekcji, w tamtym roku były dodatkowe przerwy przy upałach, dzisiaj jest 34⁰ na hali,w biurze pewnie macie z 22⁰, nawet na noc klim ne wyłączacie, lodówki pozabierane z wydziałów, stoją puste na stołówce, coś może by tak dla ludzi zrobić dobrego na odchodne?
    ReviewUserIcon
    lolo

    24.06.2025 23:23

    Kandydat

    Było ogloszenie na dyrektora infrastruktury. Czy juz firma przyjeła kogoś? Bo nie odpowiadają na maile.
    ReviewUserIcon
    Gerard

    20.06.2025 09:12

    Inne

    Na jednym z portali o tematyce inwestycyjnej pojawił się artykuł, w którym jest mowa o nowej fabryce Jelcza. Lokalizacja została już według tego artykułu wybrana, ale jeszcze nie została oficjalnie ogłoszona. W artykule jest też mowa, że w 2024 roku zakład miał wyprodukować 500 pojazdów różnego typu, w bieżącym 2025 roku już 700, w przyszłym 2026 i 2027 roku 800 pojazdów, a od 2028 ponad 1000. Artykuł podaje też, że pod koniec 2024 roku spółka zatrudniała 925 ludzi, natomiast w ostatnim czasie zatrudnienie wzrosło o ponad 300 pracowników. Wynika z tego, że aktualnie spółka zatrudnia już ponad 1200 osób. Swoją drogą, z innego źródła też słyszałem, iż mamy już ponad 1200 pracowników.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    08.06.2025 17:07

    Inne

    Co raz głośniej mówi się o tym, że będą zamykać Ronal w Jelczu-Laskowicach. Dla spółki Jelcz to cenna informacja, bo istnieje spora szansa, aby wykupić i odzyskać swoją dawną własność, którą była za czasu istnienia JZS. Nie będzie więc potrzeby budowy nowej hali od podstaw w Miłoszycach. 🤔☝️
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    19.06.2025 17:44

    Inne

    Trudno o większy kretynizm. Skąd się biorę tacy "eksperci" od siania defetyzmu. Jak zwykle Polak jest spcjalistą od medycyny, prawa czy finansów z pełną gębą frazesów i "wspaniałych" wizji strategicznych. Pewnie jakby pisał pod własnym imieniem i nazwiskiem nie pisałby takich głupot.😡
    ReviewUserIcon
    Ale o co chodzi

    19.06.2025 22:47

    Pracownik

    Poczytajcie takie i inne artykuły to zrozumiecie kto nie chce aby sie Jelcz rozwijał https://www.pogotowieflagowe.pl/aktualne/upadek-jelcza-produkcja-spada-wraz-z-przejeciem-rynku-przez-niemiecka-konkurencje/
    ReviewUserIcon
    3536

    08.06.2025 22:16

    Kandydat

    Dlaczego po badaniach lekarskich majster jednym nakazuje przyjść do pracy choćby na dwie godziny a inni mogą jechać do domu ? O co tu chodzi ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.06.2025 18:16

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zero zdziwienia

    03.06.2025 11:08

    Inne

    To ten sam Duda który z tamtym Dudą przez osiem lat rządów PiS nie załatwili emerytury stażowej, której wprowadzenie wielokrotnie sami obiecywali
    ReviewUserIcon
    Gość

    03.06.2025 12:09

    Były pracownik

    Duda i jego organizacja za dojnej zmiany sprzedali się za srebrniki przywileje podwyżki stołki patrz choćby Jelcz a teraz nikt tego nie rozlicza dlatego przegrana Rafała w wyborach właśnie za brak rozliczeń dojnej zmiany i jak to nie nastąpi to w 2027 r" uśmiechnięci" przegrają z kretesem.
    ReviewUserIcon
    Plug

    02.06.2025 23:05

    Inne

    Ktoś wie co z premią?
    ReviewUserIcon
    Nickt

    28.05.2025 16:26

    Pracownik

    Co z parkingiem dla pracowników???!!! Czy coś się dzieje w temacie?
    ReviewUserIcon
    Robert

    31.05.2025 14:34

    Pracownik

    masz zupełna słuszność, ale nic z tym nie zrobisz bo biurowi od tych spraw nie mają czasu bo caly czas trzeba lizac u zarządu o stanowiska, tam już każdy jest minium głowny specjalista co go praca nie spoci, konserwatorzy ukrywaja się w kanciapie aby ich nikt nie widział bo nikt ich nie rozlicza wiec po co cos robic. robota na medal, a my przy maszynach w gorącu i brudzie zarzad jest omotany i nic nie widzi co się dzieje na czasie bo go lizusy oklamują
    ReviewUserIcon
    Lobelt

    02.06.2025 14:27

    Inne

    (usunięte przez administratora) jak ci się nie podoba to zmień pracę ,a nie siejesz ferment i wypisujesz bzdury zajmij się pracą , bo chyba sam masz za dużo czasu

    Zostaw merytoryczną opinię o Jelcz Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.