Opinie o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Global Work Sp.zo.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Work Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Tonik

Jak ktoś ciągle ma o coś pretensje to nie dziwi mnie, że mają tego dość!!

Matti

Firma oderwana zupełnie od rzeczywistości panującej w kraju do którego wysyłają do pracy. Panie w biurze żyją jeszcze w czasach głębokiej komuny. Stwierdzenia takie jak roszczeniowy pracownik, o co panu chodzi przecież dostał pan wypłatę, co się panu znów nie zgadza... na porządku dziennym. Mile widziana słaba znajomość języka lub całkowity jej brak wtedy pracownik jest mniej problemowy i jest szansa że nie nie będzie się o nic upominał. Niestety jakość przyjmowanego przez nich personelu budzi ogromne wątpliwości. z 10 na Karsto testy zdały 2 osoby a następnego dnia za alko wyrzucili kilku następnych. Niestety za takim traktowaniem nie mogą liczyć na fachowców tylko zbieraninę meneli z ulicy co cieszą się że dostaną 4-5K wypłaty i mogą legalnie mordę zamoczyć na kampach ze znajomymi.

Robert

Może trzeba wyjaśnić z firmą sprawę braku łączności osobiście?

Marian

Firma kpina i tyle w temacie.

Monter rusztowan

Rekrutacja właściwie nie istnieje, oczekują wyłącznie pełnej uległości wobec ich absurdalnych warunków i zgody na cały plik aneksów łamiących prawa pracownika. Przez to zrezygnowałem z tej pracy w momencie otrzymania wymaganych dokumentów.

Obecnie jedynymi pytaniami są te o certyfikat covidowy i śmieszny test z j.angielskiego na poziomie wczesnego b1. Nikogo nie interesują kompetencje, czy jakość pracownika. Poziom rozmowy określiłem jako bardzo trudny przez dramatyczny standard dialogu - bezczelny i cyniczny. Pomimo wnoszenia zerowej wartości zachowują się jakby posiadali człowieka od momentu podpisania ich cyrografów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ja.

Firma tragedia. Zero szacunku dla pracownika,a zaltwianie czegoś graniczy z cudem. Chyba szybciej można zamienić wodę w wino niż doprosic się o cokolwiek. Dodzwonić się w ogóle nie można. Firma mało poważna. Nie polecam !!

Wiktor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Serb

Zero szacunku do ludzi traktuja jak powietrze obiecuja wyjazdy pozniej odwracaja sie plecami i zero kontaktu tragedia

Karsto

Angielski na karsto jest potrzebny. Jest to rafineria statoila i musisz zaliczyć kurs na bramę i sitetest. Ja pracuje jako izoler ale wiem ze malarze łatwego sitetestu nie maja. Także jeśli z językiem słabo to lipa. Pozdrawiam

@Karsto

Jesli chodzi o prace na rafinerii to zgadzam sie z Tobe w 100% co do znajomosci jezyka.Ale mialem na mysli prace w stoczni i wiem ze tam sa mniejsze wymagania.

Kasza123
@leniuch

A czy mógłbyś mi powiedzieć czy kierowca który wozi ludzi do pracy również musi bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim ? Dostałem propozycję i nie wiem co robić.

Stefan
@Karsto

Robilem na refineri Statoila na Mongstad I robilo sporo ludzi z bardzo slabym jezykiem angileskim a na bramie zdali bo mieli odpowiedzi, tak to wyglada.

@Stefan

Znajac zycie to z tymi odpowiedziami to mozebyc prawda,ale z drugiej strony to ci co dobry angielski to zerowe, powtarzam zerowe doswiadczenie - tak jest w ponad 80 % przypadkow

Iza

@Roman mobbing, według definicji, to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.". Czy to właśnie miało miejsce podczas pracy w Global Work Sp.zo.o? @BB95, @Stefan wypowiadasz się z perspektywy pracownika? Jakie ty masz opinie o pracy z Global Work?

Roman

Najniższe Stawki ,Najwyższe wymagania ,,do toalety najlepiej w przerwie" słowa formalna.Mobing to tu standard ciągle mało i zle-cóż Global to córka kaefera a córka to taka k........a

Maro
@Roman

O ktorym projekcie konkretnie piszesz?

Olaf
@Roman

Global keafer nie policam, co innego mówią .a inne. Cienka płaca w Kaefer, spęd ludzi na noclegu ,po 6 osób w pokoju. Global proponują prace. ,konkretny wyjazd po czym nie odbiwrają telefonu. Kłamczuszki

BB95
@Olaf

Kolego Olafie piszesz same BZDURY

Nor
@Olaf

Tak nie działają profesjonalne firmy telefon jest po to żeby go odbierać wyślą na jedną lub dwie rotację zwolnisz się z pracy żeby jechać a później siedzisz w domu i żyjesz marzeniami o Norwegii

Iza

Czy ktoś z Was współpracował z oddziałem Global Work Sp.z. o. o. w Zabrzu? Aktualnie dostępne są oferty pracy w Norwegii. Wszelkie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy będą pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

Olaf
@Iza

Global zabrze poraszka Zadzwonili ze jest praca , a potem telefonu nie odbierają

0maks

Panowie Pomóżcie. Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Polsce można zrobić certyfikat chartek7. Szukam od kilku dni w Internecie i nic. Prosiłbym o jakieś namiary jeżeli takie informacje posiadacie

Lolo
@0maks

0maks Masz namiar na jakas robote zwiazana z pfp ?

Iza

@Malarz - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Global Work? Piszesz, że wymagana jest znajomość języka angielskiego - jaki poziom znajomości jest niezbędny? Czy Agencja zapewnia też zakwaterowanie? Na jaki okres podpisuje się umowę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Grabarz

Robią tyle tych site testów, a wiadomo kiedy będą wysyłać?

polak

Haugesund rusza w połowie lutego dla błociarzy -rotacja2/2

gwóźdż
@polak

co tam u Pinezki?

ygt

no powiem Ci ze oni mieli nawet oferty pracy za granica- w Norwegii..tylko ze pameitam ze szukali raczej ososb tam do pracy fizycznej i pameitam ze trzeba bylo tam znac dobrze jezyk angieslki do pracy..

John

Tak to prawda - baardzo duża ilość była szkolona .. CEKOLEM I SIATKĄ NA ZIEMNIAKI :))

@John

Ale (papiery) maja

byly

zadzwon do wentora debica,moze oni ci udziela odpowiedzi gdzie mozna yaki siste test zrobic na czartek.

@byly

Dzieki wielkie -byly- za informacje. Ale z tego co mi wiadomo to ventor juz przeszkoil duza iosc pracownikow i na obecna chwile juz takich kursow ,saitestow nie robia.

leniuch

Słuchajcie Kochani,mam takie pytanie czy ktos z was tu obecnych orientuje sie gdzie mozna zrobic certyfikat na ;chartek;na terenie Polski? Dodam ze znam sie na tej robocie tylko ze niestety brakuje mi certyfikatu który by to potwierdzał.A jak sami zapewne wiecie bez odpowiedniego dokumentu jest niestety coraz gorzej ze znalezieniem pracy.bede bardzo wdzieczny za odpowiedz.

izoler

"Karsto" a izolerzy jaki mają site test na rafinerii? Możesz coś więcej powiedzieć? Chciałbym też zapytać gdzie można zrobić Norsoka R004?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Work Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w Global Work Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Global Work Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Work Sp.zo.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Work Sp.zo.o?

Kandydaci do pracy w Global Work Sp.zo.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Work Sp.zo.o
3.1/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Padlewskiego 6
    41-800 Zabrze