Opinie o Eco Team Solutions Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eco Team Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco Team Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Team Solutions Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Maja

O co chodzi z dopłatami do aut służbowych? Ta dopłata to chodzi o zakup takiego auta? Czy do paliwa, które pracownik wykorzystuje do pracy? Napiszcie o co tu chodzi z tymi dopłatami. Widziałam ogłoszenie dla Doradcy Klienta ds. OZE i tam firma napisała o czymś takim.

@Maja

Chodzi o to, że jak pracujesz i robisz w kwartale dany obrót to ci dopłacają do auta przez następny kwartał . Tam jest nawę 3200 zł netto, więc mega dużo jak na taką firmę, sam się zdziwiłem. Kasę chyba wykorzystujesz jak chcesz z tego co zrozumiałem.

Doma Nowy wpis

Hejka czy faktycznie zrezygnowano z dawania doradcom klienta ds. OZE umowy o pracę? kiedyś jak była dostępna oferta w sieci to normlanie 4 typy umów zostały wypisane a obecnie przy aktualnym ogłoszeniu widzę jedynie B2B. Jakie są powody tych zmian?

Godziny pracy? doradca klienta nie ma ich w pewnym sensie elastycznych? Przynajmniej tak przypuszczałem. Niby oferta jest na pełny etat ale może da rade sobie to inaczej rozłożyć? Czy występują nadgodziny?

A Nowy wpis

2x w tygodniu masz spotkania w biurze, a w pozostałe dni decydujesz sobie kiedy idziesz pracować. Sugerują ci cele do spełnienia i liczy się efekt, a nie ile pracowałeś :p

@A

Spodobało mi się założenie, że „sugerują”. Czy mam rozumieć, że nie ma tu jakiegoś specjalnego ciśnienia? Zdarzało się, że komuś podziękowali za współpracę, bo po prostu nie wyrabiał wobec oczekiwań?

A Nowy wpis

Nie wiem czy się tak zdarzało, ale no z mojej perspektywy np. jak nie chodzisz na spotkania, to nie podpisujesz umów, a wtedy nie masz wypłaty i tyle. Sugerują ci ilość spotkań, żeby mieć jakby "gwarant" podpisanej umowy i wypłaty

W

Witam! Ja chciałam się zapytać o godziny pracy. W jakich godzinach i dniach ona się odbywa?

No jeśli się faktycznie wyciąga na spokojnych warunkach te 10 tys z opisu z oferty to faktycznie „yolo” tak jak ktoś napisał. :D ale nie wiecie może przypadkiem jakie jeszcze stanowiska maja tu do zaoferowania prócz handlowców? Ja to stabilniej czuje się bezpośrednio w biurze a nie w terenie z klientami. Jakie jeszcze działy maja u siebie?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eco Team Solutions Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko ECO TEAM SOLUTIONS - Szukamy Trenera Sprzedaży D2D!.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Communication Manager
Equinix Poland Sp. z o.o.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Generalnie całkiem dobrze to wyszło bo była w stylu on-line, więc nie traciłem czasu żeby gdzieś jeździć. Rozmowa profesjonalna , wszystko zrozumiałem, wysokie zarobki i wysokie dopłaty do samochodów to było dla mnie dużym zaskoczeniem. Czekam na decyzję jeśli chodzi o moje zatrudnienie. Mogę powiedzieć, że do tego momentu warto było aplikować, a co będzie dalej zobaczymy.

@Marek

Hej, a na jakie stanowisko aplikowałeś? Ja myślę o wysłaniu cv na doradcę klienta, ale chyba dopiero co zakończyli rekrutację. Liczę, że coś wpadnie szybciej niż później ;) Masz jakieś rady co do rozmowy? Padły jakieś konkretne pytania? Bo nie wiem, czy może warto się przygotować do tej rozmowy jakoś? Szybko się do ciebie odezwali po wysłaniu cv?

Hej, ja na stanowisko doradcy klienta, pytania są ogólne. Pytają czy wiemy co robi firma w sumie. Jeśli chodzi o CV to dość szybko dzwoni jakaś babeczka - bardzo miła zresztą. Moja rada jest taka żebyś próbował co ci szkodzi, a kasa fajna- YOLO :D

Maja

@Maja

Hej, to jest bardzo elastyczne, firma pozwala wykorzystać tą kasę na paliwo do własnego samochodu, opłacenie własnego leasingu/kredytu itp. Ja nie musiałem przedstawiać żadnych dokumentów, jak dostałem dopłatę to wykorzystywałem ją tak naprawdę na co chciałem i z niczego się nie rozliczałem, w regulaminie to było jasno określone.

@Michał

Fajnie, a taki benefit z tymi dopłatami, to dostaje każda osoba, nawet nowa, czy trzeba ileś tu popracować, aby mieć taki benefit? I taka dopłata, to jaka jest kasa, jaka to kwota albo jakie widełki miesięcznie?

JK

TO jest kasa wydajesz na co chcesz. Trzeba skończyć szkolenie, ja dostałem po 3 msc, i to dostajesz na 3 msc potem u mnie to było 3600netto.

Iwona
@JK

Czyli te 3,600 netto to był gwarant, tylko wystarczy go wypracować? piszesz jeszcze na ten rok przed podwyżkami. czy od kolejnego tutaj także nastąpi jakieś wyrównanie? Góra jest w stałym kontakcie z pracownikami?

@Maja

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Eco Team Solutions Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Trochę się bałam pracy prowizyjnej, ale to prawda, że wyciąga się więcej niż na etacie :p Atmosfera i ludzie duży plus, zdrowo zakręceni

@Monika

No ja też właśnie zastanawiam się nad pracą prowizyjną tutaj. I tak zastanawiam sie, czy jest tu jakieś szczegółowe przygotowanie nowej osoby do takiej pracy? Jest pakiet szkoleniowy albo podpatrywanie doświadczonych osób? Aby taką dobrą kasę wyciągać, to każdy jest zdany tylko na swoje umiejętności?

Cześć, ja pracuję obecnie, na początku opiekunowie do których jesteś przydzielona poświęcają Ci bardzo dużo czasu żebyś wiedziała wszystko co jest potrzebne na samym starcie. Jest też troche dni typowo szkoleniowych gdzie siedzisz w biurze i poprostu ćwiczysz na sucho. Leady, spotkania z klientami, podpisywanie umów wszystko robisz w pierwszym miesiącu z kimś kto ma w tym doświadczenie i potrafi przekazywać wiedze. Z czasem tej pracy z opiekunem jest coraz mniej i już zależy to od Ciebie czy chcesz jechać np. na spotkanie z kimś doświadczonym bo się czujesz nie pewnie albo chcesz się doszkolić czy też nie. Mi taki system pasuje, zespoły są takiej wielkości że ten opiekun czy menager rzeczywiście ma czas żeby pomóc.

JK

DObra robota z dobrą ekipą. Polecam tym co wiedzą czego chcą i ruzumieja że praca w sprzedazy to nie praca na kasie w żabce. W zamian za to można dostać spokojnie 10k msc na reke.

@JK

10,000 zł na rękę? Czyli podwyżki jakieś nastąpiły? Zaglądam tu do was po zobaczeniu dawniejszego ogłoszenia dla doradcy, w którym pisali o tej kwocie netto przy B2B. Ja raczej od UoP zacznę jeśli już. Nowi pracownicy ile zazwyczaj wyciągają? Koledzy wspierają w sprzedaży czy to teraz rzut na głęboka wodę będzie?

To była ciekawa praca, pracowałem tam w tamtym roku w biurze w Katowicach przez 6,5 miesiąca zanim przeprowadziłem się do Niemiec. Biuro świetne, w centrum w budynku "Tiramisu", bardzo przyjaźni ludzie i dobra atmosfera. Sama praca na pewno wymagająca i nie dla każdego, ja wcześniej pracowałem w magazynie i to było dla mnie coś całkiem innego - bezpośredni kontakt z klientem, sprzedaż, negocjacje. Szczerze powiem że po pierwszym miesiącu chciałem zrezygnować bo miałem wrażenie że to nie dla mnie, bardzo dużo nauki i szkolenia i dodatkowo praca w terenie więc miałem mało czasu dla siebie - ja pracowałem na prowizji więc bez sprzedaży nic bym nie zarobił. Przekonał mnie kumpel z biura żeby zostać dłużej. to była dobra decyzja, ogarnąłem o co chodzi z tym "lejkiem" i pierwszy kwartał zakończyłem zarobkiem 35tys, drugi 49tys Więc średnio możliwe są te kwoty o których piszą w ogłoszeniach ale też nie jest tak że każdy robi taki wynik zawsze. Koniec końców uważam że było warto, dużo się nauczyłem, gdyby nie to że przeprowadziłem się do niemiec (mam tam żonę) to bym może pracował i dzisiaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Team Solutions Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Eco Team Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Team Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Team Solutions Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Team Solutions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eco Team Solutions Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Team Solutions Sp. z o.o.
  • Gliwicka 35
    42-600 Tarnowskie Góry

Eco Team Solutions Sp. z o.o.