Grupa Tempo sc

Gliwice

Opinie o Grupa Tempo sc

Natalia

@Pepe Jansz czy sytuacja, o której piszesz się wyjaśniła? Udało się wszystkim zainteresowanym wyjechać? Ktoś z Was również brał udział w tej rekrutacji i może się na ten temat wypowiedzieć? Chętnie też dowiemy się jak obecnie wygląda współpraca z firmą. Od ostatnich komentarzy minęło już ponad pół roku. Czy w tym czasie coś uległo zmianie?

Pepe Jansz

Jedna wielka sciema z tym parkiem. Wyslali kilka osob a reszta czeka na wyjazd i poki co nie zanosi sie na niego. Porozdzielano malzenstwa bo zona wyjechala a maz nie, ludzie wydaja cala pensje na zycie tam tak wiec zero mozliwosci oszczednosci, zapieprz po 10 godzin przez 6 dni. Jakis jeden wielki cyrk.

gość_

W sumie taki specjalista ds. handlowych w branży stalowej/usług żelbetowych mogą liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo premie do podstawy są doliczane.

Alan

Hej, jest tu ktos kto wybiera sie do Dubai Park and Resort? Najlepiej tez na stanowisko asystenta atrakcji ;) Pozdrawiam,

nicka

Hej ludzie wybierajacy sie do Dubaju! Jak u was z wizami? Cos juz zalatwione ?

nicka

@zuza , ja już przeszłam pozytywnie rekrutacje, wiec na nic nie musze czekać. Chciałam po prostu pogadać z innymi ludzmi którzy też sie wybieraja. ;)

nicka

a to mozna aplikowac jeszcze? przeciaz rozmowa kwalifikacyjna juz byla. Ja mam największy problem z bardzo niska płacą i tym, gdzie umiejscowiony jest park. Wy co myslicie?

nicka

No właśnie zero info... ogółem co o nich sądzicie? O warunkach itp? Ja mam dość mieszane odczucia.

nicka

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie szukam ludzi, którzy nigdy nie słyszeli o rekrutacji do Dubaj Park and Resort, tylko tych, którzy rekrutację przeszli pomyślnie i wybierają się tam do pracy. Z góry dziękuję

nicka

Na prawdę nie ma tu nikogo kto będzie pracował w Parku w Dubaju? Bardzo bym chciała wymienić się opiniami i przemyśleniami z kimś kto tez się wybiera.

ms
@nicka 03.07.2016 17:40

hej, Ja się wybieram wraz z narzeczoną. Przeszliśmy pomyślnie rekrutacje na stanowiska team leaderów. Czekamy teraz na odzew ze strony grupy tempo w sprawie wiz wyjazdowych. Czy otrzymalas juz moze jakas informacje?

Anna

Hej. Jest jakas grupa/forum dla ludzi którzy wybieraja się do pacy do pracy w Parku Rozrywki w Dubaju?

nicka

@tr3 26 czerwca byla rekrutacja do parku rozrywki w Dubaju prowadzona przez Grupę Tempo ;)

nicka

Hej. Kto byl na rekrutacji? jak wrazenia? mozecie cos opowiedziec? Zgłosilam sie, ale niestety nie mogłam w tę niedziele przyjechań do Warszwy. pozdrawiam,

ms

Wybieram sie w niedziele wraz z narzeczona oboje na team leaderow.

Mariola 777

el - możesz rozszerzyć to co masz na myśli ?

aneta

Ktoś wybiera się na rekrutcję w niedziele?

Mariola 777
@aneta 23.06.2016 21:25
Ktoś wybiera się na rekrutcję w niedziele?

aneta - ja się wybieram, podaj maila do siebie :)

cristaal

Hej! Kto aplikował do tego parku rozrywki w dubaju... i dostał zaproszenie na ostatni etap rekrutacji na rozmowę z pracodawcą?! Kasa właśnie podejrzanie mała jak na Dubaj, wyżywienie zapewnione ale ciekawe jakie i ile posiłków, zdjęcie apartamentów robi wrażenie ale ciekawe jak będzie w rzeczywistości. Proszę o kontakt cristaal @ onet ;)

Pysia

Hej powiedzcie w jakim stopniu trzeba umieć język jak dzwonią z firmy o co pytają po angielsku.. Ciężkie pytania!?

davidek

Ktoś się wybiera do pracy do Dubaju do tego parku rozrywki?

PRACA DUBAJ
@davidek 13.05.2016 21:39
Ktoś się wybiera do pracy do Dubaju do tego parku rozrywki?

Hej, tak wybieram sie wraz z moją żoną. Mamy objąć stanowisko Team Leaderow i zostaliśmy zaproszeni na ostatni etap rekrutacji, ktory odbedzie sie 11, 12 czerwca. Z tego co sie orientuje są tam mozliwosci dalszego rozwoju po zakonczeniu pierwszego kontraktu i zarobki również się wówczas zmieniają. Wychodzi i tak lepiej niż w Polsce gdy mam zapłacić za mieszkanie i jedzenie.

LOLI

Szukają pracowników do ZEA praca w parkach rozrywki. I uwaga najlepsze stawka 2200zł miesięcznie na ręke to nie pomyłka w ZŁ. Szczycą się tym że wyżywienie i zamieszkanie gratis. Ale z taką stawką w Emiratach to jak niewolnik raczej:) nie polecam szukają frajerów mam nadzieję że nikt się nie nabierze

Drukarnia

zabieraja towar i nie płacą, pani przyjeżdza i mówi oj zapomniałam pieniedzy jak wróce to biura to zrobie przelew, którego nigdy nie ma zamiaru zrobić. czy takiej firmy nie można nazwać złodziejem? Ciekawe jakim jest pracodawca hmm?

ostrożność

tutaj wystawia się opinię o Grupie Tempo jako o pracodawcy a nie o ofertach pracy jakie ta firma oferuje na swoich stronach, jako pośrednik. Jeśli ktoś chciałby pracować w Grupa Tempo to te opinie tutaj są po to, żeby sprawdzić czy jest to dobry pracodawca. Jakiś czas temu ktoś podrzucił mi informację, że szukają do pracy właśnie w Grupa Tempo. Wyszukałyśmy ze znajomą w sieci kontakt do osób, które tam pracowały i zapytałyśmy wprost: jak tam jest? Wszystkie opinie były bardzo złe. Coś musi w tym być prawdy. Może oferty pracy jakie zamieszczają nie są złe. Ale praca u nich i dla nich - wydaje się być bardzo dużym ryzykiem, i może zakończyć się dużymi nieprzyjemnościami.

Niesmak

Faktycznie...(usunięte przez administratora) I to w obie strony i jako pracodawca i jako firma rekruterska, znajoma kandydatka jest przez nie w tarapatach. NIE polecam!!!

m

Nie polecam! Nikomu kto chciałby tam pracować ani firmom, które chciałyby z nimi współpracować - wieczne problemy z płatnościami!

LuisSeeMore

witam, te hanyskie lachony i ciule robią żarty z rekrutaci. umówiony czekałem 1.30 min. mówią, że zadzonią - nie dzwonią. ogólnie to dziadostwo i bajzel taki sam jak na całym Heimacie Katowicki. Pyrsk Hanysy!!!

Zostaw opinię o Grupa Tempo sc - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Tempo sc