AWIMA Sp.J.

Opinie o AWIMA Sp.J.

pracownicy

Moze ma jakies uklady ze tak pracuje ogolnie serwis to osiem godzin

Inna

Witam, chciałabym wiedzieć czy na serwisie dziennym pracujemy 8 godzin czy mniej,bo osoba która pracuje ze mną na obiekcie przychodzi do pracy 7.15 a wychodzi 13,25 lub 13 .35 pozdrawiam

Inna

Witam,czy ktoś się orientuje jeśli się chce rozwiązać umowę za porozumieniem stron to czy wystarczy podać datę rozwiązania, czy trzeba coś odpracować,mam trzecią umowę w tej firmie, pozdrawiam

@Inna

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z przełożonym lub działem kadrowo-płacowym.

Inna

Witam wszystkich tutaj zaglądających, mam pytanie czy wiecie coś o wynoszeniu towaru tj, płynów, zetek, czy innych rzeczy,przez pracownika,co można z tym zrobić,bo tak naprawdę jest to kradzież, co z tym zrobić

@Inna

Właśnie ja złapałam ta osobę,że towar wynosi,????

@Inna

Na dodatek osoba która wynosi towar, czytaj (kradnie)czuje się bardzo ważna na obiekcie, tylko ona ma klucz do magazynku ,na trzy osoby na obiekcie, jeżeli prosi się ją o wydanie czegoś to mówi że nie ma,a sama wynosi do domu,

@Inna

Dzień dobry. Jeśli była Pani świadkiem kradzieży (przestępstwo ścigane z urzędu), ma Pani obowiązek zawiadomić o tym organy ścigania (art. 304 Kodeksu postępowania karnego). Nie jest prawdą jakoby spółka akceptowała tego typu zachowania swoich pracowników. Jesteśmy zdeterminowani aby z nimi walczyć za wszelką cenę. W związku z tym bardzo proszę o kontakt w celu przekazania szczegółów zdarzenia, którego była Pani świadkiem.

Kolesiuwa
@Inna

Z przykrością muszę stwierdzić że władze spółki nie zawsze prawidłowo reagują na sygnalizowane problemy wręcz je ignorują a zatrudnione w niej osoby nie sprawdzają się na zajmowanym stanowisku określone problemy były wielokrotnie przedstawiane w rożnych komunikatorach a mimo to reakcja władz spółki była zerowa

@Kolesiuwa

Dzień dobry, pragnę Panią powiadomić, iż pracownicy spółki z uwagą śledzą zamieszczanie na portalu GoWork opinie. Dotyczy to również problemów przekazywanych za pośrednictwem wszelkiego rodzaju komunikatorów. Niestety wszystkie one (bez wyjątku) są anonimowe i często nieprawdziwe. Każdorazowo szczegółowo analizujemy zgłaszane problemy i podejmujemy adekwatne działania. Oczywiście nie informujemy o nich opinii publicznej. Nie odpowiadamy również osobom, które przedmiotowe problemy sygnalizuję, a jednocześnie nie uznały za stosowne podać swoich danych personalnych pozwalających ich zidentyfikować. Proszę zrozumieć naszą ostrożność. Z przykrością stwierdzamy, iż przestrzeń publiczna coraz częściej jest wykorzystywana do prywatnych porachunków, a wiele oskarżeń ma charakter zwykłych pomówień.

grubby
@Inna

zetki to pikus jak zmienia kierownictwo na jednostce wojskowej to bedzie ok .Bo tak beda ludzie z tamtad uciekali moze czas najwyzszy starszego pana na emeryture wyslac.

Inny

Inny

Kodeks pracy

Polecą głowy za zabieranie telefonów, niech tylko coś się stanie albo pracownikowi lub jego rodzinie a nie będzie kontaktu to firma nie wypłaci się za odszkodowania.

Ciekawa
@Kodeks pracy

Co za (usunięte przez administratora) wypisujesz. A niby to jaki przepis ta firma złamała. To pracownicy którzy nie przestrzegają przepisów obowiązujących w jednostkach wojskowych narażają sie na odpowiedzialność karną. Radziłabym zacząć martwić się o siebie.

Klasyka
@Kodeks pracy

Odpowiem TAK awima nie potrafi poradzić sobie z prostymi problemami a najgorsze jest to. Że kierownictwo firmy pozostaje bierne na wysyłane mu sygnały o zaistniałych problemach czy to chodzi o personel zatrudniony czy środki pracy

pracownicy

witam a czy ktos wie co sie dzieje w firmie Awima na jednostce wojskowej .Pracownicy maja zabierane telefony niemoga zadzwonic do rodzin do dzieci zapisac sie do lekarzy maja ograniczana wolnosc .Pan kierownik uwaza ze my mamy tylko pracowac rodziny sie nielicza czy jest na to jakies prawo?

@pracownicy

Dzień dobry, uprzejmie informuję, że spółka nie stosuje opisanych przez Panią/Pana praktyk. Przywołany jednorazowy incydent dotyczył procedur obowiązujących w obiektach związanych z obronnością kraju. Niestety nie stosowanie się do zasad bezpieczeństwa pociąga za sobą konsekwencje. Pragę Panią/Pana zapewnić, że fotografowanie niejawnego sprzętu wojskowego mogło skończyć się o wiele poważniejszymi konsekwencjami niż konieczność oddania do czasowego depozytu telefonu komórkowego.

Jaka atmosfera jest między działami w AWIMA Sp.J.?

Karola

Z przykrością stwierdzam że nie najlepsza jest w szczególności jeden problem który firma nie wie chyba w jaki sposób załatwić

Rozbawiona

Ta firma to śmiech na sali???? Zatrudniają osobę po studiach za śmieszne pieniądze, zero szkolenia, Po 2 dniach w nowej pracy kierowniczka idzie sobie na urlop i zostawiają Cię samemu sobie na dziale, za to wymagania hoho. Za obowiazki, które zostały mi przydzielone powinnam dostać 2-3 razy większa pensję. Szukają jelenia który za marne grosze będzie wykonywał polecenia totalnie niekompetentnej i merytorycznie nieprzygotowanej do roli zarządzania zespołem kierowniczki działu, która nie posiada fundamentalnej wiedzy na temat tego jak być dobrym liderem. Są firmą sprzątającą a prężą się jakby byli conajmniej prezesami NBP. Kierownictwo spółki po pierwszym dniu pracy wysyła pracownikom zaproszenia do grona znajomych na Facebooku ???????? Cyrk na kółkach. (usunięte przez administratora)

Oni

Pani to już na głowę pada wykształcenie tej kierowniczki!! Czuje się Pani poniżona!! No ba!! Proszę szukać pracy w innej firmie gdzie wszyscy pracownicy będą mieli wykształcenie wyższe, proszę niech da Pani już spokój!

Ona
@Oni

Każdy ma prawo do wyrażania swoich odczuć i przekonań jeszcze chyba nadal i jeśli ktoś czuje się w jaki kolwiek sposób poniżany i upokarzany ma prawo póki co wyrazić swoje argumenty czy wyrażanie swoich opinii i uczuć jest upadkiem na głowę niech każdy sam oceni

Znudzona
@Ona

Oczywiscie że każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Problem polega na tym że ty piszesz ciągle to samo. Ok. wszyscy już wiemy że nienawidzisz kierowniczki z wykształceniem zawodowym gastronomicznym. Niestety napisałaś o tym już wiele razy i czuję, że zaczyna wiać nudą. Prawda jest taka że strasznie smęcisz

@Znudzona

Ludzie piszą różne rzeczy między innymi na temat tej żałosnej pani kierownik nie tylko na tym forum jeśli byś poczytała oraz na temat firmy twój problem jeśli nudzi cię poznawanie prawdy która jest ukrywana ty też się nie postarałaś

@Znudzona

Problem polega na tym że nie dość dokładnie czytasz wpisy nie tylko na tym forum a to że jesteś znudzona kiedy ktoś pisze prawdę to też twój problem nie popisałaś się czuje się rozczarowana twoim nudnym wpisem

Znudzona
@Zdziwiona

Fajnie że poruszasz problem który cię boli. kwestia jest taka że wszyscy są już znudzeni twoimi wynurzeniami na ten temat. Sądzę, że wszyscy już wiedzą że masz problem, tylko ciągłe powtarzanie tego samego staje się nieznośne i żałosne.

@Znudzona

Żałosne jest to jeśli ktoś ignoruje sygnalizowany problem zamiata go pod dywan jak to się mówi a dla ciebie mam radę jeśli czujesz się znudzona zniesmaczona to po prostu nie czytaj pewnych wpisów ignoruje je i nie dyskutuj o czymś co cię nie obchodzi i nie przypisuj jednej osobie wszystkich wpisów

@Zdziwiona

Pozwoliłem sobie prześledzić twoją aktywność. Nie da się ukryć że jesteś monotematyczna. Piszesz ciągle to samo. Przez to chyba nikogo już to nie interesuje. Przyłączam się do opini Znudzonej, że przynudzasz

@Rysiek

Jeśli mnie coś nie interesuje to po prostu o tym nie czytam nie dyskutuję i tobie też tak polecam nie interesuje mnie subiektywna opinia zapewne kogoś znajomego pewnej osoby żałosne że niektórzy tak łatwo ignorują problem kiedy się mu go przedstawi i jeszcze jedno nie przypisuj wszystkich wpisów jednej osobie a ja jeśli mam problem to go przedstawiam

@Zdziwiona

Litości kobieto. Rozumiem, że jeśli masz problem to go przedstawiasz. Niestety zrobiłaś to już kilkadziesiąt razy i znużyłaś tym chyba już wszystkich. Odnoszę wrażenie, że przez to nikt nie traktuje już twoich wpisów poważnie.

@Rysiek

Twoje subiektywne wrażenie masz do tego prawo a ja mam prawo do wyrażania swoich myśli i odczuć

Nudy, nudy, nudy ...

@Rysiek

Nudzi mnie dyskusja z tobą na tak beznadziejnym subiektywnym poziomie więc niech każdy pisze i czyta co chce

@Rysiek

Nudy te twoje wpisy zupełnie nie obiektywne dlatego nie będę prowadzić jakiś nudnych subiektywnych przez to żenujących dyskusji

To jakiś kiepski żart a nie firma

@.

Dlaczego masz takie zdanie?

Piero

Byl w tej firmie jeden porzadny kierownik który dbał o ludzi i nie dał im mniej niż obiecywal. Po prostu wykonałeś robotę to robił wszystko żeby Ci za to zapłacili.Niesyety tacy ludzie są mię wygodnie i musieli to zwolnić. Potraktowali człowieka jak ostatniego śmiecia i wyrzucili na bruk.Przyszedl wielki Pan z bródką i myślał że zrobi porządek na obiekcie. Niestety jemu sztuka się nie udała bo koordynator obiektu miał go dość i musieli Pana z bródką zabrać z obiektu.A teraz rządzi jeszcze lepszy. Niby chodzi pilnuje zwalnia osoby za byle co a ludzie i tak co chca to robią i jak wynosiło tak wynoszą dalej.Jednym słowem jak sam się nie zwolnisz za nie wykonanie pracy i nie podporzadkujesz się kierownictwu to znajdą na ciebie haka i Cię wywala na bruk.Nie polecam tej firmy

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Odpowiedź

Wszystko zależy od tego na jakiego kierownika trafisz. Jeden przyjedzie od razu i podpisze umowę, drugi po tygodnie przyślę kierowcę a jeszcze inny przyjedzie po roku.

zaskoczony
@Odpowiedź

Pracuję w Awimie od lat i mogę jednoznacznie stwierdzić, że nieprawdą jest jakoby pracownicy z opóźnieniem otrzymywali umowy o pracę. Chcesz powiedzieć, że znasz przypadek kiedy ktoś otrzymał umowę po roku?

Podejscie p.dyrektor mocno nie profesjonalne.Oprócz spokojnego i niby miłego nastawienia nic więcej.Mam nadzieje że to działa w dwie strony????

Przepraszam ale wykształcenie bezpośrednie a wiedza na tematy sprzątania nie mają nic do tego,wydaje mi się ze bardziej praktyka czyni mistrza a nie wyksztalcenie.Tu akurat jest widzę konflikt międzyludzki i bardziej może chodzic o kulturę osobistą obydwu stron,ktore albo dojdą do ugody albo poprostu rozstają się zawodowo i tyle w temacie.Nad kierownikami "koordynatorami" jest dyrektor i jezeli ta dana osoba konfliktu nie rzowiazuje to tu jest największy problem bo wydaje mi się że Dyrektor firmy powinien rozwiązac problem bo wszyscy grają do tej samej bramki czyli klient ma byc zadowolony a jezeli nic z tym nie robi taka osoba to wtedy jest zgniłe jajo w firmie ????????

Dzień dobry Pani "Rozczarowana". Po raz kolejny wyraża Pani negatywną opinię o pracowniku naszej spółki. Porusza Pani między innymi kwestę "pomiatania" , na które kierownictwo spółki zamierza zareagować z całą stanowczością. Problemem jest identyfikacja domniemanego sprawcy. W związku z tym uprzejmie proszę o oficjalny kontakt z biurem spółki i podanie danych Koordynatora, którego dotyczy Pani opinia.

rozczarowana
@AWIMA Sp.J.

wyraźnie napisałam że owa koordynator kierownik ukończyła szkołę zawodową o profilu gastronomicznym chyba powinni Państwo wiedzieć która z.kierowniczek posiada takie wykształcenie mam nadzieję że nie jest ich aż tak wiele

@rozczarowana

Dzień dobry, sprawa jest zbyt poważna, żeby stawiać komuś zarzuty na podstawie poszlak. Dopóki nie zgłosi Pani oficjalnie (nie anonimowo) faktu opisanego przez Panią we wcześniejszym wpisie, nie będziemy mogli podjąć działań w tym zakresie. Proszę zrozumieć naszą ostrożność. Z przykrością trzeba stwierdzić, iż przestrzeń publiczna coraz częściej jest wykorzystywana do prywatnych porachunków, a wiele oskarżeń jest nieprawdziwych. Czekamy na oficjalne zgłoszenie bezprawnych działań naszej pracownicy. Podejmiemy wówczas stosowne działania.

zdziwiona
@AWIMA Sp.J.

jestem zdziwiona że mają Państwo problem z identyfikacją o której kierownik koordynator mowa przecież zostało określone że posiada ona wykształcenie zawodowe o profilu gastronomicznym tak dużo osób z wykształceniem zawodowym zatrudnia wasza firma na stanowisku kierownik koordynator

@zdziwiona

Dzień dobry, podtrzymujmy swoje stanowisko w tym zakresie. Sprawę traktujemy bardzo poważnie, jednakże nie podejmiemy żadnych działań dopóki nie dokona Pani oficjalnego zgłoszenia opisanego problemu.

Ulka

@zszokowany Tak dużo mówicie na forum a dlaczego w firmie nikt tego nie zgłasza?

Bezproblemowy
@Ulka

Mam 6-cio hektarowa powierzchnie do koszenia, hektar chodnikow i ulic i kilka palarni do sprzatania ze o koszach nie wspomne i jestem sam na obiekcie. Koszenia minimum 3 razy w miesiacu plus dodatkowe zadania dodawane przez zarzadce obiektu. Nie bylo skarg na mnie.wszystko wykonane w pocie czola a kierownictwo twierdzi ze ja sie nudze wiec dostaje 1600 na reke bez zadnych dodatkow. Kierownictwo sie cieszy ze nikt im (usunięte przez administratora)nie zawraca i maja gdzies ze nie mam nawet swojej szafki ze o miejscu zeby sie przebrac czy zjesc czy kawy wypic czy nawet odpoczac. Wynagrodzenie za prace to zart. Nikt tego nie zglasza? Zglaszalem i tyle moglem. Zero odzewu a raz uslyszalem ze ja to bym firme z torbami puscil i firmy niestac na kontener na zime dla mnie.

Jarek

Przekonani jesteście, że nic dobrego nie można powiedzieć o firmie? Ideałów nie ma!!!

zszokowany
@Jarek

nie chodzi nikomu chyba o ideały ale o jakieś elementarne zasady jeśli nazwijmy go szeregowy pracownik ma wyższe wykształcenie od swojej przełożonej to chyba coś jest nie tak jeśli ta przełożona nie potrafi wydać jednego merytorycznie poprawnego polecania to chyba coś jest nie tak nie ma podstawowych narzędzi do pracy ani adekwatnego za nią wynagrodzenia

@zszokowany

To przecież firma sprzątająca. Jeżeli kierownictwo ma wyższe wykształcenie to zapewne na sprzątaniu się nie za bardzo zna. Tu ważna jest znajomość i praktyczne , zastosowanie technik sprzątania. Jeżeli ktoś jest po studiach to jaką mamy gwarancję że wie czym i jak czyści się toalety. Jaka jest różnica pomiędzy Domestosem a profesjonalnym środkiem. Tak że według mnie raczej rzadko spełni się tu ktoś po studiach.

Dominika

Rozgoryczona to co napisałaś to przykre i w sumie smutne. Zdarza że Osoba jest na nieodpowiednim dla niej stanowisku , a potrafi zepsuć opinię całej firmię . W sumie dość prawdopodbne bo powszechnym jest przyjmowanie do pracy z orzeczeniem o niepełno sprawności również umysłowej. Krytykować to nie powinien nikt i nikogo. Czy ktoś jest po studiach czy po zawodówce. Ja u nich pracowałam i miałam naprawdę świetnych kierowników , środki mają naprawdę wspaniałe no ale trzeba się choć trochę na nich znać. Ja naprawdę świetnie wspominam pracę u nich. Wiele się nauczyłam i to naprawdę jest dobra firma. Niestety często to pracownicy nawalali i moi szefowie sami sprzątali i robili to naprawdę profesjonalnie. Jedynie trochę mało płacili , ale inwestowali w doskonałe środki czystości.

rozgoryczona
@Dominika

mamy pòki co demokrację i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię również krytyczną jeśli uważa że takowa ma być ja.mam zgoła inne doświadczenie w pracy w tej firmie szczególnie jeśli chodzi o współpracę z pewną kierowniczką po zawodówce gastronomicznej

rozgoryczona
@Dominika

każdy ma prawo do wyrażania opinii nawet tej krytycznej jeśli tak czuje i uważa mamy demokrację więc nie pisz że nie powinien krytykować nikt i nikogo a.uważam że jedna pani kierowniczka po zawodówce gastronomicznej zasługuje na krytykę

@rozgoryczona

Tak oczywiście , zawsze można wyrazić akswoje zdanie . Dość łatwo oceniasz firmę , po jednym osobistym zdarzeniu. Taka opinia jest mało obiektywna. Nie chodzi mi o Twoją sytuację , a raczej o to że zatrudniają wiele różnych osób i oczywiście mogło się zdarzyć że i taką nieodpowiednią osobę również mogli zatrudnić. Natomiast po jednym zdarzeniu trudno zbudować rzetelną opinię na temat danej firmy.

Zgredek

Odnoszę wrażenie, że jesteś bardzo krytyczna w stosunku do firmy. Trochę nie rozumiem dlaczego tam pracujesz. Sugerujesz, że masz wyższe wykształcenie, a pracujesz w firmie sprzątającej. Daj sobie spokój, rzuć tą robotę i poszukaj sobie czegoś zgodnego z twoimi kwalifikacjami i ambicjami.

dziękujemy za opinię

Annika

Moja opinia tez nie była pochlebna i została usunięta .

Lidia

@Rozżalona Oczywiście - zachowanie Twojej przełożonej można uznać za niewłaściwie. Ale być może ktoś Ci przekazał błędne informacje - a zatem nie należy chyba aż tak pochopnie oceniać tej sytuacji. A za co jesteś odpowiedzialna w firmie AWIMA?

Lidia

Nie sugerowałam, że informacje, które wcześniej Nam przekazałaś są błędne. Chciałam jedynie mieć pewność, że faktycznie jest tak, jak pisałaś. Ale pewnie masz świadomość, iż wysuwasz bardzo poważne zarzuty wobec swojej przełożonej. A rozmawiałaś o tym z głównym dyrektorem firmy AWIMA?

Rozżalona
@Lidia

Narazie nie rozmawiałam z dyrektorem ale poważnie się nad tym zastanawiam najpierw trzeba coś sobą reprezentować żeby koordynować pracę innych ludzi

życzliwy
@Rozżalona

Napisz proszę skąd masz te nagrania. Pamiętaj, że nagrywanie osób bez ich wiedzy jest przestępstwem.

@życzliwy

Proponuję, żebyśmy jednak nie zajmowali się na tym forum takimi rzeczami. Nie do końca jasne jest, czy wypowiadasz się tu jako pracownik firmy AWIMA, czy może jako osoba nieco inaczej z nią powiązana. Wyjaśnisz Nam to zatem w kolejnym wpisie? Posiadasz wiedzę na temat tego, czy w najbliższym czasie planują tam rekrutację? Będziemy Ci wdzięczni za przekazanie tej informacji.

slawek wawa
@życzliwy

Gie prawda! Nagrywać i fotografować można wszystkich. Problem może być wtedy, gdy je publicznie udostępnisz.

Zostaw merytoryczną opinię o AWIMA Sp.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWIMA Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy AWIMA Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWIMA Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWIMA Sp.J.?

Kandydaci do pracy w AWIMA Sp.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWIMA Sp.J.