AWIMA Sp.J.

Opinie o AWIMA Sp.J.

Szanowni Państwo, Szczerze ubolewamy że doszło do sytuacji w których poczuliście się źle potraktowani przez innych pracowników. Chcielibyśmy zauważyć, że nie wpłynęły bezpośrednio do biura Spółki żadne sygnały na temat sytuacji, które opisane są poniżej. Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze momenty. Chociaż może się Państwu wydawać ,że tak nie jest to jako zarząd firmy staramy się aby pracownicy(nie tylko biurowi) byli traktowani równo. Jako spółka i jej pracownicy w swoich działaniach staramy się kierować uczciwością i szacunkiem do swoich pracowników. Jeśli czujecie się pokrzywdzeni lub wasze prawa zostały w jakikolwiek sposób naruszone np. nie otrzymaliście części wynagrodzenia to zachęcamy do kontaktu email komisja.etyki@awima.pl lub bezpośrednio z biurem pod numerem 502 562 226. Zapewniamy Państwa że do każdej sytuacji podejdziemy z należytą starannością i obiektywizmem.

@Odpowiedzi

skoro już tak piszesz to podasz przy tym minimalne wymogi, jakie należy spełnić ma na stanowisko takiego koordynatora się dostać? jakich predyspozycji w powyższym podobno zabrakło? ile obecnie taki koordynator zarobi?

Aneta Nowy wpis

Dzień dobry. chciałam sobie sprawdzić aktualne oferty na Włochy na stronie. Zauważyłam przy tym, że poszukiwany jest „Pan” na stanowisko brygadzisty. Czy mogę prosić o wyjaśnienie, dlaczego ja nie mogę pełnić tej funkcji?

Paweł Nowy wpis

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy. Jak dla mnie jest to super praca. Wypłaty zawsze na czas i godziwe. Naprawdę polecam.

Marlenka Nowy wpis

Hej, jest teraz dostępna oferta dla specjalisty ds. kadrowych. Widzę, że pisaliście o dobrych warunkach pracy, nie mam pojęcia jak je rozumieć w przypadku tego stanowiska. piszą o mile widzianym ukończonym kursie kadrowo-płacowym. Czy zawyży on podstawę?

LennnnA

Firma jest naprawdę super, chodzi o osoby siedzące w biurze.Ale Nie polecam (usunięte przez administratora).Nie Szanuje osób,każdemu mówi co inne wogole nie nadaje się na te stanowisko.Zamiast on być naszym kierownikiem mówić co jest źle czy dobrze to inne osoby pracujące na niższym stanowisku żądzą nim.

@LennnnA

Nie wiem o kim konkretnie byłam mowa ale tak docelowo to ile tych osób teraz w biurze jest? ciekawi mnie praca bezpośrednio, tylko cos ofert mi nie wyszukuje. Są w nim w ogóle jakieś rotacje? Zarobki są rynkowe? I jakie wszystkie funkcje się wykonuje?

Pawelpysio
@LennnnA

Polecam. Miła i fajna atmosfera oraz dobre warunki pracy.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Pawelpysio

19.12.2023 02:12

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś i dlaczego?

Pawelpysioikona wywiad

Aplikowałem na stanowisko serwisanta urządzeń sprzątających.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Pawelpysioikona wywiad

Rekrutował mnie kierownik działu.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Pawelpysioikona wywiad

Rekrutacja składała się z jednego etapu.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Rekrutowano mnie stacjonarnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Pawelpysioikona wywiad

Proces obejmował zadanie rekrutacyjne podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Był to sprawdzian kompetencji, czyli test z pytaniami technicznymi.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Pawelpysioikona wywiad

Uważam, że atmosfera była bardzo dobra. Było miło, rzeczowo, rekruter był sympatyczny i konkretnie przekazywał niezbędne informacje.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Pawelpysioikona wywiad

Komunikacja z rekruterem była sprawna i rzeczowa, dzięki temu procedura rekrutacji była dla mnie jasna.

Czy podczas rekrutacji uzyskałeś/-aś wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia?

Pawelpysioikona wywiad

Tak, podczas rekrutacji uzyskałem wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji?

Pawelpysioikona wywiad

Informację zwrotną przekazano mi na koniec rozmowy rekrutacyjnej.

Jakie informacje zwrotne otrzymałeś/-aś po zakończeniu rekrutacji?

Pawelpysioikona wywiad

Otrzymałem pozytywne informacje zwrotne, zatrudniono mnie.

Czy wyjaśniono Ci, co wpłynęło na wynik rekrutacji?

Pawelpysioikona wywiad

Tak, wyjaśniono mi co wpłynęło na pozytywny wynik rekrutacji.

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Pawelpysioikona wywiad

Tak, poleciłbym rekrutację w tej firmie znajomym. Atmosfera w moim odczuciu była miła, rzeczowo i konkretnie udzielono mi wszystkich niezbędnych informacji, kontakt z rekruterem był sprawny.

Tak czekam już od ponad miesiąca aż ktoś w końcu odpisze na to zapytanie o benefity a tu wciąż cisza… ciekawiło mnie po prostu czy cos w ich zakresie się zmienia? i przede wszystkim co z wypłatami? będą jakieś podwyżki? na stronie teraz piszą o tym, że brygadzista zgarnia od 2,6 do 2,9 tys, na rękę. W styczniu te kwoty się zmienią?

Zosia

A odnośnie czego macie te sugestie, że taka reakcja mogłaby występować? nie wiem też o jakiej dzielnicy w tym przypadku jest mowa? mnie na Włochy jeśli już to ciągnie. Tam jaka atmosfera występuje? I czy te sugestie faktycznie mogą poprawić warunki pracy?

Na jakie benefity można liczyć w AWIMA Sp.J.?

ceeZar

Ja tam nie narzekam.. kompetentny i uczciwych kierownik Pan Piotr.. wypłaty zawsze w terminie..nawet czasem jakaś premia się trafi..w każdej firmie zdążają się bardziej profesjonalni i mniej profesjonalni.. koordynatorzy. ci mniej zazwyczaj szybko wylatują..a pracuje na dowództwie operacyjnym..dobra atmosfera.. więc z mojej strony polecam ????✌️

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie AWIMA Sp.J.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ty

Jak wygląda praca w biurze w Wawrze?

Pytająca
@AWIMA Sp.J.

Jeśli jesteście tacy wspaniałomyślni to dlaczego znam wielu ludzi którzy piszą meile dzwonią a mimo to ich problemy są ignorowane

@AWIMA Sp.J.

To nie kasujcie opinii i zróbcie coś z tym. Pani o ktorej mowa najczęściej naprawdę potrafii być nie przyjemna jak idzie nie po jej mysli,nalepiej zeby pracownicy zastępowali się pomiędzy sobą no bo jak to by inaczej,spisywali za nią stan magazynku,a tak naprawdę nie ma pojęcia co się dzieje na danym obiekcie.A i odpowiedzieć że nie może jeżdzic na objekt wieczorami bo ma gps to jest juz szczyt zachowania i braku jakiegokolwiek obowiazku wobec swojego zawodu.Najlepiej nie zawracac głowy.Nie reagujecie i to jest przerażające.

GW
@Gość

Pisałam wiele meili dzwoniłam w sprawie skandalicznego zachowania mojej na szczęście dawnej już przełożonej niestety bez żadnej reakcji ze strony kierownictwa firmy to chyba świadczy o tym że niektórzy są zatrudniani po znajomości bez kompetencji

Marzena
@AWIMA Sp.J.

Czy można z kimś porozmawiać co się stało (usunięte przez administratora)został uderzona przez niby brygadzistów a mnie zwolniono

Odpowiedzi
@Pytająca

Zgadzam się z tobą sama znam wiele osób których problemy są ignorowane muszę jeszcze dodać że firma zatrudnia niekoniecznie kompetentne osoby do zajmowanego stanowiska pracy jak np osoby po zasadniczej szkole zawodowej gastronomicznej na stanowisku koordynatora

@Odpowiedzi

Zdzisław

Osobiście widziałem jak „ PANI KOORDYNATOR” traktuje pracowników. Odzywki w kierunku pracowników nie są stosowne a zwolnienie osób które wykonują swoją prace już pare ładnych lat jest na poziomie desperackim. „PANI KOORDYNATOR” myśli że jednostka to chyba biurowce w którym można wykonać prace w 4 godziny na 4000 tys metrach. Podejrzewam, że „PANI KOORDYNATOR” nie przebywała na żadnym budynku, nie wiedząc jaka jest specyfika pracy na budynkach, gdzie żołnierze wracają z zajęć z pola. Zauważyłem, że nie ma większej połowy Pań. Podejrzewam ze Panie są zwalniane z dnia na dzień bo coś nie odpowiadało dla „ PANI KOORDYNATOR ” Współczuje bardzo tym Paniom które musze wytrzymywać z tak nie kompetentna osoba jaka jest „PANI KOORDYNATOR”.

Zuzanna

nie wiem o co konkretnie tam chodzi ale jak to jest z konsultacją z samym Prezesem? kiedy szeregowy pracownik mógłby mieć do niej sposobność?

Ela

Jak wygląda rekrutacja na serwis sprzątający? Jedna rozmowa czy coś więcej?

Karo

dwie rozmowy miałam

@Karo

Opowiesz o co pytali np.?

Daliia
@Ela

podbijam bo też mnie interesuje ta sprawa, bo się zastanawiam nad złożeniem cv, a dobrze wiedzieć na co można się przygotować

mybe
@Daliia

no z tego co pamiętam, to standardowe pytania, mnie pytali o doświadczenie, dyspozycyjność, od kiedy mogę zacząć, itp. z takich technicznych kwestii.. a co do samej rekrutacji, to taka normalna, luźna rozmowa, co i jak, bez żadnych cudów i udziwnień

@mybe

no przy tym stanowisku chyba trudno, żeby temat drążyli? i feedback to od razu po masz czy i tak czekasz? i co potem, jak pierwszy dzień w pracy wygląda?

Amy

Witam, czy w firmie można awansować po czasie na coś ciekawego?

Jola
@Amy

Myślę, że jest taka szansa, ale warto też dopytać o to i w ogóle zgłosić taką chęć, żeby wiedzieli.

Lio
@Amy

To jakie stanowisko docelowo cię interesuje? W sensie z jakiego na jakie można tu awansować?

guli
@Amy

Tak np z pracownika sprzatającego na brygadzistę można awansować

@guli

O to fajnie a po jakim czasie? i przede wszystkim za jaką konkretnie pracę bo to pewnie bardziej o to chodzi? no i jakie warunki by miał taki brygadzista? mam na myśli zakres obowiązków i potencjalne zarobki

aleksa
@Zuzanna

raczej kwestia indywidualna wydaje mi się, no bo możesz pracować rok i awansujesz, możesz krócej czy dłużej, trudno to tak powiedzieć

@aleksa

Aha, to widzisz staż pracy nie za bardzo ich interesuje? to napiszesz mi w takim razie co innego? oni jakoś te wyniki konkretnie mierzą czy wszystko jest uznaniowe?

aleksa
@Zuzanna

na pewno staż też ma znaczenie, ale no wydaje mi się, że ważne jest jak sobie radzisz, ogólnie czy się ogarnia, wiesz no awans to też więcej obowiązków i większa odpowiedzialność, także no trzeba się sprawdzić :)

@aleksa

nie no to oczywiste akurat, ciężko coś za darmo dać. skoro już o tej całej odpowiedzialności moga to czego konkretnie może dotyczyć? zdarzało się, że ktoś otrzymał wyższy angaż i jednak sobie nie radził? co wtedy?

pela
@Zuzanna

nie, z tego co wiem, to nie było takiej sytuacji, raczej jak już ktoś awansował to szybciej bądź trochę wolniej, ale wdrożył się w obowiązki i radził sobie

opinia

Mi tam się dobrze pracuje. Nie narzekam.Pozdrawiam.

na serwisie robisz?

@Marta

Jeśli masz na myśli serwis sprzątający to tak

@opinia

A co konkretnie tu robisz tak w sumie?

@Zuzanna

W sensie pytasz o obowiązki na stanowisku, czy co?

Majka
@opinia

macie tam jakieś możliwości awansu?

@Majka

Tak, są takie możliwości

@opinia

Tak i ogólnie jak z Twojej perspektywy to też wygląda

pari
@Zuzanna

Ja jestem zadowolona z pracy tutaj i ogólnie nie ma na co narzekać

miks
@Majka

a na co i z czego chcesz awansować?

nadgh
@pari

czy jak ktoś chce to może robić nadgodziny czy raczej nie bardzo? żeby coś dorobić oczywiście :)

@nadgh

a to dobre pytanie akurat a skąd pomysł na nadgodziny? była gdzieś wzmianka o nich? po jakiej stawce są i czy często występują?

nadgh
@Zuzanna

no nie, po prostu się zastanawiam, ja nic nie wiem o tym czy są i po jakiej stawce, temu w ogóle pytam

mamz

potrzeba jakiegoś oświadczenia o niekaralności tutaj albo coś? pytam czy muszę jakieś dokumenty przed rekrutacją załatwiać, żeby mieć już gotowe wcześniej

hoha
@mamz

niby mają wymóg o niekaralności w ofercie, ale jak nie masz dokumentów na to, to na pewno cię w rekrutacji pokierują jak to wszystko pozałatwiać

lajk
@mamz

to można przez internet prosto załatwić jakby co

mamz
@mamz

Okej, dzieki wielkie za pomoc. Czyli jest to sprawdzane?

Gąsior

Trzeba miec to zrobione

olur
@Gąsior

i to do cv się dołącza czy dopiero po zatrudnieniu trzeba dostarczyć?

Jeśli kierownik regionu w Bemowie Piskim na Mazurach ma 4,5 tys., to ile w Warszawie? Mam taką nadzieję, że pracodawca widzi różnice w kosztach życia między stolicą a obrzeżem kraju...

dzień dobry czy osoby starsze są zatrudniane? była bym zainteresowana ofertą pracy znajdującą się na olx sprzątanie 3x w tygodniu

Pracownica
@61

tak, ja jestem po 50, a co ma wiek do rzeczy? liczy się chęć do pracy i dokładność

Kama
@Pracownica

no z doświadczenia wiem, że różnie to bywa i niektóre firmy nie chcą zatrudniać starszych osób, moja mama długo miała problem ze znalezieniem pracy jak już zostało jej kilka lat do emerytury a niestety życie się ułożyło na tyle niefortunnie że musiała szukać nowej pracy. No ale skoro piszesz, że tutaj wiek nie gra roli to bardzo dobra informacja

@Pracownica

dziękuje pięknie w takim razie składam CV

@Pracownica

a jeszcze tak się zapytam, bo niedługo ma rozmowę, jak ocenicie prace, ma tu na myśli zespół?

@61

Robotę zrobić trzeba, a co do ludzi, to ja trafiłam na w porządku zespół, więc dobrze się dogadujemy.

martyn
@Ela

a osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności znajdą tu zatrudnienie?

martyn
@Ela

i czy jest dla takich osób jakaś opieka zdrowotna?

ona
@martyn

tak, osoby z orzeczeniem też mogą się tu zatrudnić

ona
@martyn

szczegółów nie znam, ale coś mi się obiło o uszy, więc warto dopytać

wers
@ona

tak osoby z orzeczeniem, po okresie próbnym mogą korzystać

Ala
@wers

Dobrze wiedzieć, bo akurat znajoma myślała nad pracą tu, a ma takie orzeczenie, więc dzięki za informację :)

Krystyna
@61

Mnie też ciekawi taka posada. W internecie widziałam że szukali Pracownika do Sprzątania. Ale jaką umowę dają? Bo w ogłoszeniu jest napisane raz że umowa zalecenie, a potem że umowa o prace. Ktoś wie jaka finalnie jest umowa? Przechodzi się z czasem na tą umowę o pracę czy jak?

odp
@Krystyna

skoro podane masz w ogłoszeniu, to chyba jasna sprawa?

Zostaw merytoryczną opinię o AWIMA Sp.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWIMA Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy AWIMA Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWIMA Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWIMA Sp.J.?

Kandydaci do pracy w AWIMA Sp.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWIMA Sp.J.