AWIMA Sp.J.

Opinie o AWIMA Sp.J.

Anonymous

Po przeczytaniu opinii na temat Sylwii zamieszczanych przez osobę posługującą się różnymi pseudonimami chciałbym podzielić się z Wami kilkoma spostrzeżeniami. Pracowałem w spółce Awima wiele lat. Dzięki temu osobiście miałem okazję poznać Sylwię oraz kilka lat z nią współpracować. Zapewniam Was, że Sylwia to porządny i dobry człowiek. Wiem, że od kilku lat jest ofiarą stalkingu. Osoba żywiąca do niej osobistą urazę prześladuje ją w każdy możliwy sposób. Być może dla wielu z Was sprawa wyda się błaha, ale dla Sylwii to koszmar, który musi przeżywać prawie każdego dnia. Złośliwe telefony, nachodzenie w miejscu zamieszkania, używanie wobec niej słów powszechnie uznawanych za obelżywe nie tylko narusza jej prywatność, ale wywołuje u niej uzasadnione poczucie zagrożenia. Wszystkie wpisy na portalu GoWork umieszczane przez jej stalkera posiadają pewne wspólne cechy. Prawie zawsze jest w nich mowa o „Pani po zawodówce gastronomicznej”, „chorej psychicznie”, osobie „niekompetentnej i aroganckiej, w prywatnych rozmowach oceniającej innych pracowników”. Wszystko to prawdy, półprawdy i nieprawdy. Chyba zgodzicie się ze mną, że ukończenie przez kogoś szkoły zawodowej o profilu gastronomicznym nie dyskwalifikuje go jako człowieka i jako pracownika. Nie jest prawdą jakoby Sylwia była chora psychiczne oraz obgadywała w prywatnych rozmowach innych pracowników. Zapewniam Was, że to pomówienia. Chciałby zwrócić Wam uwagę, że wszystkie te opinie wygłasza podszywająca się po pracownika Awimy (nigdy w niej nie pracowała) osoba, która został skazana prawomocnym wyrokiem za prześladowanie Sylwii. Posiada zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz zakaz kontaktowania się z nią. Proszę abyście czytając niektóre opinie podchodzili do ich krytycznie. Niestety są osoby, które wykorzystują forum GoWork do załatwiana swoich prywatnych porachunków. Najgorsze nie jest to, że popełniają wówczas przestępstwo, ale to, że czynią zło i wyrządzają krzywdę ludziom. Nie ukrywam, że trochę dziwię się Awimie, że do tej pory nie zgłosiła sprawy na Policę. W dzisiejszych czasach przecież łatwo jest ustalić IP komputera i znaleźć autora tych wszystkich pomówień. Większość z nich jest skierowana przeciwko Sylwii, ale przy okazji szkaluje dobre imię firmy. Biorąc pod uwagę kaliber pomówień, wygrana w Sądzie o duże finansowe zadośćuczynienie byłoby pewne.

@Anonymous

Ja przepraszam ale to już ociera się o prywatne tematy a tutaj wydaje mi się powinien być temat firmy i pracy dla tej firmy a nie życia prywatnego osób i do tego jeszcze imiona podawane.Halo to opinie o firmie jakie warunki czy warto isc tam do pracy itp.

Zdziwiona
@Gość

nie do końca masz tu rację. Uważam ze jeśli ktoś łamie prawo to trzeba o tym pisać. A tak poza tym to co robi ta stalkerka to obrzydliwość . Na jej miejscu byłabym ostrożna bo może ją to sporo kosztować . Dla dużych firm z reguły pracują całe sztaby prawników

OBURZONY
@Anonymous

Dobrze że piszesz o tym. Prześladowanie ludzi to zwykłe draństwo. Trzeba napiętnować tego typu praktyki. Nie znam Pani Sylwii ale trzymam za nią kciuki

Gościuwa
@Anonymous

To Pan porusza prywatne wątki na tymże forum halo bo nie zauważyłam aby ktoś inny podał imię osoby o której pisze chyba że coś mi umknęło więc to Pan załatwia jakieś prywatne sprawy jednej z kierowniczek jak sam Pan pisze Pani Sylwii a tak na marginesie to być może wykształcenie nie jest jedyną miarą kompetencji człowieka ale jest ważnym czynnikiem którego ta rzeczona osoba nie posiada skoro ukończyła tylko szkołę zasadniczą zawodową tak się składa że ja również znam panią. Sylwię i przychylam się do niektórych niepochlebnych opinii na jej temat i z tego co mi wiadomo ona również (usunięte przez administratora) a pan niech z góry nie przesądza kto jest autorem wpisów i o kogo tak naprawdę chodzi i tak się składa że mogę podać mnóstwo przykładów że zachowanie Pani Sylwii nie jest do końca normalne

Obużona
@Anonymous

A ja pytam pana anonymous dlaczego sam porusza prywatne sprawy na tym forum posługuje się nawet imieniem pani której według niego dotyczą wpisy jak również pisze o rzekomym autorze tych wpisów że ma wyrok w zawieszeniu a przecież (usunięte przez administratora) tak się składa że ja także znam Sylwię i zapewniam że wiele jej zachowań wskazuje że (usunięte przez administratora) a co do wykształcenia to tak nie jest ono najważniejsze w ocenie człowieka ale napewno jest ważnym elementem oceny kwalifikacji zawodowych człowieka. W przypadku pani Sylwii w jaki sposób to oceniać skoro ukończyła tylko szkołę zasadniczą zawodową a co do oceny krzywdy Pani Sylwii w związku z rzekomym stalkingiem to taka sugestia proszę się skontaktować z rzekoma stalkerką i zapyta o to co pani Sylwia jej zrobiła a potem pisze o krzywdach i wyrokach w zawieszeniu jest pan nie obiektywny i proszę nie poruszać prywatnych danych na tym forum

Obruszona
@Anonymous

To pan anonymous załatwia jakieś.prywatne sprawy jakieś pani kierownik sylwii to pan użył imienia tej pani twierdzi że ją zna ja również ją znam tak się nie szczęśliwie składa nie szczęśliwie bo nikomu nie życzę znajomości z kimś takim jak ta (usunięte przez administratora)

Obruszona
@Anonymous

A ja dziwię się że firma awima zatrudnia taką osobę jak ta (usunięte przez administratora) mam nadzieję że administrator tym razem nie wykasuje prawie całego wpisu

Zdziwiony
@Anonymous

Postanowiłam odpowiedzieć panu anonymous bo to on narusza prywatność osoby która rzekomo narusza prywatność osoby wspomnianej we wpisie a ja mam pytanie dlaczego autor tego wpisu nie poinformował że to opisana pani (usunięte przez administratora) mam nadzieję że administrator nie wykasuje całości wpisu ponieważ ja tylko odnoszę się do wpisu pana nie obiektywnego anonymous

Zszokowana
@Anonymous

Tak się zastanawiam bo wielokrotnie zgłaszałam problem z opisaną panią i nie otrzymywałam żadnej odpowiedzi można się tylko domyślać że powodem milczenia kierownictwa firmy jest to że owa pani (usunięte przez administratora)

@Gość

nie wiem ile jest kierowniczek w Awimie o imieniu Sylwia, ja pracowałam z jedną SUPER CZŁOWIEK i dobry przełożony

Zniesmaczona
@ja

A moją przełożoną była Sylwia no niestety osoba najwyraźniej chora psychicznie mająca problemy emocjonalne a jak się okazało również problemy z prawem koszmar nie współpraca

Obiektywna
@OBURZONY

Proszę najpierw zapoznać się całościowo z tą sytuacją poznać wersje obu stron również taką prawdę że to pani sylwia kłamie bezczelnie zeznając zarówno na policji jak i w sądzie zresztą ona ma już wyrok w zawieszeniu to ona narusza nietykalność cielesną rzekomej stalkerki grozi jej pobiciem wielokrotnie wiem że to nie jest może miejsce na tego typu polemikę ale to ktoś inny zaczął zupełnie subiektywnie

Szanowni, Szczerze odradzam. Każdy z nas zasługuje na pracę z poszanowaniem pracownika. A już podsuwanie dokumentów do podpisu, działających na własną niekorzyść jest działaniem wielce nieetycznym.

Zszokowana
@Gość

Masz w. Zupełności rację każdy zasługuje na szacunek i poszanowanie swojej pracy a jeśli a propo podpisów to pewna Pani koordynator kierownik ma wprawę w fałszowaniu podpisów na dokumentach ma za to nawet prawomocny wyrok

Pan Proper

Minął miesiąc jak nie pracuje w firmie Awima. Do dnia dzisiejszego czekam na rozliczenie finansowe. Ani kasy, ani informacji na temat rozliczenia.

Kundzia
@Pan Proper

No tak czego się można spodziewać kiedy w firmie zatrudniane są osoby które nie mają jakich kolwiek kompetencji zawodowych ani doświadczenia zawodowego za to mają problemy z prawem poważne problemy psychiczne

Dawid

Na jakim stanowisku Pan pracował?

Pan Proper

Pracowalem na stanowisku koordynatora dwa miesiące tylko tyle nikomu nie polecam omijajcie tą firmą z daleka

Odpowiadająca
@Pan Proper

Długo będę pamiętać pewną Panią koordynator która była moja przełożoną jakiś dramat porażka masakra nie dość że kobieta nie ma ani kwalifikacji zawodowych umiejętności do koordynacji pracy zespołu ludzi bo ma wykształcenie zasadnicze to jeszcze sepleniąc nie umie wydać żadnego polecenia które byłoby właściwe krzyczy normalnie upośledzona psychicznie widać że ma ta pracę po znajomości

Pytająca

Tak się bardzo mocno zastanawiam dlaczego firma awima mimo licznych sygnałów pokazujących nieprawidłowości w niej występujące jest na nie po prostu ślepa i głucha po prostu nie reaguje zatrudnia po prostu niekompetentne i nieodpowiednie osoby na ważnych stanowiskach

@Pytająca

Bo firma patrzy tylko na zarobek,ani pracownik liniowy ani biurowy nie liczy się Dopóki kasa jest to wszystko gra.To jest przykre ale personel jest często bez doświadczenia i do tego często zmieniany,a to juz nie dobrze o firmie świadczy ????

Magda

Witam , zażalenie jakie mam to stosunek pracodawców koordynatorów do personelu . Kilka umów juz podpisywałm z firmami oferującymi usługi pożądkowe , ale nigdy nie spotkałam się z tak obojętnym , bezwartościowym wręcz szyderczym i można spokojnie powiedzieć wrednym podejściem do pracowników. Ludzie którzy pracują na stanowisku pracownika utrzymania czystości są bagatelizowani przez rządzących firma . Ale przypominam Państwu ze dzięki tym pracownikom Państwa firma funkcjonuje . Mam nadzieję że na ścieżce kariery juz się nie spotkamy . Życzę udanych transakcji na dalszym etapie . Życzę dla Państwa więcej rzyczliwosci i szacunku do własnych pracowników .

Misia
@Magda

Całkowicie się z tobą zgadzam osobiście słyszałam jak jedna z kierowniczek w rozmowie telefonicznej ocenia pracowników śmieje się z nich a sama nie ma żadnych kompetencji do wykonywania tej pracy jest zaledwie po szkole zawodowej a uważa się za. Nie wiadomo co do pracowników odnosi się z pogardą i lekceważeniem sama tego doświadczyłam a ona tak naprawdę ma ta pracę po znajomości kiedyś do niej dzwoniłam to nie odebrała normalnie telefonu nawet

Skrzywdzona
@Magda

Witam pracowałam w tej firmie niestety nie wspominam tego okresu pozytywnie byłam traktowana w sposób pogardliwy i lekceważący przez. Jedną kierowniczkę a. Okazało się że. Jest ona zatrudniona po znajomości ma. niższe. Wykształcenie ode. Mnie bo ma ukończoną szkołę zawodową gastronomiczną i ona śmie wyżywać się na pracownikach skoro sama na niczym się. Nie zna obgaduje bezczelnie pracowników w prywatnych rozmowach

Ekranb
@Skrzywdzona

To prawda

Firma nie profesjonalna dają ogłoszenia o danym obiekcie jak pójdziesz na rozmowę to pracy na tym obiekcie nie ma.A ty (usunięte przez administratora) Do firmy może coś dostaniesz.Tak się traktuje ludzi którzy chcą pracować.Pozdrawiam Ministerstwo Rolnictwa.Jedna wielka ściema.Ogłoszenie na olx nadal widnieje i się ludzie nabierają.Nie polecam pracy w tej firmie.

Popierająca
@Nowy

Zgadzam się z tobą i również nie polecam pracy w tej firmie podlegałam pod jakąś niedorozwiniętą osobę której wogóle niekiedy nie szło zrozumieć bo sepleni a w dodatku posiada wygląd tucznika jakieś maciory porażka jakaś po prostu kto ja wogóle zatrudnił

Młodzi

Dzień dobry postanowiłam napisać parę słów na temat firmy awima to będzie szczera prawda ja się po prostu zastanawiam. Jakim cudem osoba koordynująca pracę. Innych ludzi. Nie wie w jaki sposób należy odbierać służbowy telefon bardzo jeśli to pani ma ewidentny problem ze swoimi emocjami to niech się uda do lekarza specjalisty telefon służbowy odbiera się normalnie spokojnie a nie okazując nadmiernie swoje emocje po wtóre owa. Pani jeszcze nie wydała mi jednego merytorycznie poprawnego polecenia a niesłusznie wypowiada się na temat kompetencji innych pracowników w prywatnych rozmowach

Artur

A,propos obiektu WAT przy Radiowej

Jak wygląda ścieżka awansu w AWIMA Sp.J.?

Artur

No właśnie, też mnie to ciekawi...

Pytająca

Tak się właśnie zastanawiam jak wygląda ścieżka awansu w firmie awima osoby posiadającej wykształcenie zasadnicze zawodowe a pełniącej kierownicze stanowisko

Odpowiadająca
@Pytająca

Nie wiem czy zauważyłaś, ale w ostatnim okresie wyższe wykształcenie mocno się zdewaluowało. Można oczywiście zadać pytanie, co jest ważniejsze, doświadczenie czy wykształcenie? Co ma większe znaczenie dla pracodawcy? Z czym łatwiej się uporać: z brakiem dyplomu czy umiejętności praktycznych? Dla pracodawców z pewnością ważniejsze jest doświadczenie. Rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę na to, co robiliśmy w poprzednich miejscach pracy i jakie mamy umiejętności, a nie na to, jaką uczelnię skończyliśmy.

@Odpowiadająca

Zauważyłam że w dzisiejszym świecie również na rynku pracy bardzo mocno liczą się znajomości tzw zaplecze dlatego duża ilość pracodawców nie weryfikuje zarówno umiejętności praktycznych jak i posiadanych kwalifikacji zawodowych

RM

Czytając tu co niektóre wypowiedzi to nie wiem płakać czy się śmiać ale cóż mamy takie społeczeństwo każdy uważa, że wie najlepiej jak się pracuje, nadzoruje i w ogóle a może inni z tego forum przedstawili by swoje referencje, przeszli testy przystosowania do wykonywania określonych czynności innymi słowy badania psychologiczne a wypowiadać się na forum tylko z podpisem elektronicznym

GW
@RM

Każdy ma prawo do tego żeby jego praca została prawidłowo wynagrodzona oraz prawidłowo nadzorowana przez kompetentną osobę a jeśli ma jakiekolwiek zastrzeżenia co do warunków wykonywania pracy czy kontroli nadzoru jej wykonywania to ma prawo do wyrażenia tych wątpliwości a badania psychologiczne są wskazane w określonych okolicznościach i zawodach

Inna

Do Rozbawiona, nie piszę w imieniu firmy,opisałam to co zaobserwowałam na obiekcie gdzie pracuje, pozdrawiam

Inna

Witam, wiem że się powtarzam, ale nie daje mi to spokoju,a mianowicie,mam na obiekcie osobę która przychodzi do pracy na 7.15 , pracę zaczyna od 8.00 jak wszyscy, ale wychodzi o 13.35, nie wiem jaką ma pensję, ale jeśli ma za osiem godzin to fałszuje kartę obecności gdzie wpisuje pracę od 8.00-16, zbliżają się wypłaty czy nie można tego sprawdzić,kto ile pracuje,a czasy mamy jakie mamy, więc parę złotych zostaje w firmie,dodam że w tamtym miesiącu też tak przychodziła i wychodziła, więc karta obecności już jest w firmie, to jest przykre dla osób które pracują osiem godzin, pozdrawiam pracodawcę

Rozbawiona
@Inna

Inna, myślę że powinnaś zmienić Nick na Dziwna. Odnoszę wrażenie, że piszesz w imieniu właściciela firmy. Zamiast identyfikować się z pracownikami, zarzucasz im, że czynią swoje życie wygodnym. Kompletnie cię nie rozumiem. Czasy są wystarczające trudne, a ty krytykujesz sobie podobnych pracowników najemnych za wykorzystywanie niedoskonałości systemu. Przecież Ci ludzie muszą niekiedy pracować na kilku etatach aby utrzymać rodziny, a niefrasobliwość pracodawcy pomaga im w tym. Nie rozumiem czemu mają służyć twoje wpisy. Przestań napuszczać firmę na ciężko pracujących ludzi.

pracownicy

Inna ty wez skoncz to tez wychodz moim skromnym zdaniem uwazam ze praca jaka wykonujemy to zrobic swoje i isc do domu A co lubisz tak latac ze szmatka?

Inna

Witam, chcę pracodawcę uczulić na pewną rzecz, otóż u mnie na obiekcie jest osoba która przychodzi do pracy na 7.15, pracę zaczyna od 8.00 tak jak wszyscy tutaj ,a wychodzi o 13.35 ,ja oczywiście nie wiem jaką ma pensję, ale jeżeli ma za osiem godzin dziennie, to coś jest nie tak,w tamtym miesiącu też tak przychodziła i wychodziła, można sprawdzić na nagraniu z kamer,a tym samym może fałszować kartę obecności skoro wpisuje 8-16, mamy czasy jakie mamy więc może by pracodawca przyjrzał się za ile godzin płaci, osoba ta ma też inne grzeszki na sumieniu nie tylko to że wychodzi wcześniej,pozdrawiam pracodawcę

Inna

To nie ten obiekt, ale powiem tylko tyle że"najciemniej pod latarnią" ????miłego dnia wszystkim życzę

Inna

Witajcie,u nas na obiekcie bez zmian, pani przychodzi na 7.15 , pracę zaczyna od 8.00, i wychodzi 13 .35 ,ma w nosie czy potem będzie potrzebne więcej osób czy nie, zobaczymy jaką dostanie pensję ???? jest to pani 50+,a nawet 60+, nie reaguje na żadne uwagi kierownika czy to odnośnie czystości, czy godzin pracy, ale do wypłaty to pierwsza, pozdrawiam wszystkich

Rafcio

Pewnie chodzi o jednostkę na radiowej. Tam wszyscy przychodzą o której chca i wychodzą o której chca. Przecież tam nikt nikogo nie sprawdza. Kierownik wyjeżdża z obiektu to ludzie biegiem wychodzą z pełnymi plecakami i torbami. Ciekawe czy kiedyś ktoś się odważy sprawdzić torby i plecaki pracownikom.

Inna

Najlepsze jest to że w kartę kontroli łazienek wpisuje tylko godzinę ranną,a popołudniową wpisuje na drugi dzień, chociaż tak naprawdę kontrolki nie są uzupełnieniane na bieżąco bo dziś jest 18, a u niej w karcie stanęło na 8.06.2020.mozna olewać pracę, można

Zostaw merytoryczną opinię o AWIMA Sp.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWIMA Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy AWIMA Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWIMA Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWIMA Sp.J.?

Kandydaci do pracy w AWIMA Sp.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWIMA Sp.J.