Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Ciekawy

Witam. Ile godzin pracuje sie i ile dni w tygodniu? Chciałbym złożyć tam cv

UR

Jak wyglada praca na UR? Jak ludzie i czy kasa się zgadza?

B
@UR

Ludzie fajni , aczkolwiek kadra zarządzająca tym działem to padaka . Wszechobecne kolesiostwo, także nie zdziw się jak po kilku miesiącach Cię wyrzuca gdyż znajdzie się chętny kolega na to stanowisko . Kasa ujdzie aczkolwiek miodu niema , jak staniesz się niewolnikiem to i może na waciki zarobisz ;) i duzo zależy do kogo na zmianę trafisz , dla niektórych majstrów nic innego jak ten zakład się nie liczy ( nie dziwie się akurat im ) także rodzina na drugi plan chłopie ! No i to nie jest dział UR tak tylko to nazywają , tutaj majster nawet niewie na jaki klucz jest pospolita śruba m10 . Ten zakład podtrzymuje jedynie kilku ludzi i nie mówię o umysłowych . Bez ich zdolności niemal ze nadprzyrodzonych ten g+ już dawno by zamknęli . Nie polecam osobiście !

aaa
@B

Ano i warto przypomnieć o istotnie zwanej gryń, straszny troll, konfident i bajkopisarz i wrzód na (usunięte przez administratora)

Hala G mh
@B

I mało tego. Co do tych magikow z ur co to trzymali do kupy to juz zaczely sie odejścia. Więc tenneco god luck.

Maciej

@omg, proszę Cię zwracaj uwagę na język wypowiedzi. Wpisy wulgarne nie będą tolerowane na forum GoWork.pl Jeżeli masz wątpliwości, proszę zapoznaj się z regulaminem forum. Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia, to czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z przełożonym w firmie Tenneco Polska?

Wwo

Mobing Mobing Mobing w szczególności pakowanie ale już nie długo poleca głowy.szkoda ze nikt na to nie reagowal .czyli czas zacząć

@Wwo

Powinieneś taki przypadek zgłosić do działu kadr o ile coś takiego miało miejsce

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Maciej

@Wwo, Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Takimi sprawami zajmują się odpowiednie organy państwowe. Najpierw należy to zgłosić i porozmawiać z pracodawcą. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Czy inni pracownicy firmy Tenneco Polska potwierdzą Twoją opinię?

sedes

Jakie macie na początek? 14 brutto?

sebasev
@sedes

Po trzech latach z sobotami, niedzielami, nadgodzinami 6500 na łape xD

Borys
@sebasev

Yyy przepraszam zamieszkałeś już w Tenneco?

suplement

I wreszcie na G+ jest Niebo, mają wózki systemowe , las regałów dużo miejsca na magazynie :))) i brak jakiegokolwiek systemu pracy co by ktoś pokazał jak teraz mają pracować , nikt na tych nowych /starych wózkach nie potrafi jeździć swobodnie bo ups logistycy nie zostali przeszkoleni hahahahahahahahahah , żadnego nowego systemu pracy im nie wprowadzili hihihihihhihi , no bo jak, kiedy jeden co jest odpowiedzialny za magazyn to alusy na allegro ogląda, a drugi jak na niego mówią ,,chochla , łyżka albo globus'' na wczasach jeszcze siedzi, komunista co nikogo nie słucha i wprowadza duperele które tylko przeszkadzają wszystkim , w ogóle jak on się tam na tym stanowisku znalazł to ja nie wiem ( podstaw logistyki nie zdał a zarządza tym o czym pojęcia nie ma bhebhebhebhebhe, teoretykowi pozwolili poukładać magazyn na nowo a nikt się ludzi nie pytał którzy tam pracują co i jak będzie lepiej phi phi phi phi phi phi, ponad 500 min postoju na liniach na jednej zmianie, dzisiaj kolejne 400, dwa wózki systemowe mają i produkuj tu 27 tyś dziennie buhahabuhahabuhahabuhaha, niech się nikt na logistykę teraz nie pcha, bo tam wszyscy są zdezorientowani jak to mają wszystko pozamykać. Najgorsze jest to, że ci co to kazali wprowadzić dalej debi...będą grubą kasę zbierać za nic i tylko głupie pytania zadawać ,, dlaczego linia stoi "będą winić nic nie winnych za tą durną sytuację logistyków, w końcu zaczną ich zwalniać bo najważniejsza jest produkcja , albo sami się pozwalniają bo fala już uderzyła

Cezary

Może wiecie coś w kwestii prowadzonych w firmie rekrutacji? Jakie ma firma wymagania na początek?

John
@Cezary

Mieć ręce i nogi, tyle wystarczy ^^

Cici33

Normalnie. Stawka na start dla operatora to 14 zł i do 20% premii. Wózkowi i inni często startują od 15 zł. Oczywiście mowa tutaj brutto. Sobota to 100% a godziny nadliczbowe czytaj 12 zamiast 8 to 50% lub 100% zależy od której zaczniesz itd. Dodatek nocny 20% z najniższej. Stawka idzie w górę po 3 miesiącach i po 6 z tego co pamiętam za każdym razem o 1 zł. Praca niestety bez podziału na czynności fizyczno - finansowe. - Co mam na myśli. Trafisz na halę G czy G+ na rurki to pracę raczej będziesz chwalił. Jak trafisz na final to pewnie już chwalił nie będziesz. Ogólnie praca fizyczna określę mianem średnia lub średnio-ciężka. Jak dobrze trafisz to pewnie i popracujesz dłużej a jak na ciężkie stacje to obyś miał/a mocne ręce i nogi. Co na plus zaliczyć tutaj można to pewnie dojazd autobusem z różnych miast pod sam zakład i taki sam powrót. Bardzo tania i nawet dobra stołówka pracownicza - 5-6 zł za pełen obiad. Na minus to monotonię aż do bólu. Brak rozgraniczenia pracy pod kątem zarobków. Uważam , że ludzie pracujący na finalach i nie tylko powinni z automatu zarabiać 2 zł więcej a i na start takie tenneco powinno dawać spokojnie już przynajmniej te 16 zł zwykłemu kowalskiemu. Acha jest jeszcze mała hala tam robią rody - zasada podobna zależy gdzie trafisz. Moja rada. Przyjdź podpisz umowę z pośrednikiem na 2 tygodnie. To najprostsze rozwiązanie. Spodoba Ci się pyk zostajesz a jak nie to 2 tygodnie pewnie jakoś wytrzymasz. Zawsze możesz pierdzielnąć tym po kilku godzinach i tak nikt nic Ci nie zrobi. Biorą jak leci wszystkich.

Ogarnięty
@Cici33

Uważasz, że operator którego stawiasz na FA, który ma za zadanie wciskać jeden przycisk bo do niczego innego się nie nadaje, powinien zarabiać więcej niż operator którego wyszkolenie na maszynie trwa przynajmniej miesiąc i poza tym musi mieć coś w głowie?

G+ master
@Ogarnięty

Że co?? Zeczywisdcie jesteś ogarnięty i bystry jak woda w kiblu. Operator na fa ma 6s na wykonanie swoich czynności i stare zdezelowane maszyny. Na jakiej maszynie szkolenie trwa miesiąc?? Pokaż mi ją. Na każdej tylko naciskasz guzik różnią się kontrolami a jak kogoś na czymś szkolisz miesiąc to albo ty jesteś średnio inteligentny albo ten operator się nie nadaje.

Pro master
@G+ master

Jak jesteś umysłową ameba, to kiś się dalej na fajnalu, uważając się za dupnego mastersa zakładu. Na ogarnięcie tej całej linii potrzebowałem dwoch tygodni i zwolnilem się, bo zauważyłem że nic więcej dla siebie z tej pracy nie wyciągnę

Nico

Wolf zabrze to jest odoz pracy a że ty jesteś wołem i żadnej pracy się nie boisz to nie moja wina. Zywkly (usunięte przez administratora) dla ludzi tak tak inteligentnych jak ty. Ludzie tam gardza ludźmi a ja gardzę ludźmi bez ambicji, bo żeby tam pracować to trzeba mieć naprawdę nierowno pod sufitem.

Jadzik

Wiatm zamierzam złozyc cv jestem po szkole zawodowej z wykształceniem mechanik poj. samochodowych posiadam rownież kurs spawacza MAG czy warto szukac pracy w waszej firmie?

Ex pracownik
@Jadzik

Jak wystarczy Ci zarobek na poziomie 2500-3000zl przez caly okres pracy tam to warto

Maciej

@anonymous, czy zdecydowałeś się, że będziesz aplikować do firmy Tenneco Polska? Czy odbyłeś rozmowę telefoniczną czy byłeś na spotkaniu kwalifikacyjnym? Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Może warto przekonać się na własną rękę?

@Maciej

Taki mam zamiar dam znac jak poszlo

KB

A czy ktos moze cos napisac o spawaczach w tej firmie. Mam zamiar podjac tam prace wiec interesuje mnie temat. Jak atmosfera warunki pracy zarobki

Do KB
@KB

Jak spawacz na lini to 11zl/h na reke podstawy. Jak spawacz w UR to moze z 16-18zl/h na reke podstawy + do 20% premii. Atmosfera spoko, wszyscy chodza zluzowani a samej pracy jest spooro. Nie polecam kolego.. Pracujac tam stracisz swoj czas

@Do KB

OK dzieki za informacje w agencji mowili co innego zobaczymy co powiedza ale dzieki za szczerosc

Maciej

@Były pracownik mimo wszystko oprócz sposobu zarządzania wszystko inne pasowało Ci w firmie Tenneco Polska? Zatem, czy to był na tyle poważny powód by zmienić pracę? Atmosfera i wynagrodzenie to ważniejsze z aspektów w pracy, a te Cie zadowalały. Co zatem spowodowało taką decyzję? Może warto zastanowić się nad powrotem do firmy? Co o tym sądzisz?

@Maciej

Jeśli praca nie daje ci zadowolenia i nie sprawia przyjemności to jest to praca za kare, a ja nikomu nic nie zrobiłem żeby za kare pracować. Koledzy z pracy zostają, a problemy? Wolę je zostawić i podejmować kolejne wyzywania w nowym zakładzie pracy

Maciej

@Haka, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie będą tolerowane wpisy obrażające innych pracowników. Jeżeli chciałbyś wypowiedzieć się o firmie Tenneco Polska zrób to proszę w bardziej konstruktywny sposób. To forum czyta wielu kandydatów, którzy liczą na wartościowe opinie i przydatne informacje. Czy możesz im pomóc?

Haka

(usunięte przez administratora) i gnoj Pseudo dyrekor wymaga sam nie wie czego bhp itd a sam w w sztiflach po hali lata .no i cala reszta zasranców małyska i psikutas bez s

Witam jaką stawkę mają magazynierzy operatorzy wózków widłowych? Czy soboty są płatne czy do odbioru?

juran
@Marcin

z tego co wiem to 18 na godzine ale to juz pracujacy rok czasu , soboty i swieta platne 100 proc. jak chcesz wybrac dzien wolny musisz pisemko napisac i nie ma problemu - .

Kris

Ćpalnia i jeszcze raz ćpalnia. Pracowałem na magazynie g + i da się zauważyć że większość liderów produkcji a także pracownicy magazynu lubią się czasem wzmocnić specyfikami typu amfetamina. Ogólny chaos, składanie zamówień pod produkcję następnie większość wraca na zwroty, atmosfera okropna. Nie polecam ogólnie. Bhp na bardzo niskim poziomie, praca na wysokości w koszu bez zabezpieczeń, praca na magazynie wysokiego składowania bez kasków bezpieczeństwa. Także ogólnie nie polecam. Praca dla ludzi o nerwach że stali.

Myjkowy
@Kris

Zastanawiam sie jak sie stało ze znalazles sie na Logistyce, kto cie tam dopuścił!?. Zaloze sie ze juz w podstawówce miales problem z całą klasą i ' ich poziomem ' jak codziennie drwili z ciebie i twoich sznurowek, do końca gimnazjum nie potrafiles ich sam zawiązać!!. PEWNIE tam tez wszyscy brali i palili marihuanine. ;/. Spruboj szansy w GREM S.C - składanie kartonów ale tam tak samo wszyscy będą ' przy.jebani ' bo będą ci kazać składać grube jak wszyscy składają cienkie kartony. Proponuje zachód, a najlepiej Niemcy.!!.

juran
@Kris

dopisz do tego ze towar ty im dostarczales a jak podniosles stawke to cie wyrzucili z interesu - nastepny zawiedziony nierobol - von pajacu do anglii - jak sam napisales praca dla ludzi o mocnych nerwach - wiec moze udaj sie do psychiatry bo z toba cos nie teges

Stefan

Może ktoś wie czy firma ma jakieś oferty pracy? Warto aplikować?

qwerty

Od wielu miesięcy(lat) pojawia się regularnie oferta pracy dla technika jakości - metrologa. Jest tak duza rotacja czy jakaś inna przyczyna ze ciagle na tym stanowisku brakuje ludzi?

Pracownik produkcji
@qwerty

Rotacja jest duża i to w każdym dziale nie tylko w KJ. A już Ci mówię dlaczego: Praca jest ciężka i pełna sterów, zarobki mizerne żeby wyjść na swoje trzeba robić nadgodziny. Fabryką na każdej zmianie zarządzają ludzie ze świecącymi oczami i pudrem pod nosem. Wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi. Miałam nadzieję że przy zmianie detektora zmieni się u to ale jest jak było. W sumie to nie wiem czemu tam pracuje pewnie z lenistwa albo braku czasu żeby poszukać czegoś innego. Przyjdź zobacz i uciekaj jak najszybciej zanim Tenneco cie "wessa nosem" !

D.
@qwerty

już Ci mówię czemu, brygadzista metrologii jest bez wykształcenia, dwa razy wyleciał z studiów zaocznych. Myśli że jest Bogiem i wszystko wie i chce rządzi ludźmi. nikt z nim nie chce pracować, dlatego ciągle szukają nowych którzy zgodzą się za 2000 tys zł być nękani i zastraszani.

ren
@D.

mowa o brygadziscie z hali G czy G+? :)

P.
@D.

Damian P. weź sobie w końcu odpuść. P.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe