Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

gara

tenneco obojatnie gdzie czy gliwice czy rybnik to porazka (usunięte przez administratora)

Wawa
@gara

No a w stanowicach jak jest wie ktoś ?

chamowo
@Wawa

W stanowicach jeszcze gorzej, uraińców 50% brud smród i wyzysk, daj sobie spokój.

papiez

17,50brutto/h +20% premii, którą bardzo łatwo utracić ale to zarobki miesięcznego około 2500-2700zł na rękę. Za tak ciężką pracę momentami to solidna żenada ale cóż

frog

od marca mają być podobno podwyki, tak słyszałem od związków zawodowych, gdzie najniższa stawka to ok 19 złotych brutto plus 20% premii, sam się więc zastanawiam bo to niezła stawka jest moim zdaniem

Bezrobotna

Szkoda że nie ma przewozów z Piekar Śląskich, skoro są z Tarnowskich Gór czy Bytomia. W naszym mieście nie ma takich firm więc napewno znalazły by się chętne ręce do pracy. Przemyślcie to w Tenneco.

Piekarzanin
@Bezrobotna

Na ich ogłoszeniach nie ma informacji o przewozie z Piekar, jednak praktycznie jest taki przewóż, wystarczy sie dodzwonić i dopytać. ;)

Herc

Wiram. Jakie aktualne sa stawki na produkcji/magazynie?

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kiedyś pracownik

Nie polecam od zawsze było przyjęte że w tenneco nie szanuje się ludzi. To teraz jest jeszcze gorzej. Kto ma już tę firmę za sobą zrozumie. Najlepiej jakbyś nie myślał, nie narzekał tylko zapieprzał za miskę ryżu jak to kolega niżej już napisał. Przełożeni pożal się Boże. Za niedługo zostaną tam tylko ludzie którzy nie mają szans na inną pracę... W tym również przełożeni.

Mobbing poganiany mobbingiem. Zarobki tak marne jak praca tam. Zrobił się (usunięte przez administratora), z 9 osób na lini zostało 5 a normy te same. Szkoda czasu i zdrowia na ta robotę.

@Anonim

Super praca przełożeni można znimi konie kraść jak coś potrzebujesz to pomogą zarobki wysokie nagrody pożądane no super !!!!!!!!!!! Jedno ELDORADO!!!!!!!! NIE POLECAM HAHAHA

Inzynier ?

Tak hahahah przecież on nam dają prace :P

Zdzisiek

Co z podwyzkami? Kiedy beda i jakie stawki? Wie ktos cos?

Parobek
@Zdzisiek

50 groszy dla doświadczonych pracowników, reszta nic

Francek

Ja robię na kopalni po JSW i mam dużo kasy Barbara mi dała 7tys a wy biedaki w tenneco za miskę ryżu robicie żal mi was hahahahaha

Newguy

Jedna wielka ćpalnia z tej fabryki, sporo dilerów bez problemu można się zaopatrzyć a po wielu osobach widać, że robią na bani. Coraz więcej biurokracji i nowych stanowisk (typowe w amerykańskich firmach). Niedługo pewnie jeszcze zrobią kolejne typu asystent lidera czy sekretarka trenera. Sporo kapusiów karierowiczów i dupowłazów, trzeba na nich uważać. Stawki szału nie robią można wyciągnąć 2500zł bez nadgodzin a przy tej inflacji typowy szeregowy pracownik raczej liczy na 3000zł+ minimum, żeby żyć przez co mają problemy ze ściągnięciem nowych ludzi. Podobno sporo osób chce się ulotnić do Amazona jak tylko go otworzą tuż obok, bo jak ktoś zniósł patologię tej fabryczki, to amazon będzie dla niego spacerkiem przez park a i kasy więcej przy okazji zarobi. Wysoka rotacja pracowników nie bierze się znikąd. Znam firmy, gdzie można zarobić podobnie, ale rotacja jest mniejsza, bo zarządzanie jest na normalnym poziomie.

oldguy
@Newguy

Prawda jest taka że wszędzie płacą podobnie, a u nas jest zapieprz i bałagan jakich mało, zarobki są dość niskie jak na robote którą robimy. Nawet brygadzisci się zwalniają i wolą iść do innych firm na niższe stanowiska bo dostaną lepszy hajs.

Karol
@Newguy

Czekaj czekaj to po ile mają szpontA?

Qrs
@Newguy

Zgadzam się z powiedzeniem cpalnia... I więcej ludzi rządzących niż pracujących..... A na linkach pracownicy sami sobie narzucają tępo i dźwigaja normy pracowałam w wielu firmach w Polsce i za granicą w Automotive i tylko w Polsce ci wszyscy popaprani liderzy trenerzy menagerzy są w stanie zniszczyć pracownika ich poczucie wartości itd masakra nigdy więcej tenneco przeżyłam i już, wszędzie jest lepiej.... Wie ten co przeżył prawda?

Hmmm
@Newguy

A kto Ci powiedział, ze więcej zarobi? ???? pracowałeś, ze wiesz? bo ja pracowałem i za cały miesiąc frekwencji zarobiłem w Amazonie 2200 ????

Krzyś
@Qrs

No A ten szpont po ile?

Kokos
@Krzyś

No jak to po wiela sztuka 30 piatka 100 i lecisz z tematem. Byle ino firana nie wisiala haha

Jacek Placek

A ktoś wie jak wygląda praca na magazynie ?

Typek
@Jacek Placek

Magazyn ma głównie zapotrzebowanie na fizoli do składania zamówień i obsługi produkcji i tam jest najwięcej rotacji a ci co mają dobre fuchy, to ani się nie zwolnią ani nie zgodzą na przeniesienie w inne miejsce. Nadgodziny dają robić wybranym swoim ulubieńcom, reszta musi się zadowolić podstawową wypłatą, więc nie ma ja dorobić ekstra. Jednak, to nie jest największy problem i powód rotacji pracowników nawet w logistyce gdzie są większe stawki niż na produkcji (19zł logistyka na start plus 20% premii jak nie zabiorą za farmazon). Głównie chodzi o te ich "zasady" we wszystkim. Cholerne wojsko zmiksowane z przedszkolem. Tego nie wolno tamtego nie wolno za to biorą premie za tamto zabierają premie. Wyjście na fajkę w określonych godzinach, jak pójdziesz za wcześnie albo za późno, to już groźby wysuwają, bo obsrani przed dyrektorem, że się będzie czepiać, bo mu ludzie pod oknami się kręcą nie o tej porze jaka mu pasuje. Ostatnio jak kilku ludzi przyszło na rozmowę o pracę na magazynie, to wszyscy trzej podziękowali, bo za małe stawki. W Tenneco nie mogą skumać, że człowieka do pracy z uprawnieniami UDT nie można wziąć z ulicy i potem w robocie gonić jakby przyszedł robić na akord. Tacy ludzie szanują się bardziej niż typowy stereotypowy robol i będą stamtąd uciekać do normalnej roboty gdzie tempo pracy jest spokojne (czyli jak najdalej od kompletacji, pickingu czy innego dziadostwa) Przerw mało roboty dużo od dzwona do dzwona, strach też wyciągnąć telefon z kieszeni, bo zaraz pretensje, że się bawimy zamiast pracować (no śmieszne w (usunięte przez administratora). Generalnie w każdej robocie pracować trzeba jak należy, ale ciężko to robić jak co chwilę ktoś się przypier... o farmazon. Zniechęcają do roboty, jak tak działają amerykańskie korporacje, to odradzam robić w jakiejkolwiek z pod tej flagi.

M
@Typek

Ok dzieki za tak szeroką odpowiedź

Jacek Placek
@Typek

Miałeś rację. Praca dla operatora na magazynie nie ma nic wspólnego z praca operatora. Robota zwykłego fizola nic więcej. Atmosfera jak w obozie koncentracyjnym. Chyba zaszła jakaś pomyłka w rozmowie kwalifikacyjnej. Nie tego się spodziewałem.

Gringo

Witam, jedno pytanie z jakimi placówkami tj. medycyna pracy zakład ma podpisaną umowę? Tylko Medikol?

Typek
@Gringo

Tenneco ma umowę z luxmed i można robić medycynę pracy w wielu placówkach. Lista przychodni jaką ci dadzą jest w połowie nie aktualna, więc warto najpierw dzwonić a potem jechać.

matrix
@Gringo

Przykładowo w Rybniku możesz zrobić badania w medikolu w przychodni na byłych więzniów i na paruszowcu

tak
@Gringo

tak, i uzbrój się w cierpliwość, bo tam zawsze poł dnia stracisz

Miś Koala

A co ma się dziać? Produkcja idzie. TRzeba zrobić bufor.

bazyl

Dowiedziałem się, że mała hala G dalej ma robić na 3 zmiany ktoś potwierdzi.

qba

Szykują się zwolnienia z powodu 2 zmian. Ktoś potwierdzi.

ddd

Wiadomo coś na temat tych 2 zmian czy będzie tylko na dużej hali czy na małej hali też.

Ktoś

Gdzie firma kieruje na badania

stary pracownik

Chodzą słuchy że mała hala ma robić na 2 zmiany z powodu braku zamówień ktoś coś wie na ten temat?

????
@stary pracownik

Z dniem 1 grudnia hala "G" likwiduje jedna zmiane z powodu spadku zamowien.

v
@????

samochodzy elektryczne nie potrzebuja ukladów wydechowych

Xyz

Do działu BHP, czy okulary C1 są przeznaczone e do ciągłego Noszenia przez 8h

BHP tenneco
@Xyz

Tak- powinieneś w nich nawet jeść na stołówce.

Karo

Chciałem się zapytać czy te 2500 dostanę na rękę na początek? I czy ktoś kto nie robił wcześniej na produkcji będzie miał tu ciężko? Bo kogo nie spytam mówi daj sobie spokój.. nie chodzi mi o to że 3 zmiany itd z tym sobie dam radę, wcześniej też pracowałem ciężko bo przy autach i budowlanka ale pytam bo słyszałem że dużo nowych rezygnuje bo ciężko i że na strefie ta sama kasa a robota lżejsza. Miałem zamiar aplikować na zwykłego operatora maszyn lub kontrola jakości jeśli byłaby taka opcja bo na wózkach nigdy nie jeździłem.

Barbara

@Pracownik Tutaj masz oferty pracy Tenneco https://www.pracuj.pl/praca/gliwice;wp/tenneco. Wyślij swoje CV i sam się przekonaj co firma proponuje. Daj koniecznie znać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe