Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Fakt, że przepracowałem ledwie 2 miesiące na terenie zakładu (niestety) ale jestem w stanie powiedzieć, iż koniec końców nie takie złe to Tenneco jak je malują i co prawda idealnie nie jest ale znam o wiele gorsze firmy. Pozdrawiam cały BA3

@Piotr

Też pracuje tam już kilka lat i jestem zadowolona czasami jest gorzej czasami lepiej. Jak w każdej firmie ,jak to się mówi. Wszędzie jest dobrze tam gdzie Nas nie ma????Podrawiam G+

Jake

G+ też stoi,?

G+
@Jake

My pracujemy????

g+
@Jake

po dzisiejszej przemowie dyrcia wnioskuje, ze my nawet pośmiertnie będziemy robić

John
@g+

A dziwisz się? lepiej dać postojowe i płacić pracownikom, czy lepiej wypstrykać się z komponentów, i z tego powodu wysłać ludzi na postojowe co daje ci casus belli na dostawców z powodu niewywiązania się z umowy, innymi słowy odbić sobie straty karami ;)

g

Postój od 30 marca narazie tydzień. Już i tak 3/4 od środy jest na urlopach i tylko nie liczni przychodzą na sprzątanie. Ale mówi się, że postojowe może się przedłużyć do świąt. BTW czy to prawda że mała hala po postojowym ma robić na 2 zmiany a duża na 1 zmianę? Jeżeli to prawda do po postojowym będzie lawina zwolnień.

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
mms

Pracujemy do wtorku. Potem urlopy a od 30 tego postojowe płatne 80 proc. W piątek na rannej zmianie powiedzieli.

Gorzyce 2 tenneco
@mms

U nas od poniedziałku do 6 urlopy póżniej pewnie to samo co u was 100 osób zwolnione z g Group zostawione bez niczego bez żadnych środków do życia

urlopy
@mms

Jak to urlopy? Pracodawca nie ma prawa wysyłać pracownika na przymusowy urlop

@urlopy

Na zaległy urlop może wysłać ;)

mms

Mała hala G reszta nie wiem ale podejrzewam że wszyscy.

tomx

Już fiat zamknęli do 27 marca dzieki protestom pracowników i my też powinniśmy tak zrobić!

Młoda
@tomx

Ciekawe co zrobisz jak zamkną tenneco i przesuną urlop z lipca na marzęc??

@Młoda

Taak! Bo przecież ważniejsze są wakacje niż własne zdrowie! Ile u was wczoraj odesłano ludzi z gorączką do domu? Podobno dwóch, a ludzie zostali rozesłani na inne linie. Odłóż pieniądze, w przyszłym roku pojedziesz na lepsze wakacje.

Młoda
@7758

Najpierw przeczytaj tekst że zrozumieniem tu nie chodzi o wyjazd na wakacje tylko o urlop każdy jest za tym żeby raczej mieć ten urlop w lipcu czy sierpniu tak jak dzieci mają wolne od szkoły. A to że ktoś miał stan podgorączkowy nie znaczy że zaraz ma wirusa czasmi ludzie pomyślcie a nie sracie ogniem bo wypisujecie tu takie bzdury ze szkoda gadać...

@Młoda

Tyle, że zmuszaniem ludzi do urlopu niezależnie od sytuacji jest w Polsce jawnym bezprawiem... Jesteśmy zwiazani z pracodawcą umową, której każda strona musi przestrzegać. Nie tylko jedna...

I jak sytuacja wyglada bedzie postoj? Stanowice staneli.

Barbara
@321

Właśnie też jestem ciekawa, jak wygląda teraz sytuacja w Tenneco Polska. Czy zakład nadal funkcjonuje? Jest opcja pracy zdalnej? Dajcie znać, bardzo proszę.

@321

No Stanowice tak nie do końca stoją. Raczej na ten moment są wygaszane linie z powodu braku komponentów i jest postojowe. Reszta pracuje normalnie.

Są już wczasy pod korona?

pawel

Dlaczego nikt nie pisze co dalej bedzie ?

Tenneco w Stanowicach stoi a u nas jak sytuacja wygląda ?

mnbv

Dzis ponoc bylo spotkanie co dalej

Chodzą słuchy że zakład na dniach ogłosi postojowe ktoś coś wie ?

g+
@7654

Na ten moment ani widu ani słychu ale plotki mówią, że porobimy do końca tygodnia

GORZYCE

Witam mam pytanie jak tam wygląda u was sytuacja w firmie mówią coś o jakimś postoju czy cisza ja pracuję w TENNECO GORZYCE dzięki pozdrawiam ????️

@GORZYCE

Witam póki co produkcja idzie normalnie a u was? Również pozdrawiam :)

@Gliwice

U nas wyganiają na urlopy i mówią ludziom żeby brali tę opiekę nad dzieckiem do lat 8 oczywiście komu przysługuje a w piątek mają powiedzieć co dalej

@Gliwice

Ale ogólnie sytuacja na zakładzie jest kiepska było dużo zwolnień poleciało sporu ludzi i to bez różnicy czy robisz rok czy dziesięć lat

@Gorzyce

U nas też ludzie wzięli opiekę na dziecko i dużo osób jest na l4. Przyjęcia są cały czas. Zobaczymy co będzie dalej bo Opel i Fiat wstrzymał produkcje.

@Gliwice

A to dobrze że przynajmniej u was nie ma zwolnień , może i u nas się uspokoi także trzeba być dobrej myśli a narazie to życzę wam tam przede wszystkim zdrowia w tym trudnym czasie trzymajcie się pozdrawiam ????

Gorzyce 4
@Gorzyce

Również życzę zdrowia u nas pracownika mają za nic dużo zwolnień albo się obudziły w lepszym świecie co ma być to będzie

Nawet Opel zamyka zakład na 2 tygodnie.

ballada milanowska

autor nieznany w lesie schowany Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

MisttzMistrz

Lepiej niż w Amazonie

Gucio

Tak ciężka praca za takie zarobki masakra !!!!!!!

Ooooo

Związki się postarały na Dzień Kobiet 50 zł na kartę podarunkowa super a co firma da dla Pan znów po starym cukierku albo nic jak w Tamtym roku żenada

Bubu

Z tego co wiem to premię żeby stracić to trzeba nieźle na skrobać wiec ten co napisał że premię łatwo stracić to chyba jakiś prowokator.

????
@Bubu

Ha ha. Te 20% premii to tylko widac w ofertach pracy. Jak nie przypadniesz do gustu brygadziscie to pomimo tego ze wszystko robisz dobrze to i tak ci da 15-16%. Wiec nie trzeba nic przeskrobac zeby miec (usunięte przez administratora) premie. Wiec te 20% to jedno wielkie klamstwo. Poza tym praca jest wyczerpujaca. Bite 8 godzin zapiepszasz ponad swoje sily. Jak jest awaria to sobie nie usiadziesz na chwile odpoczac tylko musisz sprzatac albo isc na inne linie i (usunięte przez administratora)dalej. A usiadz sobie to zaraz sie nad toba pojawia i jak (usunięte przez administratora) "sprzatac". Firma porazka. Ogromny przemial ludzi. Nawet (usunięte przez administratora)zaczynaja stad uciekac bo nie szanuja czlowiela. Maja cie gleboko w d...pie.

Ggg
@????

To powiec gdzie iść by było dobrze może na kopalnię ?

Aleandro

Praca jak to praca na produkcji. Zarobki i polityka odbierania premii porażka. Praca dobra dla ludzi bez doświadczenia. Przychodzisz. Pracujesz pół roku i odchodzisz do innej firmy. P.S. w firmie pracuje około 60% "banderowców" więc wiecie jak to świadczy o firmie. Traktowanie ludzi przedmiotowo. Ogłoszenie o pracę wisi w necie cały czas. Czasem czuję się jak w supermarkecie - Taki przemiał ludzi że co tydzień ciągle nowe twarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe