Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Zmija

Pilnuj cie spokojnych chlopakow a jak nie to w jedna noc wszystkie busy Jupitera beda na felgach stac

Wariacik
@Zmija

Raczej na cegiełkach ????????

kamik

Witam ktoś może powiedzieć coś o pracy w venlo na wózkach mam od nich propozycje na jakiś magazyn ale nie wiem co i jak z góry dzięki

@kamik

Poczytaj opinie. Pisałem ich wiele. Nie będę się powtarzał

szalski

pracowałem pod Jupi w 2009.. jak dotąd na większe (usunięte przez administratora) nie udało się trafić a z perspektywy czasu patrząc w nie jedno się wdepnęło :D pozdrawiam serdecznie

Byłam w tej Agencji pracy i te wszystkie opinie na temat Jupitera to prawda mnie i mojego narzeczonego wyrzucił koordynator (usunięte przez administratora)ówiąc że mamy 2godziny na opuszczenie domku ich ochroniarz chodził z naszym zdjęciem pytając się czy ktoś nas widział na ich posesji bo jak jesteś wyrzucony to nie możesz tam przebywać mało tego sprowadzają ludzi z Polski do pracy po czym ludzie się dowiadują że nie ma dla nich pracy licencjackiej ludzi wyrzucają z dnia na dzień co nie którzy śpią w swoich samochodach nie wiedząc co że sobą zrobić bez mieszkania i kasy

Wariacik

Potwierdzam miałem taką samą sytuacje kilka dni temu tylko szanowny PAN koordynator Marcin stał i czekał aż się spakuje. Nie polecam tej agencji jedna z Najgorszych w NL

Panker

Dokładnie jest tak jak mówisz ... ludzie omijajcie ta agencje

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Wariacik z Maasbree

Nowy koordynator z Parku PAN Marcin wyrzuca ludzi z lokacji jak mu się tylko podoba nie patrząc na to czy jest ciepło czy zimno na zewnątrz kiedy normalnie pytasz się tego człowieka gdzie masz się podziać i czy możesz zostać do następnego dnia żeby ogarnąć sobie jakiś nocleg czy transport np.do innej agencji bezczelnie z uśmiechem na twarzy odpowiada że nic nie może zrobić.Nie pozdrawiam ????. Chłopak o imieniu Kamil z Białegostoku (Vida XL) bardzo lubi z nim rozmawiać i się spowiadać panu Marcinowi za czasów koordynatora Dawida nie było lepiej ???????(usunięte przez administratora)

Fest

Nigdy nie podejmujcie po chopnej decyzji. To co Jupiter wyprawia z ludźmi, nie dajcie się zawieść obietnicą, poszukajcie lepiej innej agencji pracy ,nie radzę wam przyjmować się do jupitera(usunięte przez administratora)to biuro nie powinno istnieć, kłamią(usunięte przez administratora)werbuja ludzi tylko po to żeby na nich robić,

Wszystko prawda

Biedronka

Na kilku domkach macie takich co graja muzyki idzie spac niewyloczy I gra cala noc a drugi niemoze sie wyspac

KRULICZKI

Zacznij cie panowac nad tym PARKIEM a nie pozwalacie kordynatorom na boksowanie niewinnych chlopakow ,I niektorzy normalnie nadaja na drugich przy stolikach w pracy

Rozczarowana

Szczerze nie polecam tej agencji pracy. Byłam pracownikiem w 2017 roku wraz z chłopakiem. Jupiter bardzo często dla par stosuje strategie taką że jedno ma stałą prace a drugie jest skoczkiem. O tyle o ile mój chłopak miał prace za 350 euro tygodniowo, ja na wiekówce po przepracowaniu całego tygodnia dostawałam 80-100 euro. Na protesty panie w biurze bądź Majka, koordynatorka z Masbree odpowiadały że one zarabiają dokładnie tyle samo co reszta pracowników, w dodatku mój chłopak ma prace super wiec powinnam się cieszyć i nie zgłaszać żadnych roszczeń co do pracy za pół darmo. Za wszelkie zgłaszanie problemów nie ma cię na planie przez kilka dni. Zdarzyło mi się również ze skończyłam prace o godzinie 12 w nocy, po czym zostałam wysłana na następny dzień na 8 rano. Nie byłoby to jakaś wielka tragedia gdyby nie to że, wracając jupiterowym transportem z pracy w domu byłam dopiero około godziny 2 w nocy. Gdy powiedziałam o tym w biurze pani pokazała mi lewy plan na którym miałam normalne zmiany i zapytała dlaczego tak kłamie. Warunki w domkach są straszne. Brud, brak cieplej wody oraz wszechobecna patologia. Twarde narkotyki i alkohol na porządku dziennym. Na Barloo jeden żeton na pranie tygodniowo NA PARE. Nawet jeżeli mieszkasz z kimś obcym. Reasumując, nie polecam normalnym ludziom, brak szacunku ze strony przełożonych, traktowanie ludzi jak robaków oraz zakwaterowanie w warunkach gorszych niż dla zwierząt. W dodatku głodowe pensje w wielu przypadkach.

@Rozczarowana

Dzień dobry, szkoda że ma Pani nie miłe wspomnienia. To już trzy lata - jak wynika ze wpisu - więc trudno teraz coś poradzić/pomóc. Pani opinia jest jednak dla nas ważna i zostanie jednak przekazana dalej. Dzięki takim opiniom możemy zmieniać ofertę na lepszą. Dlatego m.in. od maja mamy choćby nowe miejscówki i zatrudniamy dodatkowych kierowców autobusów. Pozdrawiamy serdecznie

Mauerbrecher 87
@Jupiter

Wiec maja Panstwo komfortowe zakwaterowanie? Nie ma patologii i cpunow na lokacjach?

@Mauerbrecher 87

Dzień dobry, owszem mamy od maja nowe mieszkania. Niestety nie możemy jednak zagwarantować, że współlokatorzy będą idealni:( Podczas rekrutacji nie da się tego przewidzieć.

Tralala
@Rozczarowana

W końcu ktoś powiedział jak jest naprawdę brawo brawo

Jupiscierwo
@Jupiter

Nie wstyd wam w tym biurze tak ludzi w uja robic klamac drugiego czlowieka patrzac im w twarz wolal bym nie robic i puszki na ulicy zbierac jak zul niz pracowac u was Pogarde tylko do was czuje

@Jupiter

powiedzcie po co wy ściągacie ludzi do pracy a setka z nich co najmniej siedzi w hotelach i pracuje ra czy dwa razy w tygodniu,za co nie jest w stanie się utrzymać i swoich rodzin? Jeszcze dzisiaj będzie zgłoszony ten fakt do Inspekcji SZW: 0800 51 51 i fundacji

@maluch

w naszej sezonowej branży jest tak, że czasem z dnia na dzień potrzeba ludzi - owoce i warzywa . W aktualnej, trudnej dla wszystkich, pandemicznej rzeczywistości, trudno cokolwiek zaplanować. Na ten moment wstrzymaliśmy nabory, do pracy. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia!

@Jupiter

Co zamierzacie zrobić z nami siedzącymi na domkach i hotelach ,bez pracy i wynagrodzeń,to jest nienormalne być w w pracy 3 dni na dwa tygodnie za nocleg zabieracie a na życie nic nie zostaje.Ja osobiście piszę właśnie pismo do odpowiednich instytucji w waszej sprawie,bo nawet kiedy nie było pandemii robiliscie z ludzi dziadów

@Jupiter

(usunięte przez administratora) a ja sobie dzisiaj wysłałam skargi do instytucji.jesteście skończeni

@Jupiter

To skoro potencjalnie może być zapotrzebowanie na więcej pracowników to powinniście im płacić za czekanie, bo nawet jeśli nie pracują to są do waszej dyspozycji, zgodnie z waszym zapotrzebowaniem. Jesteście najgorszym biurem pracy z jakim miałem konakt

@maluch

Zgadzam się i popieram cię. Wszystko prawda.

@Cuba Libre

tak byłoby idealnie.... Czy w Polsce, jak nie ma pracy, a jest się sezonowym pracownikiem np. przy owocach, warzywach, otrzymuje się wynagrodzenie za dyspozycyjność? Z tego co wiem, to nie. Proszę mi wierzyć - robimy wszystko, żeby do takich postojów nie dochodziło. Pozdrawiamy

@Jupiter

Tyle ze wy sciagacie ludzi z Polski i obiecujecie normalna prace a nic nie mowicie o siedzeniu za darmo w domu. Jak "pracowalem" u was do byłyście na tyle bezczelni, że w wolny dzień zadzwoniliście po mnie i moja partnerkę i gdy odmówilismy, bo mieliśmy juz inne plany o godzinie 18, to korydynator przyszedl z alkomatem i sprawdzał czy nie pilismy alkoholu. A gdyby nawet to co? W wolny dzień nie mogłem robic cv o chciałem tylko byc do waszej dyspozycji, bezpłatnie? To jest niewolnictwo, a nie praca sezonowa. Praca sezonowa to są np. żniwa, a nie operator wózka widłowego.(usunięte przez administratora).

@Jupiter

Ja mowie o Hollandi nie Polsce. Tujest inne prawo pracy i jeśli dzwonicie po kogos na kilka godzin przed rozpoczeciem pracy toconajwyzej mozecie go poprosić czy może przyjść do pracy, a nie uważać, że to kogoś obowiązek.

Maluch
@Jupiter

5 euro na godzinę to nie jest normalne,istnieje coś takiego jak prawo pracy,które łamiecie

@Jupiter

Dalszego się tak,bronicie czym że się dziś w ciepłym i masz w skupie ważne że ludzie robią na Ciebie życzę wam ze jeszcze przyjdzie taki moment ze same będziecie (usunięte przez administratora) i te wasze skurwiale dipy się szczupla, wogule ludzi traktujecie jak (usunięte przez administratora) waszym zdaniem ,jak komuś nie pasuje to woń. Pozdrowienia dla tych suk grubych bo tylko trasy takie lubią

Fest

Chcę dodac ze te ,grube (usunięte przez administratora) kture siedza za biurkiem ,nic ci nie pomogą bo szefowa ,co szefowa ,nawet nie dopuszczą nasze wielkie półki żeby porozmawiać, dlaczego nas tak planujecie planują pracę i gdy ktoś jest, nachalny to popracuje morze 4 dni w tygodniu, żeby zarobić na spanie i jedzenie i to wszystko ,na początku obiecują, a po tem się zaczyna ,jeden kolega chciał, iść do lekarza, po to aby mu przepisał leki to (usunięte przez administratora) go zwolniły , następny człowiek 2 dni pracował po 10 godz ,nie mógł ruszać rękoma od buku zwolniono go miał 2 godz na opakowanie i wyjazd tylko gdzie,jeśli ludzie to przeczytacie, nie dajcie się zwieść pozorom, nie idziecie tam gdzie rządzi Turczynka a nasze polskie kobiety które, były dymane przez Turków w latach 90tych teraz plączą i żałują, bo jak szuka dała dipy turasowi to mogła legalnie być rok w Holandii i pracować, wogule takich szmat mi nie jest wogule zal

Jak to czytam to mnie skręca, jak bym tak miała po każdym sprzątać to nigdy nie nauczycie ludzi porządku, każdy będzie zostawiał brud i smród, ludzie przyjeżdżają z różnych srodowisk ,po prostu trzeba ich tego nauczyć jak nie wynieśli tego z domu. Potem ludzie się dziwią ,że są szczury i myszy itd.. Biuro powinno karać surowo za zostawianie syfu w pokojach to by się szybciutko nauczyli. Dziwie się ludziom ,ze w takim (usunięte przez administratora) lubią mieszkać. takich to powinni od razu za drzwi.

Panker

Tragedia .. najgorsza agencja w NL

Ola

Chcialabym sie dowiedziec o pracy w venlo na pakowaniu owocow i warzyw.jak tam jest bo pisza ze bardzo szybko trzeba pakowac i jakie sa warunki mieszkaniowe na hotelu w venlo

Ona
@Ola

Nie jedz tam dziewczyno będziesz żałować uwierz!!!

aru
@Ola

wybierz inną agencje ostrzegam przed tym zakładem i ich zakwaterowaniem itp

Miśka

Cieszę się byłam tam tylko 15min, ludzie nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) Jest mnóstwo agencji ale omijajcie ich szerokim łukiem.

Becia

Pracuję już 4 miechy i chwałę sobię mieszkam na hotelu i jest super takie negatywne opinie piszą ludzie co nie chcą robić , może im się przydażyło coś nie miłego ale mi jest fajnie praca super

@Becia

Najgorsze biuro dla jakiego pracowałem w ciągu mojej 20 letniej kariery zawodowej. Nigdzie indziej nie czułem się tak bardzo nieludzko traktowany. Jestem bardzo pracowitym człowiekiem, ale nie pozwolę sobą gardzić i nie dam się okradać, a to wszystko mnie spotkało pracują dla biura jupiter.

Czy jest chociaż jedna osoba zadowolona z firmy jupiter?

Konrad Kubik

Witam Chciałbym poinformować ze zostałem (usunięte przez administratora) i dalej po dzień dzisiejszy nie zostało to wyjaśnione ze strony agencja. Przyjechałem do venlo pracowałem tydzień gdzie zrezygnowałem z pracy ponieważ praca warunki i atmosfera w pracy jest naprawdę na niskim poziomie agencja nie chce mi wypłacić moich pieniędzy przekładają wypłaty z tygodnia na tydzień ponieważ nie maja jakiś moich dokumentów gdy udowodniłem ze takie zostały wysłane i napewno niczego nie brakuje nie ma reakcji ze strony pani Dari kobieta nie jest wstanie nic zrobić kłamie jest opryskliwa w rozmowie gdzie mam to nagrane i napewno udostępnię ta rozmowę na (usunięte przez administratora) by osoby miały realnie przedstawiona rozmowę z ta pani gdzie sama w pewnym momencie się rozłącza bo nie jest wstanie odpowiedzieć na pytania jedynie potrafi zarzucać mi kłamstwo ale historia połączeń i mailow nie kłamie i bardzo mi przykro ze takie osoby pracuje dalej w Agencjach pośrednictwa pracy nie polecam nie zarobicie państwo i tygodniami będziecie walczyć o swoje pieniądze

Cuba libra
@Konrad Kubik

Oczywiście administrator cenzuruje wpisy, które zawierają prawdę i nie łamią regulaminu. Pewnie jupiter słono płaci administerowi gowork.

Abcd

Cóż moja "przygoda" z jupiterem zaczela się od rozmowy z panem W. Oczywiście przez telefon wszystko wygladało pieknie zostałem zapewniony o darmowym ubezpieczeniu darmowym zakwaterowaniu i możliwości pracy w nadgodzinach. Po dojechaniu na miejsce o godzinie 2 w nocy nikt na nas nie czekał nikt nie dzownił nikt nie raczył nawet wyjść i przydzielić nam miejaca do spania. Po kilku telefonach okazało się że noc będziemy musieli spedzic w hotelowej recepcji na podłodze. Po kilku godzinach leżenia na podłodze o godzinie 6.30 przyszła pani koordynator poinformowała nas że nikt nie widział że przyjeżdżamy pomimo tego że bylismy zapewnieni że wszystko będzie gotowe. Ale na szczęscie pozwoliła nam po całej nocy skorzystać z toalety u siebie w domku. O godzinie 9 po nocy na podłodze zostaliśmy odrazu przewiwzieni do biura gdzie oczywiście okazalo sie że darmowe mieszkanie i ubezpieczenie to bzdura wymyślona przez pana W. Ponadto musimy odbyc 10 dniową kwarantannę pomimo telefonicznych zapewnień że takowej nie będzie. Ze wzgledu na obecną cene transportu postanowiłem zostać i zapracować na przysłowiowy bilet. Za noc na recepcji oraz braku mozliwosci skorzystania toalety nie usłyszałem nawet słowa przepraszam. Warunki mieszkalne były dosyć przyzwoite ale udało mi się akurat dobrze trafić. Przez cały wyjazd odnosiłem wrażenie że agancja ma cię totalnie gdzieś i liczy się dla nich tylko zarobek kosztem ludzi którzy przyjadą okłamani przez telefeon. 0 jakiegokolwiek zaiteresowania 0 ludziego podejscia traktowanie ludzi nie jako współpracowników tylko jako kolejną cyferke w bilansie zyskow i strat. Na zakładzie w ktorym pracowałem spotkałem się zupełnie z innym podejściem. Ludzie okazywali wiele zainteresowania oraz podejscia z jakim człowiek powinien traktowac drugiego ale myślę że to dlatego że zaklad nie ma nic wspólnego z jupiterem. Pomimo dobrej atmosfery i przyjemnej pracy po odliczeniu mieszkania i ubezpiecznia dłuższy pobyt okazywał sie nieopłacalny(oczywiście możliwość pracy w nadgodzinach to kolejna bajka). Gdyby zostały podane mi przez telefon prawdziwe informacje a nie kłamstwa myśle że nie stracilbym pieniedzy ani czasu. Cóż podsumowujac uważam że jupiter nie traktuje ludzi z którymi chcą współpracować poważnie. Jeżeli jesteście osobami które szanują swój czas oczekują szczerości a nie oszukiwania i przekretów byle zbic na was kasę to na prawdę nie warto strata czasu nerwów i pieniedzy. W mojej opini polegają na kłamstwach opowiadanych przez telefon i nastepnie liczą że ktoś zostanie bo stwierdzi że nie opłaca mu się wracać. Odradzam stanowczo.

Pracownik biurowy

Ostrzeżenie kolejna osoba na stanowisku pracownik biurowy została (usunięte przez administratora)przez szefowa

Karma

Ostrzegam wszystkich którzy wyjeżdżają przez to biuro.Sciagneli mnie na stanowisko biurowe na miejscu umowa śmieciowa na pracownika produkcji za minimalna stawke ,inne warunki niz ustalone.To zwykle (usunięte przez administratora) Kłamanie ludzi jawnie w oczy obiecywane zlote gory , narażanie na koszty i nie wyplacanie wynagrodzenia to sposób dzialania tej firmy. Inspekcja poinformowana zachęcam innych oszukanych do robienia tego samego!

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter