opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jupiter

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 635 ocen
Opinie(1718)
Dodaj opinię
Wywiady(2)

Opinie(1718)

Dodaj opinię
Wywiady(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Profil działalności
  • .
  • Podstawowe wartości
  • .
  • Pracownicy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Szkolenie
  • .
  • Kontakt

O firmie

Profil działalności

Podstawowe wartości

Pracownicy

Zakwaterowanie

Transport

Szkolenie

Kontakt

opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Eindhoven - Jupiter Uitzendbureau B.V.
Kielce - JUPITER
Wrocław - Jupiter

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Venlo
  4. /
  5. Opinie o Jupiter

Opinie

Opinie o Jupiter Venlo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jupiter!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ChudyByk

    19.07.2018 19:21

    Inne

    witam . Ktoś pracuje w Sortowacz Pakowacz Miejsce: Venlo , Sortowacz Pakowacz Miejsce: Venlo ? Które wybrać albo nie wybierać . Chodzi mi o normalną pracę fizyczną , ale nie siłownie :)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    19.07.2018 10:21

    Inne

    Witam Tesciowa bedzie wyjezdzala do pracy moglby ktos udzielic jakichkolwiek informacji jak tam jest .Tesciowa bedzie mieszkala prywatnie. Chodzi glownie o prace i ilosc godzin? Z gory dziekuje
    ReviewUserIcon
    Karolina

    15.07.2018 23:52

    Inne

    Biuro nie szanuje ludzi !!!
    Company logo
    Jupiter

    17.07.2018 10:53

    Pracodawca

    :( Pani Karolino, przykro nam to słyszeć. Czy „zgrzyt” dotyczył koordynatorów w NL, czy biura w Polsce? Jeśli sprawa jest nadal aktualna i możemy jakoś pomóc, prosimy o telefon lub mail (dane adresowe do poszczególnych osób na naszej stronie w zakładce „kontakt”). Mamy nadzieję, że uda się nam choć trochę poprawić Pani nastawienie do nas. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    anonymous

    04.07.2018 07:07

    Inne

    witam chciala bym sie dowiedzic jak jest w firmie jupiter jakie sa domki w BAARLO i jakie tygodniówki wychodzo
    ReviewUserIcon
    Xy

    09.07.2018 06:14

    Inne

    Domki okropne w(usunięte przez administratora) komentarze o rozbojach usuwane .Pracy zbyt malo na ilosc ludzi ,noclegow brak .Ogolnie masakra wszyscy zaklamani ,bardzo odradzam !!!
    ReviewUserIcon
    Ona

    16.07.2018 18:09

    Inne

    Jupiter ma domki Maasbree, Barlo,na Barlo sama patologia szkoda gadać natomiast Maasbree spoko Pozdrawiam Panią Kasie Koordynatorkae super kobieta
    ReviewUserIcon
    Basia

    15.07.2018 23:55

    Inne

    Wyrzucają Cię z dnia na dzień . Bo tak. Niedoceniaja najlepszych pracowników. Zero konwersacji. Wola wziąść cpunow kolejnych . Jeśli chodzi o kasę wyplacalni 100% .warunki.mieszkalne dobre ! Kordynatorzy klasa Majka Kamil klasa sama w sobie.
    ReviewUserIcon
    xxxxOla

    27.06.2018 21:36

    Inne

    Może ktoś napisać coś o warunkach mieszkalnych? Wybieram się ze znajomymi,ale po tych opiniach mamy duże wątpliwości...
    ReviewUserIcon
    anonymous

    14.07.2018 17:03

    Inne

    zależy gdzie trafisz, my mieszkamy w 6 osób w 5 osobowym domku, więc bywa roznie, zależy po kim też dostaniesz domek
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2018 20:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    06.07.2018 05:50

    Inne

    co tam sie stało bo my mamy tam jechac
    Company logo
    Jupiter

    10.07.2018 10:26

    Pracodawca

    Kochani, incydent w Baarlo nie dotyczył w żadnym wypadku pracowników Jupitera czy osób związanych z firmą. Wariaci znajdą się wszędzie, niezależnie czy dotyczy to Polski, Holandii, czy jakiegokolwiek innego kraju. Nie znaczy to, że należy zamknąć się w domu i nigdzie nie wyjeżdżać. Sprawdziliśmy temat, policja zajęła się sprawą i mamy nadzieję, że odpowiednie służby wyciągną z tego wnioski i w przyszłości podobne zdarzenie się nie powtórzy. Za wszelkie sygnały dziękujemy, choć szkoda, że o sprawie dowiedzieliśmy się dopiero z forum. Dzwońcie (przede wszystkim do będących na miejscu koordynatorów) i piszcie w razie jakichkolwiek wątpliwości. Pozdrawiamy, Jupiter Polska
    ReviewUserIcon
    aniap

    27.06.2018 17:33

    Inne

    witam czy ktos wyjezdza 18 lipca do Venlo.Prosze sie odezwac,dzieki
    ReviewUserIcon
    bartek

    05.07.2018 19:36

    Inne

    ja prawdopodobnie jakis kontakt?
    ReviewUserIcon
    Anabel

    08.07.2018 11:40

    Inne

    Nie polecam ...pomysl 100 razy zanim tu przyjedziesz
    ReviewUserIcon
    Anon

    05.07.2018 18:06

    Inne

    Jaka (usunięte przez administratora) cenzura... (usunięte przez administratora) z goworka nawet nie wiecie jaką krzywdę ludziom robicie
    ReviewUserIcon
    Polaczek

    03.07.2018 11:58

    Inne

    (usunięte przez administratora) , Nie polecam!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    nie polecam

    26.06.2018 20:27

    Inne

    zbierają dużo ludzi a potem nie ma pracy. siedzi się w domku przez ponad tydzień. a ogłoszenia ciągle są i nowe osoby przyjeżdżają. praca na pakistanie to istny terror
    Company logo
    Jupiter

    27.06.2018 10:44

    Pracodawca

    Dzień dobry. Pisaliśmy o tym niedawno, ale powtórzymy. Rzeczywiście ostatni tydzień był pod względem godzin gorszy z powodu niedostarczenia owoców przez dostawcę. Dostaliśmy jednak zapewnienie, że w tym tygodniu wszystko wróci do normy i faktycznie tak się stało. Przykro nam z tego powodu i mamy nadzieję, że teraz obędzie się bez "zgrzytów" i praca przebiegać będzie zgodnie z oczekiwaniami :) Pozdrawiamy serdecznie
    ReviewUserIcon
    xxxxx

    27.06.2018 18:30

    Inne

    jakie warunki mieszkalne ?
    ReviewUserIcon
    Justbefri3nds

    27.06.2018 18:15

    Inne

    Jadę ze znajomymi 7 lipca chciałabym się dowiedzieć o sumiennej opinii na temat tej firmy poniewaz po wyżej napisanych komentarzach mam trochę obaw..
    ReviewUserIcon
    wkurzonakobietaniepolecam

    23.06.2018 23:11

    Inne

    Firma to totalna porażka , tak potraktować człowieka... wraz z chłopakiem mieliśmy mieć zapewnione zakwaterowanie, przyjeżdżamy a tu ani jednego miejsca. Z jednego kempingu na drugi i z dwóch nas wyrzucili ponieważ nie mieli miejsc, zostawili nas samych ... co za świnia tak robi... nie polecamy i radzimy omijać szerokim łukiem...
    ReviewUserIcon
    kuba678

    27.06.2018 12:48

    Inne

    Dokładnie... omijać szerokim łukiem(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotrus

    23.06.2018 12:04

    Inne

    Ja mieszkałem na valkenswaard i to tyczy się szmaciarza Wojtka co jeździł dogem jego żonki i narkomana Dominika w domku 14 i to oni mnie atakowali a ja takich śmieci nie znam i (usunięte przez administratora) i ja takich fałszywych ludzi nie znam fowidzenia
    ReviewUserIcon
    Piotrus

    23.06.2018 11:55

    Inne

    Ogólnie mieszkałem na maasbree hotel oki internet kablówka pokój fajnie samochodziki wożą ludzi do pracy tylko pewni ludzie są (usunięte przez administratora) i fałszywi atakują ludzi katolików kręcą jakieś psychologiczne rozgrywki ataki żebyś szybko zrezygnował z pracy enklawa przestepcza na produkcjach jazdy liniowych tepeienie ludzi zastraszanie,jedziesz z inicjatywą zarabiania pieniędzy chcesz się wykazać a tam czerwone (usunięte przez administratora) i liniowe ataki i rezygnujesz podobno na barllo patologia maasbree oki drogi sklep na parku cukier 2 euro chleb 1,60 cent 3 kilometry do sklepu chodzą z alkotestami po pracy.Najlepiej zabierać z Polski swój rower górski do busa albo kupić jakiś używany dla siebie ,wypożyczyć można za 5 euro na dzień.Mi pracować się chciało tylko celowo była zmowa na mnie żeby mnie psychicznie zdołować a jazda była o poglądy polityczne i ataki na kościół i księży !!i gorsze tematy presją i przekabacanie i obrażanie i groźby na prezydenta Polski.pozdrawiam i (usunięte przez administratora) którzy mnie atakowali.
    ReviewUserIcon
    Piotrus

    21.06.2018 23:57

    Inne

    Prosze o pozadne traktowanie ludzi i takze prosze o kulture do ludzi na domkach czy ktos jest za "pis"czy "po"ktorzy przyjedzaja z polski do holandi do jupitera a nie jakies rozgrywki psychologiczne poprzez ataki slowne lub fizyczne normalne traktowanie sie a nie szmacenie ,praca, płaca, i życie na hotelu domkach czy w miejscu pracy bo duzo ludzi jezdzi 1500 km od domu zeby zarobic te parest euro.Jezeli podkład jest przestepczy i tylko poto sciagacie ludzi to dziekujemy takim agencjom pracy.Niech siebie niszcza a nie fajnych ludzi i niech nie zastraszaja pracownikow pozdrawiam.
    Company logo
    Jupiter

    22.06.2018 12:06

    Pracodawca

    Panie Piotrze, Pana wiadomość jest dość chaotyczna i nie do końca wiemy o co chodzi. Czy ktoś dzieli pracowników ze względu na preferencje polityczne? Jeśli spotkały Pana szykany, prosimy zgłosić to koordynatorowi (jeśli jest Pan w Holandii) lub o kontakt z którymś z polskich biur - numery znajdzie Pan na stronie internetowej. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Bialaa

    22.03.2018 07:37

    Inne

    Pracowałam przez tą agencje i byłam bardzo zadowolona. Wiadomo czasem zdarzały się dziwne sytuację ale nie było ich dużo. Pracowałam przy sortowaniu owoców. Wypłaty się zgadzały było dużo godzin pracy. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to zależy. Mieszkałam w Venlo. Warunki były naprawdę bardzo dobre. Ale to tak jak we wszyscy agencjach pracy, trzeba dobrze trafić.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    13.06.2018 13:50

    Inne

    Witaj bardzo bardzo proszę o kontakt na [email protected]
    ReviewUserIcon
    mmmmmmmmm

    05.03.2018 19:50

    Inne

    Opisując swoją przygodę w tej firmie warto by na początek nakreślić biuro pośrednictwa pracy, z którego nas tam skierowano - Jupiter. Jest to typowe biuro pracy, o jakich czyta się w gazetach przy okazji ludzi, którzy zostani oszukani zagranicą. Po pierwsze, Jupiter przyjmuje ludzi bez żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. W efekcie trafiamy do prawdziwej enklawy polskiej patologii. Panie z biura są wyjątkowo nieuprzejme i potrafią krzyczeć na ludzi. Nigdy nie zapomnę historii, gdzie nowo przybyła para poprosiła o kawę. Pani z biura wskazała na kuchnie i kazała się samemu obsłużyć. Kiedy dziewczyna weszła do kuchni, pojawił się głowny szef Jupitera, który zmieszał ją z błotem, zaczął krzyczeć, że żadnej pracy nie ma i żeby wracała do Polski. Jupiter wymaga, żeby niedyspozycyjność, czyli każdą chorobę (np. przeziębienia i gorączki, które zdarzają się często pracując w chłodni albo zimnie) zgłaszać 3h przed odjazdem busa. Problem w tym, że nawet jeśli pracujesz na 7h00, to bus przyjeżdża o 5h00. Wobec tego musisz zgłaszać swoją chorobę o 3h00 w nocy poprzedniego dnia. Jeśli nie zgłosisz - oczywiście kara 40euro. Ciekawymi ludźmi są koordynatorzy, którzy udają miłych i przyjaznych, a są pierwsi, żeby Cię obgadać. Poza tym mają w tych enklawach patologii (Baarlo, Masbre) mają kontakty z ludźmi sprzedającymi narkotyki i kryją ich. Na moich oczach wezwali ochronę z psami, żeby wyrzucić gościa z domku w środku nocy. Normą tez jest przenoszenie z domku do domku, z pokoju do pokoju codziennie, bez zadnego uprzedzenia. Mnie w Polsce poinformowano, że będę pracował z j. angielskim w markecie Lidla przy pakowaniu warzyw. Oczywiście bylo to ogromne kłamstwo, Lidl ma tam co prawda swoje magazyny, ale nie sklepy i nikt nawet nie powiedział mi, że chodzi o pracę fizyczną. Nie przeszkadzało mi to, żadnej pracy się nie boję. Jednak trafiłem do Pakistanu, czyli Pakstation. Sama praca, w zależności od liniowego, nie była taka zła. Poza tym, że nie zapewniali ani butów ani rękawiczek do pracy, poza tym, że wychodzi się stamtąd ledwo stojąc na nogach, Twoje ręce śmierdzą i nie można ich domyć przez właściwie całość trwania kontraktu, to jest to istny (usunięte przez administratora) z terrorem psychicznym. Ludzie w czerwonych fartuchach to największe chamy, jakich spotkałem w życiu. Co prawda nie miałem z nimi żadnych problemów, dobrze pracowałem, to to jak się zwracali do ludzi i w ogóle jaka straszna recydywa tam pracowała było okropne. Nikomu nie polecam tego miejsca ani tego biura.
    ReviewUserIcon
    MARYS

    09.06.2018 10:48

    Inne

    PRZEPRACOWAŁEM 5 MIESIECY ODRADZAM
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.05.2018 11:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Jupiter

    29.05.2018 10:41

    Pracodawca

    Bardzo prosimy Panią o kontakt z którymś z naszych biur - numery i maile do poszczególnych osób znajdzie Pani na stronie jupiterpraca w zakładce KONTAKT. Postaramy się wtedy wyjaśnić sprawę, bo w tej chwili, nie znając konkretnych informacji, jest to bardzo trudne. Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na kontrakt Jupiter Polska
    ReviewUserIcon
    Paulina

    23.05.2018 00:08

    Inne

    Jupiter obecnie poszukuje chętnych do pracy na szklarni i na produkcji przy owocach w okolicy Venlo. Tu wstawiam linki do ogłoszeń: https://www.gowork.pl/oferta/praca-stala-na-szklarni-juz-od-zaraz-bez-koniecznosci-znajomosci-jezyka!-okolice-venlo,1R0e9FfGQU7lhGxiuDWtrJ,venlo i https://www.gowork.pl/oferta/praca-produkcyjna-przy-owocach-10.06-h-bez-znajomosci-jezyka-angielskiego.venlo,55gdQYhZGCG0wRHXNf2am1,venlo. Czy ktoś jest zainteresowany ofertami pracy? @Anonimus prajmus, jakie jeszcze pomyłki ze strony firmy Jupiter masz na myśli? Czy możesz rozwinąć wypowiedź? Podzielenie się swoim doświadczeniem na tym forum będzie cenna informacją dla osób zastanawiających się nad pracą za granicą.
    ReviewUserIcon
    Anonimus prajmus

    23.05.2018 21:42

    Inne

    Owszem ze moge rozwinac sie wypowiedzia i to z przyjemnoscia , Pan z Jupitera z ktorym rozmawialam na temat pracy mowil ze praca jest w Niemczech za (usunięte przez administratora) , po czym pozniej powiedzial mi ze w Holandii za bodajrze (usunięte przez administratora)wiadomo ze to jeszcze lepiej finanosowo , ale po zapytaniu go dlaczego mowil ze w Niemczech mowil ze pewnie duzo ogloszen apikowalam i stad pomylka , a Pana numer mialam zapisany wiec sadze ze to jego pomylka ale nie przejmowalam sie wciaz chcialam jechac , ale jeszcze wczesniej spytalam dlaczego jest az tyle negatyenych opini na temat Jupitera pan stwierdzil ze to konkyrencja i za to im placa . Powiedzialam ze sama sir przekonam i ze wraz z chlopakiem jedziemy . Mielismy dojechac do zar od nas to okolo 4 godziny jazdy pociagiem z bagarzami i przesiadkami , gdy bylismy w pociagu okazalo sie ze jedziemy na drugi dzien , i na drugi dzien to samo znow w pociag poczym dzwoni kieroeca i mowi zeza 10 min mam wyjsc orzed dom gdzie zadnego adresu nie podawalismy bo mielismy byc nadworcu zar , stwoerdzilam ze jefnak woke sie wycofac a w opinie rowierz uwierzylam na temat Jupitera tymardziej ze nasi zanajomi tam pracowali . Niech Pani lepiej nie mydli ludzia oczu , bo moga sir barfzo rozczarowac . Nie dziwie sie czemu szukacie pracownikow jak nikt normalny nie bedzie z wami wspol pracowal .
    ReviewUserIcon
    Anonimus prajmus

    23.05.2018 22:07

    Inne

    Z przyjemnoscia rozwine swoja wypowiedz . Wiec zaczelo sie od tego ze rozmawialam z Panem z Jupitera mowil ze stawka(usunięte przez administratora) euro praca w Niemczech , pozniej ze praca w Holandi stawka bodajrze (usunięte przez administratora) euro wiadomo to jeszcze lepiej finanosowo , ale jak zapytalam dlaczrgo bylo mowione ze w Niemczech to twierdzil ze duzo 9gloszen aplikowalam i prwnie rozmawialam z kims innym gdzie Pana numer mialam zapidany ale i tak chcialam jechac bo to nie byl jakid pwod zeby sie rozmyslic , ale jeszcze wczesniej spytalam dlaczego jest az tyle nagatywnych opini na temat jupiter odpowiedzial to konlurencja i za te opinie im placa , stwierdzilam ze chce sama sie przekonac i ze wraz z chlopakiem jedziemy . Wyjaz mielismy miec w sobote i dojechac pociagiem na dworzec do zar stamtad mial nas zabrac kierowca od nas to okolo 4 godziny jazdy z przesiafkami i bagarzami gdy bylimsy w pociagu dowiedzielismy sir ze jedziemy jutro , wiec nastepnego dnia znow to samo gdy bylismy w pociagu zadzwonil kierowaca i mowi za10 min niech pani zejdzie pod blok ja mowie ze jestesmy przeciez w pociagu i ze zadnego adrsu nir podawalismy bo mielismy buc w zafach na dworcu . I w tym momencir sie wycofalismy nawet nie dojechalismy a juz takie numery .Wierze we wszystkie opinie tym bardziej ze byli tam nasi znajmomi . A pani niech lepiej.nie mydli ludzia oczu bo moga sie bardzo rozczarowac .Nie dziwie sieczemu szukacie ludzi do pracy bo nikt normalny nie bedzie z wami wspol pracowal . Ta agencje powinni zamknac , praca jak praca ale tu chodzi gownie o podejscie do pracownika . I z tego co czytam i slyszalam od zanjomych to zle traktuja tam ludzi szczegolnie nowych ja na takie sytaucje w zyciu bym sobie nie pozwolila . Pracy za granica jest duzo wiec na waszym miejscu skorzstalabym z innych ofert a napewno na tym lepiej wyjdziecie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jupiter?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jupiter

    Willem Barentszweg 30 5928LM Venlo

    http://www.jupiterpraca.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Anonimus prajmus

    21.05.2018 16:51

    Inne

    Powiem szczerze ze na szczescie nie pojechalam wraz z chlopakiem do Holandii przez Jupitera , w ostatniej chwili zrezygnowalismy i naprawde nie zaluje juz od poczatku przekladali wyjazd , gdy bylismy juz spakowani i w drodze do Zar bo z tamtad mielismy odjezdzac dowoedzielismy sie ze jedziemy nastepnego dnia , pani twierdzila ze kontaktowala sie z nami zeby nas poinformowac (usunięte przez administratora) I to nie jedna ich pomylka . Dlatego obawialismy sie czego mozemy spodziewac sie na miejscu a jednak z tego co czytam nie chcialabym doswiadczyc takiego czegos.
    ReviewUserIcon
    marta

    15.05.2018 17:15

    Inne

    Witam czy ktoś jedzie 25 maja do Venlo na pakowanie owoców i warzyw ? Proszę o kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    KA

    03.04.2018 12:01

    Inne

    Czy jedzie ktos 7 kwietnia do venlo na pakowanie warzyw i owoców? I czy moze ktos cos o tym powiedzieć?
    ReviewUserIcon
    marta

    15.05.2018 17:04

    Inne

    ja jadę, odezwij się na: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    05.04.2018 13:27

    Inne

    Hej czy ktos się wybiera 14 na pakowanie warzyw i owocow velno czytajac opinie to az strach jechać
    ReviewUserIcon
    bvghv

    12.04.2018 15:04

    Inne

    Wybierz inne biuro, serio...
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.05.2018 20:38

    Inne

    ja jadę a ty skąd jesteś
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    23.04.2018 17:26

    Inne

    Witam Chcemy z mezem wyjechac do pracy. Pracowal ktos na b&b? Moze ktos cos powiedziec o pracy w tej firmie? Bo przedstawiajac oferte wszystko wyglada kolorowo.
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.04.2018 10:17

    Inne

    Tak naprawde nikt nie dowie sie jak jest naprawde dopoki nie przyjedzie i sam sie nie przekona. Ja i moja mama pracowalysmy tam rok temu wiadomo jeden dzien wiecej drugi dzien mniej godzin, ale wyplata zawsze na czas, warunki tez tragedi nie ma, mieszkalam w duzo gorszych. Jedz i sprobuj jak bedzie cos nie tak zawsze mozesz znalezc cos nowego. My na pewno wracamy gdzies na poczatku czerwca.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.04.2018 17:20

    Inne

    Dostalam propozycje pracy w Scherpenhuizen i mam jechac na zakwaterowanie w Eindhoven czy moze ktos wiecej mi o tym powiedziec? Jakie sa warunki, stale godziny pracy i dojazd?
    ReviewUserIcon
    Ela

    19.04.2018 11:06

    Inne

    My pracujemy na Scherpenhuizen, godziny sa atmosfera tez ok . Mieszkamy prywatnie ale praca fajna
    ReviewUserIcon
    Paulina

    18.04.2018 22:11

    Inne

    @Anonim, Czy możesz udzielić nam informacji do kiedy są wypłaty w firmie Jupiter? Osoba studiująca ma szanse na większą stawkę? W swoim komentarzu piszesz, że godziny pracy są odpowiednie, proszę napisz nam dokładnie w jakich godzinach pracowałaś? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, Twój komentarz będzie dla nas niezwykle pomocny. @Ania, Zapraszam Cię do bardziej rozbudowanego komentarza na temat firmy Jupiter, Twoja obecna wypowiedz nie wiele nam mówi.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.04.2018 10:24

    Inne

    Pracowalam na 2 zmiany w godzinach 6:00-15/16 druga zmiana zaczynala sie od 14 badz 15 do okolo 00:00 badz pozniej . Czasami jak mialam wolne na firmie bo nie bylo marchewki to panie z biura pytaly sie czy w razie czego chcialabym isc gdzie indziej do pracy . Bylam z kolezanka i obie jestesmy studentkami . Wyplaty byly w kazdy piatek jezeli ktos mial holenderskie konto a jezeli polskie to maksymalnie do poniedzialku. Teraz nie wiem moze cos sie zmienilo . Jezeli jestes na wiekowce to bardziej sie oplaca przyjechac na szklarnie do pracy wiem ze maja fajna szklarnie z ogorkami / jest tam tez hala produkcyjna gdzie bylam pare razy extra w sobote pracowac. Stali pracownicy tam na szklarni dostaja dodatkowy bonus od szefa za dobra prace raz w tygodniu ale maja wyplacane 40 h a reszta idzie do skarbonki widocznej na salaris i jak jestes na urlopie to ci to wyplacaja . Ja wracajac do Polski otrzymalam jeszcze uzbierane pieniazki urlopowe a pozniej wakacyjne. Moze nie kazdemu odpowiadaja warkunki ale "jak dbasz tak masz'' jak to mowia . Jak ktos chce pracowac to pracuje . Z paniami w biurze tez mozna sie dogadac . Jezeli jest sie do nich w porzadku i normalnie chodzi sie do pracy to nie robia z niczym problemu . Za to jak ktos 2 razy w tygodniu zglasza chorobowe to kazdy by sie denerwowal . Wiem ze jak zlapia kogos pijanego na parkingu ktory idzie do pracy w danym momencie to zwalniaja . My z kolezankami bedziemy chcialy jechac w okolicach maja i zostaniemy pewnie do wrzesien/pazdziernik zanim zaczniemy studia. Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.04.2018 11:42

    Inne

    Pracowalam dla tego biura w zeszlym roku bylo nawet spoko mieszkalam na Maasbree . Wyplaty sie zgadzaly . Panie w biurze same od siebie mowia pracownikom zeby pilnowali sobie godzin i zapisywali zeby pozniej nie bylo problemow jak firmy czegos nie przesla . Pracowalam przy marchewkach na chlodni . Godziny spoko nie moglam narzekac. Minusem byl tylko dojazd do pracy do Helmond bo trwal dlugo ale przeciez nikt nie zmusza nikogo zeby jezdzic ich transportem. Jak ktos chce pracowac to pracuje trzeba dac troche od siebie a nie tylko wymagac . Na pewno tam wroce w tym roku ze znajomymi w sezonie .
    ReviewUserIcon
    Ania

    09.04.2018 15:35

    Inne

    Jeżeli ktoś wyjeżdza do pracy do Eindhoven na pakowanie warzyw i owoców to odradzam .(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ala

    05.04.2018 18:31

    Inne

    Witam poszukuje opini na temat warunków mieszkalnych oraz sytuacji jaka naprawde sie rozgrywa bo po przeczytanych wpisach nie wiem co mam mysleć
    ReviewUserIcon
    KA

    03.04.2018 12:06

    Inne

    Czy jedzie ktos 7 kwietnia do venlo?
    ReviewUserIcon
    Maślana

    05.04.2018 17:13

    Inne

    +48517127211 odezwij się
    ReviewUserIcon
    +48517127211

    05.04.2018 17:15

    Inne

    Odezwij się
    ReviewUserIcon
    Przemek

    26.03.2018 14:47

    Inne

    Pracowałem przez tę agencję na malinach w Dijkberries(usunięte przez administratora) Praca siedem dni w tygodniu (usunięte przez administratora)czasami 70 godzin w tygodniu - wydawałoby się, że to super opcja dla osób chcących zarobić, otóż nic mylnego - płacone jedynie za 47 godzin tygodniowo, a reszta niewypłacona w ogóle!(usunięte przez administratora)nie tylko ja zaciskałem zęby, żeby ciągnąć tydzień za tygodniem z taką ilością godzin(usunięte przez administratora) Tym bardziej, że w firmie wszystko robione było na "akord" - normy wyliczone nie tylko przy zrywaniu malin, ale nawet przy szalkowaniu skrzynek czy sortowaniu owoców! Wystarczył jeden dzień niespełnienia jakiejkolwiek normy, by na drugi dzień taka osoba była już zwolniona, nawet gdy przez cały uprzedni miesiąc normy wyrabiała! Na chwilę obecną agencja umywa ręce, tłumaczy się nieistniejącą sprawą w sądzie przeciwko nieuczciwemu pracodawcy, z którym o dziwo współpracuje już kilka lat! Codzienne odbijanie się na skanerach - do pracy, po pracy, na każdą przerwę i po przerwie oraz odnotowywanie się codziennie w autobusie pracowniczym jest dla nich niewystarczającym dowodem potwierdzającym przepracowane godziny. O warunkach na "kantynie" szkoda mówić... Tak samo jak o campingach na Baarlo. Tam właśnie mieszkałem. Koordynator wprowadził mnie do zapleśniałego syfu z nowym, zielonym życiem w zlewie i na ścianach. Dzień sprzątania nie wystarczył. Pokój na dwie osoby - łóżko piętrowe i tyle, bo więcej miejsca na nic nie było. W jednej przyczepie cztery osoby, gdzie we dwie było już ciężko oddychać. Wokół sama patologia, tak jakby casting na przyjęcia samych najgorszych typów przeprowadzali. Strach gdziekolwiek wyjść, bo sceny i historie się tam zdarzające każdego wieczoru - jak z jakiegoś wysokobudżetowego horroru. Co więcej - dwie płatne pralki na cały (usunięte przez administratora) Dostać się do którejkolwiek graniczyło z cudem. Brak wi-fi. Koordynatorzy mający wszystko gdzieś. Lista przydzieleń pracowników do firm na następny dzień wywieszana o godzinie 23 (gdzie wyjazd do niektórych firm był o 3 rano). Oczekiwanie na transport z pracy codziennie kilkugodzinne. W biurze jeden wielki bałagan.
    ReviewUserIcon
    Domi908u

    23.03.2018 13:05

    Inne

    Najgorsza agencja pracy! Przez telefon obiecują cuda na kiju Ale na miejscu cały czar pryska .
    ReviewUserIcon
    Robert

    23.03.2018 13:03

    Inne

    Nie polecam nikomu dramat !!
    ReviewUserIcon
    Michal

    23.03.2018 12:47

    Inne

    Nie polecam , patologia, biuro traktuje ludzi jak psy PS. Pozdrawiam Kamila z Baarlo i jego słowa gdy ktoś ma problem " nie chciałbym być na waszym miejscu " zaznaczam że jest to koordynator który dostał owe stanowisko nie znając się w ogóle na tym co robi . Jeszcze raz odradzam
    ReviewUserIcon
    aga123

    13.03.2018 12:19

    Inne

    Czy jedzie ktoś w piątek 16.03 na pakowanie owoców i warzyw lub do Lidla na magazyn? ?
    ReviewUserIcon
    Dorota

    21.03.2018 13:43

    Inne

    Ja jade w piatek na warzywa i owoce venlo jestem z prudnika
    ReviewUserIcon
    Aga123

    21.03.2018 19:00

    Inne

    Niech Pani się lepiej wycofa kiedy jeszcze można!! To najgorszy zakład pracy..
    ReviewUserIcon
    kiki

    16.03.2018 08:40

    Inne

    Proszę o rzetelne zgodne z prawda opinie na temat warunków mieszkalnych , pracy bo mamy propozycje wyjazdu do tej pracy . Ci z biura wszystko pięknie opisują ale więcej widzę że jest negatywnych opinii niż pozytywnych.
    ReviewUserIcon
    Aga123

    16.03.2018 11:40

    Inne

    Jutro będę na miejscu dam znać co i jak tam wygląda:)
    ReviewUserIcon
    Robert

    26.02.2018 20:08

    Inne

    Odradzam nie ufajcie im .. .
    ReviewUserIcon
    Polak SZCZERZE.

    22.02.2018 22:16

    Inne

    Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Mela

    23.01.2018 03:30

    Inne

    Witam,mam wyjazd z chlopakiem do pakowania owoców do venlo w sobote ....moze mi ktos poxpiwie jak tam jest z mieszkaniem i zpraca iczy bedziemy pracowac razem?dzieki z góry....
    ReviewUserIcon
    Nowa ja

    16.02.2018 17:01

    Inne

    Razem nie bedziecie pracowac ale mieszkac tak generalnie nie polecam tego miejsca nikomu

    Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.