Jupiter

Opinie o Jupiter

Krzynuwek

Na krytki

Krzynuwek

Ni a woleja ni z podbitki bus nadaje sie na kartki marcin dorabia jako zigolak

POL ESPARGARO

Jest ą ę na masbraro niech kto stanie przed pierwszym nosem rano czy z jego pokoju kto ciekawy niewychodzi,,ty michu (usunięte przez administratora)

Sebastian Vettel

Sznela vaita busa do krowy pchaj ta wyczysc te supreme z siedzen

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

MARC Marqez

Niech (usunięte przez administratora) olej wymieni no majid razem ze slonecznikowym a reszte upycha na parku

Jorge Lorenco

No kawał (usunięte przez administratora) bo obroty to ciagnie na maksa w tym busie ta parszywej gnida esemanska

Valentino Rossi

Niech tak szybko nie jezdzi bo mu tarcze pierdolno wty odratarowanej skorupie narazie sa do wymiany amortyzatory of ruchania (usunięte przez administratora) na tylnich aiedzeniach

Shumacher

Ty kolego widziale jak jezdzi nastepny bedzie busa Klein ale ten po trzezwemu

Alach agbar

A moze chce marcin skonczyc jak dawid duzo osub wie gdzie sa przewody chamulcowe w samochodach , jedno ciecie I prosto w zakrecie

Tinki winking

Co zaproblem do biura z MASBRE prowadzi tylko jedna droga mozna na niego zaczekac

Wruzka Romania

Marcin ale te twoje tyle siedzenia sa wygodne dawno niemialem takiego orgazmu????????????????????????????????⚰????????????????

MARCIN przeltywacz cudzych zon

Work and Stay hotel pokuj 801

I tresuje nowy kordynator ludzi zeby np prubowaliscie zrezygonowac zwyszych czepkow no z zielone I czerwonego czy w niektorych prxypadkach niebieski

Kolega

A. Co jesli ktos skonczy z dachu bydynku ze skonczyło przez pordynatora

Tleniona Blondynka

Marcinowi zrobie Lodzinka

Ja mu Daje I zalatwia mo spoko roboty

Zakonik Marcin

Mieszkam sam na hotelu masbre jest (usunięte przez administratora) tyko patrzec w telefon kto cokolwiek wiecej do poprzedniego kordynatora bo pisze Prawde to czeba wkuzac niektuzy to momentalnie na kogos ida skarzyc a siebie nie widzą

Gosc

Ma cie zbyt pyskatych kordynatorow teraz na MASBRE I klasztoze I niepilnuja pozndku tylko kumpluja sie z takimi pracownikami co biura piguły I slucha muzyki spiac I obgaduja innych

Igor

Niepokojące są te wpisy. Planowałem wyjazd do pracy ale sądziłem, że teraz nic nie wyjdzie z tego a tu okazuje się, że wyjeżdżacie.

Zakon Marii

(usunięte przez administratora) od pierwszego dnia połączenia z rekrutantką, 0 organizacji , ściemy od a do z.

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 344, z czego 64 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter