opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jupiter

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 635 ocen
Opinie(1718)
Dodaj opinię
Wywiady(2)

Opinie(1718)

Dodaj opinię
Wywiady(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Profil działalności
  • .
  • Podstawowe wartości
  • .
  • Pracownicy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Szkolenie
  • .
  • Kontakt

O firmie

Profil działalności

Podstawowe wartości

Pracownicy

Zakwaterowanie

Transport

Szkolenie

Kontakt

opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Eindhoven - Jupiter Uitzendbureau B.V.
Kielce - JUPITER
Wrocław - Jupiter

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Venlo
  4. /
  5. Opinie o Jupiter

Opinie

Opinie o Jupiter Venlo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jupiter!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jazz

    05.02.2018 16:39

    Inne

    Cześć. Razem z koleżanką mamy tam jechać lada dzień na sortowanie owoców i warzyw. Jak to wygląda? Czy jest sporo godzin i czy kobiety muszą dźwigać jakieś ciężary? Oczywiście biuro w PL twierdzi, że teraz jest z 40godzin, a będzie nawet 50-60. Czy ktoś może podzielić się opinią?
    ReviewUserIcon
    Smerfetka

    11.02.2018 19:04

    Inne

    Współczuje.pracuje.się długo i ciężko.jeden sklep tureck.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    31.01.2018 13:11

    Inne

    Najgorsza firma, nigdy juz nie pojade przez Jupitera.
    ReviewUserIcon
    Ola:)

    29.01.2018 13:19

    Inne

    Witam jesteśmy parą mamy ofertę pracy w Venlo przy sortowaniu owoców i warzyw chciałem zapytać ile w tygodniu pracuje się godzin i jakie są warunki mieszkaniowe w domku typu bungal :)
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    21.01.2018 10:41

    Inne

    Odradzam jechać do tej agencji !! Brak pracy i okropne warunki mieszkalne (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    15.01.2018 19:50

    Inne

    Najgorsza agencja na jaką trafiłem przyjechałem z siostrzencem W niedzielę okazało się ze nie ma miejsca dla nas na tych ich domkach kempingowych tragedia to nie wiadomo kiedy będziemy mieli pracę może za tydzień mega dni w ten sam dzień powrót do Polski i tylko 150 eura w plecy nigdy przez Jupiler z całego serca odradzam tą agencję
    ReviewUserIcon
    Aga

    13.01.2018 11:22

    Inne

    Nikomu nie polecam tam jechać! obiecał, że wakacje będą dużo pracy. w końcu zarobiłаm (usunięte przez administratora) za 4 tygodnie. tylko szok
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.01.2018 19:46

    Inne

    ja mam jechać do venlo obiecują prace szklarnia albo sortownia bie wiem jak tam warunki i godziny
    ReviewUserIcon
    Mirek

    05.12.2017 21:27

    Inne

    Witam wraz z dziewczyną dostałem propozycje pracy na pakowanie warzyw i owoców do Venlo. Mam pytanie .jak wygląda praca i zakwaterowanie.w jakim stanie są domki?jest internet(jakieś połączenie ze światem)??bardzo proszę o odpowiedz jak ktoś był.Tutaj chodzi o nasze wspólne szczęście bo ktoś kto był i odpowie to więcej osób skorzysta z tej odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Polsza

    27.12.2017 03:59

    Inne

    Byłam przez 5 miesięcy idzie zarobić i odłożyć godzin też jest sporo chociaż czasami zucaja na różne firmy NIE POLECAM PAKISTANU praca najgorsza ! Bungalene na venlo są super z tego co wiem na barlo już ich prawie nie ma.. na barlo jest sklep Turek są wyjazdy w niedzielę każda na miasto na zakupy minusem są listy które wywieszają kordynatorki o późnych bardzo porach :/ również minusem jest to że na liście kogoś nie ma a o 4 nad ranem dzwonią albo walą w drzwi bo jesteś potrzebny i musisz iść do pracy ! Osobiście polecam jupitera bo praca jest dla ludzi którzy chcą pracować oraz są wypłacalni ! Daje 7 na 10
    ReviewUserIcon
    Żuczek

    02.12.2017 07:51

    Inne

    Mam pytanie czy to prawda że bedac na bungalach za zrobienie prania sie płaci ..czy to prawda że ściagajja ludzi a pracy w sumie nie ma chodzi o godzinówki ludzie dajcie znać bo ja tam za tydzień mam jechać ...pozro
    ReviewUserIcon
    Blondi

    17.12.2017 21:31

    Inne

    Za pranie się płaci , 10 € za wykupienie karty i trzeba ja jeszcze doladowac bo pranie bodajże kosztuje 3,75€ . Godziny są zależy na jakiej firmie . Jeśli chodzi o wypłaty to tu nie ma oszustw,Są wyplacalni :)
    ReviewUserIcon
    Ola

    19.12.2017 17:27

    Inne

    A do jakiej miejscowości wyjezdzacie ?napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Asiulka

    31.10.2017 22:44

    Inne

    Jestem z partnerem od tygodnia. Mamy duzo godzin i fajnych ludzi w pracy. zle opinie pisza ci ktorzy ciagle choruja i tutaj cwaniakuja. polecam z calego serducha
    ReviewUserIcon
    siema

    07.11.2017 19:45

    Inne

    Nie jedż . Będziesz żałowała. Szkoda czasu i nerwów.
    ReviewUserIcon
    wiola

    12.12.2017 16:35

    Inne

    asiulka a jak z zaakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Zygzak

    30.11.2017 08:00

    Inne

    Witam czy pracuje ktoś na pakowaniu owoców w Venlo? I mieszka w Baarlo jakie są warunki?
    ReviewUserIcon
    Wiktor77

    13.11.2017 17:42

    Inne

    Witam jesteśmy parą mamy ofertę pracy venlo przy sortowaniu owoców i warzyw chciałem zapytać ile w tygodniu pracuje się godzin i jakie są warunki mieszkaniowe w bungalu z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    Megi....

    13.11.2017 14:30

    Inne

    Siemka. Mam możliwość wyjechać teraz w weekend do pracy przy warzywach i owocach-pierwszy raz przez Jupitera...mieszkanie w bungalach. ...czy ktoś podpowie jak się mieszka w takim domku-zima tez ok.?
    ReviewUserIcon
    Jaaa

    06.11.2017 15:21

    Inne

    Będę jechał pierwszy raz z tej firmy do owoców i warzyw
    ReviewUserIcon
    psks

    07.11.2017 19:49

    Inne

    nie jedź ludzie robią tam tylko od 15 do 20 godzin tygodniowo
    ReviewUserIcon
    psks

    07.11.2017 19:43

    Inne

    Odradzam wszystkim porządnym ludziom...Ludzie jadą na pakowanie owoców czy warzyw i w tygodniu mają po 15 czy 20 godzin. Codziennie na listę o 21 trzeba chodzić żeby sprawdzić czy jesteś i czy do pracy jedziesz. Agencja masakra. Pranie kosztuje tam 3,75e i suszarka prawie 2 e (pisze o bungalach na masbre ) Omijać szerokim łukiem. Te wszystkie opinie to wszystko prawda. Agencja dno.
    ReviewUserIcon
    Paula Dębska

    28.10.2017 13:09

    Inne

    Ja jestem z chłopakiem od września. Nie żałuję bo mamy od początku pracę i mamy godz... na jupitera nie narzekam bo jest wypłacalny i pomógł nam w załatwieniu spraw. Dziewczyny w biurze jak najbardziej pomocne...szefowa też spoko nie odwraca się a wręcz przeciwnie jest za ludźmi. . Przyjechaliśmy mimo złych opini w necie bo też myślałam ze jest lipa a zaryzykowalam bo takie opinie wystawiają ci którym się nie chce pracować i wciąż narzekają Także polecam jupiter jak najbardziej
    ReviewUserIcon
    P.M

    20.10.2017 18:06

    Inne

    Firma wypłacalna może ma małe problemy z zakwaterowaniem zatrudniając w tej chwili ponad 400 pracowników Co jedno jak wszędzie można się spotkać z dyskryminacja Polaka ale wydaje mi się ze jesteśmy sobie sami tego winni. Pozdrawiam Patrycje i Darie bardzo sympatyczne dziewczyny
    ReviewUserIcon
    Venlo

    03.10.2017 18:09

    Inne

    Witam. Wraz z narzeczonym otrzymaliśmy ofertę pracy jako order picker w Venlo. Proszę o opinię kogoś kto pracował na tym stanowisku przez Jupiter z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Aniulka

    20.10.2017 16:12

    Inne

    Z mężem również otrzymałam ofertę pracy na magazynie Lidla. Ktoś coś napisze ?
    ReviewUserIcon
    Eve9

    28.10.2017 13:02

    Inne

    Moja mama tam pracuje właśnie w magazynie Lidla, jest bardzo zadowolona. Sama chce wyjechać. Mowi, że praca nie jest ciężka, domki są w porządku i weekendy wolne więc odpocząć tez mozna. ;)
    ReviewUserIcon
    Juana

    16.09.2017 07:49

    Inne

    Proszę, napiszcie czy jest praca na miejscu i jak się ją przydziela. Czy wszyscy mają gwarancję przynajmniej 40 godzin? Czy jest możliwość zarobku przynajmniej 300 euro? Jak z dojazdami do pracy? Czy na miejscu jest internet? Z góry dzięki za wszystkie informacje
    ReviewUserIcon
    Jula

    16.09.2017 04:00

    Inne

    No to w końcu jechać czy nie jechać bo nie wiem? Czy znajdzie się w końcu Ktoś życzliwy kto prawdę powie? Kto doradzi co robić? Po tych wszystkich wypowiedziach włos się na głowie "jeży"
    ReviewUserIcon
    Me

    25.08.2017 20:01

    Inne

    zależy na jaka firmę pracy się trafi i zamieszkanie, ja z kolezanka trafilysmy do fajnego kilkunasto osobowego domku w centrum Venlo mimo ze pokój był mały dało sie samemu wszystko ogarnąć, w pierwszym tygodniu miałyśmy ponad 50 godzin, wypłaty przelewali jak powinni, czekamy na ostatnia, nie było zle, zależy od szczęścia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jupiter?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jupiter

    Willem Barentszweg 30 5928LM Venlo

    http://www.jupiterpraca.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ciostek

    21.08.2017 11:29

    Inne

    Jeśli ktoś się zastanawia, czy wyjechać z firma Jupiter, stanowczo odradzamy. Nasza historia zaczęła się bardzo szybko od miłego kontaktu z Panią Sandrą, a skończyła równie szybko. Na miejsce dotarłyśmy busem i już w nim uprzedzono nas o panujących tam zwyczajach. (usunięte przez administratora) Podałyśmy dwoje dane i otrzymałyśmy informację, że jedziemy już załatwiać resztę formalności, autobus stoi i czeka. Po dotarciu na miejsce czekałyśmy z resztą osób ponad 3 godziny ( panie skanowali dowody i wzywały grupy i tłumaczyły co będziemy robić. ) otrzymaliśmy również informację, że to pracodawca wybiera sobie osoby do pracy i zostanie wywieszona lista kto do niej idzie rano lub nie. Większość par była niezadowolona w Polsce otrzymali informację, że będą pracować razem. Po załatwieniu wszystkich formalności pojechaliśmy pod adres w którym mamy nocować. Otrzymaliśmy domek typu bungalow w którym mieszała już para, otworzyłyśmy drzwi a naszym oczom ukazało się jakże piękne dwupiętrowe łóżko i szafa. Wielkość pokoju na szerokość to długość łóżka plus 20 cm. Po niezbyt długich zastanowieniach zebrałyśmy walizki i opuściłyśmy jakże zacne lokum. Wydaje mi się ze cela więzienna jest większa :). Pozdrawiam i życzę wszystkim więcej szczęścia.
    ReviewUserIcon
    8sierpnia

    15.08.2017 15:26

    Inne

    Witam proszę o informację od osób będących na miejscu jak z praca pokojami czy sa zamykane na klucz i jak z lodowka cz faktyczna jest Internet w cenie i jak daleko jest do pracy dziękuję i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    taka jedna

    14.08.2017 12:09

    Inne

    Witam. Właśnie wróciłam z Baarlo. Co prawda byłam tam jeden dzień ale nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłabym aby tam jechac. Zanim miałam sie zakwaterować już stwierdzono, że kierują mnie na inny "domek". Oczywiście nie poinformowała mnie o tym koordynatorka bo nawet nie miałam tej Pani poznać haha ciekawe... tylko zamiast niej wysłano dziewczyne która pracowała tam kilka tygodni. Koordynatorka która miała się odezwać do mnie około godziny czasu czekałam kilka godzin tym samym stwierdziłam że zadzwonie sama. Nie ma tam osoby kompetentnej. (usunięte przez administratora). Nie spodobało mi się jak traktują tam ludzi. Jeśli chcecie zrobić sobie wycieczkę życzę powodzenia. Ja tego na pewno tak nie zostawię. Człowiek jechał z myślą zarobku a tak naprawdę tylko się straciło. Jedno zasłania się drugim. Brawo
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.08.2017 15:42

    Inne

    Czy jest ktoś teraz w venlo i może się wypowiedzieć czy jest sporo godzin i sens wyjeżdżać?
    ReviewUserIcon
    Kkkkkl

    13.08.2017 10:47

    Inne

    Praca w Jupiter to tragedia. Traktują ludzi gorzej niż psa - w Polsce obiecują złote góry, po czym po przyjedzie wszystko okazuje się nieaktualne - spotkać się można jedynie z ogromnym chamstwem i bezczelnością koordynatora oraz niekompetencją ludzi w miejscowym "biurze". Godzin do pracy nie ma - po wyjedzie na 7 zdarza się, że o 10 jest się już w domu. Ogólnie nie polecam nikomu - jeżeli nie chcecie się rozczarować strzeżone się.
    ReviewUserIcon
    aaaaaaaa

    01.08.2017 09:53

    Inne

    witam, chciałem się dowiedzieć czy jest to praca sezonowa czy przez cały rok?
    ReviewUserIcon
    MMMMM

    18.07.2017 11:17

    Inne

    To jak w końcu sytuacja wygląda w tym roku, w tamtym od znajomych słyszałem, że dało się zarobić, w tym tutaj spotykam się z różnymi opiniami. Ja osobiście nigdy w Holandii nie byłem, teraz mam ofertę pracy, z tym że nie wiem czy się na nią decydować, bo jeżeli za wyjazd miałbym ze sobą przywieźć 3,5 tys. złotych, to wole pracować w Polsce na miejscu obok domu i mieć to samo, bez zbędnej straty czasu na wyjazdy. Doradzi ktoś?
    ReviewUserIcon
    Azrael

    19.07.2017 15:44

    Inne

    Podpisuję się pod pytaniem. Można zarobić? Czy faktycznie tak dużo ludzi? Chodzi mi o pakowanie owoców też chciałam jechać w tym tygodniu.
    ReviewUserIcon
    MMMMM

    18.07.2017 11:16

    Inne

    To jak w końcu sytuacja wygląda w tym roku, w tamtym od znajomych słyszałem, że dało się zarobić, w tym tutaj spotykam się z różnymi opiniami. Ja osobiście nigdy w Holandii nie byłem, teraz mam ofertę pracy, z tym że nie wiem czy się na nią decydować, bo jeżeli za wyjazd miałbym ze sobą przywieźć 3,5 tys. złotych, to wole pracować w Polsce na miejscu obok domu i mieć to samo, bez zbędnej straty czasu na wyjazdy. Doradzi ktoś?
    ReviewUserIcon
    kinia

    17.07.2017 13:53

    Inne

    W tamtym roku byłysmy z koleżankami na 8tygodni przy produkcji truskawek i borówek na hali . Praca była całkiem spoko , na początku jak przyjechałysmy przez 2 tyg miałysmy ok 30h , póżniej po 48-50 , byłysmy nawet w pracy w niedziele dwa razy . Domki to typowe przenosne bungalow , nie było tragedii, był telewizor, ciepła woda, kuchenka gazowa, dwa pooje dwuosobowe i salon , na scianach nie było żadnego grzyba . Najbardziej wnerwialo to że listy wywieszali np o 22-23 a do pracy było na 5;50 zbiórka . Będąc na wieówce (19 lat) zarobiłysmy naprawde fajne pieniadze . W tym roku tez chciałysmy jechac , a tu okazało sie że z praca jest porażka , masa ludzi nie ma pracy , nie ma miejsc na domkach pracowniczych , nasza kolezank wróciła po 2 tyg bo robiła po 20h tygodniowo . Szkoda , bo jeśli chodzi o prace i biuro to nie było źle
    ReviewUserIcon
    stefek88

    06.07.2017 10:47

    Inne

    Witam prosze o jakies info na temat pracy i kwater w venlo na pakowaniu i sortowaniu owoców
    ReviewUserIcon
    meeee

    12.07.2017 20:12

    Inne

    Witam, jestem tu od pary dni a pracy jak nie było tak nie ma. I nie zapowiada sie żeby coś się zmieniło.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    05.07.2017 10:20

    Inne

    Witam czy ktoś juz tam jest i moze cos powiedzieć ?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    29.06.2017 23:51

    Inne

    Witam, razem z chłopakiem i przyjaciółką wyjeżdżamy za 2 dni do pracy do Venlo. Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? Pan Waldemar zapewniał, że zakwaterowani będziemy razem. To tylko obiecanki czy faktycznie można mu zaufać?
    ReviewUserIcon
    Maggie

    02.07.2017 19:25

    Inne

    Jadę tam nie pierwszy raz. Nigdy nie miałam sytuacji, żeby zakwaterowali osobno.
    ReviewUserIcon
    bro

    22.06.2017 22:57

    Inne

    I jak waszym zdaniem pakowanie i sortowanie owocow? Warto jechac?
    ReviewUserIcon
    Agaaa

    22.06.2017 19:59

    Inne

    Witam, za tydzień jedziemy z chłopakiem do Venlo. może ktoś powiedzieć jak tam warunki pracy i czy firma naprawde jest dobra ??
    ReviewUserIcon
    liko

    18.06.2017 08:41

    Inne

    czy kierowcy przestrzegaja czasu pracy tzn czy firma tak uklada prace zeby nie przeginac tacho?
    ReviewUserIcon
    Roland

    11.05.2017 15:10

    Inne

    Wyjeżdża ktoś do Velna na pakowanie warzyw i owoców teraz w maju mam pytanie jak tam jest w tej firmie ? z gory dzieki .
    ReviewUserIcon
    Wieska

    08.05.2017 21:01

    Inne

    Witam, czy ktoś się wybiera 14 maja na pakowanie warzyw i owoców do Venlo?
    ReviewUserIcon
    Agrafka228

    02.05.2017 10:23

    Inne

    No chętnie bym się zabrała ale jestem z łódzkiego no i najlepiej tak w piątek albo sobotę Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Agrafka228

    26.04.2017 14:37

    Inne

    Jedzie ktoś może na sortowanie owoców i warzyw 6 maja?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    01.05.2017 12:41

    Inne

    Witam ja wyjeżdżam 3 lub 4 mają tz. Brat mnie zawozi chętnie zabiorę podzielimy się kosztami wlkp.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    01.05.2017 13:31

    Inne

    Wyjeżdża ktoś do Velna na pakowanie warzyw i owoców teraz w maju albo ktoś już tam był i wie jak tam faktycznie jest i chce się podzielić info. Proszę dzwonić 697669883 mam transport planuje wyjechać w tym tygodniu chętnie kogoś zabiorę wlkp
    ReviewUserIcon
    Natka

    26.04.2017 01:07

    Inne

    Hej, planuje jechać na pakowanie do venlo. Czy ktoś z was już tam jest? Albo na czymkolwiek i mógłby napisać coś o tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Elka

    20.04.2017 13:05

    Inne

    Witam wraz z koleżanka mamy ofertę na pakowanie warzyw i owoców .Na rękę stawka już jest podobno 8 € czy to się zgadza czy tylko tak mówią jak z mieszkaniem i praca ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.