Opinie o USP Zdrowie w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy USP Zdrowie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w USP Zdrowie o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o USP Zdrowie w Warszawa

Kłaj

Przeczytajcie sobie książkę byłego pracownika Valeanta- niejakiego Zygmuntowicza, który opisał wszystkie "numery" firm w Polsce! Szczęka opada! Podaję link do książki: http://stapis.com.pl/?product=pileczki-w-palcach-zonglerow-artur-zygmuntowicz

Martyna

Czy coś nowego słychać w firmie? Jak się pracuje? Warto starać się o pracę? Podpowiedzcie jakieś wskazówki.

ON

Ktoś wie czy usp kontaktowało się lub odbyło rozmowy z kandydatami na PF teren Włocławka,Płocka ? Ogłoszenie było X-XI 2017. Może ogłoszenie to fejk , trochę potrzebują w całej Polsce przedstawicieli farmaceutycznych .

Pracuję już jakiś czas w siedzibie w Warszawie - jak dla mnie firma godna polecenia, pro-pracownicza, z fajnym socjalem, na wynagrodzenie również nie narzekam. Generalnie - nie sądzę, abym w tych widełkach płacowych, w których się poruszam, znalazł coś lepszego. Piszę to jako osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem w kilku firmach, USP zdecydowanie in plus względem innych Brak mobbingu. spoko ludzie, nie słyszałem, aby ktokolwiek narzekał na prace i atmosferę, choć jak wiadomo, w dość dużej społeczności nie z każdym się dogadasz na 100%. Nadgodziny owszem - zdarzają się, ale są one sporadyczne w moim dziale, rozliczane zgodnie z Kodeksem. Jeśli miałbym drugi raz startować z papierami do USP, mając obecną wiedzę o firmie, na 100% bym to zrobił.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Patrycja

@X to na pewno będzie duży atut dla pracodawcy i od tego również może zależeć wysokość Twojego wynagrodzenia. Wziąłeś może udział w rekrutacji, bądź wysłałeś swoje zgłoszenie i czekasz na odpowiedź USP Zdrowie?

Janina

Słyszałam, że USP Zdrowie ma opinię dobrego pracodawcy !

xoxo

Witam, czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat pracy w Księgowości w USP?

Patrycja

@X najlepiej osobiście wziąć udział w rekrutacji i poznać szczegóły oferty dla ciebie. Często są właśnie uzależnione od doświadczenia w innych firmach. Pracowałeś już wcześniej na tym stanowisku?

@Patrycja

Tak, mam doświadczenia z branży na tym stanowisku.

X

Witam, Pojawiło się ogłoszenie dla RKS na południe. Teren niby spory ale czy Ktos z Was zna jakiesz szczegóły? Jakie finanse, samochod do użytku prywatnego, atmosfera, możliwości premiowe? Dobrze poinformowanych bardzo proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam

Patrycja

@Asd nadal są aktualne oferty na podobne stanowiska w USP Zdrowie. Wynika z nich, że firma oferuje szeroki socjal i oprócz samochodu prywatnego, smartfona plus ipada - także do użytku prywatnego. Warto byłoby jednak poznać opinię osób pracujących na tym stanowisko, żeby skonfrontować ją z tym co możemy przeczytać w ogłoszeniu.

Mania

Jaka jest przyczyna , że tak mało wpisów jest na forum? Pewnie dobrze się dzieje i nikomu nie chce się siedzieć i pisać. Pochwalcie się co słychać. Dzięki

Asd

Witam serdecznie. Pojawił się nie dalej jak dzisiaj wakat na stanowisko Kierownika ds. Hurtu na Śląsku. Moje pytanie w związku z powyższym, jakie warunki proponuje firma na start przy w/w stanowisku (orientacyjnie wysokość pensji), jakie pozostałe benefity (samochód, atmosfera w firmie, narzędzia)? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Jola

Interesuje mnie praca ambasadorki marki. Może ktoś dodać więcej informacji na ten temat? Lubie wiedzieć coś przed złożeniem cv

men

Krótko mowiąc dziad i ostwo. Zadzwonili do mnie i niestety nie mogłem rozmawiać i Pani obiecała oddzwonić ale już więcej nie zadzwoniła. Zwyczajnie miała do wydzwonienia zrobienia pewien target i olała mnie. TRAGEDIA. Jeśli tak traktuje się ludzi to co dopiero klientów... Mógłbym wiele pisać podać nazwiska i numery telefonu.

Patrycja

Pojawiło się wiele nowych ofert pracy w USP Zdrowie. Warto tam przesłać swoja aplikacje? Jakie plusy?

romeczek

słuchajcie, a co powiecie na ta oferte jako Customer & Shopper Marketing Manager, bo wydaje mi się, ze tu akurat jest zapewniona możliwośc rozwoju no i spokojnie można też zarobić u nich, troche chyba firma się zmieniła i inaczej to wszystko wygląda jak kiedyś..

nowy

witam czy ktoś możne napisać jak naprawdę się pracuje usp na st PH bo pokazało się ogłoszenie a z tego co tu czytam to nie wiele można wywnioskować pozdr

Koko

Faktycznie pracując jako PH trzeba się liczyć z 12h pracy??? Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na w/w stanowisko a tak się składa że mam rodzinę i również dość aktywne życie prywatne więc praca która będzie aż tak mocno absorbowała mój czas mnie nie interesuje... rozumie raz na jakiś czas 10-12h poświęcić ale nie codziennie bądź co drugi dzień. Dzięki za odpowiedź

Ilona

niestety nie ma wakatow manadzerskich bo ludzie w tej firmie przywiazali sie do stolkow =D Bylo kilka awansow wewnetrzynych ale to zajelo dlugie lata... Tam trzeba zaczynacz od specjalisty badz ph zeby awansowac ale w sprzedazy dulgo dlugo nie bedzie zadnych zmian. A przed awansem na manadzera jest jeszcze rph i rks (plaski awans bez zespolu), wiec mijaja lata i nic. pozdrawiam VVV

Zostaw merytoryczną opinię o USP Zdrowie - Warszawa

• Jak się pracuje w USP Zdrowie?

Zobacz opinie na temat firmy USP Zdrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w USP Zdrowie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy USP Zdrowie?

Kandydaci do pracy w USP Zdrowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

USP Zdrowie