AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Opinie o AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

mentex

Witam. Czy monter wiazek moze wyciagnac 2,5-3tys na reke? Duchota w tej firmie a dwor jest zamykany.

Zastępowy

@xxx Może byś podał powody swojej opinii? Tylko lubię konkrety a nie lanie wody, że jakaś pani była niemiła. Czy wykazałeś się swoimi umiejętnościami?

Zastępowy

AQ Wiring Systems jest częścią szwedzkiego koncernu o światowym zasięgu – AQ Group. Produkuje wiązki elektryczne oraz moduły elektromechaniczne, firma z dużym potencjałem i chyba przerosłą niektórych. Może trzeba przyznać sie przed sobą że praca tu nie była dla mnie?

Zenek

AQ Wiring Systems nie ma nowej oferty pracy? Może ktoś ma informacje i mógłby podzielić się na forum z innymi?

xxx
@Zenek

Do AQ przyjmują wszystkich jak leci

Monter

Opowieści o niesamowitych zarobkach , o tym jaka wspaniała to jest firma jaki to szef jest dobry i sprawiedliwy jak ciężko się dostać tu do pracy , rotacja jak jasny gwint a na koniec umowa 11 zł brutto.A co lepsze egzamin po miesiącu jak bym awansował na jakieś niesamowite stanowisko,co najmniej na kierownika działu

Zuza

Witam, mam pytanko w sprawie pracy jako kupiec operacyjny z najnowszej oferty. Może ktoś zna więcej szczegółów.?

nigeralandia

Witam. Czy ok ta praca? Pracuje sie jakos w zespole czy osobno ? Jaka jest płaca ? Czy maja jakis socjal ?

Stefi

AQ Wiring Systems dotknął wyjątkowo złośliwy hejt. To się nie da czytać, jak strasznie wulgarni potrafią być niektórzy ludzie. Nie dziwię się, że nie ma normalnych wpisów.

Zastępowy

AQ Wiring Systems ma bardzo mało ofert pracy i myślę, że ma to związek ze stabilną sytuacją firmy. Jak jest dobrze to ludzie nie szukają nowych firm. Pisarzy zawsze jest dużo szczególnie jak nie są przemęczeni pracą.

xxx
@Zastępowy

Zastepowy okropne brednie wypisujesz !

kf

Witam, jakie zarobki dla nowo przyjetych?

Gregor

Czy wiecie, że AQ Wiring Systems Sp. z o.o. ma certyfikat CWB 2015.

DMN

Witam Dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę do AQ Ws i czytając te opinie jestem mocno zaniepokojony. Szukam stabilnego zatrudnienia za około 2 tys na rękę. Pytanie czy w tej firmie jest to realne? Zastanawia mnie tez to, że jest tu bardzo wiele negatywnych opinii co do kadry kierowniczej. Bardzo proszę o odpowiedź.

Natalia

@Multi Gulti Myślę, że Twoja ocena dla AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest niesprawiedliwa. Zasada najniższej płacy w momencie rozpoczynania jej jest ogólnie stosowana. Późniejsze podwyżki są wynikiem pracy poszczególnych osób.

Olek

Czy są jakieś nowe oferty pracy? Może ktoś słyszał o etacie na produkcji? Jakie mogą być zarobki? Czy premia też jest? Jaki socjal dodają? Jak ktoś wie to proszę o podzielenie się informacją.

Mimi

Mam jechać na rozmowę w sprawie pracy na produkcji. Napiszcie proszę mniejwiecej jakie zarobki i jaki system tz ilu zmianowy, czy soboty też pracujące?

Celik

Każda firmę można oczernić. Ja uważam ,że takie wpisy są mocno inspirowane przez ???????? Część osób pracujących jest zadowolona a kilka ma same złe doświadczenia.

lodZ

a mi sie podoba .

Lubiś

Pracuję tu dłuższy czas i aż się nie chce czytać tych steków bzdur. Firma jest ok, tylko czasami z załogą są kłopoty.

Zastęp

Mam zamiar w AQ pracować na produkcji tylko mam zapytanie o wysokość zarobków? Słyszałem , że są b. dobre.Czy atmosfera też?.

Grubo
@Zastęp

E tam,straszna zazdrość wśród pracowników,nie możesz być mądrzejszy od swoich przełożonych bo inaczej będziesz dostawał najgorszą robotę a zarobki w zależności jaki dział, (usunięte przez administratora)

bioi lena

jakby ktoś szukał zatrudnienia w tej firmie to obecnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko Continual Improvement Process Coordinator, jak na Łódź to moim zdaniem całekiem interesująca propozycja zatrudnienia

Bartek Bednarek

Jak tam wariaty? Kogo ubylo to wiem, a kogo przybylo?Patryk zakupowiec - Dla Ciebie oddzielne pozdrowienia. Chuck... Ty wiesz co

Zostaw merytoryczną opinię o AQ Wiring Systems Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AQ Wiring Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AQ Wiring Systems Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.