WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Opinie o WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Jerzy

SKORO JEST TAK SUPER ATMOSFERA, ZAROBKI... ect. TO CZEMU WIĘKSZOŚĆ MAŁO MIŁYCH OPINI, PRZECIERZ NIE WSZYSCY CI LUDZIE CO SIĘ TU WYPOWIADAJĄ TO NIE LENIE, PIJACY ect. MOŻE PROBLEM Z PROWADZĄCYMI ŻE NIE UMIA PODEJŚĆ DO CZŁOWIEKA..... PO PROSTU WIĘCEJ EMPATII, POMOCY JEŻELI CHŁOPAK NIE WSZYSTKO WIE, TAKA KOLEZENSKOSC.. TO SA LUDZIE W INNYM KRAJU TROCHĘ ZKLOPOTANI Z NIEWIELKICH MIEJSCOWOŚCI CO CHCĄ ZAROBIĆ NIE MYLIĆ UKRAŚĆ I CHLAC WIĘC TROCHĘ LUDZKIEGO PODEJŚCIE DLA BRYGADZISTOW BY SIĘ PRZYDAŁO....

@Jerzy

Szanowny Panie Jerzy, w naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, żeby pracownikom, którzy pracują szczególnie w innym kraju, zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfort pracy. Ma Pan rację, że empatia jest tu jak najbardziej potrzebna. Na to z jednej strony składa się pomoc ze strony brygadzistów, ale także zwykła koleżeńska uprzejmość. Dlatego też proszę pamiętać, że zawsze pracownicy mogą skontaktować się z naszym biurem. Nieustannie pracujemy nad tym, żeby standard pracy pod każdym kątem spełniał oczekiwania naszych pracowników. Pozdrawiamy Pana serdecznie.

Łukasz M.
@WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora)ma rację jak ja byłem pracownikiem w waszej firmie a moimi przełożonymi były osoby bez predyspozycji pełnienia takich funkcji to proszę się dziwić ze takie są opinie. Sugeruje wysłanie brygadzistów na kursy zarzadzania/kierowania a na pewno będzie lepiej.

łysy

witam czy otrzymam rzetelne i uczciwe opinie ? -czy zatrudniaja monterow młodych ,strarszych bez jezyka jakie potrzebne dokumenty ,doswiadczenie -czy zapewniaja dojazd z polski do niemiec i z powrotem -czy zapewniaja dojazd z do pracy -czy zapewniaja "spanie" w normalnych warunkach a nie w jakis stodolach -czy zapewniaja narzedzia ubrania -czy uczciwie placa za prace -czy potracaja za dojazdy za spanie itp -czy pracuja po 400 h w msc -czy zjazdy do polski sa co 5-7 tygdni i na ile 3,5,7 dni -czy daja urlop i ile -czy rozliczaja i pomagaja w podatkach niemieckich -czy placa zus pisze poniewaz jest duzo skajnych i zlych i dobrych opinii a wiadomo prawda gdzies posrodku i nikt za "siedzenie " nie bedzie placil. pozdawiam

Diablo
@łysy

Podpinam się pod pytanie . Są obecnie jakieś przyjęcia?

@łysy

Szanowny Panie, w odpowiedzi na Pana pytania: - znajomość języka nie jest wymagana. Zapewniamy pracę w polskiej brygadzie i opiekę koordynatora, który zna język niemiecki. Oczywiście wymagane jest doświadczenie przy pracach elektrycznych. W naszej firmie zatrudniamy ludzi, którzy mają doświadczenie i chcą pracować. Wiek nie jest dla nas głównym warunkiem mającym wpływ na zatrudnienie; - po naszej stronie leży zapewnienie pracownikowi dojazdu do Niemiec i z powrotem; - zapewniamy dojazd na miejsce wykonywania pracy i z powrotem samochodami firmowymi; - zapewniamy zakwaterowanie w wyposażonych lokalach mieszkalnych; - każdy pracownik otrzymuje od nas narzędzia oraz ubranie robocze; - za uczciwą i rzetelną pracę jest uczciwe, terminowe wynagrodzenie; - nie potrącamy za spanie i dojazdy; - praca za granicą trwa 4-6 tygodni po czym jest zjazd na tydzień; termin zjazdów i przyjazdów jest bezpośrednio ustalany z brygadzistą; - dajemy urlopu tyle ile jest wymagane; - oczywiście możemy pomóc w rozliczeniach niemieckich kierując do kancelarii, z którymi współpracujemy; - ZUS płacimy. Jeżeli ma Pan jeszcze jakiekolwiek pytania - proszę o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu 660 588 071.

@Diablo

Szanowny Panie, aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie www.wrosystem.pl w zakładce "Dołącz do nas". Pozdrawiamy.

Antek
@łysy

Na budowach na których ja pracowałem ludzie raczej są zadowoleni z pracy . Ja również jestem zadowolony . Są sprawy które mi nie odpowiadają ale je akceptuje inaczej bym tu nie pracował. W skali 1-6 oceniam firmę na mocne 4.

Mariusz

Dlaczego? Masz jakieś negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie Wrosystem Deutschland? Tego typu opinie dobrze by było odpowiednio uzasadniać. Myślę, że nie tylko ja, ale i pozostali czytelnicy odwiedzający ten wątek chętnie dowiedzą się, na jakiej podstawie wyraziłeś takie zdanie. Zachęcam do odpowiedzi.

No to przechodz, ja pracowałem w Clever TEAM nadzorował WRO SYSTEM nie POLECAM, NIE POLECAM. NIC CIEKAWEGO NAPRAWDĘ, ZDECYDOWANIE NA NIE .

Sławek

Pracuję w innej firmie jako elektromonter w Niemczech ale miałem kontakt z pracownikami WRO system i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli i pod względem fachowości jak i współpracy w jednym zespole i zastanawiam się poważnie nad przejściem do WRO system.

Piter

Ja jestem zadowolony. To co na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli ze będzie tak jest. Zarabiam nienajgorzej także ogólnie polecam.

Robert
@Piter

Potwierdzam to co Piter napisał. Warunki ok, zakwaterowanie, dojazd jest zapewnione. Wiadomo ze w pracy zdarzają się ludzie i ludziska ale to jest wszędzie.

Frankfurterka

W maju mija mi rok we WRO . I mogę śmiało polecić firmę WRO . Dla mnie najważniejsza jest stabilizacja i tu ja mam . Pozdrawiam z Frankfurtu;)

Damian

Dobry pracodawca , zapewnia dobry sprzęt i nowe auta . Ludzie jak wszędzie od alkoholików alimenciarzy po fachowców. Ogólnie ok .

przyszły pracownik?

Witam, czy oferują Państwo prace również we Frankfurcie nad Menem? Czy mają państwo filie w Łodzi? Czy ubrania które państwo oferują posiadają emblematy firmowe? Czy państwa firma znajduje sie na ul. Wały Piastowskie w Gdańsku? (Tak mam na pieczątce)

@przyszły pracownik?

Szanowny Panie Przyszły Pracownik dziwny bardzo wpis ponieważ wychodzi na to, że jest już Pan naszym pracownikiem a teraz się dopytuję o szczegóły po przez Forum?? Firma ma około 30 Projektów we Frankfurcie aż 4. Dla Pana wiadomości Firma otworzyła oddział w Łodzi i oczywiście nasze Ciuchy maja emblematy. Jeżeli chodzi o Wały Piastowskie to tak oczywiście posiadamy dwa biura w Gdańsku na Wałach Piastowskich oraz na Łostowickiej

DużyMarcin

Witam.Pracowałem 6 miesiecy , nie żałuje troche sie nauczyłem . Firma nie nadaje sie na dłuższą metę . 10 E nettro na godzine może po 3 latach . :( . konkurencja daje to na start. Duże wykorzystanie ludzi i mało zrozumienia jak ktoś ma problem . Gdzie można się zwolnić w ciągu jednego dnia >? dużo widziałem . Kiel to łeż padół firmy Wro to zło .

Pss

A jak wygląda zakwaterowanie jakiś normalny standard? Ilu osobowe pokoje?

Tadeusz-Biuro WROSYSTEM
@Pss

Szanowny Panie Pss! Zakwaterowanie odbywa się według ściśle określonych procedur, w skład których zaliczamy nie tylko warunki mieszkaniowe, ale i wyposażenie czy odległość od miejsca pracy. Priorytetem firmy jest umieszczanie pracowników oddelegowanych w mieszkaniach na wyłączność, tj z samodzielnym dostępem do chociażby kuchni. Jeśli chodzi o pokoje mieszkalne, to maksymalna liczba łóżek wynosi 2 na sypialnię; w grę absolutnie nie wchodzą łóżka piętrowe. Komfort pracowników stoi na pierwszym miejscu, stąd też dział odpowiedzialny za wynajem mieszkań pozostaje w stałym kontakcie z lokatorami i brygadzistami, aby zapewnić kompleksową obsługę i jak najszybciej reagować na wszelkie niezaplanowane sytuacje. Zapraszamy do współpracy :)

szkielkokoko

Dwuosobowe jak dobrze trafisz , mnie przeniesli na inna budowe , gdy zobaczylem nowa kwatere to zjechalem do polski i sie zwolnilem . Standarcik wygladał tak ze 4 osoby w jednym pokoju , 2 dzialające palniki w kuchence na 5 osob jedna mala lodoweczka , brak mikrofalowki , smierdzący piekarnik. Witten miejscowosc czyli budowy ogolnie w dortmundzie .

Szary pracownik

Nie polecam. Pracowałem od ponad roku, wszystko było okey do czasu. Trafiłem na budowę w Biskupcu. (usunięte przez administratora) Wysokie stawki? Kpina. Myślisz że są godzinowe? Zwykle mydlenie oczu. Każdy pracownik musi mieć aufmas, jeżeli zrobiłeś mało zdaniem kierowników, brygadzistow masz upierdzielane godziny pracy. Musisz wyrabiać normę. Nie wyrabiasz, jesteś do zwolnienia, tylko pierw utniemy Ci godziny.(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.: Szanujcie pracowników. Zmiencie podejście. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kierowników.

Amigos

Nie polecam ludziom młodym, chcącym się rozwijać. Zniszczą tą radoche z robienia elektryki.

Ps

Witam co ile są zjazdy do Pl? Skąd firma organizuje wyjazdy do Niemiec? Ile godzin w miesiącu się pracuje?

Edek

Masz racje wszystko co piszesz to prawda w 100%

Arthur

W kazdej korporacji jest zespol odpowiedzialny za wizerunek firmy.

Daj znać chętnie pojadę

elektryk

Jakie warunki finansowe oferują na początek?

Jarek

Firma potrąaa za ciuchy w chwili zwolnienia ciuchy są własnością firmy .

Agata

@Zainteresowany, i jak, zdecydowałeś się starać o zatrudnienie w WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Jeśli tak, to napisz coś na temat warunków, na jakie można liczyć u tego pracodawcy. @get, pracowałeś lub pracujesz w WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Jakie Twoim zdaniem są plusy i minusy pracy w tej firmie? Możesz napisać coś na ten temat?

Czyli warto starać się o pracę w firmie?

Kipek

A na jakim stanowisku pracujesz? Jakie zarobki dla elektryka po studiach?

Zostaw merytoryczną opinię o WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 38 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.