WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Opinie o WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Włodzio

Czy firma prowadzi nabór do pracy. Jestem elektrykiem.

@Włodzio

Szanowny Panie obecnie firma prowadzi bardzo szeroko zakrojoną kampanię rekrutacyjną na stanowisko "Elektryk praca w Niemczech" w internecie, a od poniedziałku 28 czerwca 2021 również w telewizji. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej Firmie, to podaję telefon do naszego Działu Rekrutacji 660588071, tam uzyska Pan niezbędne informacje dotyczące zatrudnienia. Pozdrawiamy serdecznie.

Janek

Ja pracuję już dwa lata i jestem zadowolony. Kasa dobra, praca przez cały rok, ludzie fajni, zjazdy regularne. Super firma polecam

Niezła firma. Ja nie narzekam. Zarabiam dobrze, sprzęt do pracy ok, kwatery też w porządku. Praca jest więc oby tak dalej.

Seba

Też byłem na Kolonii, zjazdy były na czas i z góry zaplanowane. Stawki dobre, Też jestem zadowolony.

Jarek Kolonia

Robota bez przerwy, kasa na czas, warunki na kwaterach dobre. Ja nie narzekam.

Polecam. Bardzo fajna firma, dobre wynagrodzenie, możliwość rozwoju.

Potwierdzam! Pracuję we WROSYSTEM już 6 lat i jestem bardzo zadowolony.

1970

Pozdrowienia dla 1970

Zbyszko z Bogdana

Czy firma Wrosystem pozwala swoim pracownikom na podróże autami firmowymi w celu odwiedzin w weekendy?A co z pandemią?

1965
@Zbyszko z Bogdana

Pozdrawiam 1965r

Czy firma korzysta w tych trudnych czasach (covid-sars2) z publicznych środków transportu -dowożąc swoich pracowników wykorzystując firmy przewozowe (Polska-Niemcy) np."Sindbad"itp ,czy realizuje przewozy we własnym bezpiecznym zakresie(własne środki transportu )?.

@Adam

Szanowny Panie, nasi pracownicy do miejsca pracy dojeżdżają samochodami firmowymi, natomiast w przypadku podróży do/z Niemiec korzystamy z firm przewozowych, które w kontekście COVID zapewniają swoim pasażerom bezpieczną podróż z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Pozdrawiamy.

Niezadowolony
@WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Wiekszego klamstwa nie znam. Pracownicy jezdza wlasnymi samochodami i nie otrzymuja ani grosza za transport od zeszlego roku bo firma sie zaslania pandemia.

Obrońcy pracownik
@Niezadowolony

ja tam zawsze dostaje zwrot jak jadę prywatnym, choć rzadko bo zazwyczaj służbowymi samochodami jedziemy/wracamy

Niezadowolony

Firma zasłania się pandemią ( twierdzą że mają duże koszta związane z testami itd) aby nie wypłacać zaległych pieniędzy za premie z tamtego roku. Pomimo tego że pracownik wywiązał się ze wszystkich punktów dotyczących uzyskania premii kwartalnej.(usunięte przez administratora)

@Niezadowolony

Szanowny Panie, najlepszym rozwiązaniem odnośnie wyjaśnienia opisanej przez Pana kwestii będzie kontakt z naszym biurem. Pozdrawiamy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.?

Szanowny Panie, o wszystkim informujemy podczas rekrutacji na dane stanowisko. Pozdrawiamy.

6,5 euro do 9 euro, 12h w robocie, po trzech w pokojach, jak to czytam to WYĆ mi się chce. (usunięte przez administratora)

Krzychu

Miałem chęć aplikowania do tej firmy na stanowisko elektryka ale po przeczytaniu całej masy negatywnych opinii zrezygnowałem . zwłaszcza czas pracy po 12 godzin i w sobotę 11 zrobiły na mnie wrażenie . ludzie są czasami naprawdę (usunięte przez administratora) do tego 3 osobowe pokoje . masakra szkoda ze nie dziesięcio

Berliner
@Krzychu

Witam,ja tak samo, nawet mnie podkusiło żeby zadzwonić.Dobrze że są takie serwisy i ludzie dzielący się swoimi doświadczeniami inaczej można wpakować się na minę.Teraz będzie wzmożone łowienie jeleni przez tego typu firmy ze względu na tą pandemię...

@Berliner

Szanowny Panie, rekrutację w naszej firmie przeprowadzamy wtedy, kiedy potrzebujemy ludzi do pracy na nowych projektach. Pozdrawiamy i życzymy Panu wszystkiego dobrego.

Witam chciałbym podzielić sie moja negatywną opinia na temat WRO-SYSTEM. Po pierwsze Umowa na rok bez okresu wypowiedzenia. Podpisujecie przed podpisaniem umowy taki załącznik ze możecie zostać zwolnieni bez okresu wypowiedzenia-minus. Po drugie stawki mhhm śmieszne a wymagania z kosmosu dla pomocnika elektryka jak i elektryka od 6,5euro do 9 euro netto w zależności od kwalifikacji w umowie macie 11,40brutto.Gdzie w niemieckiej firmie macie na początek diety i wyższa stawkę (usunięte przez administratora) Po czwarte brak diet i ekwipunku za urlop mimo ze Niemcy płaca firmie Wro system diety dla każdego pracownika Po piąte bardzo dużo godzin do wyrobienia jezeli dla kogos 250godzin w miesiącu to mało uwieście będziecie czuc zmęczenie i będziecie styrani jak koń po westernie. Po szóste nie pokazujcie ze potraficie lepiej robić od stałych pracowników na pewno to ich zainteresuje ze lepiej robicie bedziecie wtedy do ostrzału. Firma dobra na początek aby sie sprawdzic i szukac innej pracy w niemieckiej firmie.Sam pracuje w takiej mam wszystko i nie robie po 250 godzin tylko max 180 i więcej zarabiam jak u nich za 250godzin. Pozdrawiam

Szanowny Panie, rynek pracy daje pracownikowi, jak również pracodawcy możliwość wyboru. Pan podjął decyzję o zmianie miejsca pracy i w pełni to szanujemy. Życzymy Panu wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy.

Janusz za 9 ojro

Podzielam pani opinie pani Agnieszko. Ja też miałem styczność z tą firmą i zauważyłem mnóstwo uchybień i wiele nieścisłości z ich strony a próby merytorycznych dyskusji i wyjaśniania ewentualnych błędów spełzały na niczym bo argumentów po stronie firm WRO i ich spółek-córek brak.

@Janusz za 9 ojro

Szanowny Panie, Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek pytania co do naszej codziennej pracy - staramy się rzeczowo i skrupulatnie na nie odpowiedzieć. Jesteśmy otwarci na dialog i rozmowę. Pozdrawiamy.

agnieszka

Parę lat temu starałam się o pracę w dziale kadr i płac w firmie Wrosystem. Dali mi do naliczenia na próbę jedno wynagrodzenie pracownika. Naliczyłam całe wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami , czyli wszystkie diety, dodatki itp. Byli bardzo oburzeni , że wyszło tak dużo do wypłaty. Oczywiście pracy nie dostałam. Telefonicznie dopytywałam się , kto do to wyliczenie sprawdzał.Rozłączyli się w trakcie rozmowy. Wcześniej pracowałam kilkanaście lat w firmach zarówno prywatnych i państwowych. Nigdy w poprzednich pracach nie naliczyłam złego wynagrodzenia, Nigdy też nie było stwierdzonych żadnych uchybień w mojej pracy ,(usunięte przez administratora)

@agnieszka

Szanowna Pani, ciężko nam się odnieść do Pani opinii z tego względu, że tak jak Pani napisała - starała się Pani o pracę parę lat temu. Życzymy Pani wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy.

Całkiem całkiem

Szanowny Panie, czy na pewno wpisał Pan prawidłowo adres? Jeżeli ma Pan jakiekolwiek pytania - prosimy o kontakt z rzeszowskim biurem pod numerem 662 464 241 . Pozdrawiamy.

Łukasz M.

Pracowałem w tej firmie parę lat temu... Do zachodnich standardów jej bardzo daleko ale dla osoby która lubi wyrabiać godziny pracy i nie przeszkadzają jej przy tym konsekwencje jakie przy tym wynikają to polecam. Ludzie w tej firmie pracują różni i to skłoniło mnie do zaprzestania pracy w tej spółce. Według mojego doświadczenia brygadziści ktorzy są na miejscu uważają się za bogów, oczywiście nie wszyscy ale są oni w mniejszości. Reasumujac, jeżeli coś zaczęło by mi się sypać w Polsce to zatrudnilbym się tam ponownie, uważam że mostów nie spaliłem i fachowców szukają. Tylko że trzeba pamiętać że jesteście tam jedynie trybikami firma wro ma z was profity i tu jest reakcja wiązana, a pracę i godziny trzeba wyrobić.

@Łukasz M.

Jezeli to nie tajemnica ile wynosi stawka h dla elektryka ,ile dla pomocnika i ile "trzeba " wyrobic h w msc. pozdrawiam.

Szanowny Panie, celem poznania szczegółowych informacji w zakresie zatrudnienia - prosimy o kontakt z działem rekrutacji pod numerem: 600 099 609 lub 662 464 241. Pozdrawiamy.

Łukasz M.

Po 11h od pn do pt sobota 10h, zależy jaki kontrakt.

Najgorsza firma w jakiej pracowałem nie polecam stawki śmieszne godzin bardzo dużo nie ma czasu kiedy wypocząć nie polecam

Zwalniają pracowników po miesiącu a starzy wyjadacze którzy tam pracują to kapusie

Szanowny Panie, stawki, jakie oferujemy, do niskich nie należą, a godziny wykonywania pracy są takie, żeby pracownik miał również czas na odpoczynek. Pozdrawiamy.

Szanowny Panie, jaki cel ma pracodawca w tym, żeby zatrudnić pracownika i zaraz po miesiącu go zwolnić? Jeżeli pracownik jest zwalniany to najwidoczniej są ku temu przesłanki. Pozdrawiamy,

D

Kolego konkretnie ile na godz i ile w ms c godz trzeba natluc ?

@D

Szanowny Panie, celem poznania warunków zatrudnienia - prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji: 660 588 071, 662 464 241, email: rekrutacja@wrosystem.pl Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 39 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.