WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Opinie o WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Pawel

Czy firma prowadzi szkolenia?

@Pawel

Szanowny Panie, w zależności od potrzeb firma szkoli swoich pracowników. Pozdrawiamy.

Damian
@Pawel

Na budowie. Jak trzymać wiertare.

Wiem

OMIJAĆ!!!!!

Jacek

Pytanie do pracowników . Jak wyglada praca w WroSystem, czy jesteście zadowoleni ? Myśle nad złożeniem CV i nie wiem czy warto

1999

Jeżeli chodzi o mieszkanie to kto opłaca pracownik czy firma?

@1999

Zakwaterowanie jest opłacane przez naszą firmę, w celu uzyskania szczegółowej informacji dotyczącej oferty zatrudnienia, przekazuję numery telefonów do naszego działu rekrutacji: 660588071 oraz 662464241. Pozdrawiam serdecznie.

Odp 1999
@1999

Pracodawca opłaca. Ale mieszkania to (usunięte przez administratora)

Kamil99

Czy są w Wrosystemie jakieś premie świąteczne ?

pracownik pełna parą

witam jestem zainteresowany współpracą jakie są obecne stawki dla elektryka z doświadczeniem ?

@pracownik pełna parą

Prosimy o kontakt z naszymi rekruterami w sprawie aktualnej oferty pracy pod nr telefonu: 660588071 oraz 662464241. Pozdrawiam serdecznie.

Cichy

Jestem pracownikiem WRO od 14 miesięcy. Wcześniej pracowałem przez 6lat w Elektromontazu i uważam ze wro to inna liga. Jest tu masa kontraktów praca jest non stop. Kasa zawsze 10. Jest pare aspektów do poprawy, takich jak zakwaterowanie kontakt z biurem ale uważam ze to pożądny pracodawca.

Magdalena
@Cichy

To super ze wszystko jest terminowo. A powiedz mi, masz umowę o prace ? Czy jest możliwość dostania umowy na czas nieokreślony, czy może firma stosuje praktykę przedłużania umów w nieskończoność ?

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. na stanowisko Brygadzista? Podziel się swoją opinią.

Olimpijczyk

Rekrutacja polega na tym trzeba się zwolnić a ponownie przyjemną Cie na prowadzącego taki są standardy w firmie Wro

Magdalena
@Olimpijczyk

Ale jak to zwolnić żeby przyjeli ponownie ? Mógłbyś to wytłumaczyć bardziej ?

nie_chcę_ujawniać

Pracuję nie długo. Firma jest podwykonawcą niemieckiej firmy, gdzie jest inna osoba zlecająca zadania naszemu prowadzącemu. Niestety w ekipie której jestem, osoba prowadząca, tzw. brygadzista, to młoda osoba, którą wprowadza więcej chaosu w pracy, niż nią kieruje. Ponadto, swój brak doświadczenia w prowadzeniu grupy i organizacją pracy, zwala na często wymyślone winy pracowników, przez co powstają niezgody i odsyłania pracowników do domu. Brak jest odpowiedniej komunikacji, a pracownik musi się domyślać co brygadzista miał na myśli. Po konkretne prace lub pytania lepiej zwrócić się do osoby z firmy dla której pracujemy, niż do własnego prowadzącego. Mam odczucie, że brygadzista nabija się z pracownika, niż poważnie porozmawia o pracy i o ewentualnych problemach. Nie wyjaśnia, nie tłumaczy, nie nakierowuje, a później chodzi i wyszukuje co niby zostało źle wykonane. Niestety muszę przyznać, że jest to nieodpowiednia osoba, do kierowania jakakolwiek grupą ludzi. My nie musimy się lubieć, ale powinienem codziennie otrzymać dyspozycję i na tej podstawie być oceniany. Do każdej pracy, pomimo doświadczenia, osoba prowadząca powinna upewnić się, czy odpowiednie narzędzia (nie wspomnę o ich braku) zostały pobrane i czy wszystko jest jasne. Uważam, że ta osoba może tylko świadomie popsuć opinie pracownika w oczach firmy, niż zbudować odpowiednią grupę fachowców. Ja nie potrzebuje "pucować" się brygadziście, aby zachować pracę, a potrzebuję abym był oceniany za chęci do pracy i jakość wykonania z odpowiednim podejściem do realnego czasu jaki potrzebny jest do wykonywania poszczególnych prac. Inna ocenę mogę wystawić po przepracowaniu jakiegoś czasu. Póki co, to praca jak praca oprócz powyższego.

George

Kasa zawsze na czas, zawsze można się dogadać w każdej sprawie, firma zawsze pomoże w każdej sytuacji, bardzo fajni ludzie pracujący w biurze, super atmosfera, jak trzeba szybko załatwić jakiś temat to każdy daje z siebie 120% i pomaga innym.

Majk
@George

Potwierdzam. Ludzie extra, pomocni. Polecam WRO.

@George

Myślę że na początku pracownik jest mocno nie doinformowany. Pani rekrutująca nie objaśnia szczegółów wynagrodzenia, np. czy składki emerytalne są odprowadzane, na jakie świadczenie można liczyć w przypadku wypadku w pracy, na wszystkie pytania dot. warunków pracy ma odpowiedzieć majster, który organizuje pracę. Za czas dojazdu do pracy a jest to często ponad 10 godzin nie ma wynagrodzenia, diet nie ma również. W reklamie dot. rekrutacji obiecują 15- 20 tys. , co średnio miesięcznie jest bardzo ciężko wyrobić, a trzeba pracować grubo ponad 200 godzin i nie zjeżdżać do domu. Myślę że na początku jest to kwota nieosiągalna, gdyż stawki godzinowe nie są oszałamiające, a codzienny dojazd do pracy to ponad godzinę w jedną stronę. Niby firma OK, ale za dużo niewiadomych.

Vasyl

Czy firma zatrudnia obcokrajowców?

@Vasyl

W obecnej chwili nie zatrudniamy obcokrajowców, ale to może zmienić się w każdej chwili. Proszę dowiadywać się u naszych rekruterów pod nr telefonu: 660588071 oraz 662464241. Pozdrawiam serdecznie.

shado

Witam czy weo sytsem płaci za zwolnię lekarskie L4

@shado

Tak w naszej Firmie są wypłacane zasiłki chorobowe. Pozdrawiamy.

1999

Pytanie czy praca jest z Polakami i czy dużo trzeba używać języka niemieckiego w komunikacie czy można po polsku ? ????

@1999

U nas pracuje się w polskiej grupie pracowników i nie wymagamy znajomości języka niemieckiego. Jeśli jednak ktoś dysponuje taką umiejętnością, to jest to dodatkowy atut w trakcie rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie.

@1999

W obecnej chwili nie zatrudniamy pracowników bez doświadczenia, natomiast podaję numery telefonów do naszego działu rekrutacji, gdzie można uzyskać na bieżąco informacje kogo i na jakich warunkach zatrudniamy, być może niedługo będziemy zatrudniać również osoby bez doświadczenia. Numery telefonów do rekrutacji: 660588071 oraz 662464241

Mat

Witam... czy bez doswiadczenia jako pracownik w Panstwa branzy jest mozliwosc dostania pracy?

piotr

poszukujecie moze pomocnikow elektryka Z checia bym aplikowal

@piotr

Tak poszukujemy pomocników elektryka, podajemy numery telefonów do naszego Działu Rekrutacji: 660588071 oraz 662464241 zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy serdecznie.

Yorg Ming

Witam. Proszę o kontakt. Jestem zainteresowany,jestem elektrykiem. Z poważaniem. Jerzy Piotr Mingielewicz.

@Yorg Ming

W związku z Pana zapytaniem podajemy numery telefonów do naszego Działu Rekrutacji: 660588071 oraz 662464241 Pozdrawiamy serdecznie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Olimpijczyk

Kogo w Worsystem nazywamy kierownikiem proszę sprecyzować

Emil

Dobre.

Heniek

Polecam ! Przelew na czas a to jest dla mnie najważniejsze.

Jacek

Tą firmę polecam, musiałem odszedłem bo się przebranżowiłem,ale takiej atmosfery, opieki na starcie nigdzie nie doświadczyłem, do tego dobra kasa, niezłe kwatery.

Włodzio

Czy firma prowadzi nabór do pracy. Jestem elektrykiem.

@Włodzio

Szanowny Panie obecnie firma prowadzi bardzo szeroko zakrojoną kampanię rekrutacyjną na stanowisko "Elektryk praca w Niemczech" w internecie, a od poniedziałku 28 czerwca 2021 również w telewizji. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej Firmie, to podaję telefon do naszego Działu Rekrutacji 660588071, tam uzyska Pan niezbędne informacje dotyczące zatrudnienia. Pozdrawiamy serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 39 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.