Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Adres: Łostowicka 9, 80-121 Gdańsk

NIP: 5833188941 REGON: 363023770 KRS: 0000587292

Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Opinie o Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Arturro

Pracowałem w tej firmie na budowie w Kilonii (Kiel) , i moja opinia na jej temat jest pozytywna. Wypłata na czas , w razie potrzeby tygodniowe zaliczki na życie , mieszkania w porządku. Kontakt z kierownictwem jak i biurem jak najbardziej w porządku , co do ludzi bywało różnie , większość była w porządku ale też trafiali się odchyleńcy od normy...dłużnicy , nie płacący alimenciarze , alkoholicy itd...Pomijając ten fakt firmę oceniam pozytywnie :) Pozdrawiam ekipę , być może się jeszcze spotkamy :) A.

Pss

A jak wygląda zakwaterowanie jakiś normalny standard? Ilu osobowe pokoje?

Tadeusz-Biuro WROSYSTEM
@Pss 09.10.2018 15:17

Szanowny Panie Pss! Zakwaterowanie odbywa się według ściśle określonych procedur, w skład których zaliczamy nie tylko warunki mieszkaniowe, ale i wyposażenie czy odległość od miejsca pracy. Priorytetem firmy jest umieszczanie pracowników oddelegowanych w mieszkaniach na wyłączność, tj z samodzielnym dostępem do chociażby kuchni. Jeśli chodzi o pokoje mieszkalne, to maksymalna liczba łóżek wynosi 2 na sypialnię; w grę absolutnie nie wchodzą łóżka piętrowe. Komfort pracowników stoi na pierwszym miejscu, stąd też dział odpowiedzialny za wynajem mieszkań pozostaje w stałym kontakcie z lokatorami i brygadzistami, aby zapewnić kompleksową obsługę i jak najszybciej reagować na wszelkie niezaplanowane sytuacje. Zapraszamy do współpracy :)

szkielkokoko

Dwuosobowe jak dobrze trafisz , mnie przeniesli na inna budowe , gdy zobaczylem nowa kwatere to zjechalem do polski i sie zwolnilem . Standarcik wygladał tak ze 4 osoby w jednym pokoju , 2 dzialające palniki w kuchence na 5 osob jedna mala lodoweczka , brak mikrofalowki , smierdzący piekarnik. Witten miejscowosc czyli budowy ogolnie w dortmundzie .

Szary pracownik

Nie polecam. Pracowałem od ponad roku, wszystko było okey do czasu. Trafiłem na budowę w Biskupcu. (usunięte przez administratora) Wysokie stawki? Kpina. Myślisz że są godzinowe? Zwykle mydlenie oczu. Każdy pracownik musi mieć aufmas, jeżeli zrobiłeś mało zdaniem kierowników, brygadzistow masz upierdzielane godziny pracy. Musisz wyrabiać normę. Nie wyrabiasz, jesteś do zwolnienia, tylko pierw utniemy Ci godziny.(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.: Szanujcie pracowników. Zmiencie podejście. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kierowników.

Amigos

Nie polecam ludziom młodym, chcącym się rozwijać. Zniszczą tą radoche z robienia elektryki.

Ps

Witam co ile są zjazdy do Pl? Skąd firma organizuje wyjazdy do Niemiec? Ile godzin w miesiącu się pracuje?

Edek

Masz racje wszystko co piszesz to prawda w 100%

Arthur

W kazdej korporacji jest zespol odpowiedzialny za wizerunek firmy.

Marcin

Daj znać chętnie pojadę

elektryk

Jakie warunki finansowe oferują na początek?

Jarek

Firma potrąaa za ciuchy w chwili zwolnienia ciuchy są własnością firmy .

Agata

@Zainteresowany, i jak, zdecydowałeś się starać o zatrudnienie w WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Jeśli tak, to napisz coś na temat warunków, na jakie można liczyć u tego pracodawcy. @get, pracowałeś lub pracujesz w WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Jakie Twoim zdaniem są plusy i minusy pracy w tej firmie? Możesz napisać coś na ten temat?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowany

Czyli warto starać się o pracę w firmie?

Kipek

A na jakim stanowisku pracujesz? Jakie zarobki dla elektryka po studiach?

Zwe

Godna firma.. naprawdę polecam..

Elo

Super firma...

Nowy

Jedna z firm którą lepiej omijać szerokim łukiem.

Indyk

A czy w tej firmie mozna liczyć na jakies rodzinne czy zasilek na dziecko ?I w jakich miastach w Niemczech maja obecnie prace ?

rio

ja pracuje od 6 miesięcy nie mam żadnych problemów typu kasa itp. pracuje się dobrze

kika

A jak się pracuje w dziale kadr i płac? czy ktoś wie?

Bydgoszcz

FIRMA OK POLECAM

mja

no i ja wiele pozytywnyhc opinii o nich słyszałem tak naparwde no i szukają ludzi jako Elektryk - Elektromonter.

antywro

bzdur odpusc sobie

Stefan

firma wszystko załatwiła nic mnie to nie obchodziło

Stary pracownik

W firmie jest duża tzw rotacja

Robak

Tak, moja opinia dotyczy tego ogłoszenia. Też czytałem różne opinie o nich ale całe szczęście okazały się błędne.

Robak

Nareszcie porządna firma! A nie cuda na kiju, a potem marne zarobki . Wszystko od początku jasno powiedziane, dobrze zorganizowane i bardzo dobre pieniądze. Nie musze chodzić wokół wyjazdów, zakwaterowania itd. to bardzo duże udogodnienie. Niektórym nigdy nie dogodzisz ,najlepiej za siedzenie przed tv im płacić. Polecam te firme w 100 %

Eda

Witam. Czy może ktoś z zatrudnionych kolegów we WROSYSTEM opisać warunki płacowe, przejazdu i zakwaterowania dla elektromontera ? Pozdrawiam

ups

No to jak panowie,warto tam pracować?Gdzie mają teraz jakiś kontrakt?

bialy kiel

duza stablina firma dla mnie ok

jab

Zdecydowałem się na pracę w tej firmie ,zobaczymy jak będzie mam nadzieję ze ok

Zostaw opinię o Wrosystem Deutschland Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.