Gdańsk

WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.

Opinie o WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.

Arnold Schwarzenegger

Witam, Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy. Jeśli ktoś chce się rozwijać lingwistycznie lub technicznie, to zdecydowanie nie warto. Jedyne co mnie tam trzymało to kasa, której po pracy tam mi przybyło, bo wszystko inne to dno i 50 m mułu. Teraz pracuję w Polsce w delegacji. Zarabiam może 1 tys. mniej niż we WroSystem, a każdy weekend spędzam w domu.

elektryk

Jakie warunki finansowe oferują na początek?

Mario

Czytając te negatywne opinie drapie się po głowie myslac co Ci ludzie to wypisuja....postawiłem wiec swoja opinie tez wystawic, gdyz wiele tych opini jesst krzywdzacych i wiele osob przez to traci mozliwosc zatrudnienia w stabilnej firmie. No wiec... 1. Firma nie potraca kasy za ciuchy 2. Stawki uwazam super w przedziale 30-40 zl....ale widze, ze ludzie chcieliby zarabiac po 10 tys nie znajac nawet jezyka. 3. Firma bierze udział w duzych projektach ...zatrudnia powyzej 100 osob 4. Narzedzia z najzwyzszej półki I prosze nie piszcie o potrąceniach za alkohol bo, który pracodawca zezwoli wam przyjsc pijanym do pracy?? Chyba taki co sam chodzi nawalony. Ja jestem z wro zadowolony. Miałem tam chwilowa przerwe w zatrudniniu bo musialem na chwile zrezygnowac. Po powrocie sie okazało, że firma sie rozwinela i jest teraz jeszcze lepiej niz wczesniej.

pracodawca
@anonymous 16.04.2018 18:18

Drogi Panie, proszę nie wypisywać bzdur, nikt za takie pieniądze u nas nie pracuje. Chyba kolega pracował na projekcie w Polsce a to zmienia postać rzeczy......

aligator

Atmosfera słaba,dużo konfidentów.Prowadzący nie mają pojęcia o elektryce.Praca na godziny a trzeba pisać co się zrobiło w danym dniu,czyli akord a kasa na godz.Jak trzymasz palec równo to masz dobrze,jak posiadasz tylko wiedzę to jest różnie.Ogólnie nie polecam

Agata

@Zainteresowany, i jak, zdecydowałeś się starać o zatrudnienie w WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Jeśli tak, to napisz coś na temat warunków, na jakie można liczyć u tego pracodawcy. @get, pracowałeś lub pracujesz w WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Jakie Twoim zdaniem są plusy i minusy pracy w tej firmie? Możesz napisać coś na ten temat?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowany

Czyli warto starać się o pracę w firmie?

get
@Zainteresowany 12.01.2018 19:46

to zalezy czy jestes dobrym lub w miare dobrym i kumatym elektrykiem i czy znasz jakis jezyk obcy, jesli na ktores z tych dwoch pytan jest odpowiedz twierdzaca, to zdecydowanie nie warto

Kamil

a Ja tam się ciesze ze wyladowalem w tej firmie :), w Polsce pracowałem za marne grosze a tu jednak zarabiam dwa razy wiecej i wszystko ma zapewnione. Niestety nie znam niemieckiego na tyle żeby nawet pomarzyć o pracy u Niemca i wiele osób tu pracujących o tym zapomina.

Kipek
@Kamil 21.06.2017 14:48

A na jakim stanowisku pracujesz? Jakie zarobki dla elektryka po studiach?

Jeszcze pracownik wro

Przez 2.5 ms(57 dni pracy) zarobilem łącznie 15 555....czy dla takiej kasy warto Wyjeżdżać. za granicę skoro w PL w delegacji mozna prawie tyle samo zarobic...i co tydzien w domu...czy warto?.. Bo chwalic sie zarobkami na poziomie 5-6tys...za granicą. ...chyba nie warto...pozdrawiam.i zycze sobie i wszystkim zdrówka

Michał

hejka, niedawno zaczołem prace i naprawde jest spoko, zaliczki daja, kase mam na czas, spanie w miare, ale slyszalem ze jest jakies zamieszanie bo ponoc chlopki co pracowali dlugie lata sie scwanili i otwieraja firme konkurencyjna i wylewaja pomyje na pracodawce co im marke zbudowal.

mm
@Michał 09.11.2017 08:39

ośle jakie zaliczki i ile takich zaliczek weźmiesz z przelicznikiem 4,8 zł za EUR, i ile ty czasu pracujesz w tej firmie żeby tak ją chwalić -kto tam pracował dłużej wie jak jest -nie jest za super i stawki nie są rewelacyjne ,ale są w miarę wypłacalni

bec

totalna porazka, na kazdej budowie jest kilku ogarnietych elektrykow a reszta ludzi to wszystkie zawody swiata, murarze, piekarze, cukiernicy, stolaze itd ogolnie ludzie nie majacy pojecia o branzy, do tego masa konfidentow i przydupasow, siedlisko alkoholikow, dluznikow i nieudacznikow zyciowych

Normalny

Co z Idioci tu wypisują ? pracuje od 3 miesięcy i nie było z niczym nigdy problemu, ale frustraci zawsze się znajdą, otrzymałem informacje, że niedługo rusza jakaś super budowa dla rządu w Niemczech, myślicie że byle jaka firma dostaję od rządu zlecenie ??

jaś
@Normalny 09.11.2017 09:18

@Normalny - co Ty bredzisz? - Jaki rząd?? Może jeszcze szef tej firmy, jednej z tysięcy polskich w DE, pracujących jako podwykonawca podwykonawcy podwykonawcy podawał osobiście rękę Angeli Merkel ?! :D :D :D Widać że ta firma kompletnie nie radzi sobie z PRem - lepiej by niczego tu nie pisała, bo wypisując takie głupoty coraz bardziej się ośmiesza.

Gigi

Niestety firma pomimo zapewnień że zadzwoni do kandydata niezależnie czy odpowiedź będzie pozytywna czy negatywna nie robi tego. Szkoda bo takie rzeczy budują wizerunek firmy:(

Zwe

Godna firma.. naprawdę polecam..

Elo

Super firma...

CwAnlaK

Praca sama w sobie jest ogólnie spokojna. Ale firma ponoć dopiero teraz zaczęła płacić składki emerytalne, gdy to wyszło na jaw. Wcześniej nikt nie dostawał i nawet tego nie wiedział. Może tylko pracownicy za granicą nie mieli płaconych, a biuro sobie płaciło?

Olo

Gdańskie cepy

Agata

@Inteligentnamałpa to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o. @Max dobrze będzie jeśli napisałbyś na forum o pracy w firmie. Będą to pomocne informacje dla osób, które będą chciały się tutaj przyjąć do pracy.

Inteligentnamałpa

Pracowałem w różnych firmach ale ta jest na prawdę spoko. Robota jak robota czasami trzeba ciezko pracować ale przecież za leż[email protected] nie płacą. Wypłaty w [email protected], atmosfera w pracy spoko, [email protected] zjazdy do Polski [email protected]łaca pracodawca, nowe @adne auta, ogolnie nic Cie nie interesuje tylko iść do [email protected] i zarabiać kasę. Jeżeli chodzi o stawki to są na Polską firme która ma kontrakt, parę kontraktów w [email protected] jest bardzo dobrze. Pracuję tu ponad rok i jedno co mogę powiedzieć ludziom [email protected] opini na temat tej firmy [email protected] @ważnie ten tekst powyżej i sami odpowiecie @obie czy gra jest warta świeczki

Agata

@Max czy powiesz dokładnie czemu nie polecasz pracy w firmie WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Przypominam, że nie można nikogo obrażać na tym forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin

Max
@Agata 03.10.2017 13:45

Agata podaj numer zadzwonię i ci powiem zbyt wiele by tu pisać na temat przekrętów

Agata

@Faza czy możesz powiedzieć coś o tym więcej? Jak dokładnie są traktowani? @Max czy pracujesz w WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w firmie? Każda opinia jest ważna, dlatego zachęcam do wypowiadania się na forum.

Max

No ale dajmy się samej firmie wypowiedzieć na ten temat niech troszkę prawdy powiedzą że brak chętnych do pracy ludzi bez żadnego pojęcia i szkoły biorą

Faza

Masz rację. Ludzi traktuja przedmiotowo. Heh

Faza

Masz rację. Ludzi traktują przedmiotowo. Heh

Domino

Zapewne kilku pseudo brygadzistów, kierowników może jakieś szkolenia dla Tychy panów co do zachowania wobec pracownika pamiętajcie Że bez nas to wy długo nie będziecie udawać tych najważniejszych

Agata

@Elektronie można nikogo obrażać na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @Obserwatorczy pracujesz w WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.? Co najbardziej nie podoba Ci się pracują w tej firmie? Co byś zmienił?

Obserwator

Witam, Tak czytam to forum i widzę, że większość lub wszystkie komentarze pozytywne o tej firmie pisane są w podobny sposób, pewnie przez babeczki w biurze WRO. Słaby pomysł, to widać :) Jeśli myślicie, że nie to chyba macie czytelników za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Heniu

Firma płaci za urlopy, i Ci co mają większy staż to wiedzą a lamusy którzy przyjdą na chwile i od razu na urlopik lub na oszukane zwolnienie, a co do czego siedzą sobie na wakacjach bo nie raz się przyznawali na budowie . Ehh szkoda gadać. Jadą niby do pracy a wiecznie kombinują i bardzo dobrze, że firma kara za nie przyjście do pracy zwłaszcza, że nie którym zdażają sie czesto choroby i złe samopoczucie zaraz po weekendzie a potem my my musimy za Lamusów pracować. Czasem mi wstyd za POLACZKÓW bo już chyba się lepiej z Rumunami robi ;)

Nowy

Jedna z firm którą lepiej omijać szerokim łukiem.

Brak słów

Szkoda że pracownik nie jest informowany przy zatrudnianiu w tej firmie że nie płacą za urlopy, kary za nie przyjście do pracy. Zazwyczaj człowiek się nie pyta o tego typu świadczenia bo przynajmniej mi się wydawało że jest to oczywiste.

Zostaw opinię o WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.