promos zo.o

Kraków

Opinie o promos zo.o

ozy

pracowałem 8 lat u nich i mają pracowników koło doooopy,a kierownictwo szkoda słów chociaż jedyny plus u nich to wypłaty są zawsze w terminie!!Nie polecam

alojz

pracowalem 10 lat i przestrzegam do pracy w promosie kocmyrzowska -balagan ludzie -chamstwo-szczegolnie kierownictwo

czytelnik.

Z niepełnosprawnych mają zysk,tak jak inne firmy zatrudniających niepełnosprawnych.... Miałem możność pracować w tej firmie. Wszystko było pięknie gdy potrzebowali na okres zimowy ("frajera"). Dalszy komentarz jest zbędny.

nie polecam tej firmy traktuja ludzi jak smieci jest jedna pani kierownik która jest bardzo nie przyjemna trzeba jej nadskakiwac zeby niezwolniła zwalniaja jak chca teraz sie opłaca 2 grupa z zdrowi bez pracy to cały promosna kocmyrzowskiej

Zostaw opinię o promos zo.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie promos zo.o