Fluor S.A.
counter
2 225 400 5 1
Maria Nowy wpis

@obserwator a oprócz pakietu medycznego sa jakieś dodatki ?

fgsfgfg

prywatna opieka medyczna w medicoverze w najbardziej ubogiej wersji...10 zl miesiecznie to kosztuje, dla dziecka juz 50 zl

obserwator
@fgsfgfg

w kwestii opiekii zdrowotnej - te 10 zł to kolega zapomnial że to kwestia podatku PIT. 50 to kosztuje pakiet na cala rodzine nie zas na dziecko.

Przeżyj to sam Nowy wpis
@fgsfgfg

Opieka jest do wieku 70 lat (chyba ze się mylę do 75 lat), a potem nie masz już żadnej opieki ze strony tej firmy , a po skończeniu 65 lat, koszt pakietu rośnie o 33 %, a zakres usług w tym samym pakiecie maleje o połowę. Płaciłam 200 zł na miesiąc, ale zrezygnowałam z takich usług całkowicie. Firma jest nastawiona na zysk.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fluor S.A.?

Jerzy Nowy wpis

Firma ma już długi staż swojej działalności, wypracowała sobie dobre opinie, więc polecam dobrą pracę w firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 382 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fluor S.A.?

TakNie

Opinie dotyczące pracy w Fluor S.A. to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

@Administrator

FLUOR w Gliwicach jest na innej stronie: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,76707

TakNie

Czas zrobić porządek z Fluorem. Ta strona jest błędna. Nie podano miasta. Kiedyś nawet była informacja, że siedzibą „tego” Fluor S.A. jest Jarocin. Znajdziemy tutaj wiele opinii jednak prawdziwa strona o Fluorze z Gliwic jest w następującej lokalizacji: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,76707 Tam właśnie jest Biuro Inżynieryjne Fluor S.A w Gliwicach i tam proszę o pozostawianie komentarzy. A jeśli potrzeba wielu miejsc do opiniowania fikcyjnych firm to może zorganizować niezależnego bloga z komentarzami tylko o fluorze z Jarocina ? oczywiście z samą prawdą i tak by nie urażać ważnych roli, co myślicie ?

Tak1Nie

Czy są na forum pracownicy Fluor S.A.? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Robert

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

SharkMaxKolonko

Jaka jest różnica pomiędzy biurem w Gliwicach (20 opinii) a w Jarocinie (400 opinii) ???. Przecież Fluor ma tylko jeden oddział w Polsce, który znajduje się w Gliwicach... Czyżby "Jarocin" nie był ocenzurowany :-)

taki jeden
@SharkMaxKolonko

BINGO .... zgadłeś Pan !

SharkMaxKolonko

vgbhnj

@jolka a atmosfera nie zalezy od wszystkich? to właśnie zachowanie wszystkich składa sie na atmosfere w pracy. A wracając do tematu ofert - tu nic nowego nie ma

hehe

Z Prezesem to byl zart...

ciekawa

zdradzcie mi do kogo najlepiej zagadac aby dostac sie do firmy-jestem po cieplownictwie na energetycznym . A jak juz sie dostane to z kim najlepiej trzymac zeby sie dobrze ustawic?

hehe
@ciekawa

Najlepiej sie zbratac z Prezesem..hehe

raf
@ciekawa

Ale weż też wazeline bo nie dasz rady

Justysia

Witam :) Widzę ogłoszenie o pracę w dziale Płac. Czy ktoś z pracowników może napisać, jak duża jest komórka płacowa, czy osoby tam pracujące są w porządku (znaczy np. miłe dla pracowników), czy jest duża rotacja w tym dziale i czy ktoś wie, ile wynoszą zarobki? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

lalalla

obstawiam ze jednak nie plock

lalalla

w plocku nie ma nikogo z analizy naprezen

kuba

a skad wiesz ze cie przyjma? ja juz pronuje od 3 lat i ciagle mnie zbywaja

marek

po tych zwolnianiach to moze teraz kogos beda potrzebowali do pracy... slyszalem kiedys o takiej sytuacji ze osoby byly zwalniane tylko dlatego w pewnej firmei zeby nastepne osoby byly przyjmowane na gorszych warunkach finansowych oczywiscie byli chetnie bo jak wiadomo teraz o prace nie jest za latwo i kazdy bierze co daja

Tak1Nie

marek

Zostaw merytoryczną opinię o Fluor S.A. - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fluor S.A.