opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Fluor

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 256 ocen
Opinie(451)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(451)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Jak się u nas pracuje?
  • .
  • Benefity
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • O nas
  • .
  • Działalność charytatywna
  • .
  • Sustainability

Jak się u nas pracuje?

Benefity

Proces rekrutacyjny

Co nas wyróżnia

O nas

Działalność charytatywna

Sustainability

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Biuro Inżynieryjne Fluor

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o Fluor S.A.

Opinie

Opinie o Fluor Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Fluor S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Superwoman

    14.10.2010 22:27

    Inne

    Za prywatne wycieczki i podawanie nazwisk na takim portalu grozi proces w sadzie. Firmy powstaja - firmy padaja. Witajcie w doroslym zyciu dzieciaki i zamiast plakac i pluc jeden ma drugiego publicznie to WEZCIE SIE ZA SIEBIE. Praca jest, tylko trzeba ruszyc tylek z krzesla :]
    ReviewUserIcon
    skipas

    14.10.2010 12:57

    Inne

    WW - 2010-10-13 13:28:35 Niech sobie myśli każdy co tam chce, to nie jest oznaka lizusostwa tylko raczej kultury i wrażliwości osobistej , a jesli chodzi o portal informacyjny, to chodzi chyba o poinformowanie pracowników, którym zależy na tym, aby móc ostatni raz pożegnać się ze wspaniałym człowiekiem. A to,że ktoś zazdrości przebojowości [usunięte przez moderatora]? To raczej wynika z własnej frustracji i zazdrości, że w sposób serdeczny zawsze potrafi z wszystkimi żyć w przyjaźni i zgodzie. Najlepiej samemu sobie wazelina odpisywac jako WW...Ludzie o tobie mysla inaczej. No ale to nie kwestia tego tematu. Skupmy sie na upadku biura i nieodpowiedzialnym wyzywaniu kierownictwa - co swiadczy o wyjatkowo niskiej kulturze wypowiedzi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.10.2010 19:25

    Inne

    Ogolnie mowiac jezeli chodzi tych za wody to takich jak my mają gleboko wiec sie nie licza wogole a jezeli chodzi o naszych to ci ktorzy sie wstawiali byli na tyle niewygodni ze ich juz poprostu nie ma! Ze słowami liczyc sie nie bede bo poprostu nie mam zamiaru.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.10.2010 18:33

    Inne

    www - 2010-10-13 14:10:54 Pan [usunięte przez moderatora] przepracował w firmie ponad 40 lat szacunek dla niego ale brak szacunku dla tych [usunięte przez moderatora] którzy rządzą i nie potrafią utrzymac takiego wyniku u pozostałych byłych będących i może przyszłych pracowników. Ocknijcie się coście uczynili [usunięte przez moderatora]! kogo teraz masz na mysli kolezko ?? o naszych czy tych zza wielkiej wody ? licz się zesłowami....
    ReviewUserIcon
    www

    13.10.2010 14:10

    Inne

    Pan [usunięte przez moderatora] przepracował w firmie ponad 40 lat szacunek dla niego ale brak szacunku dla tych[usunięte przez moderatora] którzy rządzą i nie potrafią utrzymac takiego wyniku u pozostałych byłych będących i może przyszłych pracowników. Ocknijcie się coście uczynili [usunięte przez moderatora]!
    ReviewUserIcon
    WW

    13.10.2010 13:28

    Inne

    Niech sobie myśli każdy co tam chce, to nie jest oznaka lizusostwa tylko raczej kultury i wrażliwości osobistej , a jesli chodzi o portal informacyjny, to chodzi chyba o poinformowanie pracowników, którym zależy na tym, aby móc ostatni raz pożegnać się ze wspaniałym człowiekiem. A to,że ktoś zazdrości przebojowości [usunięte przez moderatora]? To raczej wynika z własnej frustracji i zazdrości, że w sposób serdeczny zawsze potrafi z wszystkimi żyć w przyjaźni i zgodzie.

    Kontakt - Fluor S.A.

    Prymasa S.Wyszyńskiego 11 44-101 Gliwice

    NIP:6310102962

    REGON:271092147

    KRS:0000180520

    https://www.fluor.com/poland
    Branże: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    Uczyl Marcin Marcina

    13.10.2010 09:00

    Inne

    Marcin - 2010-10-11 21:09:28 Dziś się dowiedziałem, ze zmarł Pan [usunięte przez moderatora] ....bardzo mi jest z tego powodu smutno. To był wspaniały człowiek, o niezwykle dobrym sercu, niezwykłym poczuciu humoru, świetny fachowiec bardzo mi jest smutno z tego powodu : Z calym szacunkiem dla tej osoby ale to jest forum opinii o pracodawcy a nie portal informacyjny. Ta wiadomosc nie ma nic wspolnego z powyzsza dyskusja. I czemu od razu wiadomo ze chodzi o najwiekszego lizusa [usunięte przez moderatora]. ?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    11.10.2010 21:09

    Inne

    Dziś się dowiedziałem, ze zmarł Pan [usunięte przez moderatora] ....bardzo mi jest z tego powodu smutno. To był wspaniały człowiek, o niezwykle dobrym sercu, niezwykłym poczuciu humoru, świetny fachowiec bardzo mi jest smutno z tego powodu :"( Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci...niech spoczywa w pokoju AMEN! [*] ....niech jego pamięć zawsze żyje w naszych sercach, będzie nam Panie [usunięte przez moderatora] bardzo Pana Brakowało :"(
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.10.2010 12:16

    Inne

    przeciwnik - 2010-10-04 09:30:09 nie do końca zrozumialeś. Głupi ten kto oddał Prosynchem Fluorowi i zrobił z biura o 50-letniej historii [usunięte przez moderatora]. Ile osób w Prosynchemie robiło długoletnia kariere i to bez wzgledu na poglady poprostu mieli rozum i dostosowywali się do panujących warunków w kraju. A czy był PRL czy nie - nie mieli wpływu na takie rzeczy. Popatrz co dzieje się dzisiaj i ile osób w tej pięknej demokracji nie ma Chleba!!! ...za to sa igrzyska i propaganda ile to osob nie ma chleba. Nie mi dywagowac kto co komu sprzedal i kto byl glupi. Wazne ze maluje sie obraz jakie to wszyscy maja pretensje do firmy. Pretensje nieuzasadnione - bo jak mozna miec zasadne pretensje do marionetki ciagnietej z gory za sznurki ?? Tak wyglada kapitalizm, i cokolwiek by polski Zarzad nie wymyslil - i tak firma byla skazana z gory na porazke w przypadku powaznej "pustyni" projektowej. No i nadszedl ten moment Nie wiem... ludzie za komuny sie "dostosowywali" byleby sie utrzymac na posadzie, w kapitalizmie takich dewiacji nie ma. Brutalne, ale prawdziwe. Rozumiem ze dla duzej ilosci osob ta firma to kawal zycia, ale trzeba sie pogodzic z ta porazka. Mimo presji na projektach i "malpiego" stylu pracy - uwazam czas spedzony w firmie za efektywny. Duzo sie nauczylem. Dziekuje. A ten obraz ktory maluje sie aktualnie w tej firmie zapowiada jej rychly koniec w polsce.
    ReviewUserIcon
    przeciwnik

    04.10.2010 09:30

    Inne

    nie do końca zrozumialeś. Głupi ten kto oddał Prosynchem Fluorowi i zrobił z biura o 50-letniej historii [usunięte przez moderatora]. Ile osób w Prosynchemie robiło długoletnia kariere i to bez wzgledu na poglady poprostu mieli rozum i dostosowywali się do panujących warunków w kraju. A czy był PRL czy nie - nie mieli wpływu na takie rzeczy. Popatrz co dzieje się dzisiaj i ile osób w tej pięknej demokracji nie ma Chleba!!!
    ReviewUserIcon
    taki sobie chopek

    03.10.2010 22:49

    Inne

    szkoda tych ludzi, to fakt, szkoda zgranych zespolow ktore tworzyli i razem wspolnie projekty realizowali w milej , spokojnej atmosferze... co zrobic, jesli ma sie rece zwiazane, to dluzej trwac nie moglo, juz nie bedzie nigdy tak jak bylo chocby 2 lata temu....to se ne vrati
    ReviewUserIcon
    przeciwnik

    03.10.2010 12:38

    Inne

    ilu inżynierów? ilu mądrych ludzi? ilu dobrze wykształconych? trzeba zwolnić żeby wreszcie ktoś wpadł na to że ta firma zmarnowała karierę tysiącom osób - ludzie ocknijcie się popatrzcie na siebie i zastanówcie się ilu kolegów wam zabrano i ile tragedii rodzinnych dokonano!!!! nie pajacujcie tylko zamykajcie albo sprzedajcie to komuś to ma rozum!!!
    ReviewUserIcon
    nikt wazny

    03.10.2010 00:03

    Inne

    Czy Fluor sie jeszcze podniesie? Smutne, bo troche mojego zycia tam zostalo...

    Zostaw merytoryczną opinię o Fluor S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.