Opinie o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lindström sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lindström sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

bezrobotny

mam pytanie do wszystkich tu piszacych obecnych lub bylych pracownikow pomijajac to ze praca nie jest latwa czy podstawa jest gwarantowana i jakiego rzedu kwoty mozna spodziewac sie na rozliczeniu przy w miare srednim poziomie sprzedazy czyli przecietna srednia jednym slowem prosze o informacje

:P

A co z kobietami z pralni? Czemu o tym nikt nie pisze?

Kris

Podstawa jest dużo większa, po co piszesz nieprawdę?

sr

1600 brutto

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindström sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B usługi profesjonalne powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
dana

To było pewne ze (usunięte przez moderatora). wróci, przecież w jakimś celu kopał dołki pod poprzednim technikiem przez pól roku. Urabiał i mydlił oczy menadżera,który nie ma zielonego pojęcia na temat pralek- pralni, informował uczynnie dyrektora. Siał perspektywy wielkich oszczędności. Musiał udowodnić jaki z niego niezastąpiony fachowiec i wyciągnąć jak największą kasę od Dyrektora. Szkoda tylko poprzedniego technika, bo napracował się jak wół i jeszcze naszarpał ze wszystkimi "życzliwymi" a wiadomo było jak będzie od samego początku jak go zatrudniono. Odszedł bo zabrano mu kasę, a teraz wraca z podkulonym ogonem.W Firmie w której pracował też podkładał świnie kolegom i tu już mają dość.

Palo

Witam Proszę o udzielenie informacji. Jaka jest podstawa miesięczna na stanowisku PH w Lindstrom? Będę wdzięczny za wiadomość. Pozdrawiam

ff

ford focus

ByeL

Kolego - pytasz jakimi autami się jeździ..i mówisz że nadal takimi kiepskimi..wniosek z tego że wiesz jakimi...to po co pytasz jak wiesz?? zarobki też pewnie wiesz jakie są...więc kolejne Twoje durne pytanie

R

to (usunięte przez moderatora). wraca? :)

pokrak

Mam pytanie, bo właśne pojawiło się ogłoszenie o naborze na stanowisko handlowca w warszawie. Jakimi samochodami się jeździ w tej firmie na stanowisku handlowiec/asm? Czy wciąż jest tam tak marnie? Na jaka kasę można liczyć?

Marta J.

Jednak nic się nie zmieniło w tej firmie od czasu mojego odejścia. Przerażające jest to, że czytając powyższe wpisy, odnoszę wrażenie, że jest jeszcze gorzej. A wydawało się, że gorzej być nie może. Magdzie gratuluję odwagi i determinacji. Nie znam dobrze sprawy, ale Magdo- SZACUNEK :) Mam nadzieję, że więcej osób zacznie walczyć o swoje prawa, szczególnie dziewczyny z produkcji. Dziękuję za 2 lata wspólnej, nie zawsze łatwej, pracy i pozdrawiam (pana menadżera również, niech ma).

alojzy

Wujek Ci prawde powie!!! szkoda mi dziewczyn z cs, bo to one się użerają z tym bydłem najczęściej.

Waszwujek

ależ ByeL, wszystko co udało Ci się przeczytać jest świętą prawdą! nie ma tam ani odrobiny kłamstwa. Sądzę ,że można by jeszcze wiele, wiele rzeczy dodać do oceny tej firmy, którą każdy rozsądny człowiek powinien omijać z daleka, chociażby po to by nie mieć na swoim koncie tej żenady jaką jest poznanie Szanownego Dyrektora(usunięte przez moderatora). Szanownej Księgowej(usunięte przez moderatora). i Szanownych Panów Managerów, którzy jako zwykli przedstawiciele byli ludźmi przede wszystkim, po objęciu wyższego stołeczka niestety zapomnieli o swojej ludzkości by stać się kolejną hieną. Myślę , że nikogo nie uraziłem pisząc prawdę? Ludzie zastanówcie się nad sobą!!!!!!

ByeL

Bo podobno ten portal jest po to aby dodawać opinie o pracy, pracodawcy a nie wyśmiewać innych...ale jak to zazwyczaj bywa wielu z nas zasłania się "anonimowością" internetową...Skoro komuś źle to niech weźmie swojego przełożonego albo co zabawniejsze swojego jedynego dyrektora i mu wygarnie...! Jeszcze raz apeluję do wszystkich rozsądnych użytkowników: Piszmy jak jest naprawdę a nie swoje pomyje wylewacie dopiero tutaj...

Magda

Mirek ma absolutną rację w tym co pisze, i ja powiem mu : brawo! przede wszystkim za to , że ma więcej kultury niż wszyscy razem wzięci piszący te posty

Mirek

Drogi kolego skoro piszesz do mnie imiennie wypadałoby mieć na tyle cywilnej odwagi aby się pod nim podpisać tak ja to zrobiłem pod swoim postem. Skoro byłem taki słaby dlaczego firma mnie nie zwolniła a zrobiła się wielka afera, gdy złożyłem wypowiedzenie. O moje zatrudnienie naprawdę nie musisz się martwić, gdyż od tygodnia mam podpisaną umowę na stanowisku administratora nieruchomości w firmie farmaceutycznej. Za zarządzanie i atmosferę w firmie zazwyczaj odpowiada kadra kierownicza a nie szary pracownik. Atmosfera w firmie jest taka, jaka jest więc proponuję poszukać twórcy postów w gronie zatrudnionych współpracowników. Opinie umieszczone na tym forum są poniżej mojej kultury i godności. Uwierz mi nie zależy mi na szkalowaniu opinii twojej i firmy, gdyż zbyt duży szacunek mam do Dyrektora, którego cenię jako szefa i człowieka. Proszę zastanów się i przemyśl jaki bym miał w tym momencie interes, aby takie głupoty wypisywać. Rozumiem, że się zirytowałeś myślę, że będąc na twoim też bym się tak zachował. Mam nadzieję, że twórca tych wpisów wcześniej, czy później się ujawni. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, sukcesów i spokoju w pracy

Magda

A ja jak poczytałam te opinie to jestem w szoku, w jakim celu obrzucać się błotem? Jasne, każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale czemu nikt nie ma/nie miał odwagi zrobić tego wprost??? piszecie o mnie ,że poprzez PIP dostałam pieniądze- i co z tego? te pieniądze mi się należały za moją pracę... o reszcie się nie będę wypowiadała, bo nic do dodania nie mam, rozstałam się z firmą, bo mi nie odpowiadała praca w niej i tyle.

kolega z poprzedniej FIRMY!!!

Drogi Mirosławie, Ty się nie kwalifikujesz ze swoją wiedzą techniczną nawet do minimum socjalnego! W skali od 1 do 10 twoja wiedza techniczna wynosi -10 (minus), śmiało możesz brać udział w zawodach totalnego zniszczenia, na pewno będziesz w czołówce! Życzymy udanego urlopu bo na pewno będzie długi, chyba że ktoś Cię zatrudni jako operator miotły, ale pewnie i to szybko doprowadzisz do totalnego zniszczenia!

Prawda jest taka, że ktoś kto kolokwialnie mówiąc" został oderwany od pługa" nie będzie umiał się zachować w odpowiedni sposób mając pod opieką zespół ludzi. Pan(usunięte przez moderatora). . jest tylko pieskiem (usunięte przez moderatora). , .. taki wytresowany buldog . Wiki mądrze napisała.

Mirek

Dzięki Bogu a ja mam już prawie za sobą pracę tutaj, zostałem wysłany na wytęskniony urlop i nie muszę już nic nikomu udowadniać i słuchać ile to % normy dniowej czy tygodniowej wykonałem. Serdeczne podziękowania dla menadżera, że tak skutecznie zmobilizował mnie do znalezienia nowej dużo lepiej płatnej pracy. Pozdrowienia dla wszystkich wytrwałych współpracowników firmy. Trzymajcie się.

Zostaw merytoryczną opinię o Lindström sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lindström sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindström sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindström sp. z o.o.?

Lindström sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 189 ocen.

Lindström sp. z o.o.