Opinie o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lindström sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lindström sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

szukający

witam moge prosic o jakies informacje jak sie w takiej firmie pracuje czy moge prosic o jakies szczegóły z góry dziekuje

kazik

witam sa przyjecia prosze o informacje bylych i obecnych tu pracownikow jak wygladaja warunki pracy

wtajemniczony

"bezrobotny"nie wiem skad masz taka wiedze ale to juz tak nie funkcjonuje . teraz to funkcjonuje zupelnie inaczej a system o ktorym piszesz jest z palca wyciagniety ktos ci naprawde nagadal glupot. powiem tak jesli wiesz ze taka sprzedaz ci nie jest przeszkoda mozna zarobic...

stefan

przyjmują tu kierowców?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindström sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B usługi profesjonalne powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
mazak

wydaje mi sie ze pewnie jak wszedzie trzeba porobic zeby zarobic ale sam jestem ciekaw prosze o informacje drodzy forumowicze?

krisanonim

witam czy ktoś tu może napisać cos na temat pracy w lindstrom? jak to mniej wiecej wyglada widzialem ze sa nabory na przedstawicieli?

jaco

prowizje są nieograniczone, ile sprzedasz za tyle dostaniesz kasę i to jest najwazniejsze. Nie nalerzy sugerowac się targetami, które muszą być. Jak jestes dobry targety niebędą Ciebie wogóle interesowały. Zdarzają się kontrakty, których podpisanie daje np. realizację półrocznego targetu sprzedaży. Istotna inforamcją jest to, że jak zrealizujesz roczny target na okreslonym poziomie twoja podstawa bardzo znacząco wzrasta co razem z prowizją, ktura zależy od Ciebie daje już naprawdę dobre zarobki . Ogólnie jak sie odnajdziesz to bedziesz zadowolony z kasy, robota nie jest łatwa i lekka - ciagłe zdobywanie nowych klientów. Odnosnie prowziji to była liczona według wzoru ilość sprzedanych metrów x stawka za metr x częstotliwość zmian chodnika z podpisanego kontraktu. kiedyś na południu był bardzo duży potencjał i chyba nadal jest co w połączeniu z najnizszymi cenami na rynku morze przynieść dobre efekty. Za moich czasów...... a niewazne. powodzenia

bezrobotny

witam Jako podales stawki prowizyjne jaki to % z obrotów ?? z góry dziekuje twoje informacje sa bardzo pomocne.

bezrobotny

Jaco dziekuje za informacje czeka mnie spotkanie z dyrektorem jeszcze i po tym juz bede pewien co i jak niewiem na ile mozna jeszcze ponegocjowac tej podstawy moze znasz jakies sposoby pomysly na ile realnie mozna jeszcze ponegocjowac na tym etapie narazie umowy jeszcze nie zobaczylem na pismie wiec mysle ze wszystko przede mna . zmartwila mnie natomiast wysokosc prowizji za sprzedaz sadzilem ze ona bedzie stanowic wieksza czesc niz proponowana podstawa przynajmniej tak to powinno motywowac ph do dzialania i skutecznej sprzedazy chyba ze firma ma inne zalozenia ale nie widze logiki w tym jesli chce zatrzymac ale tez efektywnie zmotywowac przedstawicieli do sprzedazy -caly czas mowie o matach .....

jaco

jesli sprzedasz 100 m2 (powiedzmy target) to morzesz zarobi za te 100 metrów od 600 pln brutto do 2400 brutto. Wszystko zależy od tego z jaką częstotliwością wymiany sprzedarz chodnik. Śrdnią sam sobie oblicz

bezrobotny

witam Jaco dziekuje za informacje ale chodzi mi o prowizje sama prowizje za sprzedaz srednia przy realizacji targetu z mat prosze o jakies realne liczby:)o podstawie juz wiem na poczatek 2800 brutto ale pozniej 3500 brutto

jaco

To zależy od przełożonych, raz dają 3000 na początek a jak dobrze negocjujesz to 3500, ale i bez negocjacji tez można dostac 3500 - róznie bywa z tymi standartami korporacyjnymi. W matach realne zaropki to średnio ok. 3500 netto a w odzieży ok 3000 netto. jak jestes kozak to możesz wynegocjowac sporo wyrzszą podstawe brutto

bezrobotny

czy moge prosic drodzy forumowicze o informacje ile mozna zarobic bez podstawy na sprzedazy zakladajac realizacje planu jakas srednia prosze o informacje z gory bardzo dziekuje p.s.Jaco czy ta podstawa jest od razu czy po jakims czasie np proby pisales o 3500 brutto

hmm

ooo, na Śląsku? Już kiedyś była taka opcja, ale z niej zrezygnowali. Jak widać sterowanie firmą z Warszawy nie wystarcza i trza wrócić do śląskich handlowców? Raczej Jelenia już nie znajdą :)

bezrobotny

mała poprawka dziekuje "Jaco";)

bezrobotny

dziekuje "Jako" za odpowiedz to ile mozna zarobic z prowizji samej przy realizacji targetu +/- przyjecia sa ale na slasku dlatego pytam prosze jeszcze o ta informacje bedzie to dla mnie bardzo wazne poniewaz musialbym zrezygnowac z innego zajecia z gory bardzo bardzo dziekuje

karol

jaco - 2013-01-26 23:50:00 podstawa wynosi 3500 brutto + prowizja od sprzedaży ( w matach targety realne do wykonania natomiast w odzieży bardzo mało realne)to calkiem niezle szukaja teraz kogos ?

bezrobotny

halo czy ktos moze tutaj z obecnych cokolwiek wiecej powiedziec na temat zarobkow w tej firmie wiem ile ma wynosic podstawa przynajmniej na poczatek 2800 brutto a pozniej po roku powinno to sie zmienic ale niewiem tak naprawde na ile jest to prawdopodobne 3600 po roku brutto podstawy+prowizja za sprzedaz czy moge prosic kogos o potwierdzenie jakis danych srednich zarobkow prowizyjnych z gory dziekuje

:P - 2013-01-23 17:32:15 A co z kobietami z pralni? Czemu o tym nikt nie pisze?Może najwyższy czas, żeby same zaczęły o tym pisać. Jeśli coś ma się zmienić na lepsze, to trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Tylko żeby coś zdziałać, musi być zgrany zespół, który wspólnie będzie walczył o poprawę warunków pracy. A jak wiadomo, z tym zgraniem jest problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Lindström sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lindström sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindström sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindström sp. z o.o.?

Lindström sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 189 ocen.

Lindström sp. z o.o.