Team Connect

Opinie o Team Connect

Paulina

Hej! Patrzyliście już na nowe oferty pracy Team Connect? Zainteresowała Was któraś?

ex

(usunięte przez administratora) )

Zula

Skoro Twój komentarz nie został usunięty to może jednak tego nie robią? Wiem jednak, że wulgarne wpisy są usuwane ale to tylko dobrze świadczy o administratorze.

iof

W tym przypadku @olek wymagania nie są tak duże jak na samych programistów, bo np programista PHP, musi mieć wykształcenie wyższe, a do tego jeszcze oczywiście kilkuletnie doświadczenie w branży informatycznej

krab

@adeko, Interesuje mnie stanowisko związane z bezpieczeństwem IT (głównie pentesty). Doświadczenie mam ponad 2 lata w tym rok w Big4, do tego zajmuję się swoim Researchem. Mam sporo ofert z innym miejsc, ale wolałbym w czymś mniejszym popracować. Wykształcenie też mam, myślę bardzo fajne :-) Jak to wygląda z tymi wyjazdami? Bo wiem, że firmy konsultingowe często wymagają mobilności. Jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań?

krab

Cześć, Słuchajcie jak wygląda w tej firmie praca na stanowisku IT? (ale bez hejtu) Dużo jest wyjazdów? Bo o ile dobrze wiem, to jest to firma konsultingowa. Jak wygląda sprawa z nadgodzinami? Oferują równiez pracę z Krakowie - wie ktoś gdzie jest siedziba? Dopuszczana jest praca z domu?

Mat

Iza, co mają wspólnego różne zarobki na różnych stanowiskach (oczywista oczywistość) z różnym podejściem do pracownika? Czy to oznacza ze w zależności od stanowiska i zarobków podejmuje się decyzje o płatnościach. Niestety słychać o tej firmie i o tym problemie. Faktycznie kiedyś im sie dobrze wiodło, teraz nie jest za ciekawie. Mogliby z tego jeszcze wyjść z twarzą, gdyby nie chowanie głowy w piasek

GooSFRABA

właśnie szukam opinii o firmach it na rynku warszawski i to co przeczytałam powyżej, na temat Team Connect to chyba jakiś kiepski, mściwy żart. pracowałam dla nich 2 lata zero problemy, szczególnie tych z płatnościami! przez ostatnie pół roku firma, w której pracowałam tylko raz wypłaciła mi terminowo wynagrodzenie, zdecydowałam się odejść, aktualnie szukam czegoś, a do TC z chęcią bym wróciła.

czka

Aby umieszczać pochlebne opinie o samym sobie należy wykazać się choć małym sprytem aby nie zostać namierzonym :) Dwóch rożnych pracowników używa słowa szefostwo.....to ci zbieg okoliczności. (usunięte przez administratora)

ITman

Pracowałem ponad 2 lata i byłem bardzo zadowolony. Ciekawy projekt a właściwie dwa w których uczestniczyłem podczas współpracy. Dobre i partnerskie relacje z szefostwem i resztą firmy. Dla mnie super.

Simpson

Firma generalnie ok. Zastrzeżenia mam jedynie do młodej rekruterki o imieniu na „I” i nazwisku na „L”. Osoba ta jest niekompetentna (brak podstawowej wiedzy) i pyszałkowata. Jeśli będzie się z Wami kontaktować właśnie ona, lepiej poproście o kontakt do kogoś innego z firmy.

khadi

Z obawy przed firma krzak raczej nie chcialam przyjac od nich propozycji pracy, bo za wiele info o nich nie znalazlam, w koncu jednak poszlam na rozmowe. Sama firma jest mala, ale ludzie sympatyczni i jak sie wydaje w miare ogarnieci w temacie. projekt szybko sie rozpoczal, co jest plusem, ale i troche...szybko sie skonczyl - wczesniej niz zakladano i z tego nie bylam zbyt zadowolona ;))

?

Właśnie zakończylem ponad roczna wspólpracę z nimi i nie żałuje. w tym czasie uczestniczylem w 3 projektach, w tym w jednym dla dużego międzynarodowego koncernu, tak więc miałem mozliwość zdobycia ciekawego doświadczenia. współpraca z firmą pośredniczącą rownież przebiegała bez zarzutu, elastyczne warunki współpracy, wypłata na czas, brak przestojów w pracy. ogólnie zasłużony pozytyw.

Zostaw opinię o Team Connect - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Team Connect