Opinie o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lindström sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lindström sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindström sp. z o.o. w Warszawa

klient

a ja powiem, że jako klient jestem bardzo zadowolony. Od pewnego czasu obsługuje nas bardzo sympatyczna, kontaktowa i atrakcyjna Pani opiekun klienta :)

jaja

Wszystkie dziewczyny z biura są miłe.

jol

o a tu dalej dziecinne żale i pomyje wylewane przez osoby z biura

jol

Nie łasi się tylko chce być miła-to różnica.Ja jak dobrze pójdzie to puszczę tą firmę w najbliższym czasie- nikomu nie polecam- pensje marne, zero współpracy, każdy robi dla siebie i tylko tematy zabiera.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lindström sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B usługi profesjonalne powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
jaja

-a co masz konkretnie na myśli?

k

No ładnie nawet w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia się zawistnik trafił. Najpierw do Kościoła potem robić ploteczki. Typowy Lindstrom :-)

Do gumisia

Hehe, no to tak jak ja:) z bagna dobrze jest wyjść.

Do gumisia

Gumisiu, masz absolutną rację. Popieram w 100%. Czy jak pracowałeś, to może siedziałeś w rogu pod oknem? Bo takie mam wrażenie :)

gumiś
@Do gumisia

To nieważne, gdzie siedziałem, ale ważne, że już tam nie siedzę :-)

Ktos2

Do Ktos - wiesz Ktosiu, ludzie to nie wszystko, firma i podejście do tych ludzi niestety ma bardzo duże znaczenie, ale dla tych co tam pracowali ileś lat to te wpisy mają jakiś sens i są czymś spowodowane. Jakbyś pogadał z tymi ludźmi to myślę, że większość dopatrzyła by się głównego problemu w (usunięte przez administratora)co tu przyjeżdża i miesza tylko - delikatnie mówiąc

Ktos

Patrząc na poziom opinii i ich treść to ludzie pracujący w tej firmie to jakas porażka. Wchodząc na forum naprawdę średnio mnie interesują Wasze wewnętrzne problemy odobiste! Jak tacy ludzie pracują to chyba nie ma czego szukać w tej firmie szczerze mówiąc. Tragedia!

serw

Witam, Wypowiem się jako długoletni klient tej firmy która serwisuje nam odzież. Parę razy zapomniałem opłacić faktur na czas , zawsze po terminie kontaktowała się ze mną miła pani z działu windykacji która jak coś obiecała to też to zrobiła,czego nie można powiedzieć o dziale obsługi klienta do którego się dodzwonić i móc załatwić sprawę graniczy z cudem.

gwiazda

zdecydowanie się zgadzam z przedmówcą. Pan M jest jak najbardziej OK (nie miałam do czynienia z matami, ale z kontaktów w pracy mogę sądzić, że to porządny gość), ale Pani A - ooooo, w 100% popieram powyższy wpis.

k

tak widać że na tym forum więcej się mówi o jakiś problemach prywatnych niż o firmie. Bo to jest forum o firmie więc jak chcecie sobie powytykać błędy to porozmawiajcie gdzieś indziej a nie jakieś hejty w internecie. Żałosne :-) jak pracowałem 2 lata temu to nadal widzę że ludzie żyją dalej wymyślonymi problemami a nie własnym życiem. a na accounta to raczej dużej kasy nie dawali wtedy ale przynajmniej umowa o pracę i jak dobrze pracujesz to możesz być pewny/pewna że nie wywalą.

gość

A ile dają podstawy na accounta?

joł

dzięki koleżanko! Chyba powiedziałem za mało na rozmowie :)

pracz

Widzę że są przyjęcia na PRALNIę MAT PODŁOGOWYCH,czy ktoś się orientuje czy to praca na dłużej czy tylko na jakiś czas potrzebują?Zarobki,coś więcej?

do jol

jak ja pracowałam to 4 wpadała ale to ile zarobisz zależy od tego ile wynegocjujesz

A ile teraz daja w BOK?

STRONIĘ OD TEGO

czy ten kto pisze że mu zwiazek rozbito(zona umknęla bokiem) to nie wypuscil jej najpierw przypadkiem nieopatrznie na szkolenie do braci mniejszych na polnoc europy z nowo poznanym Managerem? takjak napisala osoba powyzej..niech problemu poszuka raczej domu a nie po forach lata i zale wylewa.z tego co widzialam to i ta tez Pani swieta nie byla. Praca jak kazda inna, angielski to raczej sporadycznie potrzebny, ale jesli juz potrzebny to na poziomie komunikatywnym. pensja jak na BOK chyba za niska. kryterium jest: kto tanszy ten(niekoniecznie pozniej) lepszy. Po przemysleniu za i przeciw, chybabym nie poleciła.

woow

Do STROOŃodtego: bardzo mi przykro że masz problemy ale szczerze to mało mnie to obchodzi wchodząc na forum o firmie. Proponowałbym poszukać źródła niepowodzenia u siebie w domu a dopiero potem poza nim a nie zaśmiecać forum o firmie swoimi prywatnymi wywodami. Niestety jeśli macie problemy, to nawet do kościoła jej nie puścisz, bo do pracy to już napewno nie bo przecież w każdej firmie może sobie na to pozwolić. Prawda boli niestety więc nie obwiniaj firmy o swoje porażki i daj się dowiedzieć ludziom o firmie a nie jakiś telenowelach. Jest ogłoszenie na obsługę klienta i nie wiem czy sobie poradzę z angielskim, faktycznie tak bardzo go tam wymagają? Z innymi rzeczami sobie powinienem poradzić ale z angielskim może być różnie. Poza tym jakie są godziny pracy i czy kierownictwo jest ok? czy jak wysłałem cv to nawet jak nie zapraszają na rozmowę to dają info zwrotne?

hej ho
@woow

Co do angielskiego, to nie za dobrze go musisz znać. Nie wszyscy znali a długo pracowali :) Godziny pracy: kiedyś była 8-16, ale później ktoś mądry wpadł na pomysł i powiedział: macie pracować 8 godzin i musicie mieć 1 godzinę przerwy (oczywiście niepłatnej). Więc był wybór: 7-16, albo 8-17. Oczywiście jak miałeś więcej pracy, to mogłeś siedzieć dłużej. Znam takich co kończyli o 19/20, a niektórzy jeszcze wracali w nocy na 2 godzinki aby dokończyć papierki.

LENA
@hej ho

Ale fakt że imprez z osobami towarzyszącymi brakowało.Przynajmniej jedna taka w roku by sie przydała.Służyło by to relacjom w firmie i rodzinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lindström sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lindström sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindström sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindström sp. z o.o.?

Lindström sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 189 ocen.

Lindström sp. z o.o.