Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Misiekpewnie bardzo dużo zależy od tego na jakim stanowisku chcesz pracować oraz Twojego doświadczenia zawodowego. Widzę, że nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zwróciłeś się ze swoimi pytaniami do bezpośrednio do firmy? A może brałeś udział w rekrutacji? Jeśli tak, to chętnie usłyszymy coś więcej o Twoich doświadczeniach.

Misiek

Witam chcialbym sie u Was zatrudnic bo tam mialbym blisko z domu , pytanie czy trzeba miec wyzsza szkole czy tez srednia techniczna ,a moze zawodowa wystarczy. Jakie sa tam place 1,8tys zl na reke sie zarobi czy moze wiecej 2 tys zl czesto w wekendy pracujecie ?

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Bkbtmoom, jakie masz doświadczenia z Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Jacek_P

A to szkoda no !

aa
użytkownik zarejestrowany

ale niestety koordynatora juz nie szukaja..za to jest jedna oferta na stanowisko specjalisty do spraw sprzedazy eksportowej we Włoszczowej chodzi m.in. tutaj o nawiązywanie nowych i obsługę istniejących kontaktów handlowych,przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

Bkbtmoom

Ja powiem tak..... Niedawno dostałem propozycję super pracy, zwolnilem sie z shapersa.... I szybko wrocilem i docenilem co mialem i stracilem....

byłypracownik

Ta project manager może i zarobi ale prawie ciągle delegacje.

byłypracownik

Spoko rozumiem zawsze znajdą się osoby, które nie lubią za dużo pracować :) W Shapers administracja ma ten plus że odsiedzi swoje 8 godzin i narka do domu bez krzywych spojrzeń kierownictwa. Faktycznie dla kobietki szczególnie z dziećmi może mieć to swoje plusy. Jestem jednak pewien, że osoba po studiach długo nie wytrzyma takiego uwsteczniania.

Marek

Ania pujdziesz ze mną na dyskoteke?

byłypracownik

Asystentka działu administracyjnego to nic innego jak sekretarka. Pokrótce osoba ta siedzi na wejściu na sekretariacie, podaje kawki i rozdaje jedzenie. Z tego co pamiętam laska też zajmowała się delegacjami i fakturami. Nic lotnego. Jeśli jesteś osobą po studiach daj sobie spokój bo to nie jest praca rozwojowa. No chyba że na pierwsze doświadczenie to luz. Kasa w tej firmie jest średnia, stanowiska techniczne w miarę, administracyjne lipa. Niestety dyrekcja i wszyscy którzy wchodzą w tyłki żyje sobie dobrze, reszta pracowników szczególnie tzw. robole jest traktowana jak ludzie gorszego sortu.

byłypracownik11

Trochę tam popracowałem i szczerze- nie polecam. No chyba że ktoś szuka pracy na gwałt. Nadgodziny to norma, kasa słaba, idziesz po podwyżkę to śpiewka że trudna sytuacja itd.(usunięte przez administratora) Kiedyś była chociaż spoko atmosfera między ludźmi w pracy, niestety ciągłe rotacje pracowników spowodowały że i to upadło.

tołdi

Moja opinia jest średnia zarobki nie są duże ale weekendy da się zarobić bo płacą podwójnie. Dyrektorem produkcji da się dogadać który na pewno cie wysłucha. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Shapers‘ Polska Sp.z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shapers‘ Polska Sp.z o.o.