Opinie o KM Invest Group Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KM Invest Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KM Invest Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KM Invest Group Sp. z o.o. w Katowice

Gggaaa

Nikomu nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Ucinają pieniądze za ich źle dzialajace czytniki na odbicie się i wyjście z pracy. Nie płacą składek, wypłaty na okres 12 miesięcy to tylko 2 były w terminie a o resztę trzeba było się prosić żeby wypłacili.

Teresa
@Gggaaa

Piszesz, że w ciągu roku tylko 2 wypłaty były w terminie. Ile trwa takie opóźnienie? Ile trzeba czekać? Jakie macie umowy w takim razie?

Gggaaa
@Teresa

Różnie ja najdłużej gdy pracowałem czekałem 3-4dni, a gdy się zwolniłem to na pieniądze czekałem prawie 2 miesiące. Dopiero rozmowa z prawnikiem mi pomogła

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w KM Invest Group Sp. z o.o.?

Byly pracownik bmw

Nie polecam. Mają gdzieś żeby wypłacić pracownikowi wypłatę która mu się należy. Potrafią Się spóźniać z wyplata nawet tydzień, a gdy się zwolniłem to na pieniądze czekałem 2.5 miesiąca

Wojtek

Dostałem propozycję pracy w Gdańsku. Jak się tam pracuje? Są premie?

Dyzio
@Wojtek

Nigdy nie było premii, zapomnij o jakiejś premii. Słowo premia jest tylko na umowie, w rzeczywistości jej nigdy nie otrzymasz!

@Dyzio

Czemu nie da się uzyskać premii? Wiadomo za co można ją uzyskać?

Yoyo
@Marta

Nie polecam

Pan

Pamiętanie kierowniczka Kubę w Warszawie? Chodziła ta melepeta i poprawiała grzywkę. Nic nigdy nie wiedział. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KM Invest Group Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pracownik Warszawa

Oj, tak czytam te opinie i widzę że sami męczennicy tu są. Prawda jest taka, że narzekają tu tylko Ci, którzy sami maja coś za uszami. Wszyscy, którzy sumiennie pracują i są komunikatywni, potrafią rozmawiać z innym człowiekiem ( w tym przypadku z kolegami z pracy, przełożonymi ), nie maja powodu do narzekania poza jakimiś tam rzeczami, która zawsze w każdej firmie się znajda. „Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma” Pracuje w Warszawie. Jestem pracownikiem KM Invest i wykonuje swoją prace według warunków na jakie przystałem - tak jak każdy. Pracuje od 1,5 roku i mam za sobą 2 podwyżki które wypracowałem. Mysle, ze wielu pracowników będzie tego samego zdania. Pozdro ????

Pracownik Warszawa

Masz rację. Opłacani za wykonywanie swojej pracy. Tacy ludzie jak Ty wszędzie będą mieli źle. Weź se załóż swój biznes, opłacają se składki i udanej emeryturki. Jesteś nienormalny ale szanuje Cię bo to pewnie nie Twoja wina tylko pracodawców z którymi miałeś doczynienia.

Patrycja

Może ktoś podać aktualnego maila do firmy ?

KM

Witam wszystkich , mam jedno pytanie czy kogoś stać na to żeby podpisać się własnym nazwiskiem ? bo może wtedy wpisy okażą się pomocne i wnoszące i mogą spowodować ewentualną potrzebę dyskusji , chętnie wysłucham . Niestety całą resztę wpisów jestem zmuszony zignorować ponieważ są to celowe działania firm o podobnym profilu , zwyczajnie jest to słabe i świadczy na szczęście o osobach które to praktykują i o ich zdrowiu psychiczny a raczej brakach ... pozdrawiam właściciel KM

Renata

To dosyć dziwne, że jeszcze do tej pory nie dostaliście swoich PIt-ów. Chyba dobrze byłoby porozmawiać na ten temat już bezpośrednio z Przełożonym bądź też udać się do działu kadr. No a jak w ogóle w KM Invest Group kształtują się Wasze zarobki? Są dla Was wystarczające?

Witam. Jestem pracownikiem tej firmy od 4 miesięcy i myślę że mogę napisać parę zdań o warunkach itp. Opiszę może moja sytuację od zatrudnienia po dzień dzisiejszy... Na ogłoszenie z ofertą pracy na myjni w salonie samochodowym wysłałem CV i po paru dniach zadzwonił do mnie Pan który przedstawił się jako menadżer firmy i zapytał czy jestem nadal zainteresowany pracą. Wiedząc, że nie mam doświadczenia na myjni bardzo zwięźle i jasno wyjaśnił mi na czym polega ta praca, w jakich godzinach itd. Zapytałem na jakie wynagrodzenie mogę liczyć i otrzymałem odpowiedź bardzo konkretną. Po nakreśleniu jak to wszystko wygląda zapytał czy jestem nadal zainteresowany tą ofertą pracy i jeśli tak to zaprasza na rozmowę wraz z kilkugodzinnym dniem próbnym dzięki któremu będę mógł sprawdzić czy taka praca mi odpowiada i w drugą stronę, czy ja pasuje do tej pracy - zgodziłem się i przyznam szczerze, że to dobry pomysł taki dzień próbny. Byłem trochę zmęczony tym dniem i nie byłem pewien ale zostałem - wiem że parę osób po takim dniu próbnym rezygnowało... Z Łukaszem dogadałem się że potrzebuje jeden dzień na zastanowienie... Kolejnego dnia zacząłem już prace. W dniu próbnym przed rozpoczęciem pracy Łukasz - menadżer wyjaśnił mi jak wygląda zatrudnienie - powiedział że pierwszy miesiąc umowa o dzieło na takiej stawce bo nie mam doświadczenia ale jeśli zauważy że w drugim tygodniu pracy nie odstaje zbytnio od grupy chętnie wypłaci mi kwotę jaką proponuje nowym ludziom z doświadczeniem na myjni... Powiedział że gdy będzie dobiegał koniec umowy o dzieło to usiądziemy poraz kolejny do rozmowy i pogadamy co dalej, jaka umowa itp. Tak też się stało i dostałem umowę o pracę na jaką się ugadalismy i stawkę która ustaliliśmy - miałem kilka opcji do wyboru. Co do terminowości wypłat to jak do tej pory miałem zawsze na czas - między 10 a 15 każdego miesiąca, tak jak zostałem poinformowany przez Łukasza. Na rozmowie pytałem dlaczego tak i wyjaśnił mi że to wynika ze specyfiki firmy i dlaczego tak nie inaczej. Co do ludzi którzy tu pracują to różnie jak wszędzie - jedni spoko inni mniej - jednym chce się pracować a innym nie itd. Firma jest duża i często robi się różne zamieszanie ale moim zdaniem Menadżer w miarę sprawnie to ogarnia. Szefów nie znam osobiście - tzn poznałem przez chwilę i zaraz gdzieś uciekli ale myślę że poznam lepiej bo akurat w tym tygodniu jest organizowana jakaś firmowa imprezka na której będą. Podsumowując moje wypociny to nie wiem skąd te żale tu ludzie wylewają skoro od początku wiadomo wszystko - przynajmniej ja wiedziałem. No a jak w trakcie miałem jakieś wątpliwości czy jakiś problem to po prostu rozmawiałem o tym z menadżerem który albo z miejsca ogarniał sprawę albo jak on to mówił po konsultacji z szefami wracał do mnie z tematem i wyjaśniał. Popracuje jeszcze parę miesięcy i zobaczymy co dalej - póki co jest ok.

Arczi

Ja pracuje od 3m dostałem umowę wszystko mam wypłacone nawet przed czasem ale byłem świadkiem zwolnienia byłego pracownika ale szczerze mówiąc sam dziwie się właścicielom ze pozwolili pracować takiemu debilowi i leniowi cały miesiąc ten leciał w ciula cały miesiąc a ja za niego musiałem (usunięte przez administratora) bo mu się (usunięte przez administratora) wydawało ze jest cwany na szczęście już go nie ma ... Pozdrawiam wsxystkich krętaczy i lenii którzy tu szczekają

Zibi
@Arczi

Ile Ci dali za lizanie (usunięte przez administratora) szefom hahah jeżeli ta firma ci odpowiada to znaczy że do innej pracy się nie nadajesz

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w KM Invest Group Sp. z o.o.?

Grzesiek

Po prostu nie podejmuj z nimi żadnej współpracy, nie warto się w to pchać. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Witam.. jestem nowy. Warto podpisać umowę? Czy unikać dalej tej firmy..

Gracz

Unikaj tej firmy jak ognia. W przeciągu 3 miesięcy odeszło bardzo dużo ludzi od nich, w Katowicach a szczególnie w Warszawie.

Ktoś

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracodawca bardzo dużo obiecuje, ale nigdy nie dotrzymuje słowa. (usunięte przez administratora) Człowiek stara się jak może, robi bardzo dobra robotę, ale i tak tego nikt nie widzi. Starałem się jakoś to zrozumieć, że mają bardzo dużo myjni... Ale zrozumiałem, że po prostu robią biznes "robić aby się nie narobić". Zatrudniają ludzi, którzy kompletnie się nie nadają do pracy. A osoby dzięki którym była dobra atmosfera albo się pozwalniali, albo dostały wypowiedzenie za porozumień stron. My pracownicy też jesteśmy ludźmi, którzy mają jakieś swoje granice. Jeśli chcecie być tanią siłą roboczą, to praca u nich będzie idealna. Ja pracowałem u nich i tak się poczułem. Wymagają coraz więcej, Ale pensja stoi w miejscu. Nie polecam.

a.roko

Pracuję już ponad 4 miesiące i nie mogę narzekać. Dużo pracuję, ale za to bardzo dużo zarabiam. Wypłata była na czas i taka jak być powinna.Moja dziewczyna była w szoku że na myjni można tyle zarabiać. Są pracownicy którzy bardzo długo tu pracują więc to dobrze świadczy o tym pracodawcy. Mam nadzieje że tak dobra atmosfera jak była do tej pory będzie nadal.

@a.roko

Jakie według Ciebie są te super zarobki? Co oprócz kasy zaliczyłbyś na plus w tej firmie?

Auto Demo

Chcesz urlop? - Nie dostajesz go, a jak już dostaniesz to z łaską i wypominaniem. Urlop na żądanie? - Jeśli coś Ci wypadnie bądź się rozchorujesz to zapomnij, dostaniesz odpowiedź że musisz przyjść bo nie ma ludzi na Twoje miejsce. (usunięte przez administratora) Pensja? - Na start dostaniesz jakieś hmm.. 2100-2300 na rękę a później obiecują że wraz z doświadczeniem i czasem pracy wynagrodzenie wzrasta czyli jedna wielka bujda. Gdy się starasz to nikt tego nie docenia, wymagania z czasem się zwiększają a pensja nie(usunięte przez administratora)

@Auto Demo

proponuje porozmawiaj z Szefami nigdy nie ma problemu z urlopem oczywiście zaplanowanym urlopem a nie takim że dzisiaj przynosisz wniosek od jutra chcesz mieć 11 dni i myślisz że zarząd wyrazi zgodę . nie pisz takich bzdur jeśli chodzi o wypłaty bo wiesz że tu się tyle nie zarabia a poza tym jak chcesz sobie kupić samochód i potrzebowałeś 8 tyś od szefów pożyczki to wiedziałeś gdzie zadzwonić. proponuje ci pogadaj z nimi a mnie wyżalaj się tutaj

Irena
@Auto Demo

Czy za pracę w soboty stawka jest większa? Jak jest rozliczana? Dzięki za info.

Stej

Jak dla mnie to jest normalnie jak zw każdej normalnej firmie pracujesz 8h prawie nie ma nadgodzin chyba ze chcesz dorobić to się zgodzą kasa się zgadza umowa na cały etat o prace nie zlecenie jak w większości innych firm jak jesteś leń i nie chce ci się pracować to szukaj innej pracy

Łucja
@Stej

A nadgodziny jak są rozliczane, 100%? Jak jest z umową? można dostać umowę o pracę, czy na początku są tak zwane śmieciówki? Jak z atmosferą między działami?

Stej
@Łucja

Na cholerę podkręcasz klimat na sile płaca ci za to ...żałosne

Super że Twoim zdaniem nie ma na co narzekać jeśli chodzi o kwestie finansowe. Czy pieniądze są wypłacane na czas? Co do braku szacunku kogoś z przełożonych- próbowałeś z kimś o tym rozmawiać, może warto nagłośnić sprawę?

Na szczęście juz nie pracuje w tej firmie ale słowo napisać mogę. Co do wypłat to słabo i umowy również. Ale co najgorsze to osoba zarządzająca jednymi salonów premium w Warszawie... totalny leń, siedział ciagle przed komputerem i Allegro sobie przeglądał. (usunięte przez administratora) Niestety powodem odejścia byla szkoła.

Były pracownik salonu
@Anonim

Dokładnie, mają kilka salonów samochodowych w Warszawie gdzie ,,działają''. Mają umowę z tymi salonami, głównie chodzi o mycie, detailing samochodów. Odradzam wszystkim zainteresowanym pracę w salonach w których oni zatrudniają.

Filip

KM Invest Group ma opinię dobrego pracodawcy ale ma również swoich hejterów!!!

Maja

Czy ktoś z użytkowników wypowie się na temat możliwości rozwoju w firmie KM Invest Group? @Ziga, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany płacą w firmie to czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem w celu poprawienia sytuacji? Możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat?

Ziga
@Maja

I jeszcze jedno ich czas na rynku powoli dobiega końca i wiem co mówie :)

Zostaw merytoryczną opinię o KM Invest Group Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w KM Invest Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KM Invest Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KM Invest Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KM Invest Group Sp. z o.o.