KM Invest Group Sp. Z o.o.

Katowice

Opinie o KM Invest Group Sp. Z o.o.

Maja

@Kate ale podpisuje się umowę na najniższą krajową i tyle się dostaje? Pracownicy myślą, że będą inne kwoty? Przecież firma KM Invest Group wywiązuje się z zobowiązania, które podpisaliście.

Kate
@Maja 20.02.2018 12:50

Umawiaja się na 2500zl netto, w umowie jest 1400 netto a reszta pod stołem

Kate

Powiem tylko jedno, nawet obcokrajowcy pracujący u nich śmieją się z Was Polaków że swój swojego rucha na kasę. Podpisujecie śmieciowe umowy na najniższą krajową a później wielkie pretensje że nie dali tyle ile obiecali itp. Nie dziwie się Tomkom że to wykorzystują i zarabiają na takich kasę. Dzięki Wam jeżdżą autami premium. Zamydlanie oczu że jak to jest ciężko prowadzić biznes w tym kraju, kto łyka takie bzdury? Pracujcie dalej i dorabiajcie Panów a Wy zarabiajcie ochłapy. Pzdr

Maja

@Xyz rozumiem, że już nie pracujesz w firmie, ale możesz napisać jak to wyglądało jak jeszcze byłeś pracownikiem firmy KM Invest Group? Myślę, że to może być istotna informacja dla osób zainteresowanych pracą.

Maja

@Xyz i zawsze wypłata jest 5 dni po terminie? Czy kiedyś był to dłuższy okres czasu? A może kiedyś firma KM Invest Group Sp. Z o.o. wypłaciła wynagrodzenie w terminie? Rozumiem, że zatrudniając się w firmie zgadzałeś się na takie warunki finansowe?

Xyz
@Maja 13.02.2018 11:34

Na szczescie juz nie pracuję wiec nie obchodzi mnie juz nic. Jest slabo i już.

virus

Witam wszystkich aktualnie pracuje u Tomków i nie mogę nic złego napisać jak w każdej firmie coś się złego znajdzie,ale jak robi się swoje a nie udaje się ze coś się robi to idzie zarobić u Tomków chłopaki są spoko na luzie czasami jest stresik mały ale tak to nie wpierdzielaja się w robotę i ok. Tylko lenie mają coś do powiedzenia!! A co do wypłat to zawsze jest raz wcześniej raz później ale jest i to się liczy pozdrawiam.

fakeVirus
@virus 17.11.2017 21:58

To czy ktoś jest leniem czy nie, nie ma tutaj żadnego znaczenia. Każdy powinien otrzymać swoje wynagrodzenie za swoją pracę! A z tego co tutaj można wyczytać to w KM Invest bywa różnie.... Zależy od "chcenia" tych Twoich tomków...

Xyz
@virus 17.11.2017 21:58

Nie wiem o czym Ty mowisz i gdzie pracujesz (miasto) i ile pracujesz ale obecnie wszystkiego trzeba się prosić. Kazdy ma jakies zobowiązania kredytowe a wyplata 5 dni po terminie na umowie to lekka kpina jest. Dodatkowo te umowy na najnizszą a w lape co innego. Nie wspominajac o wyplacie 2500zł!!! Za przygotowanie policyjnych samochodów. (3miesiące czekamy) brak słow, tylko brać a nic dać.

Maja

@Km jestem moderatorem forum, nie podsycam sztucznie wątku, by móc sprzedawać coś pracodawcom. Moja rola w żaden sposób nie pokrywa się z usługami świadczonymi przez serwis. Zadaję pytania, bo moją rolą jest pomoc użytkownikom w znalezieniu informacji o pracodawcy. Serwis GoWork.pl oferuje płatne usługi pracodawcom. Informacje na ich temat są dostępne dla wszystkich w zakładce "Dla Pracodawców" i nie mają one nic wspólnego z usunięciem wpisów.

Maja

@Rada dajcie znać jak uda Wam się odzyskać pieniądze. @virus to jak to jest, że niektórzy pracownicy dostają wypłatę, a inni nie? Zależy to od zaangażowania pracownika? Mimo wszystko każdemu należą się pieniądze za jego pracę.

Porada

Niestety też miałem problem uzyskać swoją wypłatę

Misiek

Potwierdzam widzę, ze coraz wiecej jest poszkodowanych mam nadzieje, ze sprawa szybko sie wyjasni a osoba odpowiedzialna odpowie za to wszystko w sadzie.

Maja

@Rada rozumiem. A czy widzisz jakieś wyjście z tej sytuacji? Czy osoby, które nie dostały wynagrodzenia od KM Invest Group podejmują jakieś działania, by odzyskać swoje środki pieniężne?

Rada
@Maja 06.10.2017 09:55

Oczywiście,że można dzialać. Nie może być tak żeby ludzie nie otrzymywali zapłaty za swoja prace. Trzeba walczyć. Ostatecznie pozostaje sąd.

Rada

Niestety, ale to że nie płacą swoim pracownikom to prawda. Oszukanych osób jest więcej Jeżeli nie chcecie poznać tego na własnej skórze po prostu nie podejmujcie tam pracy.

Maja

@Tomek a kiedy rozwiązałeś umowę z KM Invest Group Sp. Z o.o. Ile czasu to już trwa? Jak dużą część pracowników dotknął ten problem? Czy są to opóźnienia w wypłacie? To istotne informacje odnośnie Twojej wypowiedzi.

Tomek

Współpracowałem z tą firmą ledwo miesiąc, po tym czasie zdecydowałem że to nie dla mnie o czym poinformowałem KM INVEST. Niestety wypłata wynagrodzenia za przepracowany czas nie była tak szybka jak podsunięta umowa do podpisania o zakazie konkurencji. Umowę musiałem podpisać pierwszego dnia pracy, a wypłaty nie doczekałem się do dziś..... Ciągłe zbywanie, nie odbieranie telefonów itp. .

Maja

@Władek a czemu śmieszna? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze swojej stawki w KM Invest Group, a z czegoś jeszcze skoro tak opisujesz ta firmę? To ważne, bo masz odmienną opinie niż poprzednie.

Władek

Śmieszna firma śmieszne pieniądze.

Maja

@ŻyczliwyTo ważne pracować w firmie, w której czuje się dobre podejście do pracownika. A co możesz powiedzieć na temat tego jak obecnie wygląda praca w KM Invest Group? Czy uległy zmianie/poprawie kwestie, o których wspominałeś?

ypaiako

Dla mnie to dobra opcja skoro zapewniaja szkolenia @dpsp, przecież jak człowiek jest odpowiednio przeszkolony to się nie ma co dziwić że zatrudnienie wydaje się być opłacalne

Życzliwy

Pracuję tam jakiś czas i jest ok. Praca dla świeżaków na rynku pracy, bo umowy też nie zawsze są, ale przydałyby się większe pensje. Ale taki kraj nic nie poradzisz. Podejście Tomków do pracownika bardzo mile mnie od początku zaskoczyło, jedyne czego można się doczepić to własnie te umowy i kasa. Wolę pracować tutaj za taką pensję niż zapierdalać po 16 godzin w jakiejś restauracji albo innym gównie za 600zł. Bo i tacy są.

LuzBlues

Kto jeszcze pracuje ze starej ekipy u Tomaszkow???

Byly

Do wiadomosci pozostalych,wielu znalazlo lepsza,spokojniejsza i bardziej oplacalna prace,mowimy tu o wynagrodzeniu oraz warunkach zatrudnienia.Pozdrawiam.

Szymon Betscher

Witam. Praca w KM była jedną z lepszych w moim życiu. Pozdrawiam Pana Tomasza K. Jeżeli masz serce do walki, upór oraz odrobinę empatii dasz radę. Praca dla twardych osobistości. Jeżeli nie masz tego w sobie idź płakać do urzędu pracy. Jeżeli chodzi o warunki... można się dogadać. Można jeżeli wiesz co to znaczy dogadać się. Jak chcesz spalić gumę M6 za 8oo tyś. złotych... tylko tam. POZDRAWIAM PLERMAJSTRÓW i prze ziomów Cyganów!

świeży

Zgadzam sie zupelnie z ta opinia, sam pracuje w tej firmie, mam umowe o prace i zadawalajaca wyplate, nigdy nie mialem problemow z szefami wiec moge w zupelnosci polecic tych o to pracodawców i ich firmę, pozdrawiam ;)

Tomek

Witam wszystkich od których aż kipi nienawiścią a zarazem świadczy to tylko o nich samych, fajnie jest pisać z ukrycia podpisując się jakimś wymyślonym nickiem ale ciekawe jest czy stać Cię na to żeby podpisać się prawdziwym...? Myślę że nie bo inaczej nadal pracowalbys w Km. Nie jesteśmy może wymarzonym miejscem pracy ale robimy co możemy żeby było coraz lepiej, my też jesteśmy w kraju który niestety nie daje za wiele możliwości i prowadzić działalność gospodarczą nienależy do prostych zajęć , jeśli Ty który masz dużo do napisania i do narzekania masz ochotę i wystarczająco kreatywny umysł oraz minimum inteligencji to spróbuj otworzyć a potem utrzymać firmę choć przez 1rok a zobaczymy czy dalej będziesz miał tyle do powiedzenia a raczej do napisania... Pozdrawiam Tomasz. K

Maty Dupy Myrka

Dawno Cie kolego widocznie na Bawarii nie było. Co do irch są znacznie droższe niż piszesz i gąbki tez. Są lepszej jakości niż X lat temu, Co do kasy to prawda, chodź Bawaria też nie jest bez winy, bo mogli by coś zrobić a maja to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co do umów ,część prawdy. Co do Tomków z nimi różnie. Ludzie tam pracują bo pracy potrzebują w obecnych czasach człowiekowi lepiej bez umów. Gdyż większość zabiera Państwo.

luki

Ja powiem tak rewelacji to nie ma jeśli chodzi o prace bo jest jej dużo z kasą bywa różnie ale zawsze jest a co do szefów to wydaje mi się że mają ludzkie podejście do mnie i do innych i to już dużo jak porównywać pracę w innych myjniach.Ogólnie jest ok jak ktoś szuka wakacje w trakcie pracy sam byłem świadkiem że jeden chłopak po trzech dniach pracy mówił że muzyka się nie chce pracować i na papierosa chodził dziennie chyba z 10 razy więc jaka praca taka płaca a potem pretensje ze ktoś się czepia... Reasumując dla mnie praca w km invest jest ok,pozdrawiam

Mati

Wszystko co piszecie jest TOTALNA BZDURA I KŁAMSTWEM pracuje w tej firmie od 3 lat na umowę o prace i nigdy nie miałem problemu z wypłata . Skoro piszecie takie głupoty to albo sie nie nadawaliscie albo byliście totalnymi LENIAMI ze was zwolnili . Jak jesteś uczciwym lojalnym i pracowitym pracownikiem to firma KM Invest Cie docenia . Pozdrawiam wszystkich NIEROBÓW

Zostaw opinię o KM Invest Group Sp. Z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KM Invest Group Sp. Z o.o.