KM Invest Group Sp. Z o.o.

Katowice

KM Invest Group Sp. Z o.o.

Opinie o KM Invest Group Sp. Z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Martin

Firma nie płaci na czas mimo że zarabia sie tam śmieszne pieniądze, dodatkowo oszukują na umowach radzę się trzymać daleko od tej firmy

Tomek

Potrafią tylko wykorzystywać swoich pracowników zarobki marne jak przeliczysz sobie godziny z całego miesiąca to wyjdzie 7zl/h do tego umowy na 1/4 etatu a pracujesz pełen etat.

Stons

Większego dziadostwa jak ta forma to nie widziałem wlasciciele to zwykli (usunięte przez administratora) większość osób pracuje po 10h a na umowie maja 1/4 etatu tak te państwo okradaja takie właśnie firmy

Filip

KM Invest Group ma opinię dobrego pracodawcy ale ma również swoich hejterów!!!

progres group
@Filip 03.07.2018 11:47

Spokojnie hejterzy sobie działają a tomki powoli upadają pssy.

KM

Moderatorze proszę nie podkręcać atmosfery na koncie KM po raz kolejny proszę zaprzestać takich praktyk które są celową próbą wymuszenia na nas reklamy w celu jak to przedstawiliście skasowania negatywnych wpisów . Każdy z pracowników ma możliwość rozmowy w naszej firmie lub wyboru pracy Tomasz pozdrawiam

Maja

@Beka, dziękuje za opinię na temat warunków pracy. Czy możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery w firmie? Czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? @Ziga, nie wiem, co dokładnie chciałeś przez to powiedzieć, ale nie jestem ani pracownikiem firmy ani tym bardziej pracownikiem firmy, który podszywa się pod inną osobę. Jestem moderatorem bieżącego wątku na forum GoWork.pl. Dbam by wszystkie informacje na temat warunków pracy w KM Invest Group były merytoryczne i wartościowe dla osób szukających zatrudnienia w tym miejscu oraz dla wszystkich pozostałych użytkowników. Czy wobec tego możesz powiedzieć nam coś na temat procesu rekrutacji w tym miejscu?

Maja

Czy ktoś z użytkowników wypowie się na temat możliwości rozwoju w firmie KM Invest Group? @Ziga, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany płacą w firmie to czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem w celu poprawienia sytuacji? Możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat?

Ziga
@Maja 07.06.2018 14:33

I jeszcze jedno ich czas na rynku powoli dobiega końca i wiem co mówie :)

Ziga

Pracowałem w tej firmie 3 lata więc mogę napisać coś na temat tego pracodawcy. Jeżeli chodzi o wypłaty to tragedia rzadko się zdarza żeby były na czas a najgorsze jest to że jeżdżą drogimi samochodami żyją jak królowie a pieniędzy na wypłaty nie ma! Traktują pracownika jak jakiegoś śmiercia dostajesz umowę na pół etatu żeby nie musieli odprowadzać składek dużych a pracujesz na cały etat takie kombinowanie wcześniej czy później się skończy bo odpowiedni organ się o tym dowie. Odradzam pracę w tej firmie o ile można to nazwać w ogóle firma chyba że firmą złodzieji

Maja

@Koniec, jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? @Janusz, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji w KM Invest Group?

Janusz

Ewidentnie konkurencja się rozpisała na forum!!!

Czarek

Tu potraficie pisać to dlaczego nie kończycie wszystkich formalności od razu?

Vallk
@Czarek 23.04.2018 10:02

Jakie formalności masz na myśli? Pracując przy ASO w renomowanym salonie większość osób ma nadzieję na sumienność pracodawcy. Jednak rzeczywistość jest inna. Zdecydowanie odradzam, najlepiej trzymać się z dala od takich ludzi.

Maja

@Kate skoro proponują to znaczy, że wiecie przed zatrudnieniem jak warunki będą w firmie KM Invest Group Sp. Z o.o. wyglądały i każdy podejmując pracę godzi się na nie, a potem opisuje je tutaj negatywnie? Skoro się zgodziliście to czemu potem macie pretensje?

Peterson

Nie polecam firmy, w życiu nie znałem takiego bajkopisarza jakim był menadzer i reszta załogi. Pozdro dla kumatych.

Paweł

Omijać z daleka tego pracodawce! (usunięte przez administratora) ze Śląska

Ralf

Ludziska po co tu więcej pisać? Najlepiej podjechać w kilka miejsc gdzie oni urzedują i pogadać z pracownikami. (usunięte przez administratora)

Maja

@Kate a czemu zgadzacie się na to, żeby część wypłaty była przezywana pod stołem? Czy 1400 zł netto to aktualnie najniższa krajowa? Chyba powinna być większa pensja? Pracujecie na pełen etat w firmie KM Invest Group Sp. Z o.o.?

Tak
@Kate 28.02.2018 14:58

Przepraszam Cię bardzo Kate. Nie wiem w jakim KM pracujesz/pracował(eś/Aś). Dni wolne są wybierane... Większość opinii wyssane z palca. Pozdrawiam

Maja

@Kate ale podpisuje się umowę na najniższą krajową i tyle się dostaje? Pracownicy myślą, że będą inne kwoty? Przecież firma KM Invest Group wywiązuje się z zobowiązania, które podpisaliście.

Maja

@Xyz rozumiem, że już nie pracujesz w firmie, ale możesz napisać jak to wyglądało jak jeszcze byłeś pracownikiem firmy KM Invest Group? Myślę, że to może być istotna informacja dla osób zainteresowanych pracą.

Maja

@Xyz i zawsze wypłata jest 5 dni po terminie? Czy kiedyś był to dłuższy okres czasu? A może kiedyś firma KM Invest Group Sp. Z o.o. wypłaciła wynagrodzenie w terminie? Rozumiem, że zatrudniając się w firmie zgadzałeś się na takie warunki finansowe?

Xyz
@Maja 13.02.2018 11:34

Na szczescie juz nie pracuję wiec nie obchodzi mnie juz nic. Jest slabo i już.

Maja

@Km jestem moderatorem forum, nie podsycam sztucznie wątku, by móc sprzedawać coś pracodawcom. Moja rola w żaden sposób nie pokrywa się z usługami świadczonymi przez serwis. Zadaję pytania, bo moją rolą jest pomoc użytkownikom w znalezieniu informacji o pracodawcy. Serwis GoWork.pl oferuje płatne usługi pracodawcom. Informacje na ich temat są dostępne dla wszystkich w zakładce "Dla Pracodawców" i nie mają one nic wspólnego z usunięciem wpisów.

Maja

@Rada dajcie znać jak uda Wam się odzyskać pieniądze. @virus to jak to jest, że niektórzy pracownicy dostają wypłatę, a inni nie? Zależy to od zaangażowania pracownika? Mimo wszystko każdemu należą się pieniądze za jego pracę.

virus

Witam wszystkich aktualnie pracuje u Tomków i nie mogę nic złego napisać jak w każdej firmie coś się złego znajdzie,ale jak robi się swoje a nie udaje się ze coś się robi to idzie zarobić u Tomków chłopaki są spoko na luzie czasami jest stresik mały ale tak to nie wpierdzielaja się w robotę i ok. Tylko lenie mają coś do powiedzenia!! A co do wypłat to zawsze jest raz wcześniej raz później ale jest i to się liczy pozdrawiam.

fakeVirus
@virus 17.11.2017 21:58

To czy ktoś jest leniem czy nie, nie ma tutaj żadnego znaczenia. Każdy powinien otrzymać swoje wynagrodzenie za swoją pracę! A z tego co tutaj można wyczytać to w KM Invest bywa różnie.... Zależy od "chcenia" tych Twoich tomków...

Porada

Niestety też miałem problem uzyskać swoją wypłatę

Misiek

Potwierdzam widzę, ze coraz wiecej jest poszkodowanych mam nadzieje, ze sprawa szybko sie wyjasni a osoba odpowiedzialna odpowie za to wszystko w sadzie.

Maja

@Rada rozumiem. A czy widzisz jakieś wyjście z tej sytuacji? Czy osoby, które nie dostały wynagrodzenia od KM Invest Group podejmują jakieś działania, by odzyskać swoje środki pieniężne?

Rada
@Maja 06.10.2017 09:55

Oczywiście,że można dzialać. Nie może być tak żeby ludzie nie otrzymywali zapłaty za swoja prace. Trzeba walczyć. Ostatecznie pozostaje sąd.

Rada

Niestety, ale to że nie płacą swoim pracownikom to prawda. Oszukanych osób jest więcej Jeżeli nie chcecie poznać tego na własnej skórze po prostu nie podejmujcie tam pracy.

Maja

@Tomek a kiedy rozwiązałeś umowę z KM Invest Group Sp. Z o.o. Ile czasu to już trwa? Jak dużą część pracowników dotknął ten problem? Czy są to opóźnienia w wypłacie? To istotne informacje odnośnie Twojej wypowiedzi.

Tomek

Współpracowałem z tą firmą ledwo miesiąc, po tym czasie zdecydowałem że to nie dla mnie o czym poinformowałem KM INVEST. Niestety wypłata wynagrodzenia za przepracowany czas nie była tak szybka jak podsunięta umowa do podpisania o zakazie konkurencji. Umowę musiałem podpisać pierwszego dnia pracy, a wypłaty nie doczekałem się do dziś..... Ciągłe zbywanie, nie odbieranie telefonów itp. .

Maja

@Władek a czemu śmieszna? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze swojej stawki w KM Invest Group, a z czegoś jeszcze skoro tak opisujesz ta firmę? To ważne, bo masz odmienną opinie niż poprzednie.

Władek

Śmieszna firma śmieszne pieniądze.

Zostaw opinię o KM Invest Group Sp. Z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KM Invest Group Sp. Z o.o.