HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.

Komorniki

Opinie o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.

Ciekawski

Czy ktoś może odpowiedzieć dlaczego tak często szukają tam kierownika produkcji?

Hahahah
@Ciekawski 20.09.2017, 20:50

Bo nikt nie chce tak pracować. Najgorszy zakład w jakim miałam "przyjemnosc" pracować. Traktują ludzi jak śmiecie zero przepisów BHP. Masakra. Teraz jestem w innym zakładzie ludzie narzekają na ten Ale nie wiedzia co to ciężka praca, poszli by do HMT to na obecny by nie narzekali. Kierownictwo... szkoda slow. Upierdalaja pieniadze za co tylko sie da. Na wypowiedzeniu nie ma Nat co liczyć na premi. Śniech na sali już dawno powinni to zamknąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Nick

Nie polecam tego zakładu dla nikogo. Ludzi na produkcji mają za nic. Inżynierowe też nie mają tam łatwo. Jak ktoś szuka atrakcji i samych problemów to właśnie taki zakład.

Niea

Kłamstwo i kolesiostwo na poziomie od dyrektora oczo, do kierowników. Cwaniactwo dyra słynne jest również po opuszczeniu murow zakładu.

Normalny
@Niea 02.05.2017, 10:31

Co rozumiesz przez cwaniactwo również po opuszczeniu murów? Próbuje zaszkodzić i "spalić" w ooolicy takiego byłego pracownika?

Nick

Dzwonia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawracaja po 3 razy, nie maja chętnych, a chetnym checi odchodza...na prace u nich. brak konkretow zniecheca

Tomasz

Byłem kiedyś na rozmowie, dostałem jakieś idiotyczne testy (chyba wymyślone przez jakiegoś kreatyna), zaśmiałem się, wyszedłem. Ps. Poziom intelektualny kierowników mnie rozwalił

Zajezdnik

Najgorsza firma w jakiej pracowalem pracownik traktowany przedmiotowo rzucany z konta w kąt zero możliwości rozwoju , slabe wynagrodzenie .. ludzie przyslowiowi podpierdalacze .. kierownictwo i mistrzostwo niemile .. normy zawyzone szkolenia nie dokladne wrecz na odpier... robione ,3x pokaze co i jak potem sobie radz sam .. ogolna atmosfera pracy do bani .

Czy rekrutacja w firmie HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o. jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.