Opinie o Stal Warsztat Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Stal Warsztat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stal Warsztat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal Warsztat Sp. z o.o. w Poznań

Czy kwota 4500 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku operator produkcji w firmie Stal Warsztat Sp. z o.o.?

@Pracowniczekq

Rozmowa o podwyżce wynagrodzenia dla pracownika, zawsze wiąże się z pewnego rodzaju oceną i podsumowaniem efektów jego pracy. Dotyczy to zarówno aspektów pozytywnych , jak i negatywnych, jeżeli takie występują. Jeżeli w konkretnym przypadku pracownik odbiera taką rozmowę jako narzekanie ze strony pracodawcy, prawdopodobnie jest to efektem wspomnianego podsumowania.

Joanna Nowy wpis

Ja w sprawie oferty, która była kiedyś, do pracy jako Operator prasy krawędziowej. Czy to praca na stojąco, ciężko jest generalnie? Czy można sobie usiąść i odpocząć, jak z wyjściami do toalety tutaj? Pozdrawiam

Nowy wpis

@Joanna

Witam, praca jako operator pracy krawędziowej odbywa się w pozycji stojącej, właściwie w 100% czasu pracy. Przerwy w pracy, są zgodne z kodeksem pracy. Czas związany z zaspokojeniem potrzeb nie jest w żaden sposób dodatkowo normowany.

Zawsze można liczyć na podwyżkę po przepracowaniu 12 miesięcy, jednak podwyżki są zawsze uzależnione od rozwoju pracownika i jego efektywności, oraz innych czynników wpływających na ocenę jego pracy.

Ewelina
@Stal Warsztat Sp. z o.o.

A czy firma wspiera pracowników w rozwoju, żeby na tą podwyżkę moc zapracować? Głównie chodzi mi o to, czy organizowane są jakieś kursy czy szkolenia dla pracowników, jeżeli wyrażają chęci zdobycia dodatkowej wiedzy/umiejętności?

Mirek

Tak, możesz liczyć na podwyżkę ale roboty i zapomnij o 50-tkach za nadgodziny

Grażyna
@Mirek

To jak ze szkoleniami? Nie ma na nie czasu? W jaki zatem sposób pracownicy podnoszą kwalifikacje żeby dostać podwyżkę? Możesz napisać?

@Grażyna

Szkolenia wynikają z potrzeb i kwalifikacji pracownika. Firma prowadzi szkolenie pracowników w bardzo szerokim zakresie, ze względu na zróżnicowaną ilość usług, które oferujemy naszym klientom. Rozpoczynając od szkoleń całkowicie niezbędnych takich jak obsługa suwnic, wózków jezdniowych, czy uprawnień spawalniczych po konferencje, targi, webinaria, z zakresu kompetencji miękkich, lub wynikających z konieczności utrzymania certyfikatów kompetencji, np. Nadzoru Spawania. Szkolimy również personel badań nieniszczących. Potrzeba szkolenia zawsze jest wynikową potrzeb firmy i chęcią rozwoju pracownika. Nawiązując do wypowiedzi dotyczącej dodatku 50% za godziny nadliczbowe, informujemy, że dodatek ten jest wypłacany zgodnie z kodeksem pracy.

4500 zł można zarobić robiąc grube nadgodziny. Park maszynowy się sypie. Wszystko jest stare i nic nie jest serwisowane. Co do podwyżek to ich nie ma. Ciągle tłumaczenia, że koszty firmy rosną. Ciągle jest mówione, że firma miała na czymś stratę.

Ewelina

Ile tych nadgodzin trzeba zrobić, żeby móc tyle zarobić? Czy soboty też są pracujące i jaka stawka obowiązuje za pracę w soboty, jeżeli tak?

Pracowniczekq Nowy wpis
@Ewelina

Wszystko zależy jak się ktoś dogada. Zazwyczaj stawka, którą się wywalczyło zostaje. Można liczyć na podwyżkę 200-300 zł. Tylko zanim się dostanie podwyżkę to będzie to maksymalnie przeciągane w czasie. Plusem jest że pracodawca wszystko wykazuje ale przy rozmowie o podwyżkę trzeba przygotować się na narzekanie i niezadowolenie ze strony szefostwa o cokolwiek.

Nowy wpis

@Pracowniczekq

Aktualność
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator prasy krawędziowej.
Zachęcamy do składania aplikacji - dane w zakładce praca.
Atrakcyjne wynagrodzenie, premia za wyniki.
Praca od zaraz!

Aktualność
Poszukujemy Mechanika Utrzymania Ruchu do pracy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Gołężyckiej 95. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie, jednozmianowy system pracy, premie za wyniki. Osoby zainteresowane zachęcamy do złożenia aplikacji. Wszelkie niezbędne dane w zakładce praca.
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Stal Warsztat Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Aktualność
Dołącz do naszego zespołu w Dziale Obróbki Skrawaniem !!!
Nie masz dużego doświadczenia, ale chcesz się rozwijać w tym zawodzie?
Chcesz poznać, lub uzupełnić swoje umiejętności w obsłudze maszyn CNC?
Twoim celem jest rozwój zawodowy i poszerzanie swojej wiedzy?
Nie mogłeś trafić lepiej !!!
Poszukujemy operatorów maszyn CNC do obróbki metalu.
Wyślij nam swoją aplikację, umów się na rozmowę, a my zaproponujemy Ci jedno z kilku stanowisk, które będzie najlepiej dopasowane do Twoich kompetencji.
Wszelkie informację w zakładce PRACA.

W firmie Stal Warsztat Sp. z o.o. podobno płacą nawet 4800 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Spawacz? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Spawacz.

Dzień Dobry, zapraszam do złożenia aplikacji - dane w zakładce "Praca". Wynagrodzenie na stanowisku spawacz jest zawsze ustalane indywidualnie i zależy przede wszystkim od wyników prób spawania a także posiadanych uprawnień i kwalifikacji.

Luki

Czy firma Stal Warsztat współpracuje z kooperantami?firmami spawalniczymi?

@Luki

Dzień dobry, Współpracujemy z wieloma firmami na różnych płaszczyznach. Nie wiemy konkretnie o jaki rodzaj współpracy chodzi. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami w celu omówienia zakresu współpracy.

Nowy pracownik

Witam chce podjąć pracę na obrabiarkach cnc jakich pieniedzy mozna sie spodziewac ? Jaka atmosfera, normy , Nadgodziny jak są wyplatane ? Czy są premie ? Paczki świąteczne? Jakieś bonifikaty ? Dopłaty do wczasów czy też dofinansowanie do przedszkola? Karta multisport ? Będę wdzięczny na każdą informacje

@Nowy pracownik

Nadgodziny wypłacane w formie premii bez dodatku 50 i 100%. Nie ma premii z tego co mi wiadomo chociaż podejrzewam że Ci którzy dobrze gadają z przełożonymi je dostają. Na Święta 100-200 zł dodatkowo, nie ma paczek. Można korzystać z karty MutliSport i ubezpieczenia grupowego.

@Anonim

Czyli stwierdzasz, że premie byłby dawane innym pod stołem? Multisport współfinansowany czy całość?

@Teresa

Witam, Premie w naszej firmie są składnikiem wynagrodzenia i mają charakter uznaniowy. Zależą przede wszystkim od zaangażowania pracownika, osiąganych wyników, utrzymania porządku na stanowisku pracy, oraz od efektywności. Wszelkie informację dotyczące świadczeń dodatkowych znajdują się w zakładce "Praca" - zachęcamy do zapoznania się z nimi. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - dane również w zakładce "Praca"

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Operator Maszyn można liczyć na 3700 PLN. Czy to prawda?

Witam, wynagrodzenie na stanowisku operator maszyn CNC zawsze zależy od posiadanych kompetencji i doświadczenia. Zachęcamy do złożenia aplikacji o pracę do naszej firmy (dane w zakładce "Praca"). Jeżeli aplikacja spełni nasze oczekiwania z pewnością skontaktujemy się w celu umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Nie polecam firmy ponieważ warunki pracy są fatalne. Na spawalni brak jakiejkolwiek wentylacji i wyciągów. Spawarki nie są serwisowane i w większości nie nadają się do spawania a wymagania co do jakości spoin i tempa pracy są bardzo wysokie. Zapomnijcie o tym, że dostaniecie jakieś godne wyposażenie ponieważ wszystko jest wydawane z wielką łaską i oburzeniem. Jako nowy pracownik będziesz wykonywał elementy ze stali nierdzewnej w przyrządach albo na stołach które pozostawiają dużo do życzenia. Na tym perspektywy się kończą bo wszystkie ciekawe zlecenia są przeznaczone dla wybranych "kolegów". Więc do końca kariery będziesz wykonywał cały czas to samo i musiał wywiązywać się z normy. Jeżeli chodzi o atmosferę to musisz przygotować się na nieustanne donoszenie przez innych pracowników a zwłaszcza tych "z rodziny" i ciągłe wrogie spojrzenia ze strony tych "najlepszych" spawaczy którym nie powiodło się w życiu i w pracy leczą swoje kompleksy. Stawka jest uwarunkowana tym jak się dogadasz i w żadnym wypadku nie mów o niej innym pracownikom ponieważ może się wtedy okazać, że ktoś za te samą pracę ma płacone kilka złotych mniej. Nadgodziny nie są płacone w formie 50-tek i 100-tek tylko wypłacane w formie premii liczone jako zwykła stawka godzinowa. Do tego dochodzi presja czasu bo o godzinie 12:00 okazuję się że coś musi jeszcze dzisiaj jechać i musisz rzucić swoją pracę żeby zrobić kilka sztuk pilnych detali bo okazuje się że ktoś o tym zapomniał. Takie sytuacje zdarzają się kilka razy w tygodniu. Jeżeli jesteś doświadczonym spawaczem to lepiej nie zaczynać kariery w tej firmie bo można się tylko uwstecznić a jeżeli chciałbyś podjąć pierwszą pracę po kursie w zawodzie spawacza to nie warto sobie niszczyć nerwów i psychiki a do tego wiele się nie nauczysz.

@Anonim

Źle to brzmi z tymi różnymi stawkami, między ludźmi raczej nieprzyjemna atmosfera tutaj panuje? Ten moment jak rzucasz wszystko i o 12:00 jeszcze coś dorabiasz to już do nadgodzin się wlicza chociaż?

@Teresa

Nie, musisz zdarzyć bo ktoś wyżej zapomniał o tym a miał ważniejsze sprawy na głowie... na przykład śmiechy hihy na zebraniu o godzinie 8:00 ????

@Anonim

Śmiechy i hihy? A to ile osób tutaj było tych normalnie pracujących a ile tych wspomnianych "heheszków"? :/

Natalia
@Anonim

Może brak wentylacji i wyciągów to kwestia budynku, może nie można tam czegoś takiego zamontować, bo architektura nie pozwala? Ktoś próbował ten temat poruszać?

Jeżeli chodzi o firmę to szczerze nie polecam. Nie ma żadnych możliwości rozwoju chyba ze jest się świeżo po kursie to można załapać tylko trochę doświadczenia. Na produkcji panuje bałagan i brak jakiej kolejek organizacji pracy, przez hale jest ciężko przejechać nawet paleciakiem. Nie kontrolują zleceń które mają i często jest tak że za dwie godziny coś ma jechać na wysyłkę a na zrobienie są potrzebne cztery przez co cały czas panuje harmider, zmiana zadań i nie można nawet spokojnie pracować. W biurze nie jest lepiej, często w nowych detalach występują duże błędy zrobione przez technologie i na produkcji trzeba to poprawiać. Dodatkowo nikt nie interesuje się ważnością certyfikatów spawalniczych, moje okazały się od pięciu miesięcy nie ważne bo spawalnik ich nie podpisał, okazało się to dobiorą po złożeniu wypowiedzenia i wtedy tez mi nikt tego nie zrobił. Jeżeli chodzi o zarobki raczej nie wiele osób one zadowolą, o premii uznaniowej chodzą tylko pogłoski. A jeżeli liczycie na premie świąteczną to jedyne co dostaniecie to życzenia i opłatek w kopercie (to nie jest żart). Podsumowując warto zastanowić się dwa razy zanim się tam zatrudnisz jedyne co mogą zaproponować to przedawnienie uprawnień i zajechana psychika.

Lidia

Masakra, naprawdę nie ma tam nikogo na tyle kompetentnego by ogarnąć ten bałagan? A tak w ogóle to ile godzin dziennie się pracuje? Są jakieś nadgodziny?

@Lidia

Teoretycznie są takie osoby ale nie wiem jak z ich kompetencjami. Pracuje się po 8 godzin, jest możliwość robienia nadgodzin ale nie są one dodatkowo płatne.

Teresa

A ta możliwość jest zawsze dostępna czy to jednak zależy od sytuacji?

@Lidia

Tak ale są płacone w ramach podstawowej stawki za godzinę bez dodatku 50% i wypłacane w formie premii.

@Anonim

I to zgodne z KP jest? Bo ja myślałam, że standardowo powinny być właśnie skorygowane o ten dodatek co go wspominasz

Byly pracownik

Witam sknera szef a wlasciwie dyrektor bo szef to jego brat nc sie nie nauczycie ale praca na przetrwanie okjesli chodzi o zarobki masz stala pensje pracujesz168 godz np masz 3500 na reke (nie wiem czy ktos tu ma chyba ze jeden wybraniec) a jak masz 200godzin to podzielic prosze to 3500 i jaka stawka wychodzi o premi zapomniec bo na obiecankach sie konczy kurcze duzo by pisac fakt ze odprowadza od tego co zarobicie jak co to pytac czasem tu zerkam pozdrawiam pracownikow i szefa

elotechnoelo

Nie polecam firmy Stal Warsztat do pracy. W pracy co prawda można się rozwinąć pod kątem umiejętności, ale pracodawca - prezes to prawdziwe skąpiradło. Żal mu dać pracownikowi nawet 100 zł podwyżki, nie docenia kiedy pracownik zostaje dłużej, obiecuje premie, których nikt nigdy nie zobaczy... Prawdziwy (usunięte przez administratora). Polecam jedynie osobom świeżo po studiach, dla których byłaby to pierwsza praca, a jeżeli ktoś chce zarabiać prawdziwe pieniądze, to trzymać się jak najdalej. Pracownikom produkcyjnym też należałyby przynajmniej pięćdziesiątki a nawet i setki za soboty i niedziele - ale zapomnij, nie w (usunięte przez administratora)Warsztacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stal Warsztat Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Stal Warsztat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stal Warsztat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stal Warsztat Sp. z o.o.?

Stal Warsztat Sp. z o.o.

Stal Warsztat Sp. z o.o.