Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Niepokorny

Ogólnie nie polecam pracy jako Merchandiser Mobilny, ciągle dochodzą nowe projekty, zmiany a Ty nie wiesz za co się zabrać i w co ręce włożyć, że tak to ujmę. Druga sprawa, pieniądze bo za 3 tygodnie ciężkiego machania kratek i kartonów na sklepach Bied. dostałem 1000 zł, powtarzam za 3 tygodnie!!! Wstyd tak ludzi wykorzystywać. Te pieniądze nie są wartę pracy. Uwierzcie mi. Po prostu szukanie białych czarnuchów do fizycznej pracy za grosz!!! Ciągła walka na sklepach aby towar był ustawiany według planogramu... Porażka. Nie polecam na pewno Panią bo to jednak dużo waży taka skrzynka. A Panom sami się przekonacie... Nie warto za te psie grosze.

winogronko12456

Hej, był ktoś na zbiorach winogron we Francji? Jakie doświadczenia? Polecacie czy doradzacie?

Perełka

A ma Pani jakieś namiary na koordynatora , który jest na miejscu???my mamy jechać jutro ale nie wiem czy ktoś tam jest i będzie czekał na ludzi??

Perełka

Dziękuję za pomoc, pewnie szkoda jechać i albo tam siedzieć albo zaraz wrócić, narazie nie odbiera, napisaliśmy sms

Perełka

Wogóle mało osób odpowiedziało na pytanie odnośnie tego wyjazdu

Perełka

Nam Pani z biura napisała, że wyjazd aktualny,ale ta pani koordynator nie odbiera i nie odpisuje, nie wiemy co robić

Perełka

Miała Pani rację, żeby nie jechać, dodzwoniliśmy się do tej pani koordynator i tak samo jak pani powiedziała że nie ma jeszcze żadnych owoców i ten tydzień byśmy wiedzieli, żeby zadzwonić do niej pod koniec tygodnia tego co będzie.

Perełka

Witam, dziś dostaliśmy nowe umowy na te maliny z terminem rozpoczęcia pracy od 20 lipca, podobno ludzie, którzy tam wcześniej pojechali chodzą do pracy,a ci którzy nie pojechali jeszcze i zaczną tak jak jest w umowie to będą mieli pełny etat niby 8 godzin, szykuje się ktoś może na ten termin?

Hahah
@Perełka

Witam. Ja właśnie wracam nie wierzcie w nic co jest napisane na umówię co mam mówią itd. Praca w malina wyglada następująco nie masz stawki godzinowej tylko akord. Robisz w polu nawet po 12 /14 godzin na słońcu zero przerw tzn wiadomo jak to akord ale nie zarobisz. Mogą wziąć Rowniez Cię na hale a tam jeszcze większy zapierdziel po 16 h dziennie nawet. (usunięte przez administratora) jednym zdaniem. Również pracują tu Rumunii. Jezdnym zdaniem (usunięte przez administratora) ! Nie polecam ! Kłamią okropnie !

nina

A gdzie Pan pracował?

-.-.-.

Zgadzam się, miałam to samo jak opiekunka.

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Katarzyna

Czy ktoś był moze na winobraniu przez Interkadrę? Jakie macie doświadczenia z tą firmą?

Kris
@Katarzyna

Pracowałem z nimi we Francji jako cieśla. Uczciwa firma warunki też w porządku.

Unikajcie wyjazdów przez ta agencje!!! Zapewniali na umówie gwarancyjnej ze praca będzie minimum 160 godzin w miesiącu + nadgodziny. Po przyjeździe do Niemiec okazało się ze pracy nie ma wcale, o warunkach mieszkalnych nie wspomnę.. Po rozmowie z agencja usłyszeliśmy tylko, że nie dogadali się z koordynatorem niemieckim i na prace musimy poczekać. Czekaliśmy ponad tydzień, a pracy nie ma do tej pory!!!! Odradzam każdemu straciliśmy tylko nerwy, czas i pieniądze!!

@Anonim

A można wiedzieć do jakiej pracy pojechaliście?

Czy ktoś z obecnych na forum może się wypowiedzieć o pracy w oddziale interkadry Kraków na stanowisku konsultantki. Czy warto aplikować?

Źle potraktowany pracownik

Pracowałam w tej firmie z Panią K (usunięte przez administratora), niestety ale to jest prawda, nie raz dziewczyny płakały przez nią. Osobiście, nie polecam tej firmy, jest dużo innych firm które lepiej płacą i nie żerują na ludziach. Pozdrawiam ;)

Joanna

Był ktokolwiek w tamtym roku na zbiorze malin w Niemczech przez Inter Kadra??? Chciałam zapytać o umowę i zarobki????

czarna
@Joanna

ja się zastanawiam nad wyjazdem

@czarna

A dali pani już odpowiedź na kiedy ma pani być w pracy przy zbiorach malin?my jedziemy w poniedziałek

Grzesiek
@Perełka

Ja też niby wybieram się w poniedziałek. Chociaż od kilku dni czekam na informacje odnośnie dokładnego adresu..i cisza.

@Grzesiek

I co jedziesz jutro na te maliny?? nie wiesz jak jest z zakwaterowaniem na miejscu czy ktoś tam ma być i czekać na ludzi?

Grzesiek
@Perełka

Nie jadę. Zero odzewu i daje sobie spokój z tymi zbiorami już.

@Grzesiek

Z nami dzisiaj rozmawiała ta pani Beata i mamy być w piątek, czy jeszcze są tutaj jakieś inne osoby, które też mają jechać?

Atena
@Perełka

A gdzie dokładnie mieliście jechać, bo mam podobną sytuację?

@Atena

Witam,mamy jechać do Glandorf, ale nie wiem czy to jest pewne czy szukać czegoś innego? Pani z Interkadry się też nie odzywa czy coś z tego będzie

@Perełka

My przyjechaliśmy do Glandorf 6 lipca i nie mamy pracy. Dzisiaj dostaliśmy informacje ze zbiory zaczną się najwcześniej 16 lipca ze względu na pogodę.

Perełka

Nam pani koordynator kazała się wstrzymać do tego weekendu, wczoraj powiedziała żeby nie przyjeżdżać teraz w tym tygodniu tylko za tydzień, chyba zrezygnujemy bo takie czekanie jest bez sensu,a dużo jest już osób na plantacji?

Witek
@Perełka

Nie dziwie sie -,- Też bym tak zrobił, lepiej poszukać coś pewnego.

Jula

A mogę wiedzieć na jakie zlecenie Pan pojechał że się nikt nie odzywa?

Sylwus

nie Interkadra nie bierze pieniedzy od nikogo eczesniej ma jakis procent od strony niemieckiej i nie tylko zreszta koordynator po stronie niemieckiej też zarabia ,koordynator to tak naorawde pośrednik ktory jest pomiedzy firma niemiecką a polską.żadna normalna i legalna firma nie bierze pieniedzy id ludzi wczesniej a szczerze te firmy daja prace bo polski PUB nie daje pracy a tez na tym zarabia,interesy poprostu ,ja osobiscie nie jezdze na zbiory ale moj szwagier niemiec czesto od polskich agencji ludzi najmoje w branzy jajkowej i kurniki

Monia
@Sylwus

No to tak na logikę, po co Interkadra miałaby kłamać pracownikom że jest praca. Jak dostaliby informację że nie ma malin i nie ma pracy to jaki interes mają wysyłać tam ludzi z Polski którzy nie zaczną pracy i nic na nich nie zarobią? Według mnie koordynatorka zawaliła i nie dala znać Interkadrze że malin jeszcze nie ma.

Sylwunia

Ale wy kobiety dziwnie myslicie,mowicie ze wina firmy tu w polsce ,a tak moze firma w niemczech ktora zglasza do polski zapotrzebowanie na pracowników powinna zglosic interkadrze to ze zbiory sie nie odbedą bo nie ma owocow.Niestety tak to dziala interkadra wynajmuje pracownikow innym firma czy to w polsce czy w eu

Dominika
@Sylwunia

Tylko ze pani koordynator mi powiedziala ze rozmawiala z Inter Kadra ze nie ma malin a Inter Kadra powiedziala ze nie przekaze pracownikom bo juz maja wszystko pozalatwiane czyli ewidentnie ich wina.

Monia
@Dominika

@Sylwunia, ale weź się zastanów. Jaki biznes ma agencja pracy żeby wysłać pracowników na zlecenie którego nie ma. Przecież agencje zarabiają na pracownikach którzy pracują. Czy Interkadra kazała wam coś płacić przed?

Sylwunia

Ewidentna wina po stronie niemieckiej ,oni dostaja umowe tez i maja w umowie napisane ze z dniem tym i tym pracownicy do zbiorów przyje,dzaja zreszta strona niemiecka podaje termin i musi poniesc konksekwencje z tytulu opóznien to normalne to nie jest zalezne od nikogo kiedy owoce dojrzewaja i na sto procent to nie pierwszy raz kiedy wynajmuja pracownikow i musza przyjac ewentualne straty sami podaja date na kiedy potrzebuja ludzi interkadra wywiazala sie z umowy oni nie

Toja

Czy zdążyło się komuś, aby po szkoleniu już się nie odezwali? Czy po prostu trzeba troche dłużej poczekać?

michal

(usunięte przez administratora)czy rekrutacja sie zakończyla czy trwa kto jest administratorem danych osobowych co sie dzieje z danymi po zakonczeniu rekrutacji czy moze rekrutacja trwa wiecznie ,nikt tego nie wie

michal

Złożyłem cv na,traktor we francji odpowiedz pozytywna po czym po tygodniu (usunięte przez administratora)odpisała sms ze oferta nie aktualna (usunięte przez administratora)

Adus

Czy to prawda że teraz nie dają już samochodu służbowego na stanowisku merchandisera mobilnego i trzeba mieć swoje?

toja@
@Adus

Auto jest .Do celów służbowych ale dają .Ja na wizytach jestem max 20 minut i robię inne projekty za maj dostałem hajs ponad 3000 na łapę ja nie narzekam ale każdy moze spróbować.

Izaaa

Witam, Jak wygląda praca jako merchandiser mobilny? Jakie trasy? Jakie auto?

@Izaaa

Praca nie jest taka zła... Za to o pracownikach inter kadry można wiele pisać ale nie będzie to nic dobrego.. Zero kontaktu.. Wymysły.. Auto jakie będzie na stanie.. Niektórzy mają spoko auta a inni blaszaki fiorino... Wynagrodzenie miesięczne to kpina! W jakim rejonie chcesz podjąć pracę?

Izaaa
@Andrzej

Małopolska Ile sklepów dziennie trzeba odwiedzić w ciągu dnia?

@Izaaa

Do 20 sklepów... Trasy czesto po 400km dziennie.

toja@
@Adam

@Adam .... Chyba dawno pracowałeś teraz mamy target 240 sklepów /mc, więc sklepów jest 10-12/dziennie/ Trasy rózne ,ale ja nie mam powyżej 120 km od domu. Dla studenta jest to opłacalne 2600 netto u mnie przy 7h max 8 h pracy z dojazdqami

Maritka
@toja@

Właśnie staram się o tą pracę, możesz napisać coś więcej? Co dokladnie robisz? I co w przypadku jak nie zrobisz wszystkich 240 punktów? Gdzie w Polsce pracujesz? Pozdrawiam,

Mat
@toja@

Dla jakiego projektu interkadra pracuje?

Mat

Pracowałem już dla calsberga tylko w innej firmie, swoim samochodem za punkt miałem 22zl a jak tu jest ze stawka i ilością punktów?

GREEN LATERN
@Adam

Chyba cos Ci sie pomylilo i to grubo. Od dawna juz nie ma takich targetow. Troche zluzowali i jest teraz ludzko, mamy target 240 wizyt na miesiac, co wypada 12 punktow na dzien i jest do ogarniecia.

On
@toja@

Jak masz 10 wizyt dziennie to nawet nie robisz 240 wizyt w miesiącu??

Oczywiście masz rację nawiązanie dobrych relacji z kierownikiem i pracownikami jest kluczowe tylko co w sytuacji jak nie masz stałych punktów tylko w każdym tygodniu inne? Jeżdżą inni audytorzy, pracują inaczej....Opowiadają kierownikom bzdury.. Trochę to dziwne!

Kill

To ci gratuluję i to bardzo bo kierownicy w moim rejonie tj, tragedia totalna pkt oddalone od siebie po min 20km zazwyczaj, trasy gdzie sam przejazd według nich to 5h średnio do tego wieczne pustki w lodowkach, i na półkach, albo wszystko ułożone odwrotnie

Paulaa

Witam, Czy ma ktoś kontakt email, tel lub imię nazwisko osoby która prowadzi rekrutację na rejon Krakowa jako merchandiser mobilny?

Jj
@Paulaa

Chcesz wykładać piwo . Skrzynia waży 20 kg z piwem . Nie podniesiesz tego nawet

Ludzie powiedzcie mi ile punktów jako merch mobilny macie dziennie w interkadrze? Pani mówiła mi, że będą inne ilości są inne. Ciągle dodają nowe projekty, które liczą w dziwny sposób do targetu.. (usunięte przez administratora)

Żona Johna
@Anna

Masz target do zrobienia 240 kobieto a każdą wizytę ponad target masz dodatkową płatną. Możesz robić tyle ile masz targetu ale dostaniesz gołą podstawę albo postarać się trochę bardziej i mieć te kilka stówek więcej. No ale jak się nie chce ruszyć i po najniższej linii oporu robić to się potem tak stęka. Mi się tam nowe warunki teraz podobają. Trasy są teraz spoko i wystarczy się trochę przyłożyć. Ja to dostanę teraz 4500 zł brutto, bo robie ponad target.

Lis
@Żona Johna

Hm.. Tak z ciekawości to ile robisz dziennie wizyt, że wychodzi Ci 4500zł brutto?

Taco
@Żona Johna

Dziewczyna wyraziła tylko swoją opinię skąd Twoje zdenerwowanie? Człowieku wyluzuj. A po ile godzin dziennie pracujesz? Jeździsz swoim autem? Robisz tylko Cb czy też inne projekty? Jakie masz te swoje trasy? Jak daleko jeździsz? Może ktoś inny nie ma takich super warunków jak Ty.

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o