Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Były Rekrut

Rekrutacja to jakaś farsa.... obiecują, że dadzą znać za 2 dni, a nie dają wcale... Kierowniczka działu niemieckiego.... nie zna niemieckiego!!!.....

Icek909090

Witam, dostałem propozycję pracy w Marsylii jako hydraulik. Pracowałem już we Francji ale nie przez Agencje. Czy ktoś był na podobnym stanowisku? Jak wygląda to wszystko przez ich agencje? WYNAGRODZENIE, ZAKWATEROWANIE, DOJAZD? PROSZĘ O POWAŻNE ODPOWIEDZI. POZDRAWIAM!

Dzordzu_2008

Witam,a czy praca w tej firmie jako fizyczny w Castoramie (zmiany asortymentów itp) Dziękuję bardzo :-) Pytam bo mam na środę być w pracy

Dejw
@Dzordzu_2008

Wszystko ok, dobrze płatne.

Przedstawiciel handlowy

Witam serdecznie, odradzam kontakt z firmą. Jedna wielka ściema. Ogłoszenia tylko pod budowę bazy kandydatow na okres próbny..... Projekt napoje....

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
Oskar

Do wszystkich myślących o podjęciu pracy jako przedstawiciel handlowy lub merchandiser mobilny . Dajcie sobie spokój. Rotacja jak na dworcu PKP , uzasadniona . Praca nie warta zachodu. Ta agencja to parafirma. Umowy tak spisują , że można nic nie zarobić za cały miesiąc .

Wściekła

Dzień dobry wszystkim zainteresowanym firma interkadra ,jestem opiekunka osób starszych w niemczech pracuje w tej firmie 5 lat i bylo ok ,ale teraz poprostu miarka sie przebrała.Dostałam od firmy zlecenie na wyjazd po dotarciu tam okazało sie ze jest całkie m inaczej ,mialo byc w miare lekko a okazało sie ze jest bardzo cięzko zarobki jak na tę chorobe,prace bez zadnej przerwy,bez wyjscia z domu szokująco niskie juz rodzina osoby chorej bardziej interesuje sie mna niz firma byla prosba od rodziny o dodatkowa osobe do pomocy i od tygodni nic podwyzki nie dadza bo po co ciesz sie ze masz to co masz,i nikogo nie interesuje ze ja tu zdrowie niszcze byle im kasa sie zgadzala

@Wściekła

Niestety potwierdzam , też jako opiekunka współpracuje z tą firmą kilka lat ale teraz -to kompletna chaos . Osoba która zarządza działem niemieckim to pomyłka - nie ma bladego pojęcia o organizacji pracy . Gdy jedna koordynatorka idzie np na urlop - rozdział zadań jest dublowany i chaotyczny . Poza tym , chyba koordynatorki pracują w strachu przed nią - dało się to wyczuć w rozmowie . Nawet niemiecka firma która z nimi współpracuje - narzeka na kontakt z Interkadrą . Po cholerę było zmieniać skład - poprzedni był i kompetentny i sympatyczny .

boni
@Wściekła

jeszcze zobacz składki w ZUS-ie i będziesz dopiero w szoku,jedna na kilka miesięcy....omijać agencję z daleka!

Wioletta
@boni

Jak dobrze, że trafiłam na wasze opinie. Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Też wyczułam, ze jakiś bałagan i chaos mają. Nie jadę z nimi nidzie, szkoda nerwów. Już z jedną agencją miałam przeboje, wystarczy, Jeszcze potem pewnie zero pomocy jak coś się wydarzy i zastraszanie jak to mają takie agencje w naturze.

edek

zacznę od tego, że interkadra to zero kultury biznesowej. Ale zacznę od początku, pod koniec sierpnia złożyłem cv na audytora Merchandiser, Pani oddzwoniła zaraz na następny dzień z propozycją, porozmawialiśmy i zostałem zapisany na szkolenie "online" z panią Kamilą super, następnie przesłano mi dokumenty z którymi miałem się zapoznać ... super, po zapoznaniu się z nimi miałem parę pytań, po tym mówię biorę tą robotę, Pani Kamila mówi że oddzwoni po weekendzie, mówię że ja zadzwonię, nie ona ok... do teraz czekam na telefon ... ale nie dzwonię sam żebym nie wyszedł na desperata itp ...oczywiście dalej potrzebują audytorów i Merchandiserów... firmie inter życzę dalszych sukcesów biznesowych ..

@edek

U mnie było to samo jeszcze gorzej. I znowu Pani Kamila robi opinie firmy Interkadra.

@edek

ciesz się, że nie oddzwonili. nie stracisz czasu i nerwów, lepiej się skupić na normalnych ofertach pracy

Irek

Oczekują prawo jazdy kat b czy nie jest to ważne ?

Mateusz

Bardzo dobra współpraca z firmą w pracy jako merchandiser mobilny dla Coca Cola. Pani Karolina - najlepszy koordynator na jakiego do tej pory trafiłem (pracowałem już dla kilku takich firma). Pieniądze na czas, elastyczne godziny pracy i bardzo dobry kontakt telefoniczny z firmą. W tym projekcie w pełni profesjonalne podejście do pracownika, firma pomocna w razie jakiś problemów w terenie z przedstawicielem Coca

Fru
@Mateusz

W 100% sie zgadzam!!! Tez bardzo dobrze wspominam Pania Karoline! I kazdemu zycze takiej przelozonej jak ona!!

Muzyka

Czyli praca Merchandiser Mobilny nie ma po co iść ?

Leosia
@Muzyka

Też bym chciała wiedzieć!!!??? Telefon służbowy dają? Można używać? Maseczki, rękawiczki zapewniają? Jak wygląda dzień pracy, czy można zjechać na obiad i tego typu sprawy , pracować trzeba w każdej pracy to wiadomo, ale jakie profity???

@Leosia

Dużo pracy, dużo jeżdżenia, jeszcze więcej stresów i nerwów, co chwilę nowe projekty, co do telefonu, stare Samsungi, czy można korzystać do prywatnego celu, nie wiem , ja nie korzystałem bo wstyd z tym się pokazać

@Muzyka

Ps. Co do maseczek itp, jeśli sama nie kupisz nie będziesz mieć tyle w temacie

Op
@Ashar

Dla mnie zabawne to co piszesz, jak nie chcesz samsunga to prosisz o inny telefon i nie robia o to problemow. Czy mozna korzystac prywatnie raczej tak chociaz od tego sa telefony prywatne A jak chodzi o maseczki itd to o to nie dba interkadra tylko firma od jakiej maja zlecenie np cocacola. Zawsze mozna zapytac czy moga wyslac nie widze problemu. Kto pyta nie bladzi, a widze ze Ty ashar tu robisz niemale zamieszanie bo nie potrafisz sie odezwac do zespolu ik. Przepracowalam sporo czasu w interkadrze i bardzo pozytywnie wspominam ta agencje. Jak ktos umie sobie zorganizowac prace to to robi a jak nie potrafi to pozniej wrzuca wypociny w siec o jaka ta firma zla i niedobra. Nigdy nie mialam problemow z wyplatami, systemem premiowym, godzinami pracy ani nawet narzedziami do pracy. Byl jakis problem to telefon do koordynatora i zawsze wyciagali pomocna reke. Zycze kazdemu takich przelozonych i taki zespol na jaki trafilam pracujac w interkadrze.

Tetley

Praca jako przedstawiciel handlowy dla Coca-Cola. Kasa 2200 zł zakaz używania samochodu do celów prywatnych, wymagania ogromne cola teraz sprzedaje też alkohol Nemiroff dystrybucja , kawa , i reszta. Na wszystko jest dotarcie, non stop poprzeczka w górę . Kasa 2200 na rękę. Nie opłaca się nerwy i stres w pakiecie.

glo
@Tetley

Tam jest rotacja jak na dworcu PKP w godzinach szczytu.

Jk43
@glo

Tragedia tam jest .

Sylwus

W umowie jest wzmianka o karach pirnięznych,prosze przeczytac umowe dokładnie bo sa rozne kary.Pozatym najpierw Pani przyjela oferte a pózniej odrzucila oni sa górą pomimo innych kwalifikacji przyjeła pani zlecenie

monalisa

UWAGA !!! Interkadra zmieniła ogłoszenia z merchendiser mobilny na audytor mobilny ze względu pewnie na opinie na portalu. To ta sama praca (usunięte przez administratora) . uwaga!!!

toja@
@monalisa

@monalisa gdzie są te ogłoszenia na audytor?może to przy innych projektach?wiesz coś?

Lg
@toja@

Na ich stronie internetowej. Znikły te na Merchandiser jest napisane teraz audytor . Ta sama praca.

Dariusz

Pani Kamila z projektu Merchandiser to (usunięte przez administratora) i kłamcą . Traktuje ludzi jak śmieci lekceważy , kłamie jak z nut . Nie odbiera telefonu , nie oddzwania, nie odpisuje kłamie , że przysłała potem mówi że nie przysłała . Mówi co innego robi co innego . Poprostu (usunięte przez administratora) . Nie nadaje się do tej pracy. Jest poprostu (usunięte przez administratora) .

Południe
@Dariusz

Jeśli chodzi o tą samą Panią Kamilę, o której ja myśle to nie zgadzam się wcale z tą opinią. Pracowałem jako mobilny audytor z CEDC i Panią Kamilę wspominam najlepiej z całego zespołu. Zawsze jak ptrzebowałem pomocy to ją dostawałem. Zawsze odbierała telefon albo oddzwaniała. Czasami nawet po godzinach swojej pracy poświęcała czas wolny. Praca owszem była strasznie ciężka ale to raczej nie wina Pani Kamili. Szkoda, że rzucasz tak oszczerstwa bez podania konkretnch informacji.

@Południe

Podałem informację , ale została usunięta przez admina. Wszystkie szczegóły . Ona nie raczy nawet oddzwonić kolegą, nie odbiera, zrzuca połączenia i wyłącza telefon . Nie odpisuje na meile i sms. Zwodzi, kłamie , mówi non stop coś innego . Straszna kłamczucha.

toja@
@Dariusz

Usuwają tylko wulgaryzmy i nazwiska .Nie usuwają calych opinii widać Ty Dariusz masz za dużo czasu bo twoje opinie obszerne .Mi szkoda byłoby czasu .Zamknął bym temat tej firmy i zostawił ją za sobą.Jezeli jesteś dobrym pracownikiem czemu szukasz pracy w takiej firmie gdzie opinie nie są zbyt pozytywne .Nie czaje????

@toja@

Usuwają też całe wypowiedzi. A No chodzi o to , że odmówiłem pracę w innym miejscu bo mówiła co innego robi co innego. Mam już prace . Spoko . Ale ostrzegam innych

Xx

Czy był ktoś na winobraniu? Ma jakieś uwagi, doświadczenia? Warto?

Targówek

A czego Ty oczekiwałeś ? Pani Kamila wierzy w to , że jest Panią i gospodynią . Ona cały czas tak robi . Młodych można łatwo oszukać ponieważ dopiero zaczynają pracę . Takie osoby na wszystko przytakną . Pani Kamila o tym wie i dlatego jest taka kłamliwa . Zresztą w wynagrodzenia ch też kłamią

Ashar

Za wyrobienie targetu 2600 brutto, szkoda tylko że w projekcie dla firmy *** 6/10 punktów nie życzy sobie audytu, więc jak osiągnąć ten target ??

Niepokorny

Ostatnia sprawa to nie wierzcie w to co wam mówią w firmie koordynatorzy bo to są kłamstwa... Miała być podwyżka z 9 na 12 zł za wizytę. I słowo nie zostało dotrzymane. Będą wam koloryzować... Praca nie warta wymagrodzenia. Wymagań multum a kasa ciągle ta sama. ????????‍♂️

Poganiacz
@Niepokorny

Na dziale niemieckim to samo, nie dają podwyżek do końca roku, a obiecywali...

Kuchar

Nie polecam wysłano nas 1000km do pracy gdzie po 6.5h czekania na umowę okazało się że nas nie przyjmą

Perełka
@Kuchar

To pięknie,my też wróciliśmy z Belgii bo na miejscu okazało się, że nie ma miejsca do zakwaterowania,wprawdzie z innej agencji pracy ale straty też są.Pani z agencji pracy w Polsce powiedziała nam dopiero jak już byliśmy spowrotem w Polsce żeby nie przyjeżdżać do pracy bo rozwiązali umowę z pracodawcą a ludzie, którzy tam są mają jechać do domu.

@Perełka

A z jaką agencją wyjechałaś skoro nie z Interkadrą? Napisz bo też szukamy pracy na wrzesień.

@Muszelka
@Marta

My wyjechaliśmy z firmą Veritas, opiekuje się nami biuro w Słupsku i jesteśmy na prawdę zadowoleni. Z resztą proszę sobie poszukać opinii i samemu poczytać :)

Praca w tej firmie to jest czyste wykorzystywanie pracownika, nie wypłacają obiecanej premii i traktują pracownika jak zero. Po wielu nerwach udało się uwolnić z tej firmy (odkąd jest nowy dyrektor), oczywiście nacisk z strony dyrektora był, że to ma być rozwiązanie umowy za porozumieniem stron,a chciałam dać normalnie wypowiedzenie. Dla świętego spokoju żeby się stamtąd uwolnić nawet na to się zgodziłam. Po powrocie z urlopu, potrafisz usłyszeć słowa "to po co szłaś na urlop", potrafią ci się mieszać w twoje życie prywatne i jeszcze ci mówić co masz robić. Dyrektorka potrafi podczas rozmowy robić sobie z ciebie żarty (poniżać). Po rozstaniu z tą firmą myślałam że to koniec moich zmartwień ale NIE ! Kierowniczka przyjechała specjalnie 679 km po to aby mnie sprawdzić czy przypadkiem nie złamałam zakazu konkurencji i czy przypadkiem nie powinnam dostać kary 40 000 zł. To wszystko mówi samo za siebie co dla tej firmy priorytetem jest, liczy się rządzenie, intrygi i stołek, nie człowiek, tylko teraz jest to już na poziomie zaawansowanym. Tak jak było to napisane w wcześniejszych komentarzach, które już są usunięte . Praca dla ludzi o mocnych nerwach !

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o