Opinie o Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży w Zielona Góra

Katarzyna Wrona

Nie polecam pracy w tej firmie. Chyba, że lubisz pracować za darmo i to w dość spartańskich warunkach np. śpisz z pluskwami. Ps mam zdjęcia gdyby ktoś zachodził w głowę jak to możliwe w naszych czasach. Raz jeszcze nie polecam.

pracownik były
@Katarzyna Wrona

może pluskiew nie było ale wypłaty nadal brak..

Basia Nowy wpis

Rozważam wyjazd jako instruktor sportowy na turnus 22.06.2024r. - 31.08.2024r., jeszcze mam chwilę żeby aplikować przez portal. Oczywiście praca tylko w sezonie ze względu na charakter stanowiska, ale czy jest możliwość podjęcia stałej współpracy, również na przyszłe turnusy? I powiedzcie proszę jak dokładnie może wyglądać ten ich atrakcyjny system wynagrodzeń.

Elz

Ludzie nie dawajcie dzieci na kolonie w Gościnie. Pani kierownik zastrasza dzieci i wiecznie się na nie wydziera. Na wychowawców zresztą też. Psychologa, który stanowił dla wszystkich oparcie, właśnie wygryzła jaśnie Pani Kierownik ( inteligentnych trzeba wyeliminować ) Teraz już będzie sobie używać na całego. I niech nikt nie liczy na warsztaty dziennikarskie, albo kręgle lub basen. Codzienne apele z agresywnymi monologami to i owszem.

Jola
@Elz

Skoro tak źle to dlaczego Pan/Pani jako pracownik nic z tym nie zrobil?Zamiast wyrzucać brudy do sieci trzeba było porozmWiac z P.Krzysztofowem Cz.Szef zrozumie, wysłucha podejmie odpowiednie kroki.

Roxi Nowy wpis

No i nie da się z tym nic zrobić? Zastanawiam się, czy ktoś próbował chociaż to zgłosić wyżej i czy była jakaś reakcja/rozmowa z tą panią. Widzę, że nawet ktoś proponował rozmowę z szefem pisząc, że podejmie odpowiednie kroki.

MAŁGORZATA Nowy wpis

JEŚLI mówimy o tej samej osobie - to nie tylko agresja ale PODŁOŚĆ DO GRANIC na każdym kroku ! czy to wypływa z postury tej pani czy ma tak wredny charakter ? czy przez cały rok jest zerem i się dowartościuje na koloniach ? argument dlaczego nie zgłasza się p.Krzysztofowi ? zgłaszałam na bieżąco akcje, które uskuteczniła pania H. - zero reakacji !! dowiedziałam się że pani H. ma taką pozycję u szefostwa, że na wszystko sobie może pozwolić.Pojechałabym chętnie z Polturem, ale na myśl, że mogę trafić na tą kobietę ! powoduje ze nie !

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak dużo osób pracuje w Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży?

Czy jeżeli chodzi o temat niewypłacenia wynagrodzeń, firma wszystkie zobowiązania uregulowała? To były chwilowe problemy finansowe? Od kilku lat nikt tu już nie zagląda a nie widzę informacji, żeby firma się zamknęła. Jeżeli chodzi o biuro podróży to jak się aktualnie układa współpraca na stanowisku doradcy klienta? Interesują mnie chociażby podstawy jak wynagrodzenie i umowa? Ktoś się orientuje?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Instruktor Kulturalno Oświatowy – kolonie 2020r..
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

UWAGA NA ZŁODZIEJSTWO!!!!! PRZYSŁALI MI RACHUNEK NA 2300 PRZELALI 1600 ZŁ I PISZĄ ZE MAM SIĘ CIESZYĆ, ŻE SĄ ŁASKAWI. NIE DOŚĆ, ŻE (usunięte przez administratora) TO JESZCZE SA CHAMSCY!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Jak wygląda praca na stanowisku Instruktor w firmie Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży? Czy mogę liczyć na więcej niż 4000 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

Wiktoria

Jest tutaj oferta pracy taka na pielęgniarkę na bazie kolonijnej. Bardzo stara, z 2012, ale powiedzcie, czy nie powtarza się nabór już w ogóle? A jeśli tak to ile trwa wyjazd aktualnie? Bo tak to wszystkie informacje wygasły, a w internecie nie widzę nic. Bardzo dziękuję za pomoc.

Nyckowski Oskar

Byłem na kolonii w Jastrzębiej Górze jak dla mnie najlepsza kolonia na jakiej do tej pory byłem .♥️ Wychowawcy cudowni ,sympatyczni a w szczególności Pań Romuald Janz najwspanialszy wychowawca o złotym sercu Dziękuję za wspólnie spędzony czas .Pojechał bym jeszcze raz z tą samą ekipą .????????????❤ośrodek super jedzenie dobre opieka najlepsza .

Szymon ch

Dzień dobry bylem z POLTUREM na koloniach. Wychowawcy byli świetni a przede wszystkim Pan Romuald był to świetny wychowawca inni powinni się od niego uczyć. Całe kolonie były fajne mogę powiedzieć że nie żałuję że pojechałem.Z tak świetną opieką mogę jeździć zawsze i wszędzie.Poczucie bezpieczeństwa w 100 %.Pozdrawiam serdecznie ????

Nadia

Jaka jest kasa miesięczna dla Pilota wycieczek? Wpadłam na ich ogłoszenie w sieci i szukam konkretnie info o pensji. Czy ktoś wie, jaka jest kasa i czy jest tu tylko pensja zasadnicza, czy też dają premie, bonusy finansowe jakiekolwiek?

Mania

Nie szukają wychowawców może? Teraz wakacje a ja nie widzę żadnych ofert, takich jak kiedyś. A chętnie bym pojechała. A może tam na stałe kogoś mają, jak to zatrudnienie wygląda?

OSZUKANI .....

UWAGA!!!! PRZESTRZEGAM!!! WSZYSTKICH OSZUKANYCH I ZAINTERESOWANYCH POZWEM ZBIOROWYM ZAPRASZAM DO KONTAKTU. BEZ ZBĘDNEGO KOMENTARZA. ankap963@gmail.com

@OSZUKANI .....

Szanowna Pani proszę napisać szczegóły czego ma dotyczyć pozew zbiorowy i jakie są fakty

Brakuje faktów

@OSZUKANI .....

O co Pani chodzi, brak faktów, brak przykładów, nawet nie napisala Pani w jakim charakterze była Pani zatrudniona.I czego się Pani spodziewa , ze pracownicy bez podstaw napisza do Pani co ich boli? Podziwiam optymizm.Trudne sytuacje się zdarzają, ale dzieki otwartości, kompetencji prezesa i pracowników biura przy Pani odrobinie dobrej checi, mozna dojść do porozumienia...Przecież już dawno pracownicy biura przeczytali Pani post i zglosili.nawet nie ma Pani odwagi aby się przedstawić z imienia.Kompleksy leczy sie u psychologa a nie w sądzie ani w Internecie. BOGUSLAWIE, KRZYSZOFIE JESTEM Z WAMI

Max
@OSZUKANI .....

Popieram i ja też wystąpiłem z pozwem

R..
@Max

Dziwię się że takie firmy w ogóle istnieją...że jeszcze żadna instytucja nie zakazała im prowadzenia działalności i nie pozamykała w więzieniach za te przekręty...

@R..

skoro podobno szły jakieś pozwy to nie udało się niczego konkretnego udowodnić? może jednak nie ma powodów do zamykania działalności w takim razie chyba, że te sprawy dopiero trwają?

Roman.
@R..

Układy.

@Roman.

dokladnie....ciekawe jakie kwoty w pitach rocznych wpiszą....bo już jestem pewien że będą chcieli sobie większe koszty zrobić aby niższe podatki płacić

Szanowni Państwo bardzo proszę o podawanie faktów dotyczących działalności firmy ...

Katarzyna Wrona

Pani Maria

Zgdzam sie . Warunki sa fatalne jak i firma

@Katarzyna Wrona

niestety też pracowałam bez wynagrodzenia z robactwem, w zagrzybionych i wilgotnych murach, karmiona resztkami z poprzednich dni ( nic się nie mogło zmarnować a kier mówiła, ze mamy się cieszyć, że cokolwiek nam dali....) Praca non stop ponad 20 godzin na dobę 7 dni w tygodniu, płatna za 31 dni przepracowanych - nie miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!

cierpliwy pracownik
@pracownik

też tam pracowałam prawie cały sezon do tej pory nic mi nie wypłacili! otrzymałam PIT na pewną kwotę, której mi nikt nigdy nie wypłacił.....Moja kultura nie pozwala mi nadal się o pieniądze upominać, myślę, ze to BANKRUCI!

Zbigniew Kwiatkowski
@pracownik

Ja jednak chwałę tą firmę a pracowałem w charakterze wychowawcy sierpień 2019r.Miałbym tylko zastrzeżenia do nipotrzebnej"papierologii" no i znacznych,stresujących niepotrzebnie każdego opóźnień w wypłatachDzieci z Domów Dziecka bywają trudne,ale ja lubię trudne dzieci,bo to jest wyzwanie dla moich umiejętności,choć przyznać trzeba,źe kosztem zdrowia.Nie wiedziałem, źe tak mocno można pokochać cudze dzieci-a tak się zdarzyło podczas mojego pobytu w Szczyrku.Firma godna polecenia wszystkim rodzicom.

Wychowawca Wrocław
@Zbigniew Kwiatkowski

O czym ty człowieku piszesz ,kierownictwo dostaje wytyczne by zaniżać oceny w dzienniku kolonijnym jak w szkole ocenę dostajesz ,dzieci mogą być różne tylko za pracę należy się zapłata .Żadna osoba na tym forum nie powie mi że to normalne że ponad 3 miesiące czeka się na zapłatę z biura ,podajcie mi inne biuro gdzie jest taki zwyczaj.Panie prezesie jak długo zamierza pan zwlekać z wypłatami.Za złamanie zasad umowy zlecenia płaci się kary od tysiąca zł do 5000tys w wypadku sprawy sądowej do 30000tys zł.Pisze pan o hejcie na forum, proszę pomyśleć czemu ludzie dają takie opinie.Sprawa wygląda tak że ludzie oczekują płatności na czas ,logika prosta że za brak uczciwości ponosi się karę.Prosze napisać że szukacie wolontariuszy bez zapłaty wtedy inna rozmowa.Panie prezesie zamiast kopiować wiadomości o hejcie proszę uczciwie załatwić sprawę ,w następnym tygodniu sprawa zostanie skierowana do programu Uwaga .

Wychowawca Roman Kowalski

Tchórzem panie prezesie jest Pan sam bo prawda pana boli ,pragnę poinformować pana że została zgłoszona skarga do inspekcji pracy oddziału w Poznaniu który skontroluje działania pana firmy ,poza brakiem kultury który pokazuje pan na tym forum nic więcej pan konkretnego nie jest w stanie napisać.Skoro taki pan odpowiedzialny proszę napisać kiedy zostaną wypłacone wynagrodzenia za turnusy zimowe , oczywiście zacznie pisać pan o hejcie o różnych rzeczach konkretów brak , widać dużo osób których traktujecie jak śmieci pan wypłatę dostał na czas a wychowawcy co tam niech czekają . Proszę konkretnie napisać kiedy wypłaci pan zaległe wypłaty wychowawcom .Moje dane pozna pan gdy skieruje cywilny pozew za złamanie zasad umowy zlecenia ,żeby pana uspokoić ma pan imię i nazwisko na samej górze.

Wychowawca Roman Kowalski

Pan prezes poważnej firmy pokazuje ideal kultury na forum no tak bawi pana że ludzie czekają na wypłatę tyle czasu ,żyjemy w wolnym kraju gdzie każdy może napisać słowa prawdy to też czynię ,jak pan zauważył nie tylko ja napisałem opinue o pana biurze na tym forum ,pan także oszustwami daleko nie zajedzie,ma pan problem bo posiadam potwierdzenie wykonania swej pracy oraz przesłania poprawnie wypisanego rachunku bankowego.Nie trafił pan na naiwnego gówniarza który nie zna swoich praw . Oczekuje rzetelności z pana strony i odpowiedzi kiedy wypłaci pan ludzoom zaległe wypłaty. Co do programu Uwaga może dla pana to są hieny medialne dla ludzi rzetelny program który ukazuje krzywdę ludzi.Nikt tu pana nie obraża jakby nie było to pan obraził mnie w swej wypowiedzi ale tym zajmiemy się innym razem ,podsumowując proszę o konkrety w sprawie wypłaty i mnie to są 2 turnusy zimowe.

@Wychowawca Roman Kowalski

Tak, ja pokazuję ideał kultury, bo się podpisuję dając publiczne wypowiedzi i poza oczywistym tchórzostwem nie wchodzę w ocenę anonima. To - biorąc pod uwagę to co Pan mi insynuuje i jak dyskredytuje moją firmę - jest szczytem kultury z mojej strony. Po raz pierwszy napisał anonim prawdę. Czyżby kontakt ze mną, nawet taki hejterski, wpływał pozytywnie na intelekt i sumienie anonima ? Naprawdę, nie sądziłem, że mam w sobie takie moce... Mieczysław J. Bonisławski PS Proszę nie traktować tego jako zachęty do dalszego podnoszenia poziomu swojego morale i wiedzy ogólnej poprzez kontakt ze mną. Akurat mam chwilę czasu aby się pobawić z hejterami, ale nie jest to stan wieczny, a tylko - jako się rzekło - chwila...

@m.bonislawski

Otóż panie prezesie czy trudne jest dla pana napisać konkretnie słowo przepraszam że nie płacimy na czas bo epidemia np , chodzi o kulturę która pan tu pokazuje ludziom ,wiele osób pracowało z waszą firma i wie jak u was jest cytując ostatnio rozmowę z waszym kierownikiem który napisał stary w Polturze jest tak zawsze tam nie jedziesz zarobić Pana intelekt no cóż tu zostawię to bez komentarza ,gdyby pan napisał szukamy wolontariuszy wtedy mogę jechać za darmo.Kolejna sprawa potrafi pan obrażać tylko na forum ludzi którzy czytając to zobaczą jaki pan jest ,hejt jest wtedy gdy pisze pan nieprawdę ,dam panu przykład biura Lutur czemu o nich nikt nie pisze negatywnie bo płacą na czas.

@m.bonislawski

Panie prezesie byłem z wami wielokrotnie i zawsze opóźnienia były więc pana sumienne wywody są daremne czymś chce pan zabłysnąć tu na forum tylko czym.

Wychowawca Roman Mk
@m.bonislawski

Morale podnieść mogę po dyskusji z osobą rzetelna ale żeby pan się nie wysilał super biuro płatności na czas polecam każdemu szczególnie morze i góry , super ośrodek Hutnik surviwal odlot, sarkazm panie prezesie sarkazm ,wie pan czym się różnimy tym że mam klasę a pan potrafi obrażać tylko innych i nie stać pana na słowo przepraszam ,skoro według pana to niby hejt proszę napisać gdzie jest nieprawda .

@Wychowawca Roman Kowalski

Jak ktoś daje pieniądze z rączki do rączki, przy wsiadaniu do autobusu, to może tak być, że nie zdążył jeszcze dowieźć dzieci do domu a już ma kaskę. Ja niestety nie mogę tak robić. Obrót pieniądze regulują w tym kraju jeszcze na szczęście przepisy. Powoływanie się na teksty typu, że ktoś jest u nas wolontariuszem lub u nas nie jedzie się zarobić jest debilne (usunięte przez administratora) to pojęcie medyczne a debilizm - jednostka chorobowa). Nie ma osób, które by nie dostały za prace u nas należnych środków (nie twierdze że w terminie co do dnia), a jeżeli ktoś narzeka że za mało dostaje, to niech popatrzy w lustro. Nie ma żadnego zewnętrznego imperatywu, aby jechać za nasze stawki, ja rozumiem, że jak ktoś podpisuje umowę, to się z nią zgadza. Pisanina, iż taki ktoś pracował za darmo, pół darmo lub nic nie zarobił to symptom jednostki chorobowej, o której napisałem powyżej. Nie twierdze przy tym, iż nie chciał bym płacić więcej, ale to reguluje rynek. I nie chodzi o podaż pracowników, ale o popyt po stronie kupujących kolonie. Płace są takie na jakie pozwala kalkulacja związana z zapłatą za kolonie przez klienta. Co do braku hejtu na innych organizatorów, może maja po prostu więcej szczęścia do rozsądnych ludzi ? Tyle samo negatywnych odczuć (nie mówię takie same) jak pan ma o nas, maja inni o tych innych organizatorach. To jest karuzela, w jednym roku ci sami ludzie jadą z nami, w kolejnych z naszymi konkurentami nr 1, potem nr 3, aż wracają do nas. Z odczuciami negatywnymi oczywiście o ich pracy rok czy dwa lata przed powrotem do nas, czyli u konkurencji. Z szacunku dla tych naszych pracowników, ale i z szacunku dla firm konkurujących nie wchodzę w szczegóły. A piszę to tylko gwoli refleksji tych osób, które chcą oceniać pracę u nas przez pryzmat chamskiego hejtu. Mieczysław J. Bonisławski PS Nie chciałby Pan, drogi interlokutorze, przeczytać tu na forum tego co i o Panu wypisywali nasi drodzy rodzice... Nawet Pan nie wie, ile skarg oddalam, ile razy w sądzie broniłem niesłusznie pozywanych przez rodziców z MOPSów wychowawców, instruktorów czy kierowników. Ale to zostaje tylko w mojej szufladzie z dokumentami i pamięci, nie wywlekam tego anonimowo po hejterskich portalach.

@Wychowawca Roman Mk

Nieprawda jest w tym sarkazmie. Hutnik jest w tej chwili drugim po COS w Cetniewie ośrodkiem dla wybranych dyscyplin sportu i tancerzy. Baza sportowo - treningowa, odnowione pokoje, części wspólne (halle, stołówka, świetlice specjalistyczne). Tym razem, to ja napiszę: proszę odszczekać ten sarkazm, albo odpowie pan za działanie na szkodę firmy. Mieczysław J. Bonisławski PS ja naprawdę potrafię namierzyć każdego anonima zanim on sam zasapie się gmerając paluchami po klawiaturze i nie tylko

@m.bonislawski

Otóż panie prezesie napiszę tak można z kulturą załatwić wszystko co do rodziców gdyby nie wychowawcy dzieci wielokrotnie miałyby nudne kolonie gdyby były skargi kierownik kolonii nie zalicza turnusu proste Proszę konkretnie dane która pani kierownik ma zastrzeżenia bo wymienię panu choćby panią Hanię bez nazwiska wie pan o kim mówię które krzyczała tylko na dzieci nie szanując wychowawcy czy to kobieta czy facet ,co do Hutnika piszę jak wyglądały warunki rok temu , specjalnie dla pana sprawdzę w tym roku ,co do Cetniewa nie byłem nie oceniam , jeżeli chodzi o różne biura każdy wypłaca zgodnie z umową natomiast chodzi o podejście do 2 osoby , jeżeli nie stać.mnie na coś nie obiecuję dla pana wiadomości jeździłem i z biurem Włóczykij z Krakowa nawet za kwotę 500zl bo liczyło się dobro dzieci z domów dziecka, jeżeli chodzi o skargi rodzice dzieci gdyby im było źle na kolonii zabraliby je do domu wielokrotnie dzieci dziękowały za poświęcony im czas na organizację czasu na kolonii.Kryzys dotyka każdego nie tylko pana biuro ja mimo wszystko życzę powodzenia a ode mnie rada nie zawsze wygrywając tanio przetarg potem będzie miał pan pieniądze na wypłaty .

Zaskoczony
@m.bonislawski

Człowiek wykształcony i prezes firmy zwraca się do kogoś w ten sposób, ręce opadają...

ROBERT
@Wychowawca Roman Kowalski

firma nie wywiązuje się z umowy

Olga
@Katarzyna Wrona

Oczywiście również nie polecam.

Marzena
@Olga

A ty z jakiego powodu nie polecasz? Możesz napisać?

Roman
@Katarzyna Wrona

(usunięte przez administratora) kila i mogiła.

...
@Roman

Czyżby nawet nasz kierownik stwierdził że firma krzak?

pracownik były
@Katarzyna Wrona

może pluskiew nie było ale wypłaty nadal brak..

Organizacja

Firma pomyłka. Przestroga zarówno dla organizacji, klubów jak i prywatnych osób, jak najdalej od tej firmy!!!.

@Organizacja

dzięki

to ja

Dzień dobry, jadę jutro pracować do Kołobrzegu. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat godzin pracy? Stawkę mam miesięczną i obawiam się że będzie to praca powyżej 160 godzin miesięcznie.

@to ja

A skąd ta liczba skoro jeszcze nie wiesz co Cię czeka?

Kamil
@Marta

Jak wiadomo w Polturze dają najniższą krajową stąd pewnie obawa tej osoby że będzie to wyzysk i praca ponad 160 godzin miesięcznie. Pamiętajmy najniższa krajowa na umowę o pracę jest za 160 godzin. Przy umowie zlecenie powinna być stawka godzinowa. To ja - daj znać po ile pracujesz. Zobaczymy jakie praktyki stosuje firma. Pozdrawiam.

@Kamil

Widzę, że zamilkła. :( A może ktoś inny się podzieli?

a może...
@Aneta

a może zapieprza od świtu do zmierzchu....

@a może...

W sumie. A jest coś co mogłoby na to serio wskazywać?

do m.bonisławskiego

komornik nie miał prawa zająć całości wynagrodzenia!!!! i nie wypisuje się takich rzeczy o pracownikach- to jest karygodne

@do m.bonisławskiego

z umowy o dzieło zlecenie komornik może zająć całe wynagrodzenie , jedynie z umowy o prace , nie może całości zabrać , Andrzeju spr ustawę - Pozdrawiam Ewa - kierownik

wychowawca
@do m.bonisławskiego

Ma prawo zabrać komornik całe wynagrodzenie jeżeli to umowa zlecenie ...a w firmie Poltur Polska zawsze daja umowe zlecenie:)

Mobika
@wychowawca

No nie zgadzam się. Po zakończonej pracy gdzie była umowa zlecenie nastopilo umowa o dzieło.To jest (usunięte przez administratora) i kpiny. Mimo to jeszcze cię uwala gdzie robię ci we wrześniu umowę bez twojej wiedzy a ty gdzieś indziej pracujesz .Każą ci wysłać zwolnienie we wrześniu jak ty z nimi nie poracowalas

akurat

Firma pomyłka i jedno wielkie nieporozumienie, na każdym etapie, od podstaw po wierzchołki. A kierowniczka Violetta powinna schody zmywać i koniom za płotem gnój wyrzucać, a nie zarządzać zasobami ludzkimi.

dokładnie
@akurat

Spośród kilku tysięcy organizatorów turystyki w Polsce, ŻADEN nie cieszy się aż tak złą sławą jak poltur. To mówi wszystko

zadowolony
@akurat

A co, wyrzuciła cię pani Violetta za pijaństwo czy nieróbstwo ? Jak się chce pracować, to można w Polturze. Ja wracam tam co rok.

Ważne
@akurat

Gdyby tak było jak jest napisane w/w opinii to firma juz dawno by splajtowala

Czy pracownicy Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

???? ???????????? przepraszam nie mogłam się powstrzymać Spotkania integracyjne to chyba tylko te z pozwami zbiorowymi w sądzie pracy

Poltur

Jedyny pozew jaki tu powinien być to wobec anonima, który jak szczur się kryje sącząc jad fałszu i nieprawdy. Żądam natychmiastowego usunięcia kłamliwego wpisu poddającego w wątpliwość rzetelność firmy Poltur. Chybna, że portal to takie same szemrane towarzystwo, zerujące na kłamstwie i pomówieniach jak autor szkalującego wpisu. Nikt nie miał powodu i nie składał pozwu zbiorowego przeciwko nam. Czekam wraz z prawnikiem na usuniecie wpisu.

Kierowniczka

Drogi człowieku, do czasów pandemii takie imprezy dla pracowników odbywały się dwa razy do roku (ostatnia XII 2019). Połączone były ze szkoleniem umiejętności dla danego stanowiska, poszerzaniem wiedzy o nowych punktach programów, zwiedzaniem ciekawych miejsc. Były to prawdziwe wyjazdy łączące rozrywkę, integrację i doskonalenie się. Widać nie należałeś do ekipy pracowniczej, może znalazłeś się jakoś przypadkowo na koloniach

Ważne

Szanowna Pani czego Pani potrzebuje aby zaniechac pisaania postów niezgodnych zgodnie z moja wiedza o tym co Pani sugeruje?Znajac osoby decyzyjne w biurze jeżeli coś w Pani odczuciu było niezgodne z przepisami prawa i gdyby Pani się do nich zwrócila to zapewne sprawa zostałaby wyjaśniona. I dziwi mnie fakt , ze teraz dopiero sa Pani o tym przypomniala.

Wychowawca Wrocław

Moi drodzy nigdy nie współpracujcie z tym biurem chyba że kochacie pracować za darmo ,dzieci jak to dzieci bywają różne, natomiast co do kierowników mogę na plus napisać że fajnym kierownikiem jest Rafał od sportu oraz pani Bielska, natomiast sami wiecie wychowawcy na kogo tam można trafić, kochani to nadaje się tylko do programu Uwaga że w obecnych czasach takie biuro istnieje i to pod szyldem PTTK.Dzieki temu łatwiej ludzi oszukiwać i robić w balona termin na umowie jest 3 tygodnie od wysłania podpisanej umowy wykonania zlecenia ,Panie prezesie inne biura płacą do tygodnia po zakończeniu turnusu przykładem jest Lutur z Lublina lub Centrum Odys koło Żywca,pan nie martwi się co wlozyc do garnka , wykonałem swą pracę i oczekuje zapłaty zresztą nie tylko ja w innym przypadku zgłaszam biuro Poltur do programu Uwaga oraz kieruje sprawę do sądu ,w sumie ludzi oszukanych uzbieramy na pozew zbiorowy ,jesteście niestety niewypłacalni .

Wychowawca Ala
@Wychowawca Wrocław

Panie prezesie proszę wobec tego zapłacić wychowawcom z własnej kieszeni.

Tajemniczy
@Wychowawca Wrocław

Proszę o kontakt na adres pod adresem maksym.deluga@gmail.com

Tajemniczy
@Wychowawca Wrocław

@wychowawca z Wrocławia proszę kontakt na meila maksym.deluga@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży?

Zobacz opinie na temat firmy Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży?

Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży