Grupa Pracuj

Opinie o Grupa Pracuj

dzgs

To jedna wielka ściema. Ludzie wysyłają CV na lewe oferty, których nikt nie kontroluje. Ktoś przejmuje dane z CV pod pretekstem lewej oferty. Policja powinna zająć się tym. Podawanie publicznie fałszywych ogłoszeń jest (usunięte przez administratora).

Jakie są warunki zatrudnienia w Grupa Pracuj?

XX

Warunki zatrudnienia ustalane są na spotkaniu rekrutacyjnym i są różne w zależności od stanowiska

Zrekrutowany

Cześć proszę o podanie informacji: jakie ą możliwości udziału w szkolenia zewnętrznych ?. Jak są realizowane kiedy można skorzystać.

@Zrekrutowany

Informacje o działaniach rozwojowych można uzyskać najszybciej bezpośrednio u przełożonego, kto pyta nie błądzi :) Szkoleń jest sporo, ogólnofirmowych, działowych. Mamy też możliwości podejmowania bardziej indywidualnych działań.

Mr Mo

Don't waste your time sending job applications at pracuj.pl because it's only for the polish people and they will never hire you, if you have a foreign name and don't speak polish you are wasting your time, if you are in poland and you speak english try indeed.com instead you have a better chance there.

Really
@Mr Mo

If you don't speak Polish then this is your problem and not ours. Why don't you go to some other country where they will appreciate you? You were probably insufficiently qualified for the positions for which you applied. Stop blaming us and pracuj.pl for all your professional failures.

Programista C#

Aplikowałem na stanowisko programisty .NET. Po wysłaniu CV bardzo szybka odpowiedź i umówienie się na rozmowę. Rozmowa bardzo miła, kulturalna, proste zadania. Uprzedziłem, że zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Dwie godziny po spotkaniu telefon z prośbą o kolejne w celu zweryfikowania umiejętności na starszego programistę. Następnego dnia kolejne spotkania i już pytania na poziomie weryfikujące wiedzę i sposób rozwiązywania problemów. Również pełna kultura i miła atmosfera. Szkoda, że się nie dogadaliśmy co do stanowiska i wynagrodzenia :)

programista: realizowane projekty, proste algorytmy do napisania na tablicy, prosty fragment bazy do zaprojektowania, banalne zapytanie SQL, pytania o dobre praktyki podczas tworzenia oprogramowania - ogólnie ŁATWA starszy programista: realizowane projekty, konkretne pytania techniczne, pytania z zakresu projektowania systemów, wzorce projektowe - ogólnie ŚREDNIO TRUDNA

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xcon

Niestety widać że pracuj.pl od o koło roku urosło w moloch gromadzacy dane osobowe i bardziej to przypomina agencje pracy dla nie rzadko (usunięte przez administratora)pracodawców którzy liczą naa wyzysk oferując prace w przystepnym wynagrodzeniu a w rzeczywistości bez pokrycia.Ponadto myslałem ze apka lub mój iPhone zaczyna szwankować dziś widze na pc że wystepuje ten sam problem nie działa poprawnie strona.Aczkolwiek jeszcze 2 lata temu dało się współpracować ale wiadomo jak wszystko co szybko idzie w górę musi spaść może nie na (usunięte przez administratora) ale na psy to na pewno

Tomasz

Portal nie dla osób szukających pracę. Możliwe że bardziej dla firm które chcą się pokazać. Osobiście szukałem tam pracy, tam gdzie byłem niemalże pewien przyjęcia to podanie leżało otwarte lub nawet go nie ot otworzyli. Niektóre bardzo szybko odrzucone. Ofert widać mają mało w porównaniu z chętnymi. Zastanawiające jest to dlaczego tak się dzieje przy tak niskim oficjalnym bezrobociu i ranku prący "pracownika". Omijać szerokim łukiem

słaboo

Już rok jestem rozpatrywana :D przez niektórych pracodawców z pracuj.pl. Generalnie można nabawić się obniżonej samooceny albo depresji szukając pracy na tym portalu... można wysłać 70 CV i nikt się nie odezwie, generalnie strata czasu. Poza tym tam 80% to wielkie korporacje z 3, 4 czy nawet 5 etapowym procesem rekrutacji. Nawet jak łaskawie ktoś się odezwie to i tak szansa jest mała na dostanie pracy bo mają po 200 ludzi na jedno stanowisko, więc robią sito którego prawdopodobnie nie przejdziesz bo masz za małe doświadczenie, za duże doświadczenie, za ma mało radosny jesteś, za młody/za stary jesteś itd.

@słaboo

Opinie na tym serwisie dotyczą Pracuj jako pracodawcy, a nie perspektywy kandydatów poszukujących pracy na serwisie ;)

arian
@słaboo

na szczescie pracuj.pl urosla konkurencja :) duzo lepsza i efektywniejsza. PRacuj to jedynie job board gdzie czesto sie nie szuka a jedynie chce sie udokumentowac ze sie szuka. Taka podkladka dla maruderow ze sie zorganizowalo otwarta rekrutacje. i tyle. A kandydatom radze nie narzekac. Po prostu nalezy zmienic portal jesli ten jest nieskuteczny. Wszedzie dziala popyt i podaz. Jak im spadnie liczba kandydatow to po prostu zmieni sie stosunek klientow i rynek te patologie wyprostuje.

zalecenie dla aplikujacych

dla wszystkich uzytkownikow chcacych chronic swoje dane osobowe. CV w formacie pdf zamien na jakis obraz np. jpg a nastepnie obraz jpg na pdf. Jesli nie masz takiej funkcjonalnosci na kompie to skorzystaj z netu. Dlaczego warto to zrobić? To spowoduje ze mechanizmy skanujace cv nigdy nie beda skanowac twojego. W wiekszosci przypadkow kandydaci ktorzy nie zostaja zatrudnieni po rekrutacji sa 'skladowani' do konca rekrutacji ktora trwa w nieskonczonosc lub jesli wyrazilas zgodne na udzial w przyszlych rekrutacjach to po prostu rowniez twoje cv zostanie bezcelowo w smietniku, a kto do czego uzyje je w przyszlosci ... nie wiadomo.

arian
@zalecenie dla aplikujacych

to fakt, ale warto np zamiescic TAGI ktore nie sa obrazem a ktore moga byc odczytane przez mechanizmy skanujace np. lista umiejetnosci, znajomosci programow uzytkowych. Reasumujac to ja bym wkleil obraz cv do pliku pdf a tagi zamiescil jako tekst. Zalezy jaki sie ma cel

Agnieszka

Najgorszy portal jaki znam.Pisalam o zablokowanie reklam i nic. Posmiechowisko.

Crs
@Agnieszka

Oczekujemy tu opinii nt. pracy w Grupie Pracuj SA, a nie opinii nt. portalu. A nawet i w tym temacie powyższa opinia jest jakże konstruktywna ????

Pracuj.pl to jest najgorysz portal z ogłoszeniami o pracę. Mnustwo ogłoszeń w każdej dziedzinie wysłałem tam bardzo dużo aplikacji i zero odzewu. Po wysłaniu aplikacji na tej stronie jedyne telefony jakie odbierałem w większej ilości to telefony telemarketerów z infolinię chcachy wcisnąć mi jakiś badziew albo umówić na jakąś prezentacje. Oni wstawiają podstawione ogłoszenia i handluja naszymi danymi. (usunięte przez administratora)

Ona

Proszę zadbać o ortografię :)

wysylanie cv na pracuj

CV na pracuj wysyłaj jako plik jpg przekonwertowany na pdf. Do profilu wpisuj dane anonimowe.

nie odpowiadają na cv

Jeśli wyślesz ze 100 CV zaproszą Cię może na 1 czy 2 rozmowy. Generalnie firmy na pracuj.pl to w większości największe (usunięte przez administratora) na rynku i prowadzą wieczne rekrutacje. Sprawdziłam na gowork 5 firm w których jakimś cudem odpisali i zaprosili mnie na rozmowę żadna nie ma więcej niż 3 gwiazdki ogółem i w 90% narzekanie pracowników. Oczywiście pracy nawet nie dostałam. Także lepiej poszukajcie jakichś niszowych zawodów i firm.

@nie odpowiadają na cv

Współpracujemy za równo z dużymi, średnimi, jak i małymi przedsiębiorstwami :)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Grupa Pracuj?

XX

To zależy od działu, do którego aplikujesz ;)

Xxx

Grupa pracuj.pl zachowała się nie profesjonalnie wobec mojej osoby. Byłam umówiona na spotkanie o pracę przez platformie Teams, niestety nikt się nie zjawił probowałam kontaktować się z kimkolwiek po przez sms, maila oraz telefon komórkowy, ale bez odzewu…Oczekiwałabym powiadomienia mnie o odwołaniu rozmowy o pracę, jednak tak się nie stało

@Xxx

Bardzo nam zależy, żeby nasze procesy rekrutacji były prowadzone w sposób profesjonalny i przyjazny dla kandydatów i kandydatek. Dlatego prosimy o kontakt na adres rekrutacja@pracuj.pl aby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy

@Grupa Pracuj

Wiadomość na adres e-mail została do Państwa skierowana, jednak niestety nie dostałam odpowiedzi.

@Xxx

Dla wszystkich zaintersowanych, grupa pracuj.pl skontaktowała sie dzisiaj ze mna w sprawie tego problemu. Został on rozwiązany :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grupa Pracuj?

Mmm

Tak :) co jakiś czas jest jakaś wspólna integracja, czy to zespołowa czy działowa.

Jak pracuje się w zespole / zespołach dodających ogłoszenia? Jaka jest atmosfera? Jakie są możliwości rozwoju i awansu? Czy warto kandydować? Z góry dziękuję!

Mmm
@Kandydat

Pracuje się w dziale publikacji bardzo dobrze, pracownik jest doceniany, rozwój jest układany według potrzeb, zachowany jest work life balanse, praca hybrydowa, na prawdę x całego serca polecam :)

Rozpatrywany

Aplikując przez Pracuj pl. za każdym razem los by nie wpaść w status "Rozpatrywany". Status "Otwarty" to jakieś 50% szans na odzew ze strony rekrutera. Status "Rozpatrywany" to max. 10%. Dlatego jeśli wysyłam aplikację np. 20 dni do zamknięcia ogłoszenia i od razu mam status "Rozpatrywany" z marszu zapominam o tej rekrutacji. Pozdrawiam

Bareya

zbieranie informacji o kandydatach na pracuj.pl i ogólnie sposob rekrutacji ludzi tu jest po prostu mentalnie polski. Tacy jesteśmy jako polacy- mały naród w srodku europy, skonfliktowany, dużo nienawiści, agresji, zawiści i frustracji po obu stronach barykady. Nikogo nie interesuje poswiecanie czasu na wysylanie kurtuazyjnych informacji zwrotnych z zakonczonej rekrutacji nie mowiac juz o szczegolowym feedbacku... Funkcjonalności erecruiter rowniez oderwane od rzeczywistości, nieprzyjazne- opisują to inni (chodzi o statusy aplikacji) To co się tu dzieje potwierdzają rowniez ludzie ktorzy dyskutują o tym portalu w internecie. Ciekawe jeszcze co sie dzieje z tymi setkami tysiecy informacji o ludziach, jakie informacje zbierają o ludziach i jak to w przyszlosci wykorzystają. Proszę specjaliste pracuj.pl o wyjasnienie tego szzczegolowo pod tym postem. Nie wiem czy jest na to paragraf czy jest to po prostu kwestia kultury, która jest kategorią pozaprawną. Jak tak dalej będzie to ten naród utonie we frustracjach. nie jestem zwolennikiem pis ale wezcie pod uwage że poziom frustracji rosnie jesli podzial dóbr jest niesprawiedliwy. Praca to nie jest łaska którą sobie rozdzielacie jak chcecie. To kontrakt spoleczny do ktorego macie prawo, a jak wam takie prawo nie pasuje to zawsze mozecie sie przeniesc do innego kraju. Jesli bedzie olewac tak znaczną czesc ludzi to finalnie kandydaci ktorych traktujecie jak smieci zaglosują na tych co będą wam wprowadzac dobrą zmianę a wy bedziecie glosno biadolić że pisostwo sie szerzy. Ogolnie szanujmy swój czas. Prosta zasada - ogloszenie o prace to ogloszenie o prace a nie ankieta, sondaż, zbieralnia adresów IP, zbieralnia info z ktorym robicie co chcecie. Ma być odpowiedz zwrotna! bo być moze nalezy tak zmienic prawo tak aby byl taki obowiązek.

@Bareya

Dziękujemy za przesłaną opinię. Kwestię statusów aplikacji wyjaśniliśmy w odpowiedzi na Pana komentarz w innym wątku. Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu pod adresem pomoc@pracuj.pl, nasz specjalista chętnie odpowie na wszystkie pytania i postara się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące całego procesu aplikowania za pomocą portalu. Jeśli chodzi o informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, wszystkie są dostępne pod linkiem: https://grupapracuj.pl/polityka-prywatnosci/ Jeżeli posiada Pan pytania odnośnie przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt pod adresem iod@pracuj.pl.

Baaaaaraaaan
@Bareya

Ale wiesz, że pracuj tylko daje miejsce do publikacji ogłoszeń, a dane przetwarza pracodawca? Twoje żale są kierowane do złego miejsca. Napisz na profilu pracodawców, do których wysłałeś dokumenty :) Pracuj nie ma nic wspólnego z tym czy pracodawca odpisał czy nie. PS. Nie trzeba tworzyć konta aby wysłać CV przez pracuj. Wtedy nie zostawiasz tam swoich danych. Poza tym więcej informacji o Tobie zbiera na bieżąco Twój telefon. Ale co tam :D trzeba się pożalić w sieci.

klient

(usunięte przez administratora)reklamuje sie filmikiem w ktorym występują ludzie z baranimi głowami. Chciałabym zapytać kto jest tym baranem? pracownicy (usunięte przez administratora), klienci czy może kandydaci do pracy? poczucie humoru trwało do momentu kiedy ten klip zobaczył czlonek zarzadu miedzynarodowej firmy i .... wlasciwie nie powinno byc wam do smiechu bo mam zmienic was na cos innego.

@klient

Dziękujemy za przekazaną opinię. Rzeczywiście akcja reklam w ramach nowej kampanii „W środowisku Pracuj.pl” tym razem toczy się w świecie zwierząt, jednak wciąż opowiadamy uniwersalne historie z zawodowego życia, w których każdy z kandydatów czy pracowników może zobaczyć siebie. Bohaterami naszych spotów są zwierzęta, ale mierzące się z sytuacjami bliskimi bardzo wielu pracownikom. Każde z występujących w spotach zwierząt symbolizuje różne charaktery, doświadczenia i zachowania zawodowe, zrozumiałe dla wszystkich odbiorców, nawiązujące do naszej codziennej pracy. Ich historie stwarzają nową, zabarwioną humorem opowieść o rynku pracy i korzyściach płynących z korzystania z portalu Pracuj.pl. W spotach staramy się pokazywać ich różnorodność i fakt, że można rozwijać się mimo trudności i przeczyć stereotypom, a wielu z nas stać na podejmowanie śmiałych kroków zawodowych. Zachęcamy do odnalezienia w sobie odwagi do sięgania po lepszą pracę – tak jak nasz bohater Marian, który jako owca zdecydował się na pracę w firmie wilków i odniósł sukces. Liczymy, że pozytywny przekaz i humor pozwolą każdemu znaleźć w naszej kampanii interesujące treści – niezależnie od tego czy rekrutuje, czy jest rekrutowanym. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich naszych spotów, które są dostępne tutaj: https://www.youtube.com/user/pracuj, a także zapoznania się z pozytywnymi komentarzami naszych odbiorców. Mamy nadzieję, że przyjrzenie się całości kampanii pozwoli choć trochę zmienić Państwa opinię. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod adresem pomoc@pracuj.pl lub bezpośrednio z Państwa Opiekunem Handlowym, chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie dotyczące reklamy.

Baaaaaraaaan
@klient

Proponuję aby Państwa szef nabrał dystansu do siebie :) Kampania jest przezabawna i normalny człowiek odbiera ją z przymrużeniem oka. Dużo uśmiechu życzę!!

NN

1,5 roku brak pracy, jeszcze przed pandemia, nie mogłem znalesc pracy przez pracuj. Pl

muminek
@NN

bo pracuj.pl nie sluzy do szukania pracy... też mi zajęło długo żeby to zrozumieć :)

2021
@NN

Też zaczynam powątpiewać w ogłoszenia publikowane na Pracuj.pl. Mam wrażenie, że zaledwie mały procent to ogłoszenia, które faktycznie mogą być aktywne. Zawiodłam się na Pracuj.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Pracuj - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Pracuj?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Pracuj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Pracuj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Pracuj?

Kandydaci do pracy w Grupa Pracuj napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Pracuj