Dom Dziecka Nr 5

Łódź

Opinie o Dom Dziecka Nr 5

Pietrzykowski

w ddz nr 5 w łodzi to jest jeden wielki burdel na kółkach wychowawczy mają wszystko w dupie dzieci nie mają ciuchów nowych piją w pracy między innymi dyrektorka ,pedagog , a wychowawczynie składają oferty dla wychowanków nie moralne to jest bałagan dopiero a nie jeżeli wasze dziecko tam jest starajcie sie co w waszych mocach żeby wyszło z tamtąd bo tam bardziej się zdemoralizuje dziecko niż gdzie kolwiek

ala

Człowieku Ty nie wiesz co piszezsz DDZ nr 9 to jeden wielki bałagan. A pracodawca? To pani z problemami emocjonalnymi. A dzieci robią o chcą nie szanują wychowawców bo dyrekcja bio się wychowanków i na wszystko im pozwala.

Zostaw opinię o Dom Dziecka Nr 5 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Dziecka Nr 5