Dom Dziecka nr 2

Opinie o Dom Dziecka nr 2

Felix

Beznadziejna placówka, pełna oszustw i traktowania ludzi jak śmieci, gł przez tych co siedzą na najwyższym stołku. Nie będę się więcej wypowiadał. Już wkrótce światło dzienne ujrzy prawdę o tym co tam się dzieje. Żal mi osób, które tam pracują, które naprawdę tam pracują i się starają. Znałem tam kilka osób, na szczęście już mnie tam nie ma.

Zostaw opinię o Dom Dziecka nr 2 - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Dziecka nr 2